کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-15 ساعت 17:45)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 16:03)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 16:00)morvarid65 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 14:58)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 14:30)Touraj2014 نوشته:  متاسفانه همون خانم اجازه اين كارو نميده ، البته فكركنم دستور داره
رفتین سفارت؟
چه خبر بود؟ پاستون رو تحویل گرفتن؟

تورج خان اون خانم اطلاعات كمى داره ، زياد رو حرفش حساب نكنWink

سلام...وضعیت شما چی شد؟ با افسر صحبت کردید؟یه اطلاعی به ما هم بدید...

من چيزى ننوشتم چون تورج عزيز همه چيزو مو به مو بيان كردن
دوست عزيز نميزارن با افسر صحبت كنى

ممنون از شما دوستان كه ما رو در جريان مي ذاريد.پاس ها رو راحت مي گيرن؟

راحتتر از اونچه كه فكر كنيدBig Grin
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، nedaba
[[/quote]

[/quote]
بنظرم پاس تحویل ندید بهتره من این کارو کردم پشیمونم
میتونین قبل از تحویل دادن ازشون کسب تکلیف کنید
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-15 ساعت 17:55)مهمان آشنا نوشته:  [

[/quote]
بنظرم پاس تحویل ندید بهتره من این کارو کردم پشیمونم
میتونین قبل از تحویل دادن ازشون کسب تکلیف کنید
[/quote]

خير دوست عزيز هيچ اطلاعاتى به شما نميدن مگر اينكه موردتون خاص باشه
فقط ميگه مدارك
٣ تا ٥ روزه ديگه پست
هتل و شماره اتاق
خدافظ
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: ffrfar ، Nooshinsalamat ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 15:24)morteza-dm نوشته:  لطفا پاسخ دهید:
برای مراجعه به سفارت ابوظبی حتما باید روزهای 3شنبه و 1شنبه مراجعه کرد ؟ یا روزهای دیگه هم میشه رفت ؟
قبل از اين جريانات ميشد هر روز ساعت 1.5 به بعد مراجعه كني ولي اخيرا بعلت ازدحام و شلوغي همون يكشنبه و سه شنبه
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: morteza-dm ، nedaba
سلام دوستان.
پرونده لاتاری در 30 سپتامبر هر سال کلا بسته میشه و هیچ سفارتی نمیتونه ویزای لاتاری اون سال رو صادر کنه.
مگر اینکه قانون جدیدی بخش نامه بشه.که خیلی بعیده.
پس دوستانیکه به این موضوع امیدوارند.درصد احتمالش خیلی خیلی کمه.

اما برای من یک نکته جالبه که بیش از 1000 ویزا در عرض 1 هفته در افریقا صادر شد!!!
ان شا ا... یک اتفاقی بیوفته.و این موج سراغ ما هم بیاد.

تکلیف ویزاهای باقیمونده بعد از مصاحبه های سپتامبر معلوم نیست کی مشخص میشه.فقط میشه امیدوار بود که ویزا نسبت به دریافت یک ضرب در مصاحبه ها اضافه بیاد.
خدا خودش هر جور صلاح میدونه.راضی به رضای خودش.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-15 ساعت 18:54)meisamgh1362 نوشته:  فکر کنم این ویزا ها رو نگه داشتن ما ها رو تشنه تر کنن بعد بهمون یه دفعه ای بدن بگن شوخی کردیم بابا چه قدر زود ناراحت میشید. Tongue

راضي هستيم با اينجورشوخي ها
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، meisamgh1362 ، nedaba ، SabSor ، avayebahar ، Hassan2014 ، قصه گو
(2014-09-15 ساعت 17:43)afra198 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 15:19)monda نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 14:30)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 13:28)fatima65 نوشته:  رفتین سفارت؟
چه خبر بود؟ پاستون رو تحویل گرفتن؟
سلام دوستان
من رفتم سفارت . با برگه صورتی براحتی راه میدن برید داخل .
در سالن ورودی امروز اون خانم افغانی که مسلط به فارسی بود و خیلی بداخلاق بود نبود. یک خانم انگلیسی زبان که خیلی کم فارسی بلد بود. من برگه صورتی را نشان دادم و گفتم میخوام چک کنید که آیا کیس من کلیر شده یا نه ؟ گفت من این کارو نمیتونم بکنم . من فقط مسئول دریافت پاسپورت و مدارک هستم . اگر میخواهید پاسپورت را بدید و منتظر باشید تا از پست برای شما ارسال شود.
من چون قبلا یکبار پاسمون سفید برگشته بود پاس را ندادم.
برگه سفیدی که قبلا با پست برامون ارسال شده بود و در اون نوشته که کیسهای در حال AP دیگه ویزا براشون نیست به اون خانم نشون دادم و گفتم که معنی این برگه چیه و باز ما منتظر بمونیم ؟ در جواب گفت کسانیکه این برگه را دریافت کردن یعنی کیسشون در لاتاری 2014 پروندش بسته شده است.

دوستان لاتاری 2014 برای دوستانی که این فرم را دریافت کردن به پایان رسید. با تمام فراز و نشیب هاش که خیلی از لحاظ روحی به همه ضربه زد. امیدوارم در سایر امور زندگی موفق باشید.SadSadSadSadSad

متاسفانه منم امروز صبح به سفارت آنكارا ايميل زدم و در جوابم همون برگه سفيد رو كه به دوستان دادن هم به فارسي و هم به انگليسي فرستادن كه تاريخ اون برگه 8 سپتامبر بود .. يعني عملا از 8 سپتامبر به اين ور پرونده لاتاري بسته شده ..
كيس نامبر 26** مصاحبه 5 مي آنكارا آخرين آپديت 22 آگوست

دوست عزیز سفارت انکارا تا همین اواخر ویزا صادر می کرد که!!!!!!!111

از 8 سپتامبر که این نامه کذایی از واشینگتن دی سی به اونها ابلاغ شده کیسهایی را که AP هستن را سریعا نامه سفید میدن و میگن لاتاری 2014 برای کیس شما تموم شده. مگر کیسی قبل از 8 سپتامبر کلیر شده باشه که بهر دلیلی هنوز خبرش نکرده باشن .SadSadSadSad
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: shhak ، afra198 ، nedaba
دوستان کسی جدیدا سفارت ارمنستان مراجعه کرده؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
(2014-09-15 ساعت 19:37)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 15:19)monda نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 14:30)Touraj2014 نوشته:  سلام دوستان
من رفتم سفارت . با برگه صورتی براحتی راه میدن برید داخل .
در سالن ورودی امروز اون خانم افغانی که مسلط به فارسی بود و خیلی بداخلاق بود نبود. یک خانم انگلیسی زبان که خیلی کم فارسی بلد بود. من برگه صورتی را نشان دادم و گفتم میخوام چک کنید که آیا کیس من کلیر شده یا نه ؟ گفت من این کارو نمیتونم بکنم . من فقط مسئول دریافت پاسپورت و مدارک هستم . اگر میخواهید پاسپورت را بدید و منتظر باشید تا از پست برای شما ارسال شود.
من چون قبلا یکبار پاسمون سفید برگشته بود پاس را ندادم.
برگه سفیدی که قبلا با پست برامون ارسال شده بود و در اون نوشته که کیسهای در حال AP دیگه ویزا براشون نیست به اون خانم نشون دادم و گفتم که معنی این برگه چیه و باز ما منتظر بمونیم ؟ در جواب گفت کسانیکه این برگه را دریافت کردن یعنی کیسشون در لاتاری 2014 پروندش بسته شده است.

دوستان لاتاری 2014 برای دوستانی که این فرم را دریافت کردن به پایان رسید. با تمام فراز و نشیب هاش که خیلی از لحاظ روحی به همه ضربه زد. امیدوارم در سایر امور زندگی موفق باشید.SadSadSadSadSad

متاسفانه منم امروز صبح به سفارت آنكارا ايميل زدم و در جوابم همون برگه سفيد رو كه به دوستان دادن هم به فارسي و هم به انگليسي فرستادن كه تاريخ اون برگه 8 سپتامبر بود .. يعني عملا از 8 سپتامبر به اين ور پرونده لاتاري بسته شده ..

از 8 سپتامبر که این نامه کذایی از واشینگتن دی سی به اونها ابلاغ شده کیسهایی را که AP هستن را سریعا نامه سفید میدن و میگن لاتاری 2014 برای کیس شما تموم شده. مگر کیسی قبل از 8 سپتامبر کلیر شده باشه که بهر دلیلی هنوز خبرش نکرده باشن .SadSadSadSad

با توجه به ابدیتهام فکر می کنم که من کلیر شدم ولی چطور می شه ثابت کرد که کلیر شدی؟ چون یه عده هم می گفتن که سفارت گفته کلییر شدن ولی ویزا نامبر نیست!
طبق صحبتی که با سیمون و بچه های اون فرو م خارجی داشتم با احتساب ویزاهای aos(افرادی که از داخل امریکا اقدام کردند)الان تعداد ویزاهای صادره بالای سقف دنیا بالای 50000هست و تنها ویزاهای nacara مونده که اگر مثل پارسال باشه حدود 1500 تا هست ولی این ویزاها هم تو کل دنیا تقسیم میشه و معلوم نبست به ایران برسه یا نه و یا چندتا
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
از دوستان کسی هست که سفارت ابوظبی جواب ایمیلشو داده باشه نمیتونن ینی ایناتو ایمیل بگن ویزا تموم شده نیاین یا تو سایتشون اعلام کنن حتما باید من یه چند میلیون خرج کنم برم اونجا که بهم بگن ویزا نیست این که خیلی مضخرفه که
case number : 61xx
interview : 27 may
abudhab
real updates :28 may 8 july 13 aug
ap
alone
دوستان کسی اخیرا به سفارت ایروان مراجعه کرده؟ پاسپورت میگیرن؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: afra198 ، meisamgh1362 ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 20:35)alimomen نوشته:  طبق صحبتی که با سیمون و بچه های اون فرو م خارجی داشتم با احتساب ویزاهای aos(افرادی که از داخل آمریکا اقدام کردند)الان تعداد ویزاهای صادره بالای سقف دنیا بالای 50000هست و تنها ویزاهای nacara مونده که اگر مثل پارسال باشه حدود 1500 تا هست ولی این ویزاها هم تو کل دنیا تقسیم میشه و معلوم نبست به ایران برسه یا نه و یا چندتا
جدی به ایران هم از این ویزا ها می رسه ؟؟
خوب کی معلوم می شه ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: afra198
(2014-09-15 ساعت 20:35)shhak نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 20:21)afra198 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 19:37)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 15:19)monda نوشته:  متاسفانه منم امروز صبح به سفارت آنكارا ايميل زدم و در جوابم همون برگه سفيد رو كه به دوستان دادن هم به فارسي و هم به انگليسي فرستادن كه تاريخ اون برگه 8 سپتامبر بود .. يعني عملا از 8 سپتامبر به اين ور پرونده لاتاري بسته شده ..

با توجه به ابدیتهام فکر می کنم که من کلیر شدم ولی چطور می شه ثابت کرد که کلیر شدی؟ چون یه عده هم می گفتن که سفارت گفته کلییر شدن ولی ویزا نامبر نیست!

یکی از دوستان ابتدا به kcc ایمیل زده ،جوابشون این بوده که پرونده فرستاده شده سفارت،بعد همین موضوع رو به سفارت ایمیل زده وخلاصه تونستن ویزا هفته پیش بگیرن البته سفارت آنکارا بودن،ایروان بدترین سفارته به نظرم که بعیده راه بیاد

من تلفنی با KCC صحبت کردم گفت خیلی وقت پیش( مثلا اکتبر پارسال )فرستاده سفارت؟؟؟ اینکه پرونده شون ارسال شده بوده نشونه چی بوده؟؟؟؟
(2014-09-11 ساعت 00:51)alimomen نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 00:38)sm2015 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 00:30)alimomen نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 23:56)sm2015 نوشته:  ***جهت اطلاع همه دوستان ***
یکی از دوستان من که برنده لاتاری ۲۰۱۴ است روز گذشته به مصاحبه در سفارت ورشو - لهستان دعوت شده بود٬البته کیس نامبر ایشون جز آخرین گروه ها بود٬کنسول پس از بررسی مدارک گفته که سهمیه اروپا در آخرین روز آگوست تموم شده و متاسفانه علی رغم حایز شرایط بودن امکان صدور ویزا نداریم و مدارک را مجددا بهش پس داده...البته این رو هم بگم که در اروپا معمولا فردای روزی که به مصاحبه میرید بعد از ساعت ۱۵.۰۰ ویزا آمده است و تنها در شرایط خاص شغلی (شغل های امنیتی ) ممکن هست یکماهی این قضیه کنترل چک طول بکشه ....البته اینجا برای هر نفر بین ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار داخل کارت اعتباری کفایت می کنه و خیلی وقت ها هم اصلا مدارک بانکی را دریافت نمی کنند.
این رو نوشتم تا دوستان فکر نکنن موضوع عدم صدور ویزا فقط مختص ایرانی ها است ٬البته امیدوارم که تا آخر ماه باز هم ویزا برای همه منتظران ایرانی صادر بشه اما باور کنید به جای ایجاد ترافیک اضافی روی این سایت و نوشتن خاطرات اجازه بدین سایت مهاجرسرا سایتی جهت اطلاع رسانی باشه و صفحه ای در فیسبوک راه بیاندازین و دلنوشته هاتون رو اونجا بنویسین٬امیدوارم مدیران سایت فکری بکنن و صفحات اضافی رو پاک بکنن تا مطالب مورد نیاز متقاضیان به راحتی قابل دسترسی باشه ....فراموش نکنیم لاتاری یک شانسه و شاید لطفی از سوی آمریکا برای علاقه مندان زندگی در این کشور پس الکی نه توقع خودتون رو بالا ببرید و نه رفتارهای خارج از ادب و اخلاق ایرانی نشون بدین که ضررش بیشتر از منفعتش برای همه است .....

عذر میخام شما مگر ایرانی نیستی چرا شمارت با EU شروع میشه ؟در جریان باش اگر ایرانی باشی و از سهمیه جای دیگه استفاده کنی بی برو برگرد ریجکتی
ممنون دوست عزیز از تذکرت ٬مگر کسی ایرانی باشه نمیتونه پاسپورت اروپایی داشته باشه؟ Smile جای نگرانی نیست Big Grin

(2014-09-11 ساعت 00:30)alimomen نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 23:56)sm2015 نوشته:  ***جهت اطلاع همه دوستان ***
یکی از دوستان من که برنده لاتاری ۲۰۱۴ است روز گذشته به مصاحبه در سفارت ورشو - لهستان دعوت شده بود٬البته کیس نامبر ایشون جز آخرین گروه ها بود٬کنسول پس از بررسی مدارک گفته که سهمیه اروپا در آخرین روز آگوست تموم شده و متاسفانه علی رغم حایز شرایط بودن امکان صدور ویزا نداریم و مدارک را مجددا بهش پس داده...البته این رو هم بگم که در اروپا معمولا فردای روزی که به مصاحبه میرید بعد از ساعت ۱۵.۰۰ ویزا آمده است و تنها در شرایط خاص شغلی (شغل های امنیتی ) ممکن هست یکماهی این قضیه کنترل چک طول بکشه ....البته اینجا برای هر نفر بین ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار داخل کارت اعتباری کفایت می کنه و خیلی وقت ها هم اصلا مدارک بانکی را دریافت نمی کنند.
این رو نوشتم تا دوستان فکر نکنن موضوع عدم صدور ویزا فقط مختص ایرانی ها است ٬البته امیدوارم که تا آخر ماه باز هم ویزا برای همه منتظران ایرانی صادر بشه اما باور کنید به جای ایجاد ترافیک اضافی روی این سایت و نوشتن خاطرات اجازه بدین سایت مهاجرسرا سایتی جهت اطلاع رسانی باشه و صفحه ای در فیسبوک راه بیاندازین و دلنوشته هاتون رو اونجا بنویسین٬امیدوارم مدیران سایت فکری بکنن و صفحات اضافی رو پاک بکنن تا مطالب مورد نیاز متقاضیان به راحتی قابل دسترسی باشه ....فراموش نکنیم لاتاری یک شانسه و شاید لطفی از سوی آمریکا برای علاقه مندان زندگی در این کشور پس الکی نه توقع خودتون رو بالا ببرید و نه رفتارهای خارج از ادب و اخلاق ایرانی نشون بدین که ضررش بیشتر از منفعتش برای همه است .....

عذر میخام شما مگر ایرانی نیستی چرا شمارت با EU شروع میشه ؟در جریان باش اگر ایرانی باشی و از سهمیه جای دیگه استفاده کنی بی برو برگرد ریجکتی
ممنون دوست عزیز از تذکرت ٬مگر کسی ایرانی باشه نمیتونه پاسپورت اروپایی داشته باشه؟ Smile جای نگرانی نیست Big Grin
موقع ثبت نام به این بندش توجه نکردی که میگه
 Remember, it is the country where you were born that qualifies you, not your country    of present citizenship.
بهرحال موفق باشی
چقدر خوبه دوست عزیز به جای اظهار نظرهای سطحی و اینکه خودتون رو کارشناس مهاجرتی بدونین و یا خوندن چند صفحه ٬در خصوص پرونده دیگران اظهار نظر کنین !!! یه کمی صبر پیشه کنید و سریع نتیجه گیری و قضاوت نکنین ؟!!
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: meisamgh1362

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان