کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-23 ساعت 13:08)مهمان آشنا نوشته:  در 30 سپتامبر امار کل توسط سایت ceac منتشر میشه این امار مربوط به پارسال هست
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?..._web#gid=7
کل ایشود ردی ادمین رد ترانسفر
انکارا 2125 1555 250 285 35 0
دوبی 1271 1019 125 118 8 1
ایروان 954 800 69 59 26 0
این امار برای 2014 هم منتشر خواهد شد و اگر پرونده ایران تو 3 تا سفارت به این شکل بسته بشه در صورتیکه سفارتهای دیگه روند طبیعی رو طی کردن خیلی عجیب خواهد بود و جای سوالهای زیادی بجا خواهد گذاشت پس بهتره ببینیم این نمایش مسخره به کجا ختم میشه
نکته مهم اینه که تو امار سال قبل pending وجود نداره!!!!!!!
این آمارو از کجا میشه دید؟
تشکر کنندگان: nedaba ، r.bazargan
(2014-09-23 ساعت 13:21)EmJay نوشته:  دوستان شماره 7989 امروز 23 سپتامبر سفارت ایروان آپدیت شده!!!! یعنی چی؟ من خودم امیل زدم هفته پیش همون جواب تموم شدن رو دادن بدون آپدیت. این آپدیت ها چه معنایی داره؟!!!!!!
به علاوه کیس 7985 هم 15 سپتامبر آپدیت شده
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
(2014-09-23 ساعت 13:48)EmJay نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 13:21)EmJay نوشته:  دوستان شماره 7989 امروز 23 سپتامبر سفارت ایروان آپدیت شده!!!! یعنی چی؟ من خودم امیل زدم هفته پیش همون جواب تموم شدن رو دادن بدون آپدیت. این آپدیت ها چه معنایی داره؟!!!!!!

دوست عزیز خیلیا 15 و 16 سپتامبر آپدیت شدن. جالبه که بدونید پارسال بعد از سی سپتامبر هم بعضیا آپدیت میشدن. پس به این آپدیتها خیلی نمیشه امیدوار بود.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: nedaba ، EmJay ، r.bazargan ، avayebahar ، تارا ریحانه
(2014-09-23 ساعت 13:48)EmJay نوشته:  
من دوبار به سفارت ایمیل زدم دفعه اول جواب دادن وبه همون تاریخ جواب ایمیل هم آپدیت شدم به ایمیل دومم هم همون جواب قبلی داده شد ولی ایندفعه آپدیت نشدم.
ولی خیلی دوست دارم جواب این سوال رو بدونم
این سایت ceac و این نمایش آپدیتها خصوصا وقتی که اصلا شفافیت و هیچگونه توضیح مبسوطی براش وجود نداره اصولا هدف وجودیش چیه؟! البته فلسفه وجودش این میتونه باشه که بتوان آمار ویزا ها رو استخراج کرد ولی با اتفاقی که امسال برای ایرانی ها افتاد این سایت عملا نقش گمراه کننده ای داشت
مگر نه اینکه طبق آمار استخراج شده از این سایت تا ماه جون هنوز سقف 3500 ویزا پر نشده بود ؟!
مگر نه اینکه تا پایان سپتامبر کلی فاصله بود؟
مگر نه اینکه وزارت خارجه با بیانیه ای گفت که سیستم صدور ویزا دچار مشکل شده وبه محض درست شدن آن ، ما به کیسهای منتظر لاتاری و کیسهای دانشجویی اولویت میدیم؟!
مگر نه اینکه این تاخیر در روند کلیر کردن و همچنین صدور ویزا از طرف آنها بوده؟
و در آخر این شک در من تقویت شد چیزی پشت پرده وجود داره که از ما پنهان میشه و در خوشبینانه طرین حالت میتونم تصور کنم که در اثر خرابی سیستم
اطلاعات خیلی از کیس ها را از دست دادن
ابوظبي کيس نامبر:حدود ۴٠٠٠ ، مصاحبه :مارچ
تشکر کنندگان: mehdi1973 ، EmJay ، r.bazargan ، pari pari ، avayebahar ، nedaba ، NEURON
دوستان ابوظبی سلام
از سفارت ابوظبی بر میگردیم. جهت اطلاع بهتون بگم آقای مومنی حتی امروز داخل سفارت نیومده. این شایعه باعث حضور یک سری از بچه ها و پیکاپ کردنشوون و همچنین پیکاپ کردن پاسپورت ها میشه که ممر درامد ایشونه.
امروز هم با اخم و ناراحتی گفتن تمام آقا تمام.
حالا اگر یکسری واقعا فکر میکنن مومنی درست میگه ،بهش بگن پاس رو بهت میدیم اگر ویزا گرفتی 5000 درهم هم میدیم . دوستان، طرف به خدا کاسبه. گول این آدم ها رو نخورید.
من وظیفه انسانیم بود که این موضوع رو بهتون بگم که بی خود جذب اینا نشید. حیف پول نیست که بدین دست این مفت خورا.این هفته هم خبری نشد. هفته بعد هم نخواهد شد
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، pari pari ، armin021 ، gema ، nedaba ، H-TALEBI ، exxedus
دوستانی که توی پیام خصوصی سوال میکنید بیاید اینجا بپرسید. به خدا هیچ خبری نیست و نخواهد شد. اگر قرار بود بشه باید امروز میشد که بدتر از روزهای قبل زدن توو برجکمووون. نیاید بی خودی پولتون رو حروم نکنید و دست این مومنی اینا هم ندید.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: armin021 ، pari pari ، nedaba
من از اول سپتامبر امارات هستم، این پست و میزارم برای روشن کردن ذهنتون. یه شایعه هایی دار و دسته مومنی و رفقا راه انداختن که ویزا داره میاد و پاسپورتاتون رو برای ما بفرستین تا پیکاپ کنیم!
به یقین میگم این بابا و دار و دستش، هیچ کاری از دستشون برنمیاد و حتی میدونم خیلی از پاسپورتهایی که براش میفرستن و زحمت نمیکشه ببره سفارت! چون خودش یقین داره واقعا تموم شده!!!
پس ساده لوح نباشین و تو دام اینطور افراد نیوفتین.
اینا می خوان ته دیگه این ۲۰۱۴ رو هم چرب و چیل بزنن و برن همین بازیها رو با ۲۰۱۵ ایها شروع کنن.
الکی پاسپورت نفرستین براشون که حتی پاستون رنگه سفارت رو هم نمیبینه!
دقتی که این مدت کردم این بود که فقط الان پاسهایی که کیسه خانوادگی هستن و غیر لاتاری رو تحویل میده!
امروز هم که اصلا تو سفارت نیومدن!!!
پولتون رو خرجه یه سفر داخلی خوب با خونواده کنین و تو جیبه این مفت خورا نریزین.
دلیله دروغگو بودن این افراد هم اینه که هیچ کیس لاتاری تو ابوظبی از اول سپتامبر تا الان ایشود نشده و هر روز و زیر نظر داشتم. البته به جز یه کیس که یکضرب گرفته و غیر ایرانی!
امروز هم سفارت بودم و قطعا پروسه لاتاری ۲۰۱۴ تموم شده.
دیگه هیچ شانسی نیست.
با آرزوی موفقیت برای همگی...
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
سلام. امروز گرمای سوزان دبی برم تبدیل به سرمای یخچالهای قطب شد. چند وقت پیش که رفتم سفارت، کارمند سفارت که همشهریم بوده، برخلاف صحبتهاش با دیگران که میگفت برید و شانسی نیست، به من گفت بمون شاید خبری بشه، ولی امروز با حرفشم رویای دو سالم رو نابود کرد و همه امیدهام رو برباد داد. بهم گفت برو و دیگه هیچ شانسی وجود نداره پرونده لاتاری رسما بسته شده و ویزای جدیدی صادر نمیشه. گفت دیگه پولات رو بیشتر از این هدر نده و برای سالهای بعد برنامه ریزی کن. حالم خیلی گرفتست و پریشونم، بغض گلوم رو گرفته ولی توان گریه ندارم. خدا این چه بازی ایه بود که با من کردی، بخاطر این شانس نافرجام همه زندگیم رو قمار کردم، این رحمت نافرجامت عادلانه نبود. تو این وضعیت برام رفتار ملیکا و مومنی جالبه که برا پول افراد نگون بختی مثل ماها کیسه دوختن و با وعده و وعید میخوان کیسشون رو پر کنن. امروز با اینکه رسما متوجه شدن کار تمومه بازم وقتی کسی بهشون زنگ میزد بهشون میگفتن پاستون رو بفرستید ویزا هست، نهایت بیشرمی و بداخلاقیه این رفتارشون. لعنت بر کسایی که چشم به جیب هموطنای ازرده خاطرشونن و میخواند تو این شرایط بد روحی و فکری تا میتونند سواستفاده کنند. خدا تمومه کاخ ارزوهام رو ویرون کردی، دیگه روم نمیشه برگردم خونه و بگم همه چی تمومه، حالم خیلی بده، خیلی بد.
** 75
تاریخ کارنت شدن: 07 may
تاریخ دریافت نامه دوم: 15 may
زمان و مکان مصاحبه: ابوظبی 20 july
منتظر
http://montazersara2014.vvs.ir//
تشکر کنندگان: armin021 ، m_me789 ، sonyz2 ، shhak ، abbas09 ، pari pari ، nedaba ، قصه گو ، majid_eng ، sce ، elnazgh ، Touraj2014 ، abshar_wf ، salar5452 ، Ehsan171 ، H Pier ، H-TALEBI
(2014-09-23 ساعت 16:30)armin021 نوشته:  من از اول سپتامبر امارات هستم، این پست و میزارم برای روشن کردن ذهنتون. یه شایعه هایی دار و دسته مومنی و رفقا راه انداختن که ویزا داره میاد و پاسپورتاتون رو برای ما بفرستین تا پیکاپ کنیم!
به یقین میگم این بابا و دار و دستش، هیچ کاری از دستشون برنمیاد و حتی میدونم خیلی از پاسپورتهایی که براش میفرستن و زحمت نمیکشه ببره سفارت! چون خودش یقین داره واقعا تموم شده!!!
پس ساده لوح نباشین و تو دام اینطور افراد نیوفتین.
اینا می خوان ته دیگه این ۲۰۱۴ رو هم چرب و چیل بزنن و برن همین بازیها رو با ۲۰۱۵ ایها شروع کنن.
الکی پاسپورت نفرستین براشون که حتی پاستون رنگه سفارت رو هم نمیبینه!
دقتی که این مدت کردم این بود که فقط الان پاسهایی که کیسه خانوادگی هستن و غیر لاتاری رو تحویل میده!
پولتون رو خرجه یه سفر داخلی خوب با خونواده کنین و تو جیبه این مفت خورا نریزین.
دلیله دروغگو بودن این افراد هم اینه که هیچ کیس لاتاری تو ابوظبی از اول سپتامبر تا الان ایشود نشده و هر روز و زیر نظر داشتم. البته به جز یه کیس که یکضرب گرفته و غیر ایرانی!
امروز هم سفارت بودم و قطعا پروسه لاتاری ۲۰۱۴ تموم شده.
دیگه هیچ شانسی نیست.
با آرزوی موفقیت برای همگی...

بنظر من بهترین کار منتظر بودن است هر حرکت اضافی منجر به بدتر شدن اوضاع میشه چه بسا هجوم بچه ها در اوایل سپتامبر منجر به اتخاذ یک تصمیم غیر نرمال شد یادتون نره اینا به کوچکترین بی نظمی به دید یک تهدید نگاه میکنن پس بهتره خودشون این کتاب رو ببندن تا اینکه ما اینکارو کنیم متضرر واقعی ما هستیم فقط صبر و متانت تنها کاری هست که میتونیم انجام بدیم
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: eror
واقعا خدا از اینایی که توو این آشفته بازار چشم به جیب من و شما دوختن ، نگذره. آقا ما اینجا مومنی رو میبینیم که به اندازه گربه دم سفارت بهش محل نمیزارن.
چرا تبلیغ بی خودی می کنی که الان شنیدیم چند تا خانواده پاس هاشوونو برای اینا فرستادن ولی امروز حتا توی سفارت نیومدن. یعنی پاسی 400 درهم فقط گرفتن و به سفارت نشوون ندادن. خدا نگذره ازشوون
در ضمن mu عزیز، بهتره نقل و قول از کسی نشه. طرف امروز همشهریش کارمند سفارت بود توو چند بار قبل خیلی باهاش محترمانه حرف میزد ولی امروز بهش گفت برگرد خبری نیست.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba ، قصه گو ، me_u ، armin021 ، salar5452
(2014-09-23 ساعت 17:17)armin021 نوشته:  نه! ارسال کم دلیلی بر چیزی نیست!
چون کسانی هستن که خداد تا ارسال دارن، ولی دریغ از یک ذره موجه بودن!!!
ولی چیزهایی تو این مدت از این دار و دسته دیدم که به شما یکی خیلی شک دارم!
لطفا ادامه ندین که آمار ذره ذره کارهای روزانه شما رو هم دارم.

آرمین جان من یکسال تو این تایپیک هستم و روحیات شما رو هم خوب میدونم و ازت دلگیر نمشم من و شما تو یک قایق نشستم و من نظراتم میگم خودت رو ناراحت نکن
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان:
سلام
دیروز با یکی از دوستان صحبتی در مورد اتفاقات اخیر داشتیم ایشان می گفتند هیچ سالی مانند امسال بچه های مقیم آمریکا دارای گرین کارت نشده اند و کلا اعتقاد داشت روند صعودی صدور گرین کارت برای دوستان داخل آمریکا بر برنامه لاتاری تاثیر گذاشته البته ممکن است حرف ایشان درست باشد گفتم این فقط نقل قول است شاید فقط شاید دوستان اسیر. یک بی برنامگی این چنینی شده باشند
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: nedaba ، آلیس-1980 ، abbas09 ، قصه گو ، pari pari ، NEURON ، lida55 ، salar5452
(2014-09-23 ساعت 17:31)mohammad.momeni.12 نوشته:  سلام دوستان من مومنی هستم این آظهار نظر از طرف بنده نادرست و غیر صحیح است لطفا هرگونه مطلبی را با شخص خودم یا خانم مایکا چک کنید باسپاس ارادتمند مومنی دبی

آقای مومنی کدامشون درسته؟ کدام غلط؟ دقیق مشخصکنید.اینکه به ملت میگویید احتمال ویزا هست و می تونن پاس بفرستن براتون غلطه؟ یا اینکه راهتون نمی دن توی سفارت ؟یا اینکه حرف شما درسته و احتمالا پرونده لاتاری بازه؟یا یا یا حرفای دیگه؟یا. لطفا قشنگ مشخص کن چی درسته چی غلطه. خداییش وقتی یکی زنگ می زنه با اینکه اوضاع میدونی دو پهلو نمیگی تا طرفو ترغیب کنی بفرسته؟ با اینکه مطمئنی ویزا لاتاری نمیدن. حالا لاف و چاخان معمولی را بذار کنار و صادق باش با ما. پهلون پنبه نون شما از راه رانندگی و پیکاپ ویزا درمیاد ولی شرط انسانیت صداقته.کاری نکن دروغ لطف کارتو از بین ببره.
تشکر کنندگان: armin021 ، sce ، gema ، nedaba
آقای مومنی از کی تا حالا پیکاپ ویزا لاتای 2014 انجام نمیدی؟ من خبر دارم ویزا دوست منو همین دو هفته فبل تحویل گرفتی. زنگزده گفتی بفرسته. اطلاع کامل دارم شما گفتی براش میبری سفارت واونجا میذاری تا آخر سپتامبر. الان واقعا پاس اون توی سفارته؟ خودش گفت از شما پرسیده پاس مرا سفارت چند بار ببرید سفارت. شما بهش گفتی پاسش را توی سفارت می گذارید تا 30 سپتامبر. راستشو بگو.چون اون اینجا میشناسنش و خودش میاد میگه کل جریانو.و اگه جوابتون درست نباشه همه 2015 ها را هم در جریان میذاریم. بچه های دیگه هم هستند دبی کار پیکاپ و یاب و ذهاب تا ابوظبی انجام میدن اونها را معرفی می کنیم. راستش بگویید لطفا
تشکر کنندگان: nedaba
خدای من .یعنی شما از 3 سپتامبر ویزا برای سفارت نبرید؟ دوست من حدود 10 سپتامبر ویزا برای شما فرستاده و گرفتید. آقای مومنی شما چی داری میگی؟ شما چطور به خودتون اجازه دادید بهش دروغ بگویی؟
تشکر کنندگان: armin021 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان