کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-16 ساعت 22:07)kian kian نوشته:  خیلی دلم گرفته خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی
دوست عزیز نمیخوام نصیحت کنم یا شعار بدم، منم خیلی حالم خوب نیست ، باید باهاش کنار بیایم و به زندگیمون برگردیم. کاش میشد این آمریکاییا رو حالی کردکه وقتی نمیخان 3700 تا ویزا بدن، 6000 نفر برنده اعلام
نکنن سالای بعد، از ما که گذشت.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: S.gh ، kian kian ، sce ، pari pari ، sonyz2 ، قصه گو ، nedaba ، smpf
(2014-09-16 ساعت 22:16)milad.m1986 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 22:07)kian kian نوشته:  خیلی دلم گرفته خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی
دوست عزیز نمیخوام نصیحت کنم یا شعار بدم، منم خیلی حالم خوب نیست ، باید باهاش کنار بیایم و به زندگیمون برگردیم. کاش میشد این آمریکاییا رو حالی کردکه وقتی نمیخان 3700 تا ویزا 6000 نفر برنده اعلام
نکنن سالای بعد، از ما که گذشت.

مرسی
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، sce ، afra198 ، ffrfar ، nedaba ، smpf
(2014-09-16 ساعت 00:17)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 23:08)atial نوشته:  امروز ۱۵ سپتامبر نفر اصلی کیس ما یعنی همسرم اپدیت شدند

دوست عزيز شما ويزاى همسر و دخترتون رو نگرفتيد؟
نخیر حسن آقا نگرفتم ،، برای اونها امکان مسافرت بدون من وجود نداشت ، بنابر این تصمیم گرفتیم که اگه تونستیم همگی‌ با هم ویزا رو بگیریم

ضمنا امروز (۱۶ sep) هر سه نفرمون آپدیت شدیم
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: sce ، pari pari ، sonyz2 ، Hassan2014 ، salar5452 ، Nooshinsalamat ، NEURON ، nedaba ، smpf
سلام دوستان امروز کسی به ابوظبی نرفته؟؟چه خبر از سفارت ؟؟؟
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
(2014-09-16 ساعت 19:19)me_u نوشته:  سلام
منبع کاملا موثقه.ویزا نامبر برای ایران تخصیص داده نمیشود.ربطی به جای خاصی نداره.دلیل اصلیش AP بوده و گفتن تمام افرادی که تو این مرحله هستند ویزا بهشون نمیدن حتی اگر کلیر شده باشند.
ویزا فقط برای مصاحبه کنندگان سپتامبر وجود داره و یکضرب تحویل داده میشه.مطمئنا ویزا برای اونها هم کم میاد.

مگر اینکه معجزه بشه یا دستور از مقامات بالا برسه.

دوستان از ما که گذشت ولی بنظر من بهتره اعتراضمونو به این قضیه بصورت کاملا مودبانه به گوش تمام مسئولین مربوطه برسونیم.
من اینکارو کردم ولی یک دست صدا نداره.به نظر من همه باهم باید اقدام کنیم.شاید این اعترض بجائی برسه.

انتخاب با خودمونه.بنظر من این پروسه یک شانس نابرابر بود.چرا که در عرض 1 هفته در آفریقا بالای 1000 ویزا صادر میشه و پروسه ادمین ما 6 ماه زمان میبره!!!
این عادلانه نیست.

سرافراز باشید.مثل سرو
اگر موثقه چرا لینک خبرش رو نمیزارید . اصلا هم اینطوری نیست AP تنها مال ما ایرانی ها نیست ممکنه برخی دیگه هم این پروسه رو طی کنند ولی نه مثل ما ایرانیها با این مدت طولانی . در هر حال اگر اینطور بود چرا از همون اول ریجکت نکردند ؟ این پروسه AP دیگه معنا و مفهومی نداره دیگه اینجوری که شما میگید ؟ اینها هم بیان الکی رو پرونده ها کار کنند در حالی که میدونند AP ها ویزا نمیگیرن واقعا مسخره است
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
دلم برای روزهایی که توی این تاپیک پر از شوخی و خنده وبگو بخند بود تنگ شده،

خدایا خودت کمک کن..... خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
(2014-09-16 ساعت 19:56)Aida.s نوشته:  سلام
دوستان عزیز

من از بازماندگان لاتاری 2013 هستم این اتفاق برای همه ما پارسال بیستم سپتامبر افتاد
خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی غم انگیز بود و الان با همه شما همدردم

سپتامبر لعنتی
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: reasonable ، sonyz2 ، ebi1988 ، b_argi ، milad.m1986 ، r.bazargan ، nedaba ، smpf
(2014-09-16 ساعت 22:38)atial نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 23:08)atial نوشته:  امروز ۱۵ سپتامبر نفر اصلی کیس ما یعنی همسرم اپدیت شدند

نخیر حسن آقا نگرفتم ،، برای اونها امکان مسافرت بدون من وجود نداشت ، بنابر این تصمیم گرفتیم که اگه تونستیم همگی‌ با هم ویزا رو بگیریم

درود بر شما كه اين شانسو از دو نفر ديگه نگرفتيد
درحاليكه ميدونم خيلى از كيسهاى نصفه ويزا گرفته از رفتن پشيمون ميشن متاسفانه
درود بر شما

(2014-09-16 ساعت 22:38)atial نوشته:  

درود بر شما كه اين شانسو از دو نفر ديگه نگرفتيد
درحاليكه ميدونم خيلى از كيسهاى نصفه ويزا گرفته از رفتن پشيمون ميشن متاسفانه
درود بر شما
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: reasonable ، sonyz2 ، avayebahar ، ebi1988 ، lighter ، قصه گو ، abbas09 ، سعید پ ، hamid.eng ، milad.m1986 ، NEURON ، aaraam ، nedaba ، pari1392 ، smpf ، meisam14
سلام.دوستان
به جواب دوستانی که فکر میکنن این خبر دروغه
هیچ وقت امیدم را از دست نمیدم.اما دلبسته نیستم
الان دو حالت داره که به ایرانیها ویزا برسه.
1.ویزاهای سپتامبر اضافه بمونه.
دستورات و قوانین جدید صادر بشه.
احتمال هردو خیلی کمه ولی صفر نیست.
تا دقیقه 90 هم ممکنه اتفاقی بیوفته ولی...
تا 30 سپتامبر دو هفته مونده

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

سلام.دوستان
هیچکدوم از ما تصور نمیکردیم که پایان داستان امسال اینجوری بشه.
من تو این مدت خیلی تجربیات جدید کسب کردم.دوستان خوبی مثل تمام شما عزیزان پیدا کردم.و از همه مهمتر اینکه صلاح کار ما هر آنچه هست برامون اتفاق میوفته.

این یکسال و نیم خیلی زود گذشت و پایان خوشی با توجه به تفکرات و برنامه ریزی برای ما نداشت.
بهتره که همه این واقعیت را بپذیریم و سعی کنیم هرچه سریعتر با اون کنار بیاییم.
هرچه زودتر بتونیم خودمونو با شزایط جدید وفق بدیم بهتر میتونیم برای برنامه های جدید آماده بشیم.
امیدوارم همه شما دوستان خوبم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
از خدا براى همه شما عزيزان سلامتی و برکت در زندگی خواهانم.
روی هر جمله 1 دقیقه فکر کن ؛

1.می دونی چرا شیشه ی جلوی ماشین انقدر بزرگه ولی آینه عقب انقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.

2.دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه

3.تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت

4.دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.

5.اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم ، این فقط یک پیچه نه پایان

6.وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره...!!!

این نیز بگذشت.
نیومده رفتیم.
درود و دوصد بدرود.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-17 ساعت 00:18)me_u نوشته:  سلام.دوستان
........
روی هر جمله 1 دقیقه فکر کن ؛

1.می دونی چرا شیشه ی جلوی ماشین انقدر بزرگه ولی آینه عقب انقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.

2.دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه

3.تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت

4.دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.

5.اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم ، این فقط یک پیچه نه پایان

6.وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره...!!!
این نیز بگذشت.
نیومده رفتیم.
درود و دوصد بدرود.
سرافراز باشید.مثل سرو

می خوام 2016 ثبت نام کنم. می دونم احتمال بسیار کمی هست دوباره قبول بشم.
اما بهرحال تا وقتی که بدانم تحمل سختی مهاجرت را دارم ثبت نام می کنم. شاید شانس دوباره ای برایم آفریده شد. شاید شانسم تا یکی از زیباترین و بهترین شهرهای آمریکا مرا برد. اما حالا آماده هستم که بپذیرم قبول نشدن یا کلیر نشدن یا به ویزا نرسیدن هم بخشی از این پروسه است. چیزی که قبلا نمی دانستم.
(2014-09-16 ساعت 23:19)meisamgh1362 نوشته:  دوستان من به سفارت ارمنستان ایمیل زدم و گفتم که اگر ویزا ندارن از ترکیه و ابوضبی یه ویزا بگیرن برای من چون اونا دارن ایشو میکنن اگر هم اونا ندادن از کی سی سی بگیرن البته خواهش کردم ها ، بعدم بهشون گفتم که اگر امکان پذیر نیست لطفا کیس من رو بدید ترکیه یا ابوضبی تا اونا بهم ویزا بدن حتی اگر هم نداشته باشن نمیخوام پروندم تو ایروان باشه بعد هم کلی تشکر کرم از زحماتشون و اینا الان دو روز کاری هست که قراره به من جواب بدن Tongue به نظرتون قبول میکنن؟

یعنی واقعا این طور فکر می کنین به جز شما ممکنه شخص دیگه ای قبلا این راه رو هم امتحان نکرده باشه؟ Rolleyes
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: r.bazargan ، meisamgh1362 ، nedaba ، smpf
بچه ها اين امار تعداد ويزاهاي صادر شده رو از كجا ميارين بعد با اطمينان اعلام هم ميكنين؟!
مثلا كجا رسما اعلام شده ٢٠١٣ تعداد ويزاها ٣٧٠٠ تا بوده؟يا اينكه امسال ٢٢٠٠ تا صادر كردن؟!
من رو سايت رسمي و نگاه كردم ديدم كلا تا ٢٠١٢ گذاشتن امار و هيچوقت ايران بيش از ٢٤٩٠ تا ويزا نداشته از ٢٠٠٣ تا الان
از ته قلبم ارزو ميكنم بچه ها ٢٠١٤ ويزاشون و بگيرن ان شاا...
(2014-09-17 ساعت 01:42)mehdiii82 نوشته:  بچه ها اين امار تعداد ويزاهاي صادر شده رو از كجا ميارين بعد با اطمينان اعلام هم ميكنين؟!
مثلا كجا رسما اعلام شده ٢٠١٣ تعداد ويزاها ٣٧٠٠ تا بوده؟يا اينكه امسال ٢٢٠٠ تا صادر كردن؟!
من رو سايت رسمي و نگاه كردم ديدم كلا تا ٢٠١٢ گذاشتن امار و هيچوقت ايران بيش از ٢٤٩٠ تا ويزا نداشته از ٢٠٠٣ تا الان

پارسال برای ایران 3741 عدد بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و سال 2012: 2428 عدد ...... من الان دیدم... ای ایروان بی خیر !!!! SadSad

می تونید این سایت رو ببینید.. بصورت PDF دانلود کنید. قسمت پایین سومی ...
http://travel.state.gov/content/visas/en...visas.html
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: mehdiii82 ، nedaba ، smpf
(2014-09-17 ساعت 02:09)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 01:42)mehdiii82 نوشته:  بچه ها اين امار تعداد ويزاهاي صادر شده رو از كجا ميارين بعد با اطمينان اعلام هم ميكنين؟!

پارسال برای ایران 3741 عدد بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و سال 2012: 2428 عدد ...... من الان دیدم... ای ایروان بی خیر !!!! SadSad

می تونید این سایت رو ببینید.. بصورت PDF دانلود کنید. قسمت پایین سومی ...
http://travel.state.gov/content/visas/en...visas.html
بله دقيقا
فقط ٢٠١٣ بالاي ٢٤٠٠ بوده!ما بقيه سالها به همين منوال بوده!امار امسال از كجا به دست اومده؟!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان