کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
چقدر حالم بده یا اصلا نمیتونم چیزی بخورم یا انقدر پرخوری میکنم که میترسم دچار اضافه وزن بشم نه میتونم برم ورزش نه میخوام کسیو ببینم خدایاااااا کی حالم خوب میشه از این حالم بیزارم ولی بچه ها فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم تا زود به زندگی برگردیم این لاتاری مسخره خیلی ازمون انرژی گرفت خدا جون امریکا که بهم ندادی حداقل ارامش بهم بده تا بهتر بتونم ادامه بدم برای همه دوستان هم قطاری هم ارزوی روزهای بهتر از قبل رو دارم امییییین
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
(2014-09-14 ساعت 18:12)mahssa نوشته:  کسی میدونه دقیقا به چند درصد از ایرانی ها ویزا تعلق گرفت امسال؟؟
نمیشه گفت چند درصد ایرانی ها ویزا گرفتن اما مطمئنم که 6 درصد از کل ویزا ها رو دریافت نکرده
فوق فوقش 3.5-4درصد کل ویزا ها رو به خودش اختصاص داشته باشه
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، mahssa ، Hassan2014 ، salar5452 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 19:03)abbas09 نوشته:  چقدر حالم بده یا اصلا نمیتونم چیزی بخورم یا انقدر پرخوری میکنم که میترسم دچار اضافه وزن بشم نه میتونم برم ورزش نه میخوام کسیو ببینم خدایاااااا کی حالم خوب میشه از این حالم بیزارم ولی بچه ها فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم تا زود به زندگی برگردیم این لاتاری مسخره خیلی ازمون انرژی گرفت خدا جون آمریکا که بهم ندادی حداقل ارامش بهم بده تا بهتر بتونم ادامه بدم برای همه دوستان هم قطاری هم ارزوی روزهای بهتر از قبل رو دارم امییییین

من که نفهمیدم شما من هستید یا همسر یا نفهمیدم شما کدومتون نویسنده اید بالاخره یا کدومتون الان تراوشات مغزیتون رو میگه
بد تر از سردرگمی این لاتاری این پستای شما بود
یه جورایی از دستتون قاطی کردیم به مولا
کلاف این پستاتون رو قبل از قفل شدن سایت بذارید که بفهمیم کی کی بود و چی شد
Big Grin Wink
بچه ها بیخیال ویزا و ... این جند روز آخر رو بذارید یه کم بیشتر با هم آشنا بشیم
چند وقت دیگه بیشتر با هم نیستیم
من که خودم با چند نفر از بزرگان و عزیزان آشنا شدم و بسیار این جنبه لاتاری خوشحالم کرده و تلخیهای نگرفتن ویزا رو از یاد بردم
خانم فاطمی آقا معلم و ماهان و ... که مدتیه بعد از رفتن به ابوظبی دیگه پست نمیذارن مهندس رشیدی و همسرگرامیشون دکتر سلیمانی دوست و همشهری عزیزم چند کیس خانوادگی که ویزاشون رو گرفتن و ....
به نظرمن باید همین آشناییها رو غنیمت شمرد بهترین داراییه
خیلی ها ویزا گرفتن اما دوستی ندارن تو این جمع
پس خودتون رو عشقه
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، meisamgh1362 ، hamid_fs3 ، Hassan2014 ، salar5452 ، mehdi2014 ، nedaba
اقای میرزایی چطور انقدر سر در گم شدید من که توی امضام توضیح دادم حالا کاملترش اینجوری میشه که شوهر من اون اوایل یک ایدی به اسم خودش اقتتاح کرد ولی به دلیل مشغله کاری هیچ وقت دیگه اینجا نمیاد منم گفتم دیگه یک ایدی جدید نداشته باشم و از همین استفاده کنم درضمن اینجا خیلی از ایدیها هست که ادم نمیدونه خانم هستند یا اقا حالا بازم به من که تو امضام یه توضیحی دادم حالا شما چرا سردرگمید و قاطی کردید نمیدونم. از طرفی هم هربار اومدم به اسم خودم بسازم گفتم حالا چند وقت دیگه اینجا بیشتر کاری نداریم دیگه کاربر اضافه نکنم نمیدونستم که موندگار میشیم من از همین جا اعلام میکنم من خانم هستم دوستان گمراه نشن :-)))
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: m.mirzaee ، ali_yari5 ، lighter ، manamilad ، mehdi2014 ، nedaba
دوستان فکر می کنید برای 2015 قرعه کشی 2 مرحله ایی می شه یا نه ، من که ثبت نام کرده بودم قبول نشدم امیدوارم مرحله دومی باشه شاید این دفعه برنده شدم ولی همیشه می گن شانس یه بار در خونه آدمو می زنه ..................
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: abbas09 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 20:36)kamranh نوشته:  دوستان فکر می کنید برای 2015 قرعه کشی 2 مرحله ایی می شه یا نه ، من که ثبت نام کرده بودم قبول نشدم امیدوارم مرحله دومی باشه شاید این دفعه برنده شدم ولی همیشه می گن شانس یه بار در خونه آدمو می زنه ..................

ماهم شانس یه بار در خونمون را زد
تا رفتیم در را بازکنیم، بیشعور رفته بود
یادداشت هم نذاشته بودSad
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: پدی ، kamranh ، Touraj2014 ، قصه گو ، mahdii ، us2015 ، avayebahar ، lighter ، NEURON ، soruosh ، mehdi2014 ، nedaba
خوب ظاهرا پرونده ی 2014 هم برای اتباع ایرانی بسته شده .
ولی فقط یه چیزیو امیدوارم اینکه ویزا فقط به اون افرادی رسیده باشه که واقعا لایق هستن و میتونن ازش به عنوان یه مسیر تازه برای پیشرفتشون استفاده کنن نه اشخاصی که فقط حق دیگران رو ضایع کردن .
تشکر کنندگان: abbas09 ، jojo_hami ، mahdii ، hameddjj ، fa15 ، mahssa ، lighter ، manamilad ، mehdi2014 ، r.bazargan ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 20:25)abbas09 نوشته:  اقای میرزایی چطور انقدر سر در گم شدید من که توی امضام توضیح دادم حالا کاملترش اینجوری میشه که شوهر من اون اوایل یک ایدی به اسم خودش اقتتاح کرد ولی به دلیل مشغله کاری هیچ وقت دیگه اینجا نمیاد منم گفتم دیگه یک ایدی جدید نداشته باشم و از همین استفاده کنم درضمن اینجا خیلی از ایدیها هست که ادم نمیدونه خانم هستند یا اقا حالا بازم به من که تو امضام یه توضیحی دادم حالا شما چرا سردرگمید و قاطی کردید نمیدونم. از طرفی هم هربار اومدم به اسم خودم بسازم گفتم حالا چند وقت دیگه اینجا بیشتر کاری نداریم دیگه کاربر اضافه نکنم نمیدونستم که موندگار میشیم من از همین جا اعلام میکنم من خانم هستم دوستان گمراه نشن :-)))

بازم نفهمیدم
میدونی تقصیر من نیست تقصیر این لاتاری قاطی پاطیه
شوخی میکنم انشالله همه موفق و مرید باشید و سربلند
اگر رفتیم تو تاپیک سال دیگه مثلا 2016 با همین ID باشید و امضاتون جوری بنویسید که بتونیم همو پیدا کنیم
جای همگی دوبی خالیهShy Rolleyes Tongue
تشکر کنندگان: abbas09 ، hameddjj ، avayebahar ، tari ، mehdi2014 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 20:52)اسفند89 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 20:36)kamranh نوشته:  دوستان فکر می کنید برای 2015 قرعه کشی 2 مرحله ایی می شه یا نه ، من که ثبت نام کرده بودم قبول نشدم امیدوارم مرحله دومی باشه شاید این دفعه برنده شدم ولی همیشه می گن شانس یه بار در خونه آدمو می زنه ..................

یادداشت هم نذاشته بودSad

پاس سفید به پاسی میگن که بعد از ورود به آمریکا میگیرن تا 2 سالی برگردی کشورت و باز بدون دردسر بری آمریکا
اما خوب اینم باز میشه پاس سفید Big Grin
تشکر کنندگان: tari ، mehdi2014 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 17:25)phsadeghi نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 16:57)mohamad2014 نوشته:  سلام به دوستان
من امروز سفارت بودم الانم توي اتوبوس دارم از ابوظبي بر ميكردم دوبي 2 تا از دوستان ديكه هم با منن..افيسر بركمو نكاه كرد و كفت تمام! هرجي هم كفتم كلير شدم و جك كن توي سايت دوباره كفت تمام! منم دارم دست از با درازتر برميكردم دوبي...

چرا به ایمیلها جواب نمی دهند؟ چرا هنوز مصاحبه می کنند. ملیکا می گفت امروز و سه شنبه بچه ها وقت ملاقات دارند.

دوست عزیز مصاحبه ها ادامه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-14 ساعت 21:04)m.mirzaee نوشته:  

یادداشت هم نذاشته بودSad

پاس سفید به پاسی میگن که بعد از ورود به آمریکا میگیرن تا 2 سالی برگردی کشورت و باز بدون دردسر بری آمریکا
دوست عزیز
می خواستم این مورد را هیچ وقت عنوان نکنم اما شما موقعیتش را فراهم کردید
بیشترین ضربه را دوستانی که امسال و سالها بعد ضربش را می خورن همین پاس سفید های هست که بیشتر ایرانیها در خواست می کنند و کسای که میرسن با یک گرین کارت بر می گردن ایران بابا اونا دارن ویزای مهاجرت می دن نه که ویزای مسافرتی

مسافرتی
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: قصه گو ، milad.m1986 ، ali_yari5 ، fa15 ، lighter ، rbrb-2015 ، manamilad ، nedaba
دوستان خیلی متاسفم شدم وقتی فهمیدم پرونده لاتاری 2014 بسته شده.
شخصا با تراژدی های زیادی توی زندگیم روبرو شدم، از ورشکسته شدن مالی خانواده گرفته تا از دست دادن عزیزی
هربار هم با خودم میگفتم این بدترین اتفاقیه که میتونست توی زندگیم بیفته و دیگه زندگی برام تموم شده
ولی اینطور نبود، درمان هر غمی زمان هست، زمان بزرگترین غم ها رو تسلی میبخشه و کمرنگ میکنه و چیزی که باقی میزاره تجربه ست.
به شخصه آدم موفقی توی زندگیم ندیدم که شکست نخورده باشه، اتفاقا بلعکس تمام افراد موفقی که دیده بودم افرادی بودن که زیاد شکست خورده بودن.

نمیخوام با این حرفها کسی رو آروم کنم چون میدونم کار بیهوده ایه، و میدونم تنها چیزی که در حال حاضر میتونه آرومتون کنه ویزای امریکاست، نه این حرفها
فقط میخوام چند صباحی دیگه که از این ماجرا گذشت به عقب برگردید و این روزا رو ببینید و یاد حرف من بیفتید. اون موقع خواهید دید بین شمایی که برنده شدید ولی ویزا نگرفتید با کسانی که اصلا در لاتاری برنده نشدن یک فرق خیلی بزرگ هست. شما در مدت یکسال تجربه ای اندوختید که افراد عادی باید طی چند سال کسب کنند.
در آخر امیدوارم این روزها براتون زود بگذره، و امیدوارم در آینده نه چندان دور روزگار جوری براتون رقم بخوره که انقدر خوش باشیدکه این روزا رو اصلا یادتون نیاد
(2014-09-14 ساعت 22:21)3rip نوشته:  دوستان خیلی متاسفم شدم وقتی فهمیدم پرونده لاتاری 2014 بسته شده.
شخصا با تراژدی های زیادی توی زندگیم روبرو شدم، از ورشکسته شدن مالی خانواده گرفته تا از دست دادن عزیزی
هربار هم با خودم میگفتم این بدترین اتفاقیه که میتونست توی زندگیم بیفته و دیگه زندگی برام تموم شده
ولی اینطور نبود، درمان هر غمی زمان هست، زمان بزرگترین غم ها رو تسلی میبخشه و کمرنگ میکنه و چیزی که باقی میزاره تجربه ست.
به شخصه آدم موفقی توی زندگیم ندیدم که شکست نخورده باشه، اتفاقا بلعکس تمام افراد موفقی که دیده بودم افرادی بودن که زیاد شکست خورده بودن.

نمیخوام با این حرفها کسی رو آروم کنم چون میدونم کار بیهوده ایه، و میدونم تنها چیزی که در حال حاضر میتونه آرومتون کنه ویزای آمریکاست، نه این حرفها
فقط میخوام چند صباحی دیگه که از این ماجرا گذشت به عقب برگردید و این روزا رو ببینید و یاد حرف من بیفتید. اون موقع خواهید دید بین شمایی که برنده شدید ولی ویزا نگرفتید با کسانی که اصلا در لاتاری برنده نشدن یک فرق خیلی بزرگ هست. شما در مدت یکسال تجربه ای اندوختید که افراد عادی باید طی چند سال کسب کنند.
در آخر امیدوارم این روزها براتون زود بگذره، و امیدوارم در آینده نه چندان دور روزگار جوری براتون رقم بخوره که انقدر خوش باشیدکه این روزا رو اصلا یادتون نیاد
دوست عزیز مرسی که همراه ما هستی و به ما آرامش میدی
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: 3rip ، sonyz2 ، قصه گو ، salar5452 ، lighter ، manamilad ، tari ، mehdi2014 ، nedaba
خدایا نذار اینجوری تموم شه، فقط تو میتونی کمکمون کنی، فقط یه معجزه خدا...........

(2014-09-14 ساعت 21:36)spv نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 21:04)m.mirzaee نوشته:  

یادداشت هم نذاشته بودSad

دوست عزیز
می خواستم این مورد را هیچ وقت عنوان نکنم اما شما موقعیتش را فراهم کردید
بیشترین ضربه را دوستانی که امسال و سالها بعد ضربش را می خورن همین پاس سفید های هست که بیشتر ایرانیها در خواست می کنند و کسای که میرسن با یک گرین کارت بر می گردن ایران بابا اونا دارن ویزای مهاجرت می دن نه که ویزای مسافرتی

مسافرتی
دوست عزیز من فکر نمیکنم گرفتن پاس سفید یا برگشتن به ایران با گرین کارت ایرادی داشته باشه اتفاقا چون این ویزای مهاجرتی هستش و معولا دوستان برای مهاجرت باید برنامه ریزی کنند و زندگی درایران رو سرو سامان بدهند تا بتونند یک زندگی جدید و خوب رو در آنجا شروع کنند نیاز به زمان دارند اگر ویزای توریستی بود میرفتند و بعد از خوش گذرونی و تفریح و انجام کاراشون برمیگشتند سر زندگیشون و دولت آم ر ی کا هم با در نظر گرفتن شرایط مهاجرین قانون پاس سفید رو گذاشتند و نه بی دلیل ( البته من از دوستان بابت اینکه این مطلب به این تاپیک مربوط نبود عذر خواهی میکنم )
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: aaraam ، حاجی واشنگتن ، maryam_ros ، salar5452 ، Hassan2014 ، m.sabet ، mehdi2014 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان