کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-17 ساعت 13:26)موج نوشته:  سلام دوستان یک ایمیل احساسی ومنطقی نوشتم که تمام جوانب روانشناختی و اجتماعی این مهاجرت برای تمام خانواده هایی که آنها را از هم گسیخته کردند و هسته خانواده را درهم شکستند ( با دادن ویزابه برخی از اعضائ یک خانواده ) در آن اشاره شده بود. بسیاری از ما بصورت خانم /آقا تنها، مادر با فرزند عازم هستیم، فرزندانی که در سنین مختلف هستند یا دوره وابستگی و الگو سازی از پدر را طی میکند یا دوره حساس بلوغ ، که نیاز به حمایت و حضور والدین است تا این دوره رابه آرامی طی کنند. جامعه توسعه یافته آمریکا که شعارش حمایت از خانواده ، تربیت و آموزش آرام و فراتر از آن حمایت از حقوق کودکان و خانواده است عملا با این پروسه که ایجاد کرد نشان داد تفکر منطقی بر برنامه مهاجرتی ندارد . فلسفه وجودی لاتاری برای تمامی کشورهایی است که از داشتن آزادی و حقوق انسانی که حق هر فردی است و با تولد این حقوق به همراهش است محروم هستند. اما باید به این سوال جامعه شناختی پاسخ دهند: چه آسیب هایی بر اثر این مهاجرت به شکل نابسامان و خانواده های پراکنده برای فرد و جامعه ایجاد میشود؟ این فرزندان مهاجر که حمایت یکی از والدین را ندارن چگونه و چه رفتارهایی را در فضای اجتماعی آمریکا بروز خواهند داد؟
هر خانم یا آقایی که به اجبار تنها راهی شده اند با ذهن پر چالش و دغدغه های درونی چه ارزش افزوده ای برای خود و جامعه ایجاد خواهد کرد؟ پیامد های این خانواده ها بعضا : افسردگی، بیماری های روحی دیگر ، استرس و دلنگرانی ها برای خود و جامعه مورد مهاجرت هزینه دارد. به برخی از این موارد در ایمیل به اداره مهاجرت آمریکا و ابو ظبی اشاره کردم. ببخشید که پر حرفی کردم اما درد دلم بودم برای جامعه آمریکا سرزمین فرصت ها نه حذف فرصتها.جواب ایمیل را هم دادند برایتان میگذارم.همواره سرافراز باشید.
ممنون از شما دوست عزیز،
تمام نوشته هاتون دقیقاً درد دل ماست. همسر و پسر های من اونجا بدون من با هزار مشکل دارن دستو پنجه نرم میکنن و بسیار نگران, عصبی و پرخاشگر شدن. تمام تلاش ما برای تضمین آینده فرزندانمان هست، اگر قرار باشه خانواده ها به این شکل آسیب روحی روانی ببینن, چه تضمینی برای سلامتی روح روان اونها وجود داره؟؟؟ آیا دولت یو اس جوابگوی این آسیبها هست؟؟؟
واقعا متشکرم از نامه ای که ارسال فرمودید.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، shhak ، sonyz2 ، حاجی واشنگتن ، nedaba ، قصه گو ، reasonable
(2014-09-17 ساعت 13:57)mehdiii82 نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 13:47)مهمان آشنا نوشته:  2014as664 امروز ایشود شد!!!!
انکارا
لينكش و ميذارين لطفا

ceac.state.gov
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: nedaba
دوستانی که بودن ایمیل آپ میشن حواسشون باشه
تعدادی از کیسها به تاریخ 16 و 17 سپتامبر اپ داشتن
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
تشکر کنندگان: shhak ، pari pari ، nedaba ، قصه گو ، reasonable ، milad 68
(2014-09-17 ساعت 13:34)meisamgh1362 نوشته:  [quote='موج' pid='550557' dateline='1410944301']
وزارت امور خارجه آمریکا
واشنگتن
8 سپتامبر 2014

متقاضی گرامی،

با عرض تاًسف به استحضار می رساند که ما از تاًیید درخواست ویزای قرعه كشى ( (DV شما معضوریم. امسال تعداد متقاضیان واجد شرایط این نوع ویزا در سراسر جهان بیش از حد انتظار بوده است. این بدین معنی است که سهمیه ویزای قرعه كشى زودتر از موعد مورد نظر تکمیل شده است.
دوست عزیز لازم به ذکر هست که این نامه تو تمام صفحات قبلی مهاجر سرا هست اگه میخواید یه خورده بیشتر بدونید لطفا شماره کیس 3755 رو در سایت https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx چک کنید Tongue

3755 که 12 سپتامبر ایشو شده !
كيس نامبر: **٤٩، تعداد افراد كيس: ٣، مصاحبه: ابوظبي w2، وضعيت: AP Sad
تشکر کنندگان: nedaba ، reasonable
تا 30 سپتامبر 13 روز مانده میتونه اتفاقای خوبی بیفته دوستان ابوظبی و ایروان هم سایت و چک کنن و امار بدن
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
خیلی زیاد پست نذاشتم ولی بودم
اوایل اسفند مصاحبه رفتم .اون زمان خوب به برادرم گفتم:
نمی ترسم چون اگر قراره کلیر من تا شهریور (یعنی 6 ماه) طول بکشه اصلان نمی خوام کلیر کنن چون هیچ کار بدی نکردم هیچ، کارهای خوبم هم زیاده، غیرفعالم نبودم
ولی خوب منطقشون کلان شانس هستش در لاتاری
دستشون درد نکنه!!! اونا هم کلیر نکردند یا بعبارتی ویزا ندادند
من می خواستم برم یه چیزی به خودم یه چیزی به اونا(امریکا) اضافه کنم حالا نمی خوان نخوان
کلا باد آورده رو باد می برد در مورد من همواره صادق بوده
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
من واقعاً نمی فهمم اگه ویزا تموم شده این ویزاها که آنکارا میده از کجا میاد. احتمالاً اینا رو برای نور چشمی ها نگه داشتن، انگار تو آمریکا هم نور چشمی هست!!!!!!!
65XX، ایروان، 2 نفر، مصاحبه:June 2nd ، آپدیت ها:، Aug 11، Aug 8 ، June 4
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، milad.m1986 ، shhak ، r.bazargan ، nedaba ، afra198 ، قصه گو ، reasonable ، mizan
(2014-09-17 ساعت 14:04)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 13:26)موج نوشته:  سلام دوستان یک ایمیل احساسی ومنطقی نوشتم که تمام جوانب روانشناختی و اجتماعی این مهاجرت برای تمام خانواده هایی که آنها را از هم گسیخته کردند و هسته خانواده را درهم شکستند ( با دادن ویزابه برخی از اعضائ یک خانواده ) در آن اشاره شده بود. بسیاری از ما بصورت خانم /آقا تنها، مادر با فرزند عازم هستیم، فرزندانی که در سنین مختلف هستند یا دوره وابستگی و الگو سازی از پدر را طی میکند یا دوره حساس بلوغ ، که نیاز به حمایت و حضور والدین است تا این دوره رابه آرامی طی کنند. جامعه توسعه یافته آمریکا که شعارش حمایت از خانواده ، تربیت و آموزش آرام و فراتر از آن حمایت از حقوق کودکان و خانواده است عملا با این پروسه که ایجاد کرد نشان داد تفکر منطقی بر برنامه مهاجرتی ندارد . فلسفه وجودی لاتاری برای تمامی کشورهایی است که از داشتن آزادی و حقوق انسانی که حق هر فردی است و با تولد این حقوق به همراهش است محروم هستند. اما باید به این سوال جامعه شناختی پاسخ دهند: چه آسیب هایی بر اثر این مهاجرت به شکل نابسامان و خانواده های پراکنده برای فرد و جامعه ایجاد میشود؟ این فرزندان مهاجر که حمایت یکی از والدین را ندارن چگونه و چه رفتارهایی را در فضای اجتماعی آمریکا بروز خواهند داد؟
هر خانم یا آقایی که به اجبار تنها راهی شده اند با ذهن پر چالش و دغدغه های درونی چه ارزش افزوده ای برای خود و جامعه ایجاد خواهد کرد؟ پیامد های این خانواده ها بعضا : افسردگی، بیماری های روحی دیگر ، استرس و دلنگرانی ها برای خود و جامعه مورد مهاجرت هزینه دارد. به برخی از این موارد در ایمیل به اداره مهاجرت آمریکا و ابو ظبی اشاره کردم. ببخشید که پر حرفی کردم اما درد دلم بودم برای جامعه آمریکا سرزمین فرصت ها نه حذف فرصتها.جواب ایمیل را هم دادند برایتان میگذارم.همواره سرافراز باشید.
ممنون از شما دوست عزیز،
تمام نوشته هاتون دقیقاً درد دل ماست. همسر و پسر های من اونجا بدون من با هزار مشکل دارن دستو پنجه نرم میکنن و بسیار نگران, عصبی و پرخاشگر شدن. تمام تلاش ما برای تضمین آینده فرزندانمان هست، اگر قرار باشه خانواده ها به این شکل آسیب روحی روانی ببینن, چه تضمینی برای سلامتی روح روان اونها وجود داره؟؟؟ آیا دولت یو اس جوابگوی این آسیبها هست؟؟؟
دوست عزیز میتونند پاس سفید بگیرند برگردن چون اگر بچه ها تون توی دوره راهنمایی و دبیرستان هستند و مخصوصا پسر هستند از لحاظ روحی صدمه ببینند دچار مشکل میشن ببخشید گفتم چون یکم روان شناسی میدونم اگر هم میگید مدرسه و این حرف با این مدرسه های غیر انتقاعی همه چیز حل میشه
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: بانو خانم ، rezahoorjandi ، azadeh2014 ، nedaba ، قصه گو ، reasonable ، alihmh
علی اقا مومن از ابوظبی کسی ایشود نشده؟
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
تشکر کنندگان: nedaba
از سفارت ایروان متنفر هستم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، rezahoorjandi ، r.bazargan ، mahssa ، nedaba ، afra198 ، lighter ، meisam14 ، khder
(2014-09-17 ساعت 15:36)zzarin نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 14:04)rezahoorjandi نوشته:  
ممنون از شما دوست عزیز،
دوست عزیز میتونند پاس سفید بگیرند برگردن چون اگر بچه ها تون توی دوره راهنمایی و دبیرستان هستند و مخصوصا پسر هستند از لحاظ روحی صدمه ببینند دچار مشکل میشن ببخشید گفتم چون یکم روان شناسی میدونم اگر هم میگید مدرسه و این حرف با این مدرسه های غیر انتقاعی همه چیز حل میشه
بله هر دو پسر هستند. چهارم و هفتم هستند.
مرسی از راهنمائیتون زرین خانم.
خدا ازشون نگذره خانواده هارو متلاشی میکنن.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، milad.m1986 ، nedaba ، قصه گو ، reasonable
اونایی که میگند ویزا تموم شده اشتباه محض میکنند این جمله که ویزا تمومید به احتمال 99.99 درصد فقط و فقط مختص ما ایرانی هاست که بهمون گفتند . ویزا هنوز هست من امروز چندتا کیس رو چک کردم در 3 روز اخیر ایشود شده بودند . بیخودی خودمون رو دلگرم نکنیم که ویزا تموم شده ویزا هست نه برای ما بلکه برای ملیت های دیگر . اوج بی عدالتی رو امسال کنسول گری های آمریکا برای ماها داشتند .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: shhak ، aghamilad ، milad.m1986 ، mahssa ، ffrfar ، nedaba ، afra198 ، reasonable ، milad 68
من از اونها متنفر نیستم. ولی طرز ویزا دادنشون واقعا بی انصافی بود لطف بکنید هر روز اخبار رو گوش بدید تا ببینید دلیل رفتار اونها با ما چیه تازه بازم خیلیییییی با ما خوب کنار میان ما که تو کشورمون سفارت نداریم اولویت با کشوریه که سفارت داره یعنی با هم رابطه دیپلماتیک دارن ولی ما چی واقعا دودش تو چشم ماها ادمای عادی رفت نوع تنفرمون اشتباهه من از انکارا متنفر نیستم فقط دلخورم چرا منو به اتیش چیزای دیگه سوزوند
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: shhak ، milad.m1986 ، ffrfar ، mohamad2014 ، nedaba ، Hassan2014
(2014-09-17 ساعت 14:20)مهمان آشنا نوشته:  دوستانی که بودن ایمیل آپ میشن حواسشون باشه
تعدادی از کیسها به تاریخ 16 و 17 سپتامبر اپ داشتن

15 سپتامبر هم تعدادی آپ داشتن
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: shhak ، sonyz2 ، nedaba ، reasonable
(2014-09-16 ساعت 15:16)Behzad_alonee نوشته:  گند ترين و كمكار ترين سفارت نسيب ما شد

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep

دقققیییییییییییییقققققققققققققققاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااSadSadSad
دقیقا
کیس دو نفر 2014AS4**7 تاریخ مصاحبه 26 مارچ و نفر اول ویزا یکضرب و نفر دوم Ap , اخرین اپدیت 8 اگوست و سپس با ایمیل 12 اگوست.اخیرا اپدیت نفر اصلی 2 سبتامبر

خدایا به من آن ده که مرا آن به Rolleyes
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، سعید پ ، nedaba ، afra198 ، mahdii ، نسرین ظ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان