کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان سلام
یکسال در کنار شما بودن برای من خیلی لذت بخش بود و اصلا نمی ذارم نگرفتن ویزا این لذت خوب را از بین ببره .
من امسال اولین باری بود که لاتاری شرکت می کردم و برنده شدم و هیچ اطلاعی از اون کشور نداشتم ولی از شما دوستان خیلی چیزها یاد گرفتم به خاطر همین تصمیم گرفتم زبانم را واقعا قوی کنم و امیدوار باشم که شانس یک بار دیگه به من رو کنه و ایندفعه با دست پر به استقبال شانس بروم ...
از همه شما سپاسگذارم
من که الان به تاپیک لاتاری 2016 نقل مکان خواهم کرد و همچنین مشتاق دیدن خوشحالی دوستان 2015
از ما که گذشت
فعلا به امید دیدار
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
ولیییییییی برگرهای آمر یکا رو از دست دادیم........ من خیلی دوست داشتم یکیشو امتحان کنم!
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: قصه گو ، hamid_fs3 ، lighter ، reasonable ، smpf ، nedaba ، kamranh ، 3rip ، k.shiary
مهسا جون هم چين تعريفي نيستند!! گوشت هاي خودمون يه مزه ي ديگه ميدن. برندهاي معروفش كه ديگه بدتر، دوبي بهتر بود.....واي دوبي، ابوظبي ، مديكال ، سفارت ،مصاحبه،كليرنس .....همه چي تموم شد!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، pari pariaaa ، lighter ، sce ، mahssa ، reasonable ، mizan ، pari pari ، Lemony ، babak12 ، smpf ، nedaba ، A_A
(2014-09-26 ساعت 15:27)کیانوش2 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 10:56)jafarlari نوشته:  با سلام
از عزیزانی که مطلع هستند تقاضا دارم پاسخ صحیح بفرمایند :
1- بنده و خانمم چهاردهم اپریل 2014 ( 25 فروردین 93 ) در ارمنستان مصاحبه داشتیم و برگه آبی بما داد و گفت از نظر من شما مشکلی ندارید اما تا به امروز پنج ماه و نیم گذشته ولی جوابی نیامده هر روز هم به سایتهای معرفی شده مراجعه میکنم ولی خبری نیست باید چکاری کرد .
2- در بیستم مهر (شش ماه ) اعتبار تست مدیکالمان باتمام میرسد آیا اگر از این تاریخ گذشت بایستی هم آزمایشات ایران تکرار شود و هم ارمنستان و یا یکی از آنها باید تکرار شود . ضمنا اصل برگه زرد آزمایشات پاستور از ما در آنجا اخذ شده است .
3- اگر بعد از اخذ ویزا از رفتن در آن تاریخ به ایالت متحده آمریکا ( بدلیل گرفتاری ) خودداری کنیم میشود چند ماه بعد مجددا تقاضای ویزا نمود یا خیر .
4- نظر باینکه مدت اعتبار پاسپورت ما کمتر از شش ماه بود ناچارا آنرا تعویض کردیم آیا زمان گرفتن ویزا باید هردوی آنها را بانضمام کپی تحویل سفارت دهیم یا خیر .

با تشکر فراوان جمعه 4/ 6 / 93
دوست عزیز من جعفر لاری صبح به خیر!!!
دوست گرامی
انگار شما از قوانین و اخبار روز بی اطلاع هستید.
1- ویزای لاتاری برای کیس های در حال انتظار (AP) وجود ندارد و با نامه و میل به اطلاع برندگان رسیده است. اگر میلی به سفارت بزنید و جویای وضعیت کیستون بشید این نامه برای شما ارسال خواهد شد.
2- در هشتم مهرماه که مصادف با 30 سپامبر میباشد پرونده لاتاری 2014 بسته میشود لذا با توجه به ندادن ویزا به شما دیگر نیازی به مدیکال ندارید.
3- اگر ویزا دریافت میکردید باید تا پایان مدت ویزا وارد آمریکا میشدید در غیر اینصورت ویزایتان باطل میشود.
4- پاسپورت هاتونو تمدید کنید و در لاتاری 2016 شرکت کنید انشاالله اگر قبول شدید دوباره تمام مراحل را طی میکنید و ویزا تقدیمتان میشود.

موفق باشید.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، shhak ، sce ، shahin2737 ، reasonable ، smpf ، nedaba ، k.shiary
منم از همه بچه هاي٢٠١٤و اين تاپيك خداحافظي مي كنم،به نوبه خودم هيچ حكمت،مصلحت ،مشيت يا هر چيزه ديگه ي الهي براي جا ماندن ١٤٠٠نفر نديدم،به نظر من اين فقط يه اتفاق و بد شانسي بود مثل وقتي كه داري رانندگي ميكني و يكي از پشت ميكوبه به ماشينت ...كاري نميشه كرد فقط بايد بعد از تصادف سعي كني خودتو نبازي و دنبال راه كار بگردي..اينم فهميدم كه همينطور كه قرار نيست هميشه خوب بيارم قرارم نيست هميشه بد بيارم ،با اتفاقات زندگي اعم از خوب و بد نميشه جنگيد.
تجربه بسيار تلخ ولي بزرگي بود.خود من تا به حال تو چنين موقعيتي قرار نگرفته بودم ،اميدوارم منبعد بدست اوردن تجربه براي من و تمام دوستان جا مونده قيمت به اين گزافي نداشته باشه.
هر جا كه هستيد سلامت باشيد و ارزو ميكنم خورشيد زندگي با قدرت هر چه بيشتر به زندگيتون بتابه.
خدانگهدار....
(2014-09-25 ساعت 19:26)m_me789 نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 19:22)armin021 نوشته:  برادر علی مومن، آیا شما همونی نبودی که هی به آقای مومنی بد و بیراه میگفتی؟
چطور شد که این سری که اومدی دبی با ایشون رفتی سفارت؟
چون ۵۰ درهم بهت تخفیف داد رفیقه شفیقت شد؟؟؟!!!
در ضمن این حقه هر کسی هستش که هرطور دوست داره رفتار کنه، مگه خرجه سفر یه ماهه منو شما دادی که میگی من نمی دونم این ملت از جونه سفارتها چی می خوان که یه ماهه هر بار میرن دمه سفارت؟
پولش و دارم، دوست دارم خرجش کنم داداش.
شما گهگاهی حتی به رفیقات هم تشر میزنی!
این که درست نیست برادر من.
راجع به آقای مومنی هم چیزهای قشنگی دیده نشد تو این مدت.
این حق همه بچه هاست، مخصوصا ۲۰۱۵ ایها تا از این مسائل آگاه بشن.

داداش حق با توه. پولش رو داری حالش رو ببر. به اونی که نداره یا مثل من نمیتونه بمونه، هیچ ربطی نداره. حتی اکتبر هم بموون ، اینا دیگه اسمش راهنمایی مشفقانه نیست.
(2014-09-25 ساعت 19:26)m_me789 نوشته:  [quote='armin021' pid='552215' dateline='1411656751']
برادر علی مومن، آیا شما همونی نبودی که هی به آقای مومنی بد و بیراه میگفتی؟
چطور شد که این سری که اومدی دبی با ایشون رفتی سفارت؟
چون ۵۰ درهم بهت تخفیف داد رفیقه شفیقت شد؟؟؟!!!
در ضمن این حقه هر کسی هستش که هرطور دوست داره رفتار کنه، مگه خرجه سفر یه ماهه منو شما دادی که میگی من نمی دونم این ملت از جونه سفارتها چی می خوان که یه ماهه هر بار میرن دمه سفارت؟
پولش و دارم، دوست دارم خرجش کنم داداش.
شما گهگاهی حتی به رفیقات هم تشر میزنی!
این که درست نیست برادر من.
راجع به آقای مومنی هم چیزهای قشنگی دیده نشد تو این مدت.
این حق همه بچه هاست، مخصوصا ۲۰۱۵ ایها تا از این مسائل آگاه بشن.

داداش حق با توه. پولش رو داری حالش رو ببر. به اونی که نداره یا مثل من نمیتونه بمونه، هیچ ربطی نداره. حتی اکتبر هم بموون ، اینا دیگه اسمش راهنمایی مشفقانه نیست. حسادته دادا
[h51']
شما مثل اینکه ویزا نگرفتی خیلی بهت فشار اومده ولی این دلیل نمیشه اول اقای محبت رو زیر سوال ببری بدش مومنی و حالا هم من .پول داری مبارکت باشه تا سپتامبر سال دیگه اونجا باش به کسی مربوط نیس ولی اول حرفتو بسنج بعد عنوان کن من به مومنی بد وبیراه هیچ وقت نگفتم ولی در مورد حرفاش انتقاد کردم ولی در مورد کلاه بردار بودنش هیچ وقت مثل تو راحت رای ندادم در ضمن بادمجون دور قابچین ها هم اینجا نمیدونم دنبال چی هستن اخه من حسادت چی بکنم ویزای نگرفته رو؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: katanaser ، reasonable ، smpf ، azadeh2014 ، nedaba
شما مثل اینکه ویزا نگرفتی خیلی بهت فشار اومده ولی این دلیل نمیشه اول اقای محبت رو زیر سوال ببری بدش مومنی و حالا هم من .پول داری مبارکت باشه تا سپتامبر سال دیگه اونجا باش به کسی مربوط نیس ولی اول حرفتو بسنج بعد عنوان کن من به مومنی بد وبیراه هیچ وقت نگفتم ولی در مورد حرفاش انتقاد کردم ولی در مورد کلاه بردار بودنش هیچ وقت مثل تو راحت رای ندادم در ضمن بادمجون دور قابچین ها هم اینجا نمیدونم دنبال چی هستن اخه من حسادت چی بکنم ویزای نگرفته رو؟شما که پولش رو داری بجای گریه کردن و اونجا موندن از طریق سرمایه گذاری اقدام کن
[/quote]

سلام.
اگه اشتباه نکرده باشم فکر کنم یکی 2بار شما میگفتی که سیس کیس نامبرتو نمیشناسه. درسته؟ اگه اره؛ پس تاریخ آپ دیتاهتون رو چطوری متوجه شدین؟
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: smpf
(2014-09-26 ساعت 22:01)katanaser نوشته:  شما مثل اینکه ویزا نگرفتی خیلی بهت فشار اومده ولی این دلیل نمیشه اول اقای محبت رو زیر سوال ببری بدش مومنی و حالا هم من .پول داری مبارکت باشه تا سپتامبر سال دیگه اونجا باش به کسی مربوط نیس ولی اول حرفتو بسنج بعد عنوان کن من به مومنی بد وبیراه هیچ وقت نگفتم ولی در مورد حرفاش انتقاد کردم ولی در مورد کلاه بردار بودنش هیچ وقت مثل تو راحت رای ندادم در ضمن بادمجون دور قابچین ها هم اینجا نمیدونم دنبال چی هستن اخه من حسادت چی بکنم ویزای نگرفته رو؟شما که پولش رو داری بجای گریه کردن و اونجا موندن از طریق سرمایه گذاری اقدام کن

سلام.
اگه اشتباه نکرده باشم فکر کنم یکی 2بار شما میگفتی که سیس کیس نامبرتو نمیشناسه. درسته؟ اگه اره؛ پس تاریخ آپ دیتاهتون رو چطوری متوجه شدین؟
[/quote]
اشتباه میکنی میشناسه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
(2014-09-26 ساعت 10:56)jafarlari نوشته:  با سلام
از عزیزانی که مطلع هستند تقاضا دارم پاسخ صحیح بفرمایند :
1- بنده و خانمم چهاردهم اپریل 2014 ( 25 فروردین 93 ) در ارمنستان مصاحبه داشتیم و برگه آبی بما داد و گفت از نظر من شما مشکلی ندارید اما تا به امروز پنج ماه و نیم گذشته ولی جوابی نیامده هر روز هم به سایتهای معرفی شده مراجعه میکنم ولی خبری نیست باید چکاری کرد .
2- در بیستم مهر (شش ماه ) اعتبار تست مدیکالمان باتمام میرسد آیا اگر از این تاریخ گذشت بایستی هم آزمایشات ایران تکرار شود و هم ارمنستان و یا یکی از آنها باید تکرار شود . ضمنا اصل برگه زرد آزمایشات پاستور از ما در آنجا اخذ شده است .
3- اگر بعد از اخذ ویزا از رفتن در آن تاریخ به ایالت متحده آمریکا ( بدلیل گرفتاری ) خودداری کنیم میشود چند ماه بعد مجددا تقاضای ویزا نمود یا خیر .
4- نظر باینکه مدت اعتبار پاسپورت ما کمتر از شش ماه بود ناچارا آنرا تعویض کردیم آیا زمان گرفتن ویزا باید هردوی آنها را بانضمام کپی تحویل سفارت دهیم یا خیر .

با تشکر فراوان جمعه 4/ 6 / 93
عزیز برادر.دل خوش سیری چند؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
دوستان عزیز حالا که داریم به اخر خط این بازی میرسیم بالاخره چند نفر نتونستن ویزا بگیرن کسی میدونه؟
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: reasonable ، قصه گو ، zaheri ، smpf ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-26 ساعت 18:15)mahssa نوشته:  ولیییییییی برگرهای آمر یکا رو از دست دادیم........ من خیلی دوست داشتم یکیشو امتحان کنم!

آره خیلی حیف شد واقعا. یعنی هر چی رو بتونیم تحمل کنیم، داغ برگر رو نمیتونیم. من برای برگر هم که شده 2016 تو لاتاری شرکت میکنم...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: reasonable ، قصه گو ، aaraam ، smpf ، mahssa ، nedaba
کیس من امروز آپدیت شد!!!!!!!!!!!!!!!!
2014as79## اعضای کیس خودم
ابوظبی
مصاحبه 24 جولای
آپدیت 31 جولای 19 اگوست
تشکر کنندگان: reasonable ، NarCssuS ، sonyz2 ، smpf ، azadeh2014 ، milad 68 ، nedaba
سلام؛
یعنی چی هی نشستین زانوی غم بقل گرفتین، اگه واقعا هدفتون مهاجرته کم نیارین، "هجرت" کنید... Wink
بجمبین! همگی برای ثبت نام لاتاری 2016 آماده شین، چهارشنبه شروع میشه...
"عشق است لاتاری" Wink Cool

(2014-09-26 ساعت 23:06)سعید پ نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 18:15)mahssa نوشته:  ولیییییییی برگرهای آمر یکا رو از دست دادیم........ من خیلی دوست داشتم یکیشو امتحان کنم!

آره خیلی حیف شد واقعا. یعنی هر چی رو بتونیم تحمل کنیم، داغ برگر رو نمیتونیم. من برای برگر هم که شده 2016 تو لاتاری شرکت میکنم...

ایالات متحده همبرگرها
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، smpf ، lighter ، mahssa ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba ، A_A
(2014-09-26 ساعت 23:55)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام؛
یعنی چی هی نشستین زانوی غم بقل گرفتین، اگه واقعا هدفتون مهاجرته کم نیارین، "هجرت" کنید... Wink
بجمبین! همگی برای ثبت نام لاتاری 2016 آماده شین، چهارشنبه شروع میشه...
"عشق است لاتاری" Wink Cool

حاجی تورو خدا به حد کافی الاف شدیم و سر کار بودیم. بی خیال. من اگه دوباره قبول بشم، برای رفتن به مصاحبه به قول این یارو وکیله، کامل طاهری، دو بار فکر می کنم!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان