کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-16 ساعت 04:58)سعید پ نوشته:  من برای سرگرمی داشتم شماره هایی که نزدیک کیس نامبر خودم بود رو تو سیس چک میکردم. همه اونهایی که غیر از سه سفارت ایروان، آنکارا و ابوظبی بودن ایشود بودن. یدونه AP ندیدم محض رضای خدا. همشونم تاریخاشون تو همون روزهایی بود که میگفتن سیستم خرابه یا ویزا نیست. به نظرم برنامه لاتاری واقعا توهین به شعور ایرانیهاست. کلن سر کار بودیم. اون ویزاهایی هم که به ایرانیها دادن اکثرش تو کیس های خانوادگی به خانوم و بچه ها دادن و به پدر ندادن که عملا برای خیلیها یعنی هیچ چی. خوب برادر من اصلا بگو از ایران نمیخوام بگیرم دیگه، چرا مسخره بازی در میاری؟؟

سعید منم باهات موافقم قریب به اتفاق کیسهای قبولی اینطوری بوده کلکی تو کارشونه بخدا
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، milad.m1986 ، shhak ، r.bazargan ، hamid.eng ، sonyz2 ، سعید پ ، Maryrhm
(2014-09-16 ساعت 05:44)amohammadiazar نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 04:58)سعید پ نوشته:  من برای سرگرمی داشتم شماره هایی که نزدیک کیس نامبر خودم بود رو تو سیس چک میکردم. همه اونهایی که غیر از سه سفارت ایروان، آنکارا و ابوظبی بودن ایشود بودن. یدونه AP ندیدم محض رضای خدا. همشونم تاریخاشون تو همون روزهایی بود که میگفتن سیستم خرابه یا ویزا نیست. به نظرم برنامه لاتاری واقعا توهین به شعور ایرانیهاست. کلن سر کار بودیم. اون ویزاهایی هم که به ایرانیها دادن اکثرش تو کیس های خانوادگی به خانوم و بچه ها دادن و به پدر ندادن که عملا برای خیلیها یعنی هیچ چی. خوب برادر من اصلا بگو از ایران نمیخوام بگیرم دیگه، چرا مسخره بازی در میاری؟؟

سعید منم باهات موافقم قریب به اتفاق کیسهای قبولی اینطوری بوده کلکی تو کارشونه بخدا
نه بابا فقط ... هستن
هیچ برنامه،فکر یا چیزه دیگه ای پشت این کار نبوده.
یک روشیو انتخاب کردن که خودشونم تو اجراش موندن
اینا اصلا اینقدرا که ما بهشون پروبال می دیم آدمای فکوری نیستن بخدا. خیلیم گ...ن
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: Maryrhm
سلام دوست عزیز لطفا متن نامه برای کی سی سی را برای من نیز بفرستید. بی نهایت سپاسگزارم.
شماره کیس: 12xx، اعضا کیس: 3 نفر، سفارت: آنکارا تغییر به ایروان، مصاحبه: 15 ژانویه تغییر به 19 مارچ، وضعیت: کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 21:24)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 20:46)mahssa نوشته:  دوستان کسی اخیرا به سفارت ایروان مراجعه کرده؟ پاسپورت میگیرن؟

دوست عزیز پاس انداختن کاری نداره ولی آیا ویزا صادر میکنن یا نه ، افرادی بودن که بهشون گفته بودن کلیر هستن و صبر کنن تا 2 سپتامبر و در نهایت در 5 سپتامبر گفتن که بیاید پاس با یه فتوکپی ریفیوزال شیت رو دریافت نمایید . البته با احترام بسیار زیادی که به ایرانی ها داشتن پاس ها رو تحویل دادن و یه 3 نفر هم پلیس همراه گذاشتن برای هر درخواست کننده که مسیر خروج رو به درستی راهنمایی کنند. دستشون درد نکنه

ما هم از کسایی هستیم ک بمون زنگ زدن و پاس رو با اون برگه سفید تحویلمون دادن. از اون ب بعد هم ب هیچ عنوان از بچه های لاتری پاس قبول نکردن سوال من اینه ک اخیرا قبول میکنن یا ن؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: قصه گو ، milad 68
(2014-09-15 ساعت 23:16)shhak نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 22:42)afra198 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 22:35)shhak نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 21:26)afra198 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 20:35)shhak نوشته:  یکی از دوستان ابتدا به kcc ایمیل زده ،جوابشون این بوده که پرونده فرستاده شده سفارت،بعد همین موضوع رو به سفارت ایمیل زده وخلاصه تونستن ویزا هفته پیش بگیرن البته سفارت آنکارا بودن،ایروان بدترین سفارته به نظرم که بعیده راه بیاد

من تلفنی با KCC صحبت کردم گفت خیلی وقت پیش( مثلا اکتبر پارسال )فرستاده سفارت؟؟؟ اینکه پرونده شون ارسال شده بوده نشونه چی بوده؟؟؟؟
عین جمله شون روگفتم( دوستمون zar-arian هستن) ،منم ایمیل به kcc زدم بلافاصله جواب اتو ریپلای اومد ولی جواب واقعی رو هنوز ندادن

ممنونم دوست عزیز می شه متن ایمیلتون را به منم بدین فارسیم باشه مشکلی نیست چی بپرسم
پیام خصوصی دادم

دوست عزیز سلام
اگه متن ایمیل را برای من هم در پیام خصوصی بذارین ممنونتون می شم
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
تشکر کنندگان:
بچه ها از سفارت ابوظبي به ايميل من كه ٣ ماه پيش كلير شده بودم جواب دادن ! يه فايل اتچ كردن ! يه اعلاميس ! نوشته تموم شده ! اين پايين متن اعلاميس كه واسه من فرستادن Sad(

وزارت امور خارجه آمریکا
واشنگتن
8 سپتامبر 2014​

متقاضی گرامی،

با عرض تاًسف به استحضار می رساند که ما از تاًیید درخواست ویزای قرعه كشى ( (DV شما معضوریم. امسال تعداد متقاضیان واجد شرایط این نوع ویزا در سراسر جهان بیش از حد انتظار بوده است. این بدین معنی است که سهمیه ویزای قرعه كشى زودتر از موعد مورد نظر تکمیل شده است. متاًسفانه هیچ سهمیه ای برای پرونده های در حال جریان این نوع ویزا وجود ندارد.

برنامه روادید مهاجرت قرعه كشى مصوب کنگره ایالات متحده، سالانه صدور 55,000 روادید اقامت دائم به صورت انتخاب تصادفی، از میان تمامی ثبت نام شدگان را میسر می سازد. این برنامه برای افرادی است که کاملاً واجد شرایط بوده و از کشورهایی هستند که تعداد مهاجرت به ایالات متحده در آنها پایین است. اداره تابعیت و مهاجرت آمریکا با استفاده از فرمول ذکر شده در قانون مهاجرتی و شهروندی آمریکا ویزاهای قرعه كشى را با استفاده از محدودیت منطقه ای میان شش منطقه تقسیم کرده است. در هر منطقه ای هیچ کشوری نمی تواند بیشتر از هفت درصد ازپنجاه هزار ویزای موجود را به خود اختصاص دهد.

سهمیه منطقه ای درهر شش منطقه تکمیل شده است. همه ویزاهای قرعه كشى باید تا قبل از سی سپتامبر صادر شوند و این غیر معمول نیست که سهمیه این ویزا قبل ازموعد به پایان برسد. ما اكيداً توصیه می کنیم که قبل از صدور و دريافت ویزا هیچ برنامه ریزی برای سفر به آمریکا نکنید، مُلکتان را نفروشید یا از شغل خود استعفا ندهید.

انتخاب شدگان ویزای قرعه كشى که تا سی سپتامبر ویزای خود را دریافت نکرده اند می توانند دوباره در پاییز سال 2014 در قرعه کشی سال 2016 شرکت کنند. شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی داشتن مدرک دیپلم یا معادل آن مبنی بر تکمیل دوازده سال تحصیل ابتدایی و متوسطه یا دو سال سابقه کاری که پیش نیاز آن حداقل دو سال کارآموزی در طول پنج سال اخیر است ميباشد. همچنین شما باید اهل کشوری باشید که در آن سال جزو کشورهای واجد شرایط می باشد. فهرست این کشورها هر سال تغییر می کند. برای واجد شرایط بودن باید تمامی دستورالعمل های ثبت نام رعایت شود.

شهروندان تمامی کشورهای شرکت کننده در این قرعه کشی از نظر محدودیت های صدور ویزا مشمول بند203© قانون مهاجرت آمریکا (INA) می باشند.

با احترام،
کنسولگری آمریکا
سفارت آمریکا - أبوظبى، امارات متحده عربى

United States Department of State
​ ​​Washington, D.C. 20520

​September 8, 2014

Dear Applicant:

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

The regional limits in all six regions have been reached. All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.
روز مصاحبه : 5 december , ابوظبي ، case number : 2014as2xxx ،
Last update : 29 may
تشکر کنندگان: قصه گو ، afra198
ما هر چی میکشیم از منطقه خاورمیانه هستش مطمئن هستم بخاطر دولت داعش و اسلام گرا ها این اتفاق امسال افتاد
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: abbas09 ، sonyz2 ، ariyo 2014
کیس 4065 در چند روز گذشته مرتب آپ میشه. 11 و 15 و 16 سپتامبر. احتمالا امروز ایشود میشه. مبارکش باشه. جالبه که تو سایت ابوظبی هنوز میزنه AP. احتمالا از کیس هائیه که با ایمیل کلیر شدن
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: قصه گو ، sonyz2 ، reasonable ، Nooshinsalamat ، pari pari ، afra198 ، nedaba
منم کاملا مطمئنم چون دقیقا از شروع این اتفاق لاتاری برای ایران تموم شد قبل از اون همه چیز طبیعی پیش میرفت
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: sonyz2 ، afra198 ، nedaba
يه جوري پاس دادن به ٢٠١٦ ، كه انگار قراره همه ي بازماندگان ٢٠١٤ با در نظر گرفتن بلايي كه سرشون اومده ، در اولويت باشند و همه رو از دم قبول كرده و يه ضرب ويزا بدن !!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: abbas09 ، sonyz2 ، آلیس-1980 ، meisamgh1362 ، pari pariaaa ، poni ، nedaba
[quote='Fatehmiki' pid='550233' dateline='1410851903']
بچه ها از سفارت ابوظبي به ايميل من كه ٣ ماه پيش كلير شده بودم جواب دادن ! يه فايل اتچ كردن ! يه اعلاميس ! نوشته تموم شده ! اين پايين متن اعلاميس كه واسه من فرستادن Sad(

یعنی چی 3 ماه پیش کلیر شدی؟ الان گفتن که 3 ماه پیش کلیر شدی یا تو سایت ابوظبی 3 ماه پیش نوشتن کلیر شدی؟
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-16 ساعت 12:11)قصه گو نوشته:  يه جوري پاس دادن به ٢٠١٦ ، كه انگار قراره همه ي بازماندگان ٢٠١٤ با در نظر گرفتن بلايي كه سرشون اومده ، در اولويت باشند و همه رو از دم قبول كرده و يه ضرب ويزا بدن !!
معلومه محل کاسبی باز کردن هزینه رو که کردن 880 دلار نکنه خیلی هم به کار ما ایرانی ها رسیدگی میکنند مردشور ایروان رو ببره ببخشید این حرف رو میزنید ، خدا رو شکر من تونستم با این موضوع کنار بیام شما هم بهتون پیش نهاد میکنم روال زندگی عادی رو پیش بگیرید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: abbas09 ، afra198 ، nedaba ، قصه گو
سلام.دوستان
پروسه لاتاری 2014 کلا برای ایران بسته شده است.
پس احتمال صدور ویزا تقریبا منتفی است.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: shhak ، sonyz2 ، Hassan2014 ، pari pari ، pari pariaaa ، nedaba ، قصه گو ، milad 68
سفارت ابوظبی بالاخره تصمیم گرفت جواب ایمیلها رو بداینم جواب

Thank you for your electronic mail message of Sep. 10, 2014 regarding the diversity visa applications. Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas for your spouse.

The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits. We hope this information will helpful to you. Communication Unit Consular Section US Embassy Abu Dhabi

ضمنا دیگه از آپدیت هم خبری نبود.... یعنی دیگه چک هم نمیکنن!! اتوماتیک میگن تموم.....
تشکر کنندگان: reasonable ، pari pari ، afra198 ، nedaba ، قصه گو
اینم از جواب امروز سفارت ابوظبی به ایمیل من:
Thank you for your electronic mail message.
Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve your visas at this time.
We realize that your case has been undergoing required processing since a long time and that the extended time required for this work causes frustration to many individuals. The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.
We hope this information is useful in responding to your inquiry.
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi
Case No.: 2014AS000039XX
تاریخ رویت قبولی: 6 May
تاریخ ارسال مدارک: 23 May
تاریخ رسیدن مدارک: 31 May
سفارت انتخابی: آنکارا
تعداد نفرات: 3 نفر
کارنت: Feb. 2014
سفارت: Abu Dhabi
مصاحبه: March, Fourth Week
CEAC Update: Feb.25 - Mar.27 - Mar.30 - Mar.31 - Apr.03 - Apr.29 - Last Update: Aug.18
جامانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: reasonable ، pari pari ، nedaba ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان