کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
از مدیرای عزیز درخواست دارم این پستها رو بزارن بمونه و پاک نشه تا آیندگان ازش استفاده کنن
با تشکر
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: avayebahar ، nazanin fatemi ، mahdii ، sce ، nedaba
نباید اسرار مردم را لو داد آقای مومنی: اما دوست من تصمیم گرفته بود اگه پاسش با ویزا همراه شد برای شما بعنوان شیرینی یه هدیه ارزشمند بفرسته. بهش گفتم آقای مومنی 500 درهمشو گرفته از سرش هم زیاده گقت: شیرینی خوشحالیم از ویزا و بخاطر اعتماد به این آقا که مجبور نشدم برم دبی و بیام هست.. اینو اینجا نوشتم بدانی اگر دروغ گفته باشی چقدر خیانت زشتی محسوب میشه به آدمهایی که صادقانه بهت اعتماد می کنند. اونها شغل شما می دادند و به اعتبار این شکل وکاری که وعده اش میدی بهت پول می دهند. افرادی مثل این دوست، کار خارق العاده یا خلافی از شما نخواسته اند. خیلی کار معمولی خواستند. بردن پاسپورتشان. و شما خودت وعده دادی پاسپورت میبری می ذاری سفارت. امیدوارم درست گفته باشید. نه بخاطر شما و حتی نه فقط بخاطر دوستم بلکه بخاطر حرمت انسانیت و اعتماد.
تشکر کنندگان: sce ، nedaba
(2014-09-22 ساعت 06:08)pari pari نوشته:  سلام دوستان .
ايشالا خدا همچين لحظه اى رو نصيب هيچكدومتون نكنه.
همين الان از فرودگاه اومدم. همسرم رو راهى كردم رفت.SadSadSad
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSadSadSadSadSadSadSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه
اينقدر لحظه دردناكى بود كه حتى شوهرمم اشك ميريخت، نميدونم دوباره بايد تا كى منتظر بمونم؟!؟!؟!؟!؟!!

درد مشترك ... همسر و فرزندان من امشب راهي ميشن. چه خانواده هايي كه از هم پاشيدند
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، pari pari ، قصه گو ، lighter ، reasonable ، nedaba ، Lemony ، uncledoc
(2014-09-23 ساعت 20:52)Farnood1234 نوشته:  
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSadSadSadSadSadSadSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه
اينقدر لحظه دردناكى بود كه حتى شوهرمم اشك ميريخت، نميدونم دوباره بايد تا كى منتظر بمونم؟!؟!؟!؟!؟!!

درد مشترك ... همسر و فرزندان من امشب راهي ميشن. چه خانواده هايي كه از هم پاشيدند

بد نیارید به دلتون! شماها همتون می دانید که برای رشد و کمال و رسیدن به خواسته ها باید از بعضی چیزها گذشت. وحالا این قیمت برای شما شده مدتی دوری. با دلخوشی و آرامش با این موضوع روبرو شوید. انرژی تون صرف اندوه نکنید. انشالله هر چه زودتر دور هم جمع می شوید. کی شما و خانواده تون را به بچه های شما داد؟ حالا همون خدا دوباره دور هم جمعتون می کند.اینقدر اندوه بلغور نکنید. البته حرف بزنید کمک می کند آروم باشید اما راه هایی پیدا کنید که درد این روزها را کمتر کند. خودتان را مشغول کار کنید. و برای کارهایی که باید انجام بشه. البته دوری سخته، تحمل انتظار دشواره اما شماها هم افراد معمولی نیستید شماها حداقل دو سال قبل تصمیم به مهاجرت داشتید و آدمهایی بودید که قدرت درافتادن با مشکلات و چالش ها داشته اید پس نهراسید.با دلخوشی راهیشان کنید و بجای اندوه شادمانه منتظر رسیدن فرصت سفر خود باشید.می دانم که من وضع شماها خوب درک نمی کنم اما درد دوری و جدایی از عزیزانم کشیده ام و می دانم تنها کسی که می تواند به شما کمک کند خودتان هستید. احساسات خود را مدیریت کنید و تمام مدت اجازه ندهید اندوه ودلتنگی در وجود شما جولان بدهد. برایتان دعا می کنم. تجسم می کنم شما را که با شادی در حال آماده شدن برای رفتن به نزد خانواده هایتان هستید
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، rbrb-2015 ، pari pari ، قصه گو ، lighter ، mpas89 ، nedaba ، k.shiary
دوستان عزیز سلام؛

من امروز از صبح گرفتار بودم تازه الان اومدم... چشممون به جمال آقای مومنی توی اینجا نیفتاده بود که افتاد!!!!
آقای مومنی زودتر می اومدی چرا گذاشتی آخرای سپتامبر برادر!!! کفگیرت خورده ته دیگ!!!
توجه: آقای مومنی و دار و دسته شون فقط کار پیکاپ ویزا انجام می دن(با یک آژانس در تهران هم کار می کنند، البته با قیمت 700 درهم از تهران!) و هم وطنای عزیز رو از دبی به ابوظبی می برن با نرخ های مختلف(از 100 درهم گرفته تا 400 درهم!!! بستگی به چونه زدنتون داره! البته اگر پاسپورت کسی رو بهتون بدن که ببرید داخل سفارت، شاید ازتون کمتر بگیرند!!!) آقای مومنی موجودی است پر حرف و مدعی، که شاید حتی بتواند رود نیل را هم بشکافد!!!

ببخشید، نتونستم نظرم رو نگم... از لاتاری 2014 که گذشت برای 2015 ها به بعد می گم، اگر می خواهین با این دار و دسته همکاری داشته باشین حداقل بسیار آگاهانه پیش برید...

تشکر کنندگان: avayebahar ، sce ، Touraj2014 ، rbrb-2015 ، قصه گو ، m_me789 ، gema ، مامان خانم ، nedaba ، exxedus ، m.sabet
خانواده های عزیزی که امسال نصفه و نیمه ویزا گرفتن؛

آقای پدی از باز ماندگان لاتاری 2013 تقریبا بعد از یک سال ویزاشون رو گرفتند...
تبریک می گم بهتون... هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

http://www.mohajersara.com/thread-6831-p...#pid551716

روز مصاحبه، شرایط من کاملا یک ضربی بود لی افیسر بهم چک زد. همین عاقا طلب ده هزار دلار کرد که اگه بدی برات وکیل میگیرم و قضیه رو اوکی میکنم. فکر کرده بود با یه ادم امی و بیسواد طرفه که میتونه سرش رو کلاه بزاره، آقای مومنی در پرونده لاتاری هیچ وکیلی حتی رییس جمهور امریکا هم نمیتونه ورود کنه و برای کسی ویزا صادر کنه، لطفا دست از کلاه برداری و غارت اموال هموطنانت بردار. کاری نکن که همین کار مسافرکشی رو هم از دست بدی، صداقت داسته باش و با از احساس پریشانی هموطنان و مشتریانت درراه کلاهبرداری سو استفاده نکن. تا اونجا که من فهمیدم بهترین و قویترین لینک شما با سفارت همون گربه های لاغر و طماع دم در سفارت هستند. حتما پاسها رو هم به همون گربه ها تحویل میدید و با ویزا بهتون برمیگردونند
** 75
تاریخ کارنت شدن: 07 may
تاریخ دریافت نامه دوم: 15 may
زمان و مکان مصاحبه: ابوظبی 20 july
منتظر
http://montazersara2014.vvs.ir//
تشکر کنندگان: armin021 ، sce ، کیانوش2 ، m_me789 ، gema ، babak12 ، smpf ، m.mirzaee ، َalikh ، zaheri ، sahar66 ، nedaba
آقاي يدي عزيز خوشحالم براتون و تبريك ميگم.زندگي بكامتون

66xx ankara 12 joun
آقای پدی عزیز تبریک می گم. امیدوارم در کنار خانواده هر روز پیشرفت کنید اما وطنمون رو فراموش نکنید که همین دوستان مشتاق رفتن هم اگه می تونستند برن آخرای کار دوست داشتند برگردند.
حاجی واشنگتن عزیز شما هم بخاطر صفا و صمیمیتت بزودی همراه حاجی خانم خواهید بود و مشهورترین حاجی دنیا خواهید شد و همینطور پری پری عزیز که همه پستهای منو تو این مدت لایک زده. ممنون
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

(2014-09-23 ساعت 20:52)Farnood1234 نوشته:  

خيلى سخته دوست عزيز. ولى چاره اى جز تحمل نداريم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2014-09-23 ساعت 21:23)حاجی واشنگتن نوشته:  خانواده های عزیزی که امسال نصفه و نیمه ویزا گرفتن؛

آقای پدی از باز ماندگان لاتاری 2013 تقریبا بعد از یک سال ویزاشون رو گرفتند...
تبریک می گم بهتون... هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

http://www.mohajersara.com/thread-6831-p...#pid551716

آقاى پدى عزيز تبريك ميگم بهتون. هورااااااااااااااااااااااا.
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، sonyz2 ، SabSor ، hoda f ، حاجی واشنگتن ، babak12 ، آلیس-1980 ، lighter ، smpf ، salar5452 ، sal0811 ، nedaba
(2014-09-23 ساعت 22:52)کیانوش2 نوشته:  آقای پدی عزیز تبریک می گم. امیدوارم در کنار خانواده هر روز پیشرفت کنید اما وطنمون رو فراموش نکنید که همین دوستان مشتاق رفتن هم اگه می تونستند برن آخرای کار دوست داشتند برگردند.
حاجی واشنگتن عزیز شما هم بخاطر صفا و صمیمیتت بزودی همراه حاجی خانم خواهید بود و مشهورترین حاجی دنیا خواهید شد.

مرسی کیانوش جان شما لطف داری... هر اتفاقی بی حکمت نیست، قسمت من هم این بود که از حاج خانوم دور بمونم Sad ، اونم نه یه ماهو یه سالو، شاید دو سال Sad نمی خوام "مشهورترین حاجی دنیا" باشم، فقط می خوام "پیش حاج خانوم" باشم... اوس کریم به هممون "طاقت تحمل مشکلات" بده... Rolleyes

(2014-09-23 ساعت 21:06)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان عزیز سلام؛

من امروز از صبح گرفتار بودم تازه الان اومدم... چشممون به جمال آقای مومنی توی اینجا نیفتاده بود که افتاد!!!!
آقای مومنی زودتر می اومدی چرا گذاشتی آخرای سپتامبر برادر!!! کفگیرت خورده ته دیگ!!!
توجه: آقای مومنی و دار و دسته شون فقط کار پیکاپ ویزا انجام می دن(با یک آژانس در تهران هم کار می کنند، البته با قیمت 700 درهم از تهران!) و هم وطنای عزیز رو از دبی به ابوظبی می برن با نرخ های مختلف(از 100 درهم گرفته تا 400 درهم!!! بستگی به چونه زدنتون داره! البته اگر پاسپورت کسی رو بهتون بدن که ببرید داخل سفارت، شاید ازتون کمتر بگیرند!!!) آقای مومنی موجودی است پر حرف و مدعی، که شاید حتی بتواند رود نیل را هم بشکافد!!!

ببخشید، نتونستم نظرم رو نگم... از لاتاری 2014 که گذشت برای 2015 ها به بعد می گم، اگر می خواهین با این دار و دسته همکاری داشته باشین حداقل بسیار آگاهانه پیش برید...

دمت گرم حاجی
از بعد از ظهری طرف اینجا جولوون میداد.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، آلیس-1980 ، smpf ، salar5452 ، nedali ، nedaba
(2014-09-23 ساعت 23:28)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 22:52)کیانوش2 نوشته:  آقای پدی عزیز تبریک می گم. امیدوارم در کنار خانواده هر روز پیشرفت کنید اما وطنمون رو فراموش نکنید که همین دوستان مشتاق رفتن هم اگه می تونستند برن آخرای کار دوست داشتند برگردند.
حاجی واشنگتن عزیز شما هم بخاطر صفا و صمیمیتت بزودی همراه حاجی خانم خواهید بود و مشهورترین حاجی دنیا خواهید شد.

مرسی کیانوش جان شما لطف داری... هر اتفاقی بی حکمت نیست، قسمت من هم این بود که از حاج خانوم دور بمونم Sad ، اونم نه یه ماهو یه سالو، شاید دو سال Sad نمی خوام "مشهورترین حاجی دنیا" باشم، فقط می خوام "پیش حاج خانوم" باشم... اوس کریم به هممون "طاقت تحمل مشکلات" بده... Rolleyes

عوضش بهش که می رسی چندین برابر حاجی های معمولی قدر حاجی خانم رو خواهی دونست.
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

بازمانده از لاتاری 2014 / 2014AS41XX / 20April / Abu Dhabi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان