کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
شاید دیده باشید. این ویدئو سارا گرو در مورد داستان ویزا امسال.
البته توضیح خاصی‌ نمیده ولی‌...

http://www.radiofarda.com/content/f5-us-...98352.html
-----------------------------------------------------------------------------------
2014AS3xxx, 2 persons, PhD, sending CV in July 15, Interview: August 5, Post: Stockholm, Update: August (11, 28 by email), August 29, September 2, September 3, Issued: September 3
تشکر کنندگان: nedaba ، maryam_ros ، r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 09:36)lida55 نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 06:08)pari pari نوشته:  سلام دوستان .
ايشالا خدا همچين لحظه اى رو نصيب هيچكدومتون نكنه.
همين الان از فرودگاه اومدم. همسرم رو راهى كردم رفت.SadSadSad
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSadSadSadSadSadSadSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه
اينقدر لحظه دردناكى بود كه حتى شوهرمم اشك ميريخت، نميدونم دوباره بايد تا كى منتظر بمونم؟!؟!؟!؟!؟!!
پری عزیزم خداوند گاهی تحمل ادم رو بد جوری محک میزنه اما عزیزم مطمین باش زندگیتون پس از این صبر طولانی رنگ شادکامی میگیره ما همیشه هستیم و هر کمکی باشه دریغ نمیکنیم
دوست عزیز نگران نباش به هر حال یک مرحله جلوتر رفتید
ضمنا برای اطلاع خودم میپرسم یعنی به شوهرتون ویزا دادن و به شما نه؟ کیس اصلی کی بوده؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nedaba ، قصه گو ، maryam_ros ، pari pari
(2014-09-22 ساعت 09:08)spider007 نوشته:  
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSadSadSadSadSadSadSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه
اينقدر لحظه دردناكى بود كه حتى شوهرمم اشك ميريخت، نميدونم دوباره بايد تا كى منتظر بمونم؟!؟!؟!؟!؟!!

سلام
من هم مشکلی مشابه شما داشتم که چند وقتی هست اومدم این طرف ولی خانم و پسرم موندند ایران. شاید اینطوری برای شوهرتون یکم راحتتر باشه چون اولش که میایید این طرف مشکلات زیادی هست که وقتی مسولیت خانواده نباشه راحت تر تحمل میشه. شاید این چند وقت تا شما برید کارا رو ردیف کرده باشه. برای کیسهایی که برنده نتونست ویزا بگیره خیلی متاسف شدم.

سلام دوست عزیز من هم شما را درک می کنم خیلی سخته من و دخترم هم یک ماه دیگه می ریم و شوهرم اینجا می مونه برای من با یک بچه انجام دادن کارها بسیار سخت خواهد بود امیدوارم بزودی ویزای همسرانمون صادر شه
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
تشکر کنندگان: nedaba ، rbrb-2015 ، reasonable ، alitab ، قصه گو ، maryam_ros ، sonyz2 ، soruosh ، lighter ، pari pari ، r.bazargan ، Lemony
ایکاش یکی از ما دوتا هم ویزا میگرفت بالاخره دیرو زود داره ولی انجام میشه بازم خوشبحال شما یک ویزا بهتر از هیچی هست پس ما چی بگیم قدر همین رو هم بدونید و غصه نخورید کارتون درست میشه
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
پري پري جيگرم سوخت...
خدايا زودتر ويزاشونو بگيرن همه كسايي كه جدا شدنو به هم برسون.
آقاي محبت سلامت خيلي خسته بود.
عليك سلام.
ويديو ايده جالبيه.
كاش كشورمون جاي بهتري بود واقعا.

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: abbas09 ، rbrb-2015 ، sonyz2 ، قصه گو ، azadeh2014 ، maryam_ros ، aghamilad ، pari pari ، mahssa ، ماتیتی ، nedaba ، Lemony
spider007 همسر ايشون برنده بودند و ويزا گرفتند.امكان نداره به فرد برنده ويزا ندن اما به همراه بدن!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: sonyz2 ، reasonable ، maryam_ros ، pari pari ، mizan ، nedaba
در ادامه ایده ویدئو: نماینده باز مانده های لاتاری مخصوصا خانواده ها می تونن شرکت کنند و دوربین نشونشون بدهدو سوالاتشون را از این سارای بازیگربپرسند و ازش جواب بخواهند.و اون جواب را ارجاع بدهد اداره مهاجرت آمریکا. البته تاکید هست بر مودبانه منطقی و حقیقی بودن حرفها. تا توهینی نباشه، دردسری نشه و دیدگاه قشنگی هم از هموطنانمان برای آمریکایی بذاریم. تا کار خانواده جامانده ها هم سخت نشه. و در نهایت از نماینده اداره مهاجرت دعوت کنیم راهکارهای قانونی حداقل برای سرعت بخشیدن به پذیرش خانواده های پراکنده شده ارائه بدهد. یه گام هم برداریم در مجموع چند تا خوشحال میشن.ما هم دلمون خنک میشه.ویزا ندادن اما یه جواب ازشون بگیریم ارزش داره.
تشکر کنندگان: abbas09 ، EmJay ، smart3461 ، nedaba

سلام
من هم مشکلی مشابه شما داشتم که چند وقتی هست اومدم این طرف ولی خانم و پسرم موندند ایران. شاید اینطوری برای شوهرتون یکم راحتتر باشه چون اولش که میایید این طرف مشکلات زیادی هست که وقتی مسولیت خانواده نباشه راحت تر تحمل میشه. شاید این چند وقت تا شما برید کارا رو ردیف کرده باشه. برای کیسهایی که برنده نتونست ویزا بگیره خیلی متاسف شدم.
به نظرم خدا را شکر کنید چون من و همسرم که روحیه هامون داغونه چون فکر می کردیم ویزا را می گیریم و حالا که اینطور شده و ویزا تمام شده خیلی خیلی ضد حال خوردیم. تمام برنامه ریزیهامون را کرده بودیم حتی شغلمون را هم از دست دادیم و الان واقعا شکه شدیم. بنابراین باز برای شما یه امیدی هست.
تشکر کنندگان: گلپری ، pari pari ، elnazgh ، nedaba ، r.bazargan
(2014-09-21 ساعت 20:30)milaad-kh نوشته:  سلام دوستان
ميشه راهنماييم كنين،من ويزا گرفتم ولي همسرم ap خورد،هنوز هم نميدونيم كه ايا كلير شده يا نه،وقتي من گرين كارد بگيرم چطور بايد براي همسرم اقدام كنم؟ايا پروسه همسر من هم ٣٠ سپتامبر باطل ميشه؟يا به دليل اينكه من گرين كارد گرفتم پروندش باز ميمونه و تا بعد ٣٠ ام ممكنه ويزا بگيره؟و اگر نه از چه طريق بايد اقدام كنيم؟و از كجا؟
لطفا راهنمايي كنين

بله در لاتاری کسایی که تا آخر سپتامبر ویزا براشون صادر نشه پرونده لاتاری اون سال بسته میشه و شما می توانید از طریق خانوادگی اقدام کنید برای راهنمایی بیشتر از تایپیک (كمك به بازماندگان لاتاري) استفاده کنید که خیلی پر بار است .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
(2014-09-22 ساعت 08:29)قصه گو نوشته:  پري پري جون نگران نباش، اين روزها هم مي گذره، خاطره اش باقي مي مونه كه بعدها با آقاي همسر مرورش مي كنيد و مي گيد: آخ جووني!!
شوخي كردم ، آدم به اميد زنده اس، وقتي هدف داشته باشي ، تلاش مضاعف مي كني.واسه همينه كه به بچه ها مي گم تا تنتون گرم مهاجرته ، راه هاي قانوني ديگه رو هم بررسي كنيد. شما هم دوباره ثبت نام كن. بلكه همه چي امسال يه جور ديگه پيش بره !! ما كنارت هستيم، هر كاري از دستمون بر بياد انجام ميديم.حتي واسه همسرتون. تنهاتون نميذاريم.

ممنونم قصه گوى عزيز از اينكه هميشه كنار ما هستى ، من كه ديگه ثبت نام نميكنم. ديگه از لاتارى متنفر شدم. منتظر ميمونم تا همسرم از اونجا برام اقدام كنه
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو ، nedaba
(2014-09-21 ساعت 19:11)نام کاربری somi نوشته:  خیلی با خودم کلنجار رفتم که دوباره پست بذارم یا نه،
میخواستم بگم دیدین اونهمه امید و انرژی و دعا و ... هیچچچچچچ فایده ای نداشت....
میخواستم بگم تو دنیا چیزی جز منطق و مقداری اتفاق و شانس حکمرانی نمیکنه ...
میخواستم بگم برین پستای منو بخونین، پستای امین، حسن،شهریار،نسیم، میو و... کسایی که انقد امید و آرزو داشتن...
آخرشم نشد، و این واقعیته، و فقط واقعیت توی دنیا ارزش داره، نه دروغهای قشنگ ...
.
.
.
ولی گفتم چه فایده، حالا که گذشت، آیندگانم تا خودشون تجربه نکنن درک نمیکنن
پس گفتم به یک خداحافظی ساده از همتون اکتفا کنم،
نمیدونم واقعا کدوماتون چمدونارو بستین و کدوما مثل ما تبدیل به بازندگان لاتاری 2014 شدین،
بهرحال از همه خداحافظی میکنم،
ما داریم برای گرفتن ویزای دیگه ای تلاش میکنیم، نمیدونم میشه یا نه، بنا براین میخوایم که مثل پارسال کل زندگی رو بخاطر ویزا معلق نذاریم، زندگی میکنیم در کنارشم تلاش، ممکنه نتیجه بده شایدم نه.
امیدوارم شمام هرجا هستین زندگی کنید!
خدانگهدار.[/php]

دوست عزیز من کاملا حال شما را درک می کنم. چون من و شوهرم هم جزو همین بازماندگان ویزا شدیم. ما هم اونقدر انرژی مثبت روی این جریان گذاشتیم که حالا حال هیچ کاری نداریم حتی خیلی از وسایل مورد نیاز و چمدان و اینجور چیزا را هم خریده بودیم اما نمی دونم چرا نشد. واقعا به ویزای آمریکا نیاز داشتیم شرایط زندگیمون طوری بود که باید می شد اما خوب نشد دیگه و من اصلا نمی فهمم که چرا . بقیه می گن که یه حکمتی توش بوده اما من که اصلا حکمتش را نمی فهمم کارمون را از دست دادیم و خیلی چیزای دیگه خلاصه اینکه خدا کمکمون کنه که بتونیم این مسأله را پشت سر بگذاریم. من 1 سال پیش حتی برای یه کشور دیگه اقدام کرده بودم و وقت مصاحبه داشتم که لاتاری برنده شدیم دیگه اون را بی خیال شدم و حالا هم دیگه برای اونجا نمی تونم اقدام کنم چون مدرک زبانم منقضی شد. خلاصه امیدوارم همه چیز بهتر بشه.
تشکر کنندگان: گلپری ، farshad varaste ، nedaba ، r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 09:05)حاجی واشنگتن نوشته:  
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه

سلام پری پری عزیز... کاملا درکت می کنم Sad ، برای من هم شمارش معکوس شروع شده، حاج خانوم بزودی از من جدا میشه... Sad هیچ وقت تا حالا ما حتی یک روز هم از همدیگه جدا نبودیم... فقط از جهان هستی می خوام که اگر شرایطی رو پیش پامون می زاره، صبر و طاقطش رو هم بهمون بده Rolleyes ولی این یادت باشه که ما هدف مهمتری در زندگی مون داشتیم و اون هم "مهاجرته"، امسال حتما لاتاری 2016 شرکت کن، همسرت هم کارای مهاجرت خانوادگی تو از آمریکا پیگیری می کنه، به هر حال "دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره"
موفق باشی

سلام. واقعا سخته. من هنوز دارم گريه ميكنم هنوز نتونستم نبود همسرم رو باور كنم، فقط اميدوارم كه به قول شما خدا صبر و تحمل بهمون بده، ايشالا كه خانومتونم به سلامتى برن. ولى من ديگه نميخوام لاتارى ثبت نام كنم،، منتظر ميمونم تا همسرم برام اقدام كنه
جا مانده از لاتارى 2014

2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر

سلام

درسته. همسرم هم همينو ميگفت. فقط اميدوارم اين روزها بگذره. هميشه از پاييز متنفر بودم امسالم كه ديگه شروعش با جدا شدن از همسرم همراه شد
جا مانده از لاتارى 2014

تشکر کنندگان: برسام٤ ، abbas09 ، sonyz2 ، قصه گو ، nedaba
پری عزیزم خداوند گاهی تحمل ادم رو بد جوری محک میزنه اما عزیزم مطمین باش زندگیتون پس از این صبر طولانی رنگ شادکامی میگیره ما همیشه هستیم و هر کمکی باشه دریغ نمیکنیم

ممنونم از لطفت ليداى عزيز. ولى اخه 11 ماه انتظار واسه خدا بس نبود كه بازم ميخواد منو محك بزنه؟؟؟؟؟
جا مانده از لاتارى 2014

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، برسام٤ ، lida55 ، sonyz2 ، k.shiary ، lighter ، alitab ، smpf ، mizan ، Touraj2014 ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba ، r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 10:07)houshym نوشته:  
دوست عزیز نگران نباش به هر حال یک مرحله جلوتر رفتید
ضمنا برای اطلاع خودم میپرسم یعنی به شوهرتون ویزا دادن و به شما نه؟ کیس اصلی کی بوده؟

بله. ايشون كيس اصلى بودن
جا مانده از لاتارى 2014

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، lida55 ، lighter ، smpf ، mizan ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان