کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان
یکی از دوستان نقل کرده:
طی تماس تلفنی با آقای مومنی در دوبی 4 شنبه به بعد ممکنه از سفارت به بعضی از دوستان خبر بدهند که برن ویزا بگیرند.

نمیدونم چقدر میشه روی این حرف حساب کرد.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-22 ساعت 22:58)کیانوش2 نوشته:  زندگی ادامه داره! سعی کنید حالشو ببرید. دیگه مثال نمیزنم که قضیه چجوریه!
[عکس: 0pycfxacrkyt.png]

کیانوش جان چه خوب که حداقل زندگی شما داره شیرین میشه، تبریک می گم...
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: کیانوش2 ، pari pari ، S.gh ، shhak ، قصه گو ، nedaba ، r.bazargan ، azadeh2014 ، smpf
(2014-09-23 ساعت 00:49)me_u نوشته:  سلام دوستان
یکی از دوستان نقل کرده:
طی تماس تلفنی با آقای مومنی در دوبی 4 شنبه به بعد ممکنه از سفارت به بعضی از دوستان خبر بدهند که برن ویزا بگیرند.

سرافراز باشید.مثل سرو
حتی به اندازه یک دو زاری هم روی حرفش حساب باز نکنید،
اون داره تمام تلاشش رو میکنه اگه کسی هم نرفته دبی
و یا پاسشو نداده واسش دراپ کنن، قانع کنه تا کسب درآمد کنه.
من خودم واسه اینکه امتحانش کتم ببینم چه قدر به حرفاش میشه اعتماد کرد تلفنی راجع به تحویل پاس ازش پرسیدم، با کمال پر رویی گفت ما که پاس ها رو تحویل میدیم شما بفرستید!!!!!
در حالی که همسر من اونجا بود و گفت دریغ از یک پاس لاتاری که تحویل داده بشه.
خواهشا توجه کنید اون فقط یه راننده هست و بس.
تشکر کنندگان: ibehnam ، alireza7 ، poem ، m.mirzaee ، قصه گو ، gema ، zaheri ، nedaba ، r.bazargan ، exxedus ، smpf
سلام به همه. متاسفانه به من ویزا ندادن و من باید خانمم و پسرم را بفرستم تو حوالی 15 مهر کسی قرار هست. بره که بچه هامو همراه اونها بفرستم. مقصد هیوستونه تو ایالت تگزاس. به همه هم دردای خودم ارزوی تحمل این دوری دارم با تشکر
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
چجوری باید کیسم رو بندازم ایروان؟؟؟!!!(دروغ اول مهر)
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: قصه گو ، a.rahaa ، milad.m1986 ، nedaba ، r.bazargan ، smpf
سوالی می خوام بپرسم، خیلی کوتاهه، خیلی هم ساده اس، در نگاه اول خیلی هم احمقانه! شاید بگید آخه این چه سوال مسخره ایه؟! اصلا این مشکله خودته! ولی واقعا سوالم جدیه! کمک می خوام! هم برا خودم و هم برای خانواده ام. دنبال راهکارم و نه صرفاً نصیحت. و اون اینه که چه جوری میشه فراموش کرد؟
چه جوری میشه رویاهایی رو که برای خودت، همسرت و دخترات برای 50 سال دیگه ات (اگه خدا بخواد) به تصویر زندگی کشیدی، فراموش کنی! چرا همه فک می کنن باید زندگیتو فروخته باشی و یا از کار بیکار شده باشی، تا چیزی رو از دست داده باشی؟ چرا هام خیلی زیاده ولی حوصله خودمم ندارم، چه برسه به حوصله سوالام

برای همه اونایی که موفق به دریافت ویزا شدن، آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
برای اونایی که مجبورن از عزیزانشون دور باشن، برای اونا، صبر و امید آرزو دارم. خوبه که آدم امید داشته باشه. مشکل همه ی ما نا امیدیه، پس خدا رو شکر کنید که گرفتید به هر قیمتی
تا بعد
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
دوستان چه جوری و از کجا میشه در خصوص سهمیه ویزای ایران بپرسیم و یا اطلاع رسانی کنیم؟
مرجع بالاتر سفارت ها کیه؟
پیشنهاد آوای بهار برای تهیه فیلم، خیلی خوبه
تمام لینک هایی رو که دوستان داده بودن تو فیس بوک و پتیشن کانادا اینا فایده نداره
باید عملکرد سفارت ها رو گزارش کنیم
بگیم که ایروان 5 سپتامبر برگه رسمی میده که ویزا تموم شده، اون وخ آنکارا 12 سپتامبر ویزا ایشود می کنه
بگیم که ایروان از آگست به این طرف، کمتر از 200 تا ویزا صادر کرده
بگیم که برنامه ریزی ها و تخصیص ویزاشون غلط بوده
همه اینها اگه امسال هم به نتیجه نرسه، برای 2015 ها فایده داره
به کی و کجا بگیم؟
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: nedaba ، r.bazargan ، behjat ، shahin2737 ، smpf
یکی از دوستان نقل کرده:

سرافراز باشید.مثل سرو

اصلا نمیشه رو حرفش حساب کرد!
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: USA2014 ، nedaba ، r.bazargan
(2014-09-23 ساعت 11:12)EmJay نوشته:  دوستان چه جوری و از کجا میشه در خصوص سهمیه ویزای ایران بپرسیم و یا اطلاع رسانی کنیم؟
تمام لینک هایی رو که دوستان داده بودن تو FB و پتیشن کانادا اینا فایده نداره
بگیم که ایروان 5 سپتامبر برگه رسمی میده که ویزا تموم شده، اون وخ آنکارا 12 سپتامبر ویزا ایشود می کنه
به کی و کجا بگیم؟

عزيز جان چرا فراموشي شما همين الان كه آماده اي براي بقيه جاها اقدام كن،به قول مارمولك راه هاي رسيدن به خدا زياده!
الانم چيزي نشده،فقط مسير عوض شده.وگرنه مقصد يك جاست با كمي تاخير.
يادتون باشه رهبر يك خانواده اگر روحيه رو از دست بده همه نا اميد ميشن تو.
قوي باشيد و ادامه بديد.

66xx ankara 12 joun

(2014-09-23 ساعت 11:31)ye dooste khoob نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 11:12)EmJay نوشته:  دوستان چه جوری و از کجا میشه در خصوص سهمیه ویزای ایران بپرسیم و یا اطلاع رسانی کنیم؟
تمام لینک هایی رو که دوستان داده بودن تو FB و پتیشن کانادا اینا فایده نداره
به کی و کجا بگیم؟

عزيز جان چرا فراموشي شما همين الان كه آماده اي براي بقيه جاها اقدام كن،به قول مارمولك راه هاي رسيدن به خدا زياده!
الانم چيزي نشده،فقط مسير عوض شده.وگرنه مقصد يك جاست با كمي تاخير.
يادتون باشه رهبر يك خانواده اگر روحيه رو از دست بده همه نا اميد ميشن.
قوي باشيد و ادامه بديد.

66xx ankara 12 joun

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba ، r.bazargan ، ibehnam
بچه ها اگر تو سایت سیس یک کیس نامبر برای امروز آپدیت بشه ، خوبه یا نه ؟
تشکر کنندگان: nedaba
یکی از دوستان نقل کرده:

سرافراز باشید.مثل سرو
سال گذشته 2013 تعدادی از کیسها اواخر سپتامبر ایشود شدن مثل 4403 ANK
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?..._web#gid=7
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nedaba ، reasonable
(2014-09-23 ساعت 11:42)تاتارها نوشته:  بچه ها اگر تو سایت سیس یک کیس نامبر برای امروز آپدیت بشه ، خوبه یا نه ؟

بهتر از هیچی است ایشالا برای شما خوب باشه
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
(2014-09-23 ساعت 12:03)مهمان آشنا نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 11:42)تاتارها نوشته:  بچه ها اگر تو سایت سیس یک کیس نامبر برای امروز آپدیت بشه ، خوبه یا نه ؟

بهتر از هیچی است ایشالا برای شما خوب باشه

ممنون به قول شما از هیچی بهتره
در 30 سپتامبر امار کل توسط سایت ceac منتشر میشه این امار مربوط به پارسال هست
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?..._web#gid=7
کل ایشود ردی ادمین رد ترانسفر
انکارا 2125 1555 250 285 35 0
دوبی 1271 1019 125 118 8 1
ایروان 954 800 69 59 26 0
این امار برای 2014 هم منتشر خواهد شد و اگر پرونده ایران تو 3 تا سفارت به این شکل بسته بشه در صورتیکه سفارتهای دیگه روند طبیعی رو طی کردن خیلی عجیب خواهد بود و جای سوالهای زیادی بجا خواهد گذاشت پس بهتره ببینیم این نمایش مسخره به کجا ختم میشه
نکته مهم اینه که تو امار سال قبل pending وجود نداره!!!!!!!
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
تشکر کنندگان: EmJay ، َalikh ، mohamad2014 ، nedaba ، nazanin fatemi ، sonyz2 ، sia 1306
دوستان شماره 7989 امروز 23 سپتامبر سفارت ایروان آپدیت شده!!!! یعنی چی؟ من خودم امیل زدم هفته پیش همون جواب تموم شدن رو دادن بدون آپدیت. این آپدیت ها چه معنایی داره؟!!!!!!
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba ، تارا ریحانه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان