کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
متاسفانه ما ايرانيها توى لاتارى ٢ بار بايد شانس بياريمSad
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
(2014-09-17 ساعت 23:11)abbas09 نوشته:  تازه داغی داره از سرم میره تازه دارم میفهمم چیو از دست دادم وای یک سال ونیم زحمت بیمورد برنامه ریزی بیخودی زبان خوندن پول جمع کردن بیزار ی از محیط دوروبرت به خیال اینکه داری میری وای چقدر جای افسوس داره ایکاش درست میشد ایکاش شمارم زیر 3000 بود ایکاش انقدر اتفاق عجیب امسال نمیافتاد حالا باید بمونیم اینجا و افسوس بخوریم خیلی ناراحتم دوستای قدیمی هم نیستن دیگه ....بچه ها یک چیزی حدود یک ملیاردو پانصد ملیون تومنو از دست دادیم اخه چرا انقدر همه چیز غیر طبیعی پیش رفت واقعا در حق ما اجحاف شد در مقایسه با بقیه کشورها

دوست عزیز، شماره کیس دوست نازنین من زیر 1500 هستش از ایروان. حدود 11 ماه انتظار !!.. SadSad به اونم ویزا ندادن. خیلی بی انصافن. این همه ایمیل. تماس با کی سی سی. هیچی به هیچ. انگار نمی دونن تو سفارتاشون چی می گذره!! خیلی عجیبه.. این همه هزینه، این همه برنامه ریزی، این همه امید، این همه انتظار، خیلی بی وجدانن. این بازی رو فقط سر ایران در آوردن. ایروان بی خیر بدتر از بقیه سفارت ها هم بود... SadSad ای کاش تا سپتامبر تموم نشده، یه معجزه، یه اتفاق خوب بیفته..
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: nedaba ، shhak ، lighter ، medexk ، قصه گو ، ffrfar ، reasonable ، zepehr ، sonyz2 ، rezahoorjandi ، ebi1988 ، mizan ، afra198 ، pari pari
(2014-09-17 ساعت 15:34)khapaleh نوشته:  من واقعاً نمی فهمم اگه ویزا تموم شده این ویزاها که آنکارا میده از کجا میاد. احتمالاً اینا رو برای نور چشمی ها نگه داشتن، انگار تو آمریکا هم نور چشمی هست!!!!!!!

شماره کیس اونا که پایین بوده، یعنی دست کم 11 ماه انتظار کشیدن. گفتنش هم زجر آوره.Sad. دست کم این قدر آنکارا وجدان داشت که بعد از این همه مدت یه نگاهی به شماره های پایین بندازه.
این ایروان ** چی؟ SadSadSad
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: قصه گو ، zepehr ، nedaba ، rezahoorjandi ، pari pari
(2014-09-18 ساعت 00:16)alimomen نوشته:  دقیقا همون روزی که ناگهانی کیسها از روی سایت برداشته شدن این برنامه مرده بود ولی ما قبول نمیکردیم اون بنده خدا هم که از کانادا گفت برنامه لاتاری تموم شده کاملا درست میگفت چقدر که با برخورد بد ما مواجه شد و ایدیش هم بلاک شد چقدر جوانمردانه بود حرکت سفارتها اگر همون روز یک اگهی روی وب سایتشون میدادن که لااقل این چند ماه زندگیمون تباه نشه ولی افسوس که فقط دزدکی کیسهایی رو که از دستشون در رفته بود رو از روی سایت برداشتن.بعد هم با یک سری اپدیت الکی سرگرممون کردن تا اینکه اب پاکی رو ریختن رو دستمون.تازه دارم جولیان آسانژها رو درک میکنم
من همون چند ماه پيش در يك جمله خيلي كوچيك گفتم كه اون بنده خدا راست ميگفت ولي هيچ كدوم شماها قبول نكردين ! سيستم ويزا دادن سفارت امريكا در كشورهايي مثل كانادا و كشورهاي اروپايي با خيلي جاهاي ديگه فرق ميكنه ، در اين كشورها پاس رو تو سفارت ميذاري تا موقعي كه ويزا رو داخلش بزنن و بعد بهت زنگ ميزنن يا ايميل ميدن كه بيا پاست رو ببر و خيلي وقتها چند ماه طول ميكشه و البته اينم بگم كه ميانگين مدت زمان انتظار كساني كه تو اروپا و يا كانادا هستن بيشتره ، اون كاربر بنده خدا هم اومد و نوشت كه بهش خبر دادن ويزا تموم شده ! ولي خداييش انچنان به اون بيچاره هجوم اوردين كه ادم جرات نميكرد پافشاري بيشتري بكنه !
به نظرم ويزا فقط براي ايرانيهاتموم شده ، براي كشورهاي ديگه هنوز هم كمي باقي مونده ولي شايد چند نفري بتونن روزهاي اخر ويزا بگيرن ولي براي خانواده هايي كه يكي ويزا گرفته و اون يكي مونده تقريباً يك دهم درصده .دليل اينكه چرا امسال به ايراني ها ويزا كمتر رسيد رو نميدونم ولي مطمىنم كه دليلش بيشتر از اينكه سياسي باشه ، اجتماعي و اقتصاديه . و اينكه اصلاً ربطي به اينكه پارسال بيشتر دادن و گفتن امسال كمتر بديم نيست . لاتاري هر سال پرونده اش بسته ميشه و نهايتاً اينه كه اگر شركت كننده زياد باشه يه سقف براي كارنت ها ميذارن . مساىل پشت پرده رو نميشه فهميد !
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دوستان سلام
من يك هفته دوبي موندم عشق و حال كردم ودارم بر ميكردم مهم اين نيست كه موفق نشديم ويزا بكيريم مهم اينه تمام تلاشمونو كرديم كه زندكيمونو تغيير بديم...مهم تلاش و انكيزه ما براي تغيير است خوب طبيعتا فقط اين يك راه نيست و خيلي راههاي ديكه هست بنابريان خودتون اذيت نكنيد جون جيزي عو ض نميشه فقط بدتر روحيتونو خراب ميكنيد خدا بزركه و اميدوارم هممون براي اتفاقهاي خوب برنامه ريزي و تلاش كنيم...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
(2014-09-18 ساعت 10:20)mohamad2014 نوشته:  دوستان سلام
من يك هفته دوبي موندم عشق و حال كردم ودارم بر ميكردم مهم اين نيست كه موفق نشديم ويزا بكيريم مهم اينه تمام تلاشمونو كرديم كه زندكيمونو تغيير بديم...مهم تلاش و انكيزه ما براي تغيير است خوب طبيعتا فقط اين يك راه نيست و خيلي راههاي ديكه هست بنابريان خودتون اذيت نكنيد جون جيزي عو ض نميشه فقط بدتر روحيتونو خراب ميكنيد خدا بزركه و اميدوارم هممون براي اتفاقهاي خوب برنامه ريزي و تلاش كنيم...

ازتون ممنونم به خاطر روحیه دادنتون وامیدواریتون.

متنتون رو که خوندم ،حال و هوام عوض شد ،انرژی گرفتم. .واقعا هم ما تلاشمون رو کردیم ،بقیه اش دیگه از دست ما خارج بود.

دوستان ویزا گرفته یا ویزا نگرفته،Tongue شدیدا به حرفهای خوب و انرژی و دلداریتان نیازمندیم
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

کاربران در حال بازدید این موضوع: abbas09، EmJay، milad 68، مرلی، zaaraa، 3 مهمان
دلم خونه برای این کاربرایی که هنوز مهاجرسرایی ان.

شادی رو ازمون گرفتن!! نمی دونم چرا پر از حس حسرتم! با هیچ چیزی دیگه شاد نمیشم.
می دونم غلطه و خودم باید به خودم و خانواده ام کمک کنم، ولی تنها کسایی مثل شماها که تو این داستان بودین، می فهمین که چی می کشیم. هیچ کدوم از اطرافیان حال آدم رو درک نمی کنن.
امروز داییم میگه از دعای ما بزرگترا بوده که شماها خدا رو شکر نرفتین! آخه من بهش چی بگم؟! چی می تونم بگم؟!
داغونم مثل همه شما
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
روزی روزگاری در شهری که نزدیک کوه بلندی قرار داشت کوهنوردی بود که سالها آرزوی رسیدن به قله کوه را داشت. اما گرفتاری های روزمره و سرگرمی ها او را از رسیدن به آرزو دور نگاه داشته بود.

سالها بعد در بعد از ظهر یک روز پاییزی ناگهان تصمیم گرفت آرزوی خود را جامع عمل بپوشاند. با عجله وسایل را جمع کرد و عازم قله کوه شد.
.
.
.
.
هر قدر بالاتر می رفت هوا هم تاریکتر و مه آلود تر می شد.
.
.
.
.
به جایی رسید که دیگر حتی دستان خود را نیز به زحمت می دید. تاریکی، سرما و مه .......
.
.
.
.
اما در درون ایمان داشت که به زودی به قله خواهد رسید و آرزو برآورده خواهد شد.
.
.
.
.
ناگهان سنگ زیر پایش لغزید و سقوط در تاریکی به قعر دره .......................
..
..... در آخرین لحظات طنابی به دور دستانش گره خورد و او را در زمین و آسمان معلق نگاه داشت. از اینکه هنوز زنده بود خوشحال اما .....
پس از تلاش بسیار از ته دل خدا را فریاد زد و کمک خواست ........
خدا! خدا! خدا! خدا! ...

صدایی شنید : آیا تو ایمان داری که من می توانم تو را نجات دهم ؟؟

بله . لطفا به من کمک کنید.

ندا آمد: طناب را پاره کن !!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.

صبح روز بعد جستجو گران جسد بی جان و یخزده کوهنورد را یافتند در حالی طنابی دور دستش گره خورده بود و فقط 1 متر با زمین فاصله داشت .......

مراقب باشیم شاید ما نیز به طنابی گره خورده ایم
دوستان آیا کسی امسال مجدد شرکت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، قصه گو ، nedaba ، pari1392
راستش من یکی که به یه آرامشی رسیدم که انگار تا به حال تجربه اش نکردم.
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، قصه گو ، reasonable ، reza_norouzi ، sonyz2 ، nedaba
یک دختر کوچک به داروخانه رفت و گفت: معجزه دارید؟
مﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ !
ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ
ﻣﯽ ﺷﻪ !
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ
ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ .
ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻢ ، ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﺠﺰﻩ
ﻧﻤﯽ ﻓﺮﻭﺷﯿﻢ.
ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺷﮏ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻩ ، ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﯾﺪ .
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﺳﺘﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺻﺪﺍﺋﯽ ﮔﻔﺖ :
ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭﯼ؟
ﭘﻮﻝ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺷﻤﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﻋﺎﻟﯿﻪ ، ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺮﺍﯼ
ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺕ !
ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻮ
ﺑﺒﺮ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻮﻥ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﺖ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻬﯿﻪ
ﮐﻨﻢ؟ !
ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺩ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻐﺰ ﺑﻮﺩ

ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻋﻤﻞ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﯿﭻ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﺷﺪ.
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ .
ﻣﺪﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﮎ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ.

دکتر ارنست گروپ رئیس سابق بیمارستان هانوفر المان .......
چندی پیش این خاطره رو در یک کنفرانس علمی مطرح کرد ....

و اون مرد جراح کسی نبود جز
..... پروفسور مجید سمیعی .....

بچه ها هیچوقت ایمانتونو از دست ندید.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

یادمه اون اوایل وقتی یکم ناامید میشدم دوستان میگفتن منتظرسرای 2013 رو نگاه کن همشون سبز شدن پس نگران نباش منم ی نگاه بهش میکردم و یکمی امیدوار و خوشحال میشدم. ولی الان ک منتظرسرای 2014 رو دیدم دلم خیلی سوخت. اخه ایروان فقط 37 درصد از کیس هاشو کلیر کرده فقط.
آمار منتظرسرا قابل اعتماد هست؟ منظورم اینه که تمام کسانی ک ویزا گرفتن سبز شدن؟ یا ممکنه اعلام نکرده باشن به سولی عسلی ک سبزشون کنه؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، shhak ، reasonable ، nedaba ، NEURON
وقتي پدر مادرمو و بقيه عزيزانمو ميبينم تو ايران حس ميكنم من متعلق به همين جام،
اميدوارم مملكتمونو جاي بهتري براي زندگي بكنيم.
وگرنه زندگي اونجاست كه تو احساس خوشبختي بكني.
يكباره.
بهتره با غصه خرابش نكنيم.
خيلي چيزا براي شكر هست.
زندگي هميشه داره درس ميده.

هر كس از اين قضيه درس خودشو داره.
تجربتو بردار و حركت كن.

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، shhak ، قصه گو ، reasonable ، sonyz2 ، میما ، nedaba
(2014-09-18 ساعت 12:11)mahssa نوشته:  یادمه اون اوایل وقتی یکم ناامید میشدم دوستان میگفتن منتظرسرای 2013 رو نگاه کن همشون سبز شدن پس نگران نباش منم ی نگاه بهش میکردم و یکمی امیدوار و خوشحال میشدم. ولی الان ک منتظرسرای 2014 رو دیدم دلم خیلی سوخت. اخه ایروان فقط 37 درصد از کیس هاشو کلیر کرده فقط.
آمار منتظرسرا قابل اعتماد هست؟ منظورم اینه که تمام کسانی ک ویزا گرفتن سبز شدن؟ یا ممکنه اعلام نکرده باشن به سولی عسلی ک سبزشون کنه؟
یه نمونه آماریه به هر حال، با آمار سایت سیس هم چک کنی تقریباً درسته ، 2-3 درصد این ور اون ور
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: shhak ، mahssa ، nedaba ، soruosh
(2014-09-18 ساعت 11:42)افسان نوشته:  دوستان آیا کسی امسال مجدد شرکت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

100% شركت ميكنيم . ما به اين سادگي دست بردار نيستيم .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان