کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
یاد پیام تبریک اوباما به ملت ایران می افتم که هر سال به مناسبت سال نو با لهجه خودش می گه:
" نوروز مبارک"
و بعد هم پیام حمایت از ملت ایران و این که حساب ملت از دولتها سواست رو سر می ده. کجاست اون حمایتها؟ فقط در حد حرف؟؟؟ به مرحله عمل که می رسه پای دولت، سیاست، مذاکرات ه س ت ه ا ی، مناقشات منطقه و هزار راه نرفته به میون میاد، تنها مردم عادی و بی گناهن که تاوان این همه بی عدالتی رو می دن...
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: shhak ، milad.m1986 ، Touraj2014 ، ffrfar ، سعید پ ، nedaba ، قصه گو
دوستان
احتمال خیلی زیاد کسانیکه در این چند روز آپدیت شدن و یا ویزا گرفتن، ایرانی نبودن، از کشورهای دیگه آسیا مثل همون ترکیه و یا ... که تو آنکارا بهشون ویزا دادن
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: nedaba ، reasonable ، milad 68
(2014-09-17 ساعت 13:26)pendleton نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 13:21)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 13:08)pendleton نوشته:  و این هم پایان ماجرا (روی کلمه ی زیر کلیک کنید)

پایان ماجرا

دوست من
اين سايت رسمي و متعلق به دولت امريكا نيست چون پايين صفحه نوشته:
Disclaimer: This web site is not connected with the American Govt or It's offices.
پس لطفاً تنش ايجاد نكنين و همچنان منتظر باشين!

دوست عزیز لینکش در FB دی وی لاتری هست

و حتماً میدونین که FB هم جزو سایت های رسمی دولت امریکا نیست!
تشکر کنندگان: shhak ، nedaba
(2014-09-17 ساعت 19:15)shhak نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 18:26)EmJay نوشته:  دوستان
احتمال خیلی زیاد کسانیکه در این چند روز آپدیت شدن و یا ویزا گرفتن، ایرانی نبودن، از کشورهای دیگه آسیا مثل همون ترکیه و یا ... که تو آنکارا بهشون ویزا دادن
به نظرم کلیرنس طولانی برای کشورهای دیگه بعیده.به احتمال زیاد ایرانی هستن.

ترکیه سهمیه اروپاست...........
شاید داریم تاوان همون چند تاویزای اضافی پارسال را که به ایرانیها دادن پس میدیم
شاید دستور 30 یا c صادر شده
شاید تاوان اینهمه ویزای دانشجویی هست که امسال مثل علف هرز صادر شد
شاید...........
هر چی بود، قطعا هدفمند و برنامه ریزی شده بود نحوه ویزادادنشون به ایرانیها برای 2014
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: shhak ، milad.m1986 ، abbas09 ، قصه گو ، aghamilad ، Hassan2014 ، reasonable ، reza190120 ، nedaba ، milad 68
همه ی شواهد نشون میده که سفارت ها خیلی هماهنگ و جوری که انگار دستوری از بالا داشتن کیس های کلیر خورده رو کنار گذاشتن. نشونه اولش برداشتن ناگهانی کیس هایی که تو سایتشون درج کرده بودن و ناگهانی ورداشتن و دیگه هیچ وقت هیچ کیسی رو تو سایتشون وارد نکردن. نشونه دومش ای میل های بی ربطی بود که در پاسخ سوال ما در خصوص وضعیت کلیرنسمون دادن ( اون ای میل معروف ویزا نامبر که 2-3 ماه مارو باهاش پیچوندن) بدون اینکه کیسامون آپدیت شه . اینجوری به نظر میرسه که سفارت ها دستور داشتن که فقط یک ضرب ها رو پیگیری کنن. اینجوری چون ما اپ خورده ها نمیدونستیم که کلیر شدیم یا نه تا 30 سپتامبر مجبور بودیم صبر کنیم و در نهایتم که قبل از 30 سپتامبر اعلام کردن که ویزا تموم شده. اینجوری مشکل محدودیت صدور ویزاشون حل شد. و دردسری هم واسه سفارتا به وجود نیومد.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: shhak ، jojo_hami ، pari pari ، Hassan2014 ، reasonable ، USA2014 ، afra198 ، nedaba ، hamid.eng
(2014-09-17 ساعت 20:07)shhak نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 23:33)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 23:21)morteza-dm نوشته:  [quote='me_u' pid='550364' dateline='1410878960']
سلام
منبع کاملا موثقه.ویزا نامبر برای ایران تخصیص داده نمیشود.ربطی به جای خاصی نداره.دلیل اصلیش AP بوده و گفتن تمام افرادی که تو این مرحله هستند ویزا بهشون نمیدن حتی اگر کلیر شده باشند.
اگر موثقه چرا لینک خبرش رو نمیزارید . اصلا هم اینطوری نیست AP تنها مال ما ایرانی ها نیست ممکنه برخی دیگه هم این پروسه رو طی کنند ولی نه مثل ما ایرانیها با این مدت طولانی . در هر حال اگر اینطور بود چرا از همون اول ریجکت نکردند ؟ این پروسه AP دیگه معنا و مفهومی نداره دیگه اینجوری که شما میگید ؟ اینها هم بیان الکی رو پرونده ها کار کنند در حالی که میدونند AP ها ویزا نمیگیرن واقعا مسخره است
دوست عزیز آپدیت ها بعد از سپتامبر هم خواهد بود در صورتی که کلیر نشده باشید میتونید این رو از صفحات سالهای گذشته بخونید
در کل موفق باشید
شرمنده از دوستان،این مسئله منو یاد گوسفندی میندازه که سرشو بریدن تا چند دقیقه در حال جون دادنهBig Grin
[/quote
دشمنت شرمنده، آخه چیزی غیر از این نیست الان داریم با مرگ احساساتمون دستو پنچه نرم میکنیم.
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: shhak ، abbas09 ، قصه گو ، pari pari ، nedaba
(2014-09-17 ساعت 19:19)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 13:08)pendleton نوشته:  و این هم پایان ماجرا (روی کلمه ی زیر کلیک کنید)

پایان ماجرا

دوست من
Disclaimer: This web site is not connected with the American Govt or It's offices.

و حتماً میدونین که FB هم جزو سایت های رسمی دولت آمریکا نیست!

دوست عزیز خیلی خودتو اذیت نکن! لینک سایت رسمیش هم واستون گذاشتم!!!!! اگه رسمی تر از این سراغ دارین به ما هم خبر بدین خوشحال میشیم.

http://travel.state.gov/content/visas/en...entry.html
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-17 ساعت 13:47)مهمان آشنا نوشته:  2014as664 امروز ایشود شد!!!!
انکارا

کیس چهار نفره هم هستند خوبه که ویزاها تموم شده!! پیشنهاد میکنم بچه های آنکارا د ر پاسخ به اون ایمیل کذایی س فا رت بپرسند آیا تغییری در روند صدور ویز ا ایجاد شده که برای فلان کیس چهار تا ویز اصادر شده و سهمیه جدید چند تا هست!
جامانده از لاتاری 2014
PD : 24 NOV 2014
Approved: 20 MAR 2015
تشکر کنندگان: shhak ، nedaba
(2014-09-17 ساعت 21:37)pendleton نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 19:19)reza_norouzi نوشته:  

پایان ماجرا

دوست من

و حتماً میدونین که FB هم جزو سایت های رسمی دولت آمریکا نیست!

دوست عزیز خیلی خودتو اذیت نکن! لینک سایت رسمیش هم واستون گذاشتم!!!!! اگه رسمی تر از این سراغ دارین به ما هم خبر بدین خوشحال میشیم.

http://travel.state.gov/content/visas/en...entry.html

دوست عزیز تو این متن هیچ چیزی مبنی بر اینکه الان ویزا تموم شده ننوشته. حالا چه لینک رسمی باشه چه غیر رسمی. شما هم خیلی خودتو برای منبع رسمی پیدا کردن اذیت نکن. ما ویزا بعیده که بگیریم اما تو این متن چیزی ننوشته! این متن فقط میگه که یه جایی ویزاها تموم خواهد شد و توضیح میده که چرا به همه ویزا نخواهد رسید.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-17 ساعت 09:39)shhak نوشته:  نمی دونم چرا پیامهای همدردی و تاسف دوستانی که ویزا گرفته اند وبرای ما می نویسند اصلا به دلم نمی شینه وایجاد تنش بیشتر می کنه!!!
آیا فکر می کنند الان به اوج خوشبختی رسیدن؟ و ما این پایین پایین های دنیا موندیم؟!
من که اونجا رو دیدم میدونم برای بیشتر ایرانیهای آمریکا اسمش هست که افتخاره،این که کدوم فروشگاه و رستوران و تو چه خونه ای هستن بماند!
پس لطفا پیامهای تسلیت خود را جای دیگر و برای افراد دیگه اعلام کنید.

دوست عزیز، پیام همدردی اگه اینجا نوشته میشه برای کسانی هست که طرف این پیام و پذیرنده اون هستند و نه برای همه.
طوری نباشیم که بقیه فکر کنن جهان بینی ما همان قضیه «دیگی که برای من نجوشه میخوام فلان چیز توش بجوشه» هست.
بیشتر اعضا اینجا از خوشحالی هم خوشحال و از غمگین بودم بقیه غمگین میشن حتی اگه این کمترین کاری باشه که از دستشون بر بیاد برای اون فرد.
مهاجرسرا بیش از یک انجمن صرفا برای تبادل اطلاعات مهاجرتی هست یا حداقل بیشتر اعضا اینگونه اعتقاد دارند و اینو در همدلی و همکاری که با هم دارند، حتی خارج از سایت و در محیط زندگی، چه در ایران، چه در مراحل گرفتن ویزا و چه بعد از رسیدن به آمریکا میشه دید.
امیدوارم که از حرف من ناراحت نشید ولی اینگونه برخوردها هست که بخش بزرگی از اعضای قدیمی تر رو که جا افتادن و ممکنه الان فرصتی برای اونا باشه که به بقیه کمک کنند رو از اینجا دور میکنه.
ممکنه من به قضیه «دیگی که برای من نجوشه ...» اعتقاد نداشته باشم، ولی اگه ببینم که بیشتر طرف حسابهای من اینگونه فکر میکنن، مطمئنا بار بندیلم رو میبندم و از آن مکان میرم و البته مثال من در مورد من هست وگرنه منظور کلی و در مورد خیلی از اعضای قدیمی و بسیار حرفه ای تر و کمک کننده تر از من هست وگرنه من به شخصه که اینجا عددی نیستم.
مطمئنا حضور گرم و همیشگی شما در این انجمن در ماههای آتی چه در لاتاری شرکت بکنید و یا نکنید، صرفا برای اینکه از تجربیاتتون ارزنده تون، تازه واردها رو بی نصیب نذارید، ثابت خواهد کرد که من در مورد شما اشتباه فکر کردم و یک معذرت جانانه به شما بدهکار خواهم بود.
تازه داغی داره از سرم میره تازه دارم میفهمم چیو از دست دادم وای یک سال ونیم زحمت بیمورد برنامه ریزی بیخودی زبان خوندن پول جمع کردن بیزار ی از محیط دوروبرت به خیال اینکه داری میری وای چقدر جای افسوس داره ایکاش درست میشد ایکاش شمارم زیر 3000 بود ایکاش انقدر اتفاق عجیب امسال نمیافتاد حالا باید بمونیم اینجا و افسوس بخوریم خیلی ناراحتم دوستای قدیمی هم نیستن دیگه ....بچه ها یک چیزی حدود یک ملیاردو پانصد ملیون تومنو از دست دادیم اخه چرا انقدر همه چیز غیر طبیعی پیش رفت واقعا در حق ما اجحاف شد در مقایسه با بقیه کشورها
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: ffrfar ، shhak ، reasonable ، Touraj2014 ، milad.m1986 ، Hassan2014 ، exxedus ، mahssa ، قصه گو ، nedaba
سلام به همه ،، الان حدود ۱۵ روزه که با آرامش کامل دارم زندگیمو با روال عادی میگذرونم چون قبول کردم که موضوع DV۲۰۱۴ تموم شده ،، البته راستشو بخواهید قبلشم آرامش بود ، ولی‌ فقط ذهنم درگیر، کلیرنس و رفتن و برنامه ریزی واسه آمریکا بود ، به هر، حال همونطور که تو ۲ تا پست قبلی‌ نوشتم کیس ما تو چند روز اخیر چند بار آپدیت شد ، امروز هم آپدیت شد ،تموم افراد کیسمون آپدیت شدن ، جالب اینه که یه ایمیل هم واسم اومد با این متن :

Dear ....;

Your documents were reviewed again and the Consular Officer reached the same conclusion in which he found out that your education doesn’t qualify you for this program. Please see the attached refusal sheet.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

موضوع مدارک تحصیلی‌ طولانیه و قبلا با کمک دوستان تو مهاجر سارا با فرستادن دوبارهٔ مدارک و لیست نمرات فکر می‌کردم که حلش کردم که ظاهراً حل نشده

همراه ایمیل برگه refusal sheet هم فرستادن که نکتهٔ جالبش اینه که تاریخش مربوط به ۲۳july می‌باشد

حالا چرا اینو الان فرستادن و این اپدیتا مال چیه نمیدانم.
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: reasonable ، sonyz2 ، shhak ، afra198 ، Hassan2014 ، lighter ، قصه گو ، nedaba
من در تاریخ 10 sep ایمیل زدم و در جواب گفتند که تمام شده و یم نامه به فارسی و انگلیسی فرستاند و آپ شدم و لی امروز چک کردم دیدم به تاریخ sep 16 هم آپ شدم .!!؟؟
تشکر کنندگان: shhak ، reasonable ، Hassan2014 ، soruosh ، EmJay ، قصه گو ، nedaba
دقیقا همون روزی که ناگهانی کیسها از روی سایت برداشته شدن این برنامه مرده بود ولی ما قبول نمیکردیم اون بنده خدا هم که از کانادا گفت برنامه لاتاری تموم شده کاملا درست میگفت چقدر که با برخورد بد ما مواجه شد و ایدیش هم بلاک شد چقدر جوانمردانه بود حرکت سفارتها اگر همون روز یک اگهی روی وب سایتشون میدادن که لااقل این چند ماه زندگیمون تباه نشه ولی افسوس که فقط دزدکی کیسهایی رو که از دستشون در رفته بود رو از روی سایت برداشتن.بعد هم با یک سری اپدیت الکی سرگرممون کردن تا اینکه اب پاکی رو ریختن رو دستمون.تازه دارم جولیان آسانژها رو درک میکنم
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
سلام

خدایا با همه ی تقصیرها و کوتاهیهایی که نسبت به مقام خدایی تو کردم ، ازت خواهش میکنم بچه های این سایت رو با یک حرکت جانانه و معجزه آسا خوشحال کن . اگر تو بخوای و اراده کنی هیچ قانون و تبصره ای نمیتونه عرض اندام کنه .
خدایا یه بار دیگه به هممون ثابت کن که همه کاره خودتی .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان