کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-18 ساعت 12:07)me_u نوشته:  یک دختر کوچک به داروخانه رفت و گفت: معجزه دارید؟
مﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ !
ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ
ﻣﯽ ﺷﻪ !
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ
ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ .
ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻢ ، ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﺠﺰﻩ
ﻧﻤﯽ ﻓﺮﻭﺷﯿﻢ.
ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺷﮏ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻩ ، ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﯾﺪ .
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﺳﺘﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺻﺪﺍﺋﯽ ﮔﻔﺖ :
ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭﯼ؟
ﭘﻮﻝ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺷﻤﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﻋﺎﻟﯿﻪ ، ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺮﺍﯼ
ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺕ !
ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻮ
ﺑﺒﺮ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻮﻥ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﺖ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻬﯿﻪ
ﮐﻨﻢ؟ !
ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺩ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻐﺰ ﺑﻮﺩ

ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻋﻤﻞ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﯿﭻ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﺷﺪ.
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ .
ﻣﺪﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﮎ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ.

دکتر ارنست گروپ رئیس سابق بیمارستان هانوفر المان .......
چندی پیش این خاطره رو در یک کنفرانس علمی مطرح کرد ....

و اون مرد جراح کسی نبود جز
..... پروفسور مجید سمیعی .....

بچه ها هیچوقت ایمانتونو از دست ندید.

سرافراز باشید.مثل سرو
ایمانمون که شکر خدا سره جاشه اما این موارد 1 در چند 10000ه دوست من.
واقعیت زندگی چیزه دیگه ایه.
میشه انتظار داشت که یکی از یه ارتفاع 100 متری بیوفته پایین و چیزیش نشه اما پیشنهاد می کنم هر وقت رو یه دیوار به ارتفاع 10 متری راه رفتید و پاتون سر خورد یا سرتون گیج رفت، اشهدتونو بخونید و انتظار کمتر از شکستگی گردن و فلج شدن تا آخر عمرو نداشته باشید. اینطوری زندگی خیلی راحتتر میشه
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، rezahoorjandi ، kian kian ، nedaba ، NEURON
(2014-09-18 ساعت 11:42)افسان نوشته:  دوستان آیا کسی امسال مجدد شرکت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام، براي مبارزه هم كه شده، شركت خواهم كردSmileWink
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، goldeneagle ، قصه گو ، reasonable ، smpf ، smalijm ، nedaba ، Hassan2014 ، pari1392 ، r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 12:07)me_u نوشته:  یک دختر کوچک به داروخانه رفت و گفت: معجزه دارید؟
مﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ !
ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ
ﻣﯽ ﺷﻪ !
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ
ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ .
ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻢ ، ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﺠﺰﻩ
ﻧﻤﯽ ﻓﺮﻭﺷﯿﻢ.
ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺷﮏ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻩ ، ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﯾﺪ .
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﺳﺘﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺻﺪﺍﺋﯽ ﮔﻔﺖ :
ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭﯼ؟
ﭘﻮﻝ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺷﻤﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﻋﺎﻟﯿﻪ ، ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺮﺍﯼ
ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺕ !
ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻮ
ﺑﺒﺮ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻮﻥ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﺖ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻬﯿﻪ
ﮐﻨﻢ؟ !
ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺩ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻐﺰ ﺑﻮﺩ

ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻋﻤﻞ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﯿﭻ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﺷﺪ.
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ .
ﻣﺪﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﮎ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ.

دکتر ارنست گروپ رئیس سابق بیمارستان هانوفر المان .......
چندی پیش این خاطره رو در یک کنفرانس علمی مطرح کرد ....

و اون مرد جراح کسی نبود جز
..... پروفسور مجید سمیعی .....

بچه ها هیچوقت ایمانتونو از دست ندید.

سرافراز باشید.مثل سرو

ربطی به موضوع نداره، اما صرفا جهت اطلاع این داستان مربوط به پروفسور سمیعی نیست و در مورد یک جراح آلمانیه اگه اشنباه نکنم...یه سرچ بکنید شخص درست رو پیدا میکنید
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: khder ، freddyflientstone ، ali_yari5 ، smpf ، HERMES7 ، hadi472 ، avayebahar ، nedaba
(2014-09-17 ساعت 15:14)NEURON نوشته:  خیلی زیاد پست نذاشتم ولی بودم
اوایل اسفند مصاحبه رفتم .اون زمان خوب به برادرم گفتم:
نمی ترسم چون اگر قراره کلیر من تا شهریور (یعنی 6 ماه) طول بکشه اصلان نمی خوام کلیر کنن چون هیچ کار بدی نکردم هیچ، کارهای خوبم هم زیاده، غیرفعالم نبودم
ولی خوب منطقشون کلان شانس هستش در لاتاری
دستشون درد نکنه!!! اونا هم کلیر نکردند یا بعبارتی ویزا ندادند
من می خواستم برم یه چیزی به خودم یه چیزی به اونا(آمریکا) اضافه کنم حالا نمی خوان نخوان
کلا باد آورده رو باد می برد در مورد من همواره صادق بوده

آره واقعا
اون کشور اصلا به فکر رییس جمهور سه دوره بعدش نبود که ویزای منو نداد!
آینده ی اسفناکی رو واسه عمه ریکا پیشبینی می کنم با این کارشون!!!
clearance
تشکر کنندگان: قصه گو ، shhak ، smpf ، avayebahar ، nedaba ، NEURON
(2014-09-17 ساعت 10:07)behdadK نوشته:  برای دوستانی که میگویند احتمال قبولی مجدد بسیار کمه بله کمه اما داریم از بازمانده های 2012 ای ها که 2015 هم برنده شده و با ما داره مراحلش رو طی میکنه.

جنگ جهانی دوم مسکو که بمباران میشد یکی از دانشمندان معروف شوروی از رفتن به پناهگاه خودداری میکرد و می گفت که 7 میلیون نفر در مسکو هستند، واقعاً چقدر امکانش هست که یک بمب به من بخوره. بعد از چند روز نظرش و تغییر داد و به پناهگاه رفت. خانمی ازش پرسید که چی شد نظرت رو تغییر دادی. طرف گفت 7 میلیون نفر و یک فیل(در باغ وحش) در مسکو هستند. دیشب فیل در اثر بمباران مرد!
مثاله خیلی قشنگه
اما 2014 فیلها از دانشمندا خیلی بیشتر بودن ها!!!
(2014-09-17 ساعت 10:40)sayeh_m نوشته:  پارسال يكي از بچه هاي ٢٠١٣ خيلي اتفاقي و دير متوجه شد كه ٢٠١٢ هم برنده شده بوده و همون پرونده سال قبلش رو پيگيري كرد و اگر اشتباه نكنم اخرهاي ٢٠١٢ ...
هميشه گفته ام باز هم ميگم ( گرچه كه يكي از مديران قديم شديداً مخالف بود Wink ) افيسرها هيچ نقشي در هيچي ندارن ، پرونده ها از قبل مشخصه و خودتون هم عملاً متوجه شدين كه همه چيز از قبل مشخص بوده ، سربازي رفته ها و كار دولتي ها كليرنس ميخورن كه البته امسال خيلي از مجردها و معاف ها هم شامل اين پروسه شدن ولي در كل اگر شانس گرفتن ويزا براي يه نپالي ٨٠ درصد باشه ، براي يه ايراني ٢٠ درصده و اينم برميگرده به خيلي چيزها !
به شخصه معتقدم كه ٢٠١٥ از اين بهتر نخواهد بود پس الكي به چيزي كه در حد ٢٠ درصده دل خوش نكنيد و زندگيتون رو از دست نديد .
براتون ارزوي ارامش ميكنم

خب البته من یه ضربی بودم و بعداز ظهرش زنگ زدن گفتن تو که چشات از بقیه سیاه تر نیست، بیا پاستو ببر کلیرنس خوردی!!!
البته هیچ چیزی قرار نیست بهتر بشه رو خوب موافقم
clearance
تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، r.bazargan ، nedaba
تاپيك ٢٠١٦ باز شده ، ديگه هر چه قدر اينجا مونديد بسه، تا تنتون گرم مهاجرته ، خودتونو واسه ثبت نام آماده كنيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2014-09-18 ساعت 13:19)قصه گو نوشته:  تاپيك ٢٠١٦ باز شده ، ديگه هر چه قدر اينجا مونديد بسه، تا تنتون گرم مهاجرته ، خودتونو واسه ثبت نام آماده كنيد.

"2016 هم باز شد و تو نیامدی!"

خطاب به ویزا...
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، r.bazargan ، HERMES7 ، sonyz2 ، lighter ، rezahoorjandi ، قصه گو ، nedaba ، NEURON ، salar5452 ، Hassan2014 ، khder
سلام بچه ها کسی هست که دبی باشه اگر ممکنه به من پیغام خصوصی بده. مرسی از لطفتون
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، sia 1306
مهاجر سرا خراب بود؟

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: سعید پ ، nedaba ، afra198 ، smpf
با سلام به تمام برندگان 2014 که متأسفانه موفق به گرفتن ویزا نشدن.
همونطور که همه میدونین این یک قرعه کشی هست و از اسمش مشخصه که قرار نیست همه برنده بشن و یا همه ی افرادی که برنده شدن ویزا بگیرن.
امیدوارم در سایر مراحل زندگیتون همیشه موفق و پیروز باشید.
چند روز قبل این فیلم رو در اینترنت دیدم ولی به علت اختلال در مهاجرسرا موفق نشدم بزارمش.

(توضیحات سارا گرو درمورد قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۴)
http://www.youtube.com/watch?v=Dqcmqeva9Zk#t=24
تشکر کنندگان: EmJay ، nedaba ، smpf ، r.bazargan
(2014-09-21 ساعت 09:36)eagla نوشته:  با سلام به تمام برندگان 2014 که متأسفانه موفق به گرفتن ویزا نشدن.
همونطور که همه میدونین این یک قرعه کشی هست و از اسمش مشخصه که قرار نیست همه برنده بشن و یا همه ی افرادی که برنده شدن ویزا بگیرن.
چند روز قبل این فیلم رو در اینترنت دیدم ولی به علت اختلال در مهاجرسرا موفق نشدم بزارمش.

کامنتهای مردم راهم بخونید. به بعضیها هم سارا گرو جواب داده.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، EmJay ، nedaba ، smpf
(2014-09-21 ساعت 10:06)shahin2737 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 09:36)eagla نوشته:  با سلام به تمام برندگان 2014 که متأسفانه موفق به گرفتن ویزا نشدن.

با سلام
خانم سارا گرو در اين ويدئو صحبتي در رابطه با لاتاري 2014 نكرد و فقط قوانين و احتمالات كلي در رابطه با لاتاري را كه هزاران بار در نامه ها و ميل ها گفته شده تكرار نمود. اگر خانم سارا گرو متعهد به قوانين خودشون بودند يك آمار از ويزاهاي صادر شده براي ايران ميداد تا ما هم مطلع ميشديم كه يك مقام مسئول از طرف وزارت خارجه امريكا يك آمار قابل استناد ارائه كرده.
با آرزوي موفقيت براي همگي .SadSadSad
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: EmJay ، shhak ، rezahoorjandi ، سعید پ ، nedaba ، NEURON ، smpf
مهاجرسرا را خدا آزاد کرد...

تشکر کنندگان: sonyz2 ، aaraam ، rezahoorjandi ، nedaba ، ariyo 2014 ، afra198 ، sia 1306 ، قصه گو ، smpf ، pari pari
زیر لینک
که سارا گرو در مورد سهمیه توضیح میده یک کامنت گذاشتم به انگلیسی راجب بی عدالتی که به ایرانیا میشه در این برنامه لطفا از افرادی که وجود دارن خواهش میکنم لایک کنن یا در تاییدش پست بذارن که حداقل یک بازنده مظلوم نباشیم و صدامون هر چند ضعیف برسه به جایی
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
(2014-09-21 ساعت 11:15)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:06)shahin2737 نوشته:  

با سلام
خانم سارا گرو در اين ويدئو صحبتي در رابطه با لاتاري 2014 نكرد و فقط قوانين و احتمالات كلي در رابطه با لاتاري را كه هزاران بار در نامه ها و ميل ها گفته شده تكرار نمود. اگر خانم سارا گرو متعهد به قوانين خودشون بودند يك آمار از ويزاهاي صادر شده براي ايران ميداد تا ما هم مطلع ميشديم كه يك مقام مسئول از طرف وزارت خارجه امريكا يك آمار قابل استناد ارائه كرده.
با آرزوي موفقيت براي همگي .SadSadSad

من این ویدئو رو اولین بار در سایت سفارت مجازی ایا - لات متحده تهران - ایران دیدم و در بالای کادر با قرمز نوشته بود:
توضیحات سارا گرو درمورد قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۴
فکر کنم اگه به این سایت http://iran.usembassy.gov/ مراجعه کنید قابل مشاهده باشه
به امید موفقیت برای تمام دوستان
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان