کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-17 ساعت 02:09)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 01:42)mehdiii82 نوشته:  بچه ها اين امار تعداد ويزاهاي صادر شده رو از كجا ميارين بعد با اطمينان اعلام هم ميكنين؟!
مثلا كجا رسما اعلام شده ٢٠١٣ تعداد ويزاها ٣٧٠٠ تا بوده؟يا اينكه امسال ٢٢٠٠ تا صادر كردن؟!
من رو سايت رسمي و نگاه كردم ديدم كلا تا ٢٠١٢ گذاشتن امار و هيچوقت ايران بيش از ٢٤٩٠ تا ويزا نداشته از ٢٠٠٣ تا الان
از ته قلبم ارزو ميكنم بچه ها ٢٠١٤ ويزاشون و بگيرن ان شاا...

پارسال برای ایران 3741 عدد بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و سال 2012: 2428 عدد ...... من الان دیدم... ای ایروان بی خیر !!!! SadSad

می تونید این سایت رو ببینید.. بصورت PDF دانلود کنید. قسمت پایین سومی ...
http://travel.state.gov/content/visas/en...visas.html
بله دقيقا
فقط ٢٠١٣ بالاي ٢٤٠٠ بوده!ما بقيه سالها به همين منوال بوده!امار امسال از كجا به دست اومده؟!
تشکر کنندگان: sce ، smpf
سلام دوستان نازنین
واقعا متاسفم که امسال پروسه لاتاری اینقدر بد پیشرفت
من بهترین دوستم بهش ویزا تعلق نگرفت چون گفتن ویزا نامبر تموم شده
بهترین هاااااااااا رو برای همتون ارزووووو میکنم
نمیدونم فقط امیدوارم افق پیش رو براتون زیباتر بشه و سعادت توشه راهتون
یا حق
چه زود دیر میشه یا یک همچین چیزی...
انگاری همین یک هفته پیش بود که آمدم اینجا و بخاطر فاجعه ای که برای 2013ی ها ایجاد کرده بودن، اظهار همدردی کردم.

اونایی که گرفتن، به این اوضاع نگاه کنید و خودتون رو برای یک دوره سربازی فکری و جسمی آماده کنید. در کشوری که در رویاهاتون دارید، با مردم اینگونه رفتار نمیکنن. پس به جایی میایید که با تصوراتتون خیلی فرق داره. متاسفانه اکثرتون روزهای سختی در اول کار در مورد شغل خواهید داشت. امیدوارم که از همین لحظه بدون فوت وقت روی سه چیز کار کنید، زبان، قوای جسمی و ذهنی، مهارت شغلی. باور کنید حتی کار رستوران هم که در ایران و دیگر کشورها به چشم دم دستی ترین کار بهش نگاه میشه، اینجا برای خودش سیستمی داره و ذهن خلاقی میخواد که اشتباه نکنه و بدنی که سریع و فزر باشه.

اونایی هم که ویزا نتونستن بگیرن، دوستان منم در غمتون شریک بدونید. احساس دونه دونه شما رو درک میکنم. زندگی اینه دیگه و کاریش هم نمیشه کرد. خیلی چیزها رو دوست داریم و نصیبمون نمیشه، اونایی که دوست نداریم یا براش ارزشی قائل نیستیم هم ممکنه نصیبمون بشه در حالیکه خیلی ها حسرتش رو میخورند. قدر همان چیزی که فعلا دارید رو بدونید که خودش کلی صفاست. کار راحت و بی دنگ و فنگ!، نزدیکی به خانواده، دوستان و دور هم جمع شدنها که ما از بیشترشون اینجا محرومیم. یادتون هم نره که انرژی و وقت و ذهنی که روی این کار میگذارید یا گذاشتید رو احتمالا روی کار دیگه ای گذاشته بودید تا الان یک فایده ای داشت. بنابرین اگه بازم میخواهید ثبت نام کنید، بکنید اما ثبت نامه رو بکنید و فراموشش کنید و انگار نه انگار که منتظر چیزی هستید. مخصوصا که من شنیدم احتمال برنده شدن دوباره افرادی که یک بار برنده شدن خیلی کمتره و تا حالا فقط معدود مواردی اتفاق افتاده. نمیدونم که این حرف درسته یا شایعه هست و یا اینکه واقعا در سیستمشون جوری تنظیم کردن که اینگونه باشه. شما بنا رو به این بذارید که دیگه فکر و ذهنتون راحت بشه. هیچی بدتر از مشغله ذهنی آدم رو متلاشی نمیکنه. این نامه نوشتن و اینا رو هم بیخیال بشید، هیشکی از این چیزها نتیجه نگرفته. اینا هر چی که فکر کنن درسته انجام میدن و بالعکس. کله شق تر و خود رای تر از اینا فقط خودشون هستن!!! متاسفانه ماها به اشتباه فکر کردیم که اینجا این چیزها خریدار داره. منی که اینجا زندگی میکنم با این نامه پراکنی ها نمیتونم با یک آدم خلافکار یا شرکت دزد کل کل کنم. چه برسه به شما که تبعه یک کشور دیگه هستید در خارج از آمریکا. (نمونه اش به سازمان حمایت از مصرف کننده چند ماهه ایمیل میزنم که فلان شرکت پول منو خورده و اینم تقریبا مدرکش! میگه وظیفه ما تا آنجاست که ببینیم فاکتور رو درست نوشته یا نه. اگه درست نوشته که نوشته، بقیه اش به ما مربوطی نیست!! برو هر کاری میخوای بکن!! دیگه شما چه انتظار داری از این سیستم؟)

برای همتون چه اونایی که آمدنی هستید و چه اونایی که ماندنی هستید، آرزوی موفقیت میکنم. خداییش گاها بعضی کارگرهای کارهای سخت و طافت فرسا یا آدمهای بی خانمان و فقیر رو اینجا میبینم به خودم میگم که هموطنهای من همونجا خیلی وضعشون بهتره.
(2014-09-16 ساعت 17:06)katanaser نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:01)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:57)afra198 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:47)teacherm نوشته:  آخرین ایمیل رو برای خنک شدن دل خودم زدم. مستقیم خطاب به سارا گرو و بهش گفتم امیدوارم بدونی که تصمیم ساده شما مبنی بر کلیرنس زدن به یه خانواده فقط و فقط بخاطر اینکه یه سربازی اجباری رفته بودن سرنوشت سه نفر آدم رو برای همیشه عوض کرد. و اینکه بهتر از من میدونستی که ما هیچ خطری برای کشور عزیز شما نداشتیم. امیدوارم این کار با ۲۰۱۵ ها نکنید. روز خوش
نتیجه: یه جواب تکراری مبنی بر اتمام سهمیه+ آپدیت ۱۶ سپتامبر

باز ابوظبی شمارو با ایمیل اپ دیت کرد ما به ایروان ایمیل زدیم که می خواییم مدارک ارجینالمونو( که خواسته بودند و فرستاده بودیم) بیایم ببریم جواب داد ولی اصلا اپ هم نشدیم!!!!!!!!!!!!!! ایروان لعنتی

(2014-09-16 ساعت 13:57)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان
من الان جواب ايميل از ابوظبي گرفتم و نوشته كه شما كماكان در پروسه اداري هستيد و ما نمي توانيم پيش بيني كنيم كه چقدر طول مي كشد به چك كردن از طريق سايت ما ادامه دهيد

چه قدر عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!

كيس اصلي نيز به تاريخ ١٦ سپتامبر up شد

دوست عزیز ؛حدود کیس نامبر و زمان مصاحبت کی بوده؟
***٦ و مصاحبه در ماه may

(2014-09-16 ساعت 17:47)mahssa نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:27)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:07)reasonable نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 15:01)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 13:57)afra198 نوشته:  

چه قدر عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!

كيس اصلي نيز به تاريخ ١٦ سپتامبر up شد
کدوم سفارت؟

یعنی از تمام شدن ویزا هیچ حرفی نزده؟؟
خير فقط در دو خط مطلب بالا نوشته شده است
کدوم سفارت؟
ابوظبي
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
دوستان این سفارت KDU واسه کجاست؟ من تا حالا هر چی کیس دیدم از این سفارت ایشود شده
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: abbas09 ، nedaba ، smpf
(2014-09-17 ساعت 08:46)mahssa نوشته:  دوستان این سفارت KDU واسه کجاست؟ من تا حالا هر چی کیس دیدم از این سفارت ایشود شده
پایتخت نپاله
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، r.bazargan ، mahssa ، nedaba ، smpf
(2014-09-17 ساعت 02:37)mehdiii82 نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 02:09)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 01:42)mehdiii82 نوشته:  بچه ها اين امار تعداد ويزاهاي صادر شده رو از كجا ميارين بعد با اطمينان اعلام هم ميكنين؟!
مثلا كجا رسما اعلام شده ٢٠١٣ تعداد ويزاها ٣٧٠٠ تا بوده؟يا اينكه امسال ٢٢٠٠ تا صادر كردن؟!
من رو سايت رسمي و نگاه كردم ديدم كلا تا ٢٠١٢ گذاشتن امار و هيچوقت ايران بيش از ٢٤٩٠ تا ويزا نداشته از ٢٠٠٣ تا الان
از ته قلبم ارزو ميكنم بچه ها ٢٠١٤ ويزاشون و بگيرن ان شاا...

پارسال برای ایران 3741 عدد بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و سال 2012: 2428 عدد ...... من الان دیدم... ای ایروان بی خیر !!!! SadSad

می تونید این سایت رو ببینید.. بصورت PDF دانلود کنید. قسمت پایین سومی ...
http://travel.state.gov/content/visas/en...visas.html
بله دقيقا
فقط ٢٠١٣ بالاي ٢٤٠٠ بوده!ما بقيه سالها به همين منوال بوده!امار امسال از كجا به دست اومده؟!
دوست عزبز بد نیست به تعداد برنده ها هم توجه کنی، فقط امسال و پارسال 6000 برنده اعلام شد، سالهای پیش ویزا کمتر به ایران دادن ولی برنده ها هم تعدادشون به مراتب کمتر بود
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba
دوستان عزیزم واقعا از وضعیت پیش آمده ناراحتم و با تک تکتون که این پروسه طولانی و پر التهاب رو دقیقه به دقیقه طی کردید هم دردم. همه ما مثل هم شروع شدیم از لحظه قبولی و خوشحالی بی حد و حصرمون و ذوق کردن تا دلهره اینکه نکنه ویزا بهمون ندن... هممون روزها انتظار کشیدیم تا نوبت مصاحبمون بشه انتظار کارنت شدن انتظار ویزا گرفتن... متاسفانه این انتظار واسه بعضی عزیزانمون خیلی طولانی تر شد و باور پایان تلخ بعد از این همه انتظار واقعا سخته. به همتون افتخار میکنم که مثل کوه محکم ایستادید و خوشبختی رو در جای دیگری و با اتفاق بهتری جستجو می کنید. اطمینان دارم که اگر این پایان لاتاری 2014 بوده برای شما، آغاز دیگری در شرایط خیلی بهتری برای شما رخ خواهد داد. هیچ وقت از رحمت ایزدی نا امید نشید و این متن رو با یک مثال آشنا به اتمام میرسونم... خدا گر ز حکمت ببندد دری... ز رحمت گشاید در دیگری... بهش اعتقاد دارم و همیشه شاهد وقوعش بودم... بهترین ها برای شماست
(2014-09-16 ساعت 23:33)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 23:21)morteza-dm نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 19:19)me_u نوشته:  سلام
منبع کاملا موثقه.ویزا نامبر برای ایران تخصیص داده نمیشود.ربطی به جای خاصی نداره.دلیل اصلیش AP بوده و گفتن تمام افرادی که تو این مرحله هستند ویزا بهشون نمیدن حتی اگر کلیر شده باشند.
اگر موثقه چرا لینک خبرش رو نمیزارید . اصلا هم اینطوری نیست AP تنها مال ما ایرانی ها نیست ممکنه برخی دیگه هم این پروسه رو طی کنند ولی نه مثل ما ایرانیها با این مدت طولانی . در هر حال اگر اینطور بود چرا از همون اول ریجکت نکردند ؟ این پروسه AP دیگه معنا و مفهومی نداره دیگه اینجوری که شما میگید ؟ اینها هم بیان الکی رو پرونده ها کار کنند در حالی که میدونند AP ها ویزا نمیگیرن واقعا مسخره است
دوست عزیز آپدیت ها بعد از سپتامبر هم خواهد بود در صورتی که کلیر نشده باشید میتونید این رو از صفحات سالهای گذشته بخونید
در کل موفق باشید
سلام دوست عزیر فقط اینو بگم اینطور که شما فکر می کنید نیست خوده ما وقتی رفته بودیم ایروان مشاهده کردیم چند نفری که قبلاً کلیرنس شده بودند(AP) بعد از چند ماه مجدداً کلیر شده و برای مدیکال مجدد آمده بودند تا ویزا بگیرند و همگی آنها یا کارمند و یا بازنشسته بودند (AP شده بودند). باتشکر
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nedaba
برای دوستانی که میگویند احتمال قبولی مجدد بسیار کمه بله کمه اما داریم از بازمانده های 2012 ای ها که 2015 هم برنده شده و با ما داره مراحلش رو طی میکنه.

جنگ جهانی دوم مسکو که بمباران میشد یکی از دانشمندان معروف شوروی از رفتن به پناهگاه خودداری میکرد و می گفت که 7 میلیون نفر در مسکو هستند، واقعاً چقدر امکانش هست که یک بمب به من بخوره. بعد از چند روز نظرش و تغییر داد و به پناهگاه رفت. خانمی ازش پرسید که چی شد نظرت رو تغییر دادی. طرف گفت 7 میلیون نفر و یک فیل(در باغ وحش) در مسکو هستند. دیشب فیل در اثر بمباران مرد!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-09-17 ساعت 09:22)shervin4d نوشته:  دوستان عزیزم واقعا از وضعیت پیش آمده ناراحتم و با تک تکتون که این پروسه طولانی و پر التهاب رو دقیقه به دقیقه طی کردید هم دردم. همه ما مثل هم شروع شدیم از لحظه قبولی و خوشحالی بی حد و حصرمون و ذوق کردن تا دلهره اینکه نکنه ویزا بهمون ندن... هممون روزها انتظار کشیدیم تا نوبت مصاحبمون بشه انتظار کارنت شدن انتظار ویزا گرفتن... متاسفانه این انتظار واسه بعضی عزیزانمون خیلی طولانی تر شد و باور پایان تلخ بعد از این همه انتظار واقعا سخته. به همتون افتخار میکنم که مثل کوه محکم ایستادید و خوشبختی رو در جای دیگری و با اتفاق بهتری جستجو می کنید. اطمینان دارم که اگر این پایان لاتاری 2014 بوده برای شما، آغاز دیگری در شرایط خیلی بهتری برای شما رخ خواهد داد. هیچ وقت از رحمت ایزدی نا امید نشید و این متن رو با یک مثال آشنا به اتمام میرسونم... خدا گر ز حکمت ببندد دری... ز رحمت گشاید در دیگری... بهش اعتقاد دارم و همیشه شاهد وقوعش بودم... بهترین ها برای شماست

به داشتن هموطنانی چون شما باید افتخار کرد
تشکر کنندگان: shandiz ، قصه گو ، lighter ، sal0811 ، aaraam ، nedaba ، shervin4d ، meisam14
ممنون از همه بابت همدرديشون،خصوصا اونايي كه قبول شدن و باز دلداري دادن مارو،
هيچ وقت طلبكار نيستيم ، از هيچ كس. و تشكر از همه بابت همراهي.
خداوندا بابت داده ها و نداده هايت شكر

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: sonyz2 ، ffrfar ، shandiz ، sayeh_m ، قصه گو ، nedali ، zzarin ، lighter ، 20142ddc ، آلیس-1980 ، sal0811 ، aaraam ، hoda f ، pari pari ، Aroma ، Samia ، saboteur ، nedaba ، pari1392 ، reasonable ، shervin4d ، meisam14
بچه ها واقعا از همتون متشکربلاخره موجودی حساب رو گرفتم

مخصوصا از sonyz2

خدایا همه دعا میکنن هرچه صلاح کار هست همون کن
اما من میگم هر چه این بچه ها میخوان بهشون بده و یه جوری تقدیر رو تغییر بده که واسه همشون خوب بشه ،چون تو میتونی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: sonyz2 ، ffrfar ، shhak ، azadeh2014 ، قصه گو ، zzarin ، lighter ، sal0811 ، pari pari ، Aroma ، nedaba ، lida55 ، shervin4d
پارسال يكي از بچه هاي ٢٠١٣ خيلي اتفاقي و دير متوجه شد كه ٢٠١٢ هم برنده شده بوده و همون پرونده سال قبلش رو پيگيري كرد و اگر اشتباه نكنم اخرهاي ٢٠١٢ ويزاي يكضرب گرفت .

اونهايي كه ويزا گرفتن و سفر كرده ان و ميان اينجا مينويسن چون تجربه شون از شماها بيشتره ، حتي اگر به دل نشينه ! سختي هاي مهاجرت خيلي زياده ، البته به قول يكي ازدوستان بايد ياد گرفت كه با هر شرايطي خوشحال باشيم ، حالا هر رستوران و فروشگاهي هم كار كنيد مهم نيست ، بيشتر بايد ياد گرفت كه مثل اينا الكي خوش باشيم ، چون با كمترين حقوق و درامد هم سعي ميكنن شاد باشن .
شماها اگر همينطوري لاتاري ثبت نام كردين و برنده شدين كه هيچي ، فراموشش كنيد ، اگر دنبال مهاجرت بودين و هستين كه برنامه تون رو دنبال كنيد ، بالاخره راهي براي فرار پيدا ميكنيد .

بعد از سپتامبر هم چند روزي ممكنه اپديت بشين چون هربار كه اينا هر كاري روي پرونده انجام بدن ( ولو بخوان ببندنش ) اپديت انجام ميشه ، اينكه بعد از سپتامبر به ٢٠١٤ ها ويزا بدن در حد صفره ، پرونده ها بسته ميشن و از اول اكتبر كار ٢٠١٥ ها شروع ميشه .
هميشه گفته ام باز هم ميگم ( گرچه كه يكي از مديران قديم شديداً مخالف بود Wink ) افيسرها هيچ نقشي در هيچي ندارن ، پرونده ها از قبل مشخصه و خودتون هم عملاً متوجه شدين كه همه چيز از قبل مشخص بوده ، سربازي رفته ها و كار دولتي ها كليرنس ميخورن كه البته امسال خيلي از مجردها و معاف ها هم شامل اين پروسه شدن ولي در كل اگر شانس گرفتن ويزا براي يه نپالي ٨٠ درصد باشه ، براي يه ايراني ٢٠ درصده و اينم برميگرده به خيلي چيزها !
به شخصه معتقدم كه ٢٠١٥ از اين بهتر نخواهد بود پس الكي به چيزي كه در حد ٢٠ درصده دل خوش نكنيد و زندگيتون رو از دست نديد .
براتون ارزوي ارامش ميكنم
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
Shhak عزيز از دستمون عصباني نشو اگه ميايم و پست ميذاريم، خيلي از افرادي كه اينجا حضور دارند، جديد هستند و شايد ما ها رو نشناسند، چون به دلايلي افراد قديمي ترجيح ميدن فقط به صورت مهمان بيان. جو اينجا واسه ما هم غم انگيزه، اصلاً كاري نداريم به اين كه داريد به زندگي عادي بر مي گرديد، خوب چه بهتر، خدا رو شكر، از اين كه بسياري از هم قطارامون همسفرمون نشدن ناراحتيم، دست خودمون هم نيست، يك سال و نيم با هم بوديم، تسليت نمي گيم، خودم به شخصه دارم مي گم تا تن تون داغ مهاجرته ، به فكر راه هاي ديگه باشيد،درس و نصيحت نيست كه بهتون بر بخوره، تشويقه ، اين كجاش بده؟ مگه همه ي ما كه ويزا گرفتيم ، يه ضرب گرفتيم؟ دل ما هم خون شد ، بعد از شش ماه انتظار بهت بگن تو اصلاً جزو پروسه ي كليرنس نبودي، بيا ويزا بگير اما فعلاً همسرت بايد منتظر بمونه و دلشوره هايي كه داشتيم، هر كس داستان خودش رو داره، اما اين حق رو از ما نگير كه بخوايم پست بذاريم. ميام يه پست ميذارم كه طنز تلخ داره توش بالا و پايين مي پره ، اما جدي تلقيش مي كنيد!! با ما به از اين باشيد.....
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان