کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-16 ساعت 13:47)teacherm نوشته:  آخرین ایمیل رو برای خنک شدن دل خودم زدم. مستقیم خطاب به سارا گرو و بهش گفتم امیدوارم بدونی که تصمیم ساده شما مبنی بر کلیرنس زدن به یه خانواده فقط و فقط بخاطر اینکه یه سربازی اجباری رفته بودن سرنوشت سه نفر آدم رو برای همیشه عوض کرد. و اینکه بهتر از من میدونستی که ما هیچ خطری برای کشور عزیز شما نداشتیم. امیدوارم این کار با ۲۰۱۵ ها نکنید. روز خوش
نتیجه: یه جواب تکراری مبنی بر اتمام سهمیه+ آپدیت ۱۶ سپتامبر

باز ابوظبی شمارو با ایمیل اپ دیت کرد ما به ایروان ایمیل زدیم که می خواییم مدارک ارجینالمونو( که خواسته بودند و فرستاده بودیم) بیایم ببریم جواب داد ولی اصلا اپ هم نشدیم!!!!!!!!!!!!!! ایروان لعنتی

(2014-09-16 ساعت 13:57)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان
من الان جواب ايميل از ابوظبي گرفتم و نوشته كه شما كماكان در پروسه اداري هستيد و ما نمي توانيم پيش بيني كنيم كه چقدر طول مي كشد به چك كردن از طريق سايت ما ادامه دهيد

چه قدر عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، smpf ، nedaba
(2014-09-16 ساعت 13:29)zzarin نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:28)reza.aa نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:24)sonyz2 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:17)reza.aa نوشته:  دوستان میدونم تو این وضعیت کار درستی نیست که سوال بپرسم آما مجبور شدم . کسی از شما ها از بانک ملی نامه تمکن مالی گرفته ؟؟؟؟ من خیلی به مشکل خوردم هفتا سال تو بانک تجارت و ملی حساب دارم اما حالا میگن باید از شعبه خودم که اهواز هست نامه رو بگیرم که متاسفانه تو اون تارخ من سرکارم و از اهواز دور

می دونم نمیشه حس شما رو در درک رکد اما بدونید من هم خیلی ناراحتم از این حالت که پیش اومده

هیچ فرقی نمی کنه دوست عزیز، از هر شعبه بانک ملی می تونید گواهی موجودی بگیرید...
اما من الان دارم بانک پنجم رو چک میکنم و همه نه میگن

کسی از دوستان نمونش رو داره من نشونشون بدم ؟
دوست عزیز من از بانک آینده سه روزه گرفتم ، بگو مانده حساب رو به صورت لاتین میخوام

(2014-09-16 ساعت 13:17)reza.aa نوشته:  دوستان میدونم تو این وضعیت کار درستی نیست که سوال بپرسم آما مجبور شدم . کسی از شما ها از بانک ملی نامه تمکن مالی گرفته ؟؟؟؟ من خیلی به مشکل خوردم هفتا سال تو بانک تجارت و ملی حساب دارم اما حالا میگن باید از شعبه خودم که اهواز هست نامه رو بگیرم که متاسفانه تو اون تارخ من سرکارم و از اهواز دور

می دونم نمیشه حس شما رو در درک رکد اما بدونید من هم خیلی ناراحتم از این حالت که پیش اومده

دوست عزیز من از بانک آینده سه روزه گرفتم ، بگو مانده حساب رو به صورت لاتین میخوام

دوست عزیز ما از بانک اقتصاد نوین گرفتیم همون روز صادر شد شعبه خودمون هم نبود
به نظرم بهتره شما هم پولاتونو جابجا کنین ببرین یه بانک دیگه که کارتونو زودتر انجام بدین
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
تشکر کنندگان: smpf

دوست عزیز بابت برنده شدن در لاتاری بهت تسلیت میگم!!!
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: smpf ، zzarin ، sonyz2 ، r.bazargan ، nedaba ، mahssa ، Hassan2014
(2014-09-16 ساعت 13:57)afra198 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:47)teacherm نوشته:  آخرین ایمیل رو برای خنک شدن دل خودم زدم. مستقیم خطاب به سارا گرو و بهش گفتم امیدوارم بدونی که تصمیم ساده شما مبنی بر کلیرنس زدن به یه خانواده فقط و فقط بخاطر اینکه یه سربازی اجباری رفته بودن سرنوشت سه نفر آدم رو برای همیشه عوض کرد. و اینکه بهتر از من میدونستی که ما هیچ خطری برای کشور عزیز شما نداشتیم. امیدوارم این کار با ۲۰۱۵ ها نکنید. روز خوش
نتیجه: یه جواب تکراری مبنی بر اتمام سهمیه+ آپدیت ۱۶ سپتامبر

باز ابوظبی شمارو با ایمیل اپ دیت کرد ما به ایروان ایمیل زدیم که می خواییم مدارک ارجینالمونو( که خواسته بودند و فرستاده بودیم) بیایم ببریم جواب داد ولی اصلا اپ هم نشدیم!!!!!!!!!!!!!! ایروان لعنتی

من الان جواب ايميل از ابوظبي گرفتم و نوشته كه شما كماكان در پروسه اداري هستيد و ما نمي توانيم پيش بيني كنيم كه چقدر طول مي كشد به چك كردن از طريق سايت ما ادامه دهيد

كيس اصلي نيز به تاريخ ١٦ سپتامبر up شد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
تشکر کنندگان: smpf ، sonyz2 ، nedaba
(2014-09-16 ساعت 15:01)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:47)teacherm نوشته:  

یعنی از تمام شدن ویزا هیچ حرفی نزده؟؟
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan ، nedaba
دوستان ممکنه این آپدیتهای این روزهای آخر به معنی بسته شدن پرونده باشه؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، Touraj2014 ، milad 68
سلام به همه
من امروز صبح سفارت ايروان بودم
هر كار كردم افيسر رو ببينم نزاشت
بد همون برگه رو داد هم فارسي هم انگليسي
اون ماموره گفت as2014 تموم شد
اوور تموم شده
رسما اب پاكيو ريخت رو دستم
بچه ها تموم
گند ترين سفارت دنيا شانس ما شد

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep
تشکر کنندگان: سعید پ ، smpf ، r.bazargan ، nedaba ، mahssa ، قصه گو ، afra198 ، janatirad ، milad.m1986 ، Hassan2014 ، meisamgh1362
(2014-09-16 ساعت 13:51)afra198 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:33)zzarin نوشته:  دوستان این صفحه خدا حافظ من دارم میرم صفحه بازماندگان لاتاری و اولین سر به آمریکا برای فعال سازی ،این صفحه رو با تمام غم و غصه هاش میزارم و میرم اما روزگار و این سفارت ایروان با ما بد بازی رو شروع کرد
دوست عزیز امیدوارم هرجا هستین شاد باشین . همسرتون ویزا گرفتن؟
نه من میرم ، از اونجا براش اقدام میکنم ، و بعد پاس سفید میگیرم برمیگردم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan ، nedaba ، reasonable ، afra198 ، قصه گو ، milad 68
گند ترين و كمكار ترين سفارت نسيب ما شد

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep
تشکر کنندگان: سعید پ ، nedaba ، afra198 ، mahssa ، EmJay ، milad.m1986 ، meisamgh1362 ، milad 68 ، مارکوپولو
دوستان سلام؛

امروز جواب ایمیل ما از ابوظبی اومد:

Dear ...,
Thank you for your Sep. 9, 2014 email. Please note that there is no quota exist for DV, each year we have limited visas to issued. Like you there are so many other national who were not able to obtain their diversity visas. For any details, please visit the website at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html
We hope this information will helpful to you.
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
/rm
*** The work week for Embassy Abu Dhabi is Sunday - Thursday; UAE is 8 hours ahead of U.S. Eastern Daylight Savings time ***

See attachment. Thanks

وزارت امور خارجه آمریکا
واشنگتن
8 سپتامبر 2014

متقاضی گرامی،

با عرض تاًسف به استحضار می رساند که ما از تاًیید درخواست ویزای قرعه كشى ( (DV شما معضوریم. امسال تعداد متقاضیان واجد شرایط این نوع ویزا در سراسر جهان بیش از حد انتظار بوده است. این بدین معنی است که سهمیه ویزای قرعه كشى زودتر از موعد مورد نظر تکمیل شده است. متاًسفانه هیچ سهمیه ای برای پرونده های در حال جریان این نوع ویزا وجود ندارد.

برنامه روادید مهاجرت قرعه كشى مصوب کنگره ایالات متحده، سالانه صدور 55,000 روادید اقامت دائم به صورت انتخاب تصادفی، از میان تمامی ثبت نام شدگان را میسر می سازد. این برنامه برای افرادی است که کاملاً واجد شرایط بوده و از کشورهایی هستند که تعداد مهاجرت به ایالات متحده در آنها پایین است. اداره تابعیت و مهاجرت آمریکا با استفاده از فرمول ذکر شده در قانون مهاجرتی و شهروندی آمریکا ویزاهای قرعه كشى را با استفاده از محدودیت منطقه ای میان شش منطقه تقسیم کرده است. در هر منطقه ای هیچ کشوری نمی تواند بیشتر از هفت درصد ازپنجاه هزار ویزای موجود را به خود اختصاص دهد.

سهمیه منطقه ای درهر شش منطقه تکمیل شده است. همه ویزاهای قرعه كشى باید تا قبل از سی سپتامبر صادر شوند و این غیر معمول نیست که سهمیه این ویزا قبل ازموعد به پایان برسد. ما اكيداً توصیه می کنیم که قبل از صدور و دريافت ویزا هیچ برنامه ریزی برای سفر به آمریکا نکنید، مُلکتان را نفروشید یا از شغل خود استعفا ندهید.

انتخاب شدگان ویزای قرعه كشى که تا سی سپتامبر ویزای خود را دریافت نکرده اند می توانند دوباره در پاییز سال 2014 در قرعه کشی سال 2016 شرکت کنند. شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی داشتن مدرک دیپلم یا معادل آن مبنی بر تکمیل دوازده سال تحصیل ابتدایی و متوسطه یا دو سال سابقه کاری که پیش نیاز آن حداقل دو سال کارآموزی در طول پنج سال اخیر است ميباشد. همچنین شما باید اهل کشوری باشید که در آن سال جزو کشورهای واجد شرایط می باشد. فهرست این کشورها هر سال تغییر می کند. برای واجد شرایط بودن باید تمامی دستورالعمل های ثبت نام رعایت شود.

شهروندان تمامی کشورهای شرکت کننده در این قرعه کشی از نظر محدودیت های صدور ویزا مشمول بند203© قانون مهاجرت آمریکا (INA) می باشند.

با احترام،
کنسولگری آمریکا
سفارت آمریکا - أبوظبى، امارات متحده عربى

United States Department of State
Washington, D.C. 20520

September 16, 2014

Dear Applicant:

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

The regional limits in all six regions have been reached. All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,
Consular Section
U.S. Embassy Abu Dhabi, U.A.E.

تشکر کنندگان: sonyz2 ، nedaba ، alireza7 ، قصه گو ، lighter ، Hassan2014 ، sce
هرچند كه ويزا نصيبم نشد ولى حداقل ركورد دار مدت زمان انتظار لاتارى شدمBig GrinBig Grin
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2014-09-16 ساعت 15:07)reasonable نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:01)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:47)teacherm نوشته:  

یعنی از تمام شدن ویزا هیچ حرفی نزده؟؟
خير فقط در دو خط مطلب بالا نوشته شده است
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
تشکر کنندگان: b_argi ، reasonable ، nedali ، قصه گو ، janatirad ، milad 68 ، nedaba

آقا من از بانک تجارت یه گزارش گردش حساب و موجودی به فارسی و نرخ تومن گرفتم خیلی عادی بردم دارالترجمه با همون نرخ تومن هم ترجمش کرد هیچ مشکلی هم پیش نیومد فقط کلیر نشدیم
case number : 61xx
interview : 27 may
abudhab
real updates :28 may 8 july 13 aug
ap
alone
تشکر کنندگان: nedali ، قصه گو
دوستان عزیز من؛

واقعا نمی دونم تراژدی لاتاری امسال برای ما ایرانی ها چی بود...!!!؟؟؟ حاجی تون همیشه سعی کرد که مثبت باشه و به همه ی شما دوستان عزیزتر از جان، انرژی مضاعف بده، متاسفم که دارم اینجوری حرف می زنم... قصد دادن انرژی منفی به شما عزیزان رو ندارم؛ من فکر می کنم متاسفانه با این ایمیل هایی که این اواخر دوستان دریافت کردن، به احتمال زیاد دیگه هیچ ویزایی به ایران تعلق نگیره، واقعا متاسفم... متاسفم که 7% ما ایرانی ها خیلی کمتر از 7% خیلی از کشورهای دیگه ی دنیاست...!!! متاسفم که وقت و انرژی یه ایرانی برای کشور متمدن و طراز اول دنیا به پشیزی نمی ارزه...!!! متاسفم که کشوری که ادعای مذهب و همبستگی خانواده ها رو دم می زنه اینهمه خانواده ها رو تیکه پاره کردند...!!! به نظرم اونا با ما صادق نبودند دوستان، ولی ما شنیده بودیم اونا اصلا اهل تعارف نیستن...!!! سفارت ها اگه می خواستن ویزا بدن تا الان باید صادر می کردن... از طرفی برای من جالب بود که دوستانی که دم سفارت رفته بودند، حتی از اونها مدیکال جدیدشون رو هم نگرفته بودن!!! واقعیت رو باید قبول کرد، 14 روز بیشتر تا پایان سپتامبر نمونده، به نظر من همگی باید به زندگی عادیشون برگردن... اوس کریم، خودت ما رو انداختی تو این راه، خودتم ما رو جمع کن، دارم کارای حاج خانومو راست و ریس می کنم که توی مهر ماه بره... جان من، داری ما رو امتهان می کنی یا ما رو دست گرفتی...!!! بد بازی با ما راه انداختی...

منو ببخشید...
کوچیک همتون حاجی

(2014-09-16 ساعت 15:20)pari pari نوشته:  هرچند كه ويزا نصيبم نشد ولى حداقل ركورد دار مدت زمان انتظار لاتارى شدمBig GrinBig Grin
سلام پری پری عزیز
واقعا این روحیه مثبت شما قابل تحسینه. امیدوارم که هر جا هستید همیشه موفق و موید باشید و ان شاء الله که از طریق همسرتون کارتون در اسرع وقت ردیف شه و تشریف ببرید آمریکا.
ایالت مورد نظر برای ورود: تگزاس
تاریخ اولین ورود: ان شاء الله اوایل دسامبر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان