کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-25 ساعت 03:47)کیارش ب. نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 21:52)sonnnna نوشته:  بچه ها هر کسی که ویزا داره ولی قصد رفتن نداره میتونه ویزاشو تحویل سفارت بده و بگه به فلانی که کلیر شده میخوام بدم؟

خودت چی فکر می کنی؟!!

میشه لطف کنی بدیش من؟
گناه دارم به خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tongue Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، shhak ، milad 68 ، nedaba
صبح ایمیل زدم که 2 ماهه میگید ویزا تموم شده پس چرا باز اینهمه ویزا صادر کردید! 2 ساعت بعد جواب دادن:
Dear Sir,

Statutory regulations prohibit us from discussing other cases. There is no DV number available for you at this time. We do not expect additional numbers to become available, but would process those cases if such numbers became available.

Thank you,
IV Unit, Abu Dhab
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: ofr ، mohammadg846 ، آلیس-1980 ، reasonable ، smpf ، sonyz2 ، me_u ، ماتیتی ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 19:22)armin021 نوشته:  برادر علی مومن، آیا شما همونی نبودی که هی به آقای مومنی بد و بیراه میگفتی؟
چطور شد که این سری که اومدی دبی با ایشون رفتی سفارت؟
چون ۵۰ درهم بهت تخفیف داد رفیقه شفیقت شد؟؟؟!!!
در ضمن این حقه هر کسی هستش که هرطور دوست داره رفتار کنه، مگه خرجه سفر یه ماهه منو شما دادی که میگی من نمی دونم این ملت از جونه سفارتها چی می خوان که یه ماهه هر بار میرن دمه سفارت؟
پولش و دارم، دوست دارم خرجش کنم داداش.
شما گهگاهی حتی به رفیقات هم تشر میزنی!
این که درست نیست برادر من.
راجع به آقای مومنی هم چیزهای قشنگی دیده نشد تو این مدت.
این حق همه بچه هاست، مخصوصا ۲۰۱۵ ایها تا از این مسائل آگاه بشن.

داداش حق با توه. پولش رو داری حالش رو ببر. به اونی که نداره یا مثل من نمیتونه بمونه، هیچ ربطی نداره. حتی اکتبر هم بموون ، اینا دیگه اسمش راهنمایی مشفقانه نیست. حسادته دادا
[h51']
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: smpf
تـــلــخ تـــر از انــتـــظار . . .
انـتـظاریست که مـــی دانی پـایـان خــوشــی ندارد
امـــــــّا
بــــاز هــــم دل به پــایـــانـــی خــــوش مــی بــنــدی
(2014-09-24 ساعت 21:52)sonnnna نوشته:  بچه ها هر کسی که ویزا داره ولی قصد رفتن نداره میتونه ویزاشو تحویل سفارت بده و بگه به فلانی که کلیر شده میخوام بدم؟

خودت چی فکر می کنی؟!!
چمیدونم.اخ خیلی ها ویزا دارن نمیخوان برن

تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
(2014-09-23 ساعت 21:06)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان عزیز سلام؛

من امروز از صبح گرفتار بودم تازه الان اومدم... چشممون به جمال آقای مومنی توی اینجا نیفتاده بود که افتاد!!!!
آقای مومنی زودتر می اومدی چرا گذاشتی آخرای سپتامبر برادر!!! کفگیرت خورده ته دیگ!!!
توجه: آقای مومنی و دار و دسته شون فقط کار پیکاپ ویزا انجام می دن(با یک آژانس در تهران هم کار می کنند، البته با قیمت 700 درهم از تهران!) و هم وطنای عزیز رو از دبی به ابوظبی می برن با نرخ های مختلف(از 100 درهم گرفته تا 400 درهم!!! بستگی به چونه زدنتون داره! البته اگر پاسپورت کسی رو بهتون بدن که ببرید داخل سفارت، شاید ازتون کمتر بگیرند!!!) آقای مومنی موجودی است پر حرف و مدعی، که شاید حتی بتواند رود نیل را هم بشکافد!!!

ببخشید، نتونستم نظرم رو نگم... از لاتاری 2014 که گذشت برای 2015 ها به بعد می گم، اگر می خواهین با این دار و دسته همکاری داشته باشین حداقل بسیار آگاهانه پیش برید...

(2014-09-24 ساعت 02:12)Shabi2605 نوشته:  سلام
من از اول سپتامبر هفته اي دوبار رفتم ابوظبي و برگشتم و از همون روز ٤ سپتامبر هر روز از آقاي مومني سوال كردم جوابش يك كلام بود ويزا تمام شده اميدي نداشته باش، تو اين مدت يكبار با ايشون رفتم كه خودم تو ماشين از بچه ها شنيدم كه به ايشون پيشنهاد دادن. واقعا برام مهم نيست كه باور كنيد يا نه ولي توي اين يكماه سعي كردم به هيچ وجه به مهاجر سرا سرنزنم چون برخلاف اون چيزي كه من تصور مي كردم اينجا به آدم آرامش نمي ده يه سري هستن كه جز حاشيه سازي كاري ندارن ، ٩٩٪ حرفهاي حاشيه اي كه اينجا زده شد روي حدس و گمان بود ،ولي آنچنان به اين حدسها دامن زديم كه واسمون به يقين تبديل مي شد. قصد من دفاع از آقاي مومني نيست ولي خواهر من ، برادر من همون قدر كه من و شما مي دونيم ايشون تو دبي زندگي مي كنه يعني پليس و دولت دبي نمي دونه،( يكي از دوستان من ديده همين پاستور خودمون تو ايران توي مهاجرسرا كاربر داره پس به نظرتون سفارتها ندارن اونم سفارت ابوظبي كه كارمند ايراني داره........!!!!) ،فرض كه ايشون ريگ به كفشش هست واقعا در اين صورت ميتونه تو دبي زندگي كنه و كار كنه؟؟ تو اين چند هفته من ديدم ايشون مثل ما وارد سفارت مي شدن و كارشون رو انجام مي دادن حالا بهر دليل امروز نيومدن تو سفارت ، يكي از دوستان من هفته اول سپتامبر اينجا بود بعد برگشت باآقاي مومني صحبت كرد كه پاسمو بفرستم ايشون بهش گفت نه ،حتي خود من از ايشون خواستم كه پاس منو بگير بهم گفت وقتي ويزا نيست من چرا پاس بگيرم ؟ بهش گفتم بمونم تا آخر سپتامبر گفت پولتو دور مي ريزي ، ولي من به خاطر اينكه بعدا خودم پشيمون نشم با تمامه هزينه هاي سنگينش موندم. واقعا نمي دونم چيزهايي كه به چشم خودم ديدم و با گوش خودم شنيدم و براي خودم اتفاق افتادرو باور كنم يا حرفهاي ديگران و منم دختر خاله مومني نبودم يه برنده درمانده بودم ،هركسي كه مومني و مليكا براشون قدمي برداشت ازشون تشكر كردن بقيه حرفهاي ديگه ،توي اين جامعه كوچيك به من ثابت شد ما آدمها يا بهتر بگم ما ايرانيها عادت داريم سرمون تو زندگي همه باشه الا خودمون، بعضيها منتظرن از آب گل آلود ماهي بگيرن و جو سازي كنن . من واقعا متاسفم كه با اين اخلاق و روحيات انتظار پيشرفت مملكتمون رو داريم.
اگه مثل خيلي حرفهاي حقيقتي كه توي اين تاپيك مطرح شد و پاك شد لازمه كه اينم پاك بشه اينم پاك كنين. ولي از واقعيتها فرار نكنيم. مثل زمانيكه فقط و فقط گفتيم حرفهاي نااميد كننده نزنيم فقط و فقط اميد داده شد و اين سراب خيلي ها رو بيچاره كرد ، تو اين مدت يكماه من حداقل با سه نفر آشنا شدم كه از كارشون استعفا دادن چون دل بستن به اين سرابي كه بهر دليلي به واقعيت نپيوست.
يا حق
موفق و پيروز باشيد

(2014-09-25 ساعت 03:41)Arash2013 نوشته:  واقعا با خوندن صفحات گذشته براي خودمون متاسف شدم كه اينقدر راحت ميتونيم به انسانها تهمت بزنيم و راحت در موردشون قضاوت كنيم. من از مديران خواهش ميكنم اين پستها رو پاك كنن واقعا در خور ماها نيست. من اين آقا كه شما بهشون اين تهمتارو زدين چندين بار داخل سفارت ديدم تا اونجا كه ميتونسته به مردم كمك ميكرده. حالا شما خدماتي ارائه ميكنين پول نميگيرين بحث ديگست. يكم بيشتر ميگيره از همه اونم ماها حق انتخاب داريم البته اينم بگم مكه ما با ايشون نرفتيم سفارت.
اگر كسي بعد كلي توهين مياد نام كاريري درست ميكنه و از خودش دفاع ميكنه ميگه به من زنگ بزنين تا روشن شه قضيه آيا كار بدي كرده؟ دليل محروم شدنشو دوس دارم بدونم. ايشون نه پسرخاله منن نه دوستم ولي وقتي ميبينم اينقدر راحت طي يكسال و نيم دل آدمارو ميشكونيم ميگم حقمون بود اين بلاها سرمون بياد. هركي اومد گفت ويزا تمومه بهش پريديم ، يكي اومد گفت رفتم گرفتم شما هم برين باهاش بدترين برخوردو كرديم ، گفتن هرماه سهميه داره زود برين باهاش دعوا كرديم.... من خيليارو ديدم كه از ترس واكنشاي اينچنيني نيومدن تجربه مثبتشونو بگن.
لطفا اول از خودمون شروع كنيم بعد انگشت اتهام رو به سمت هركي جلومونه بگيريم. چند روز ديگه اين تاپيك قفل ميشه و فقط خوبيا از ما باقي ميمونه نذاريم خاطرات بد از خودمون به جا بمونه حتي تو دنياي مجازي ...

(2014-09-01 ساعت 18:35)janatirad نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 16:17)soli asali نوشته:  من میرم از اونجا براتون خبر میفرستم به زودی ! خودتون رو آماده نگه دارید گزارش ثانیه به ثانیه میدم !

صفحه 2222 رو هم دیدیم بالاخره ! Sad

سولی عزیز سلام
تو منتظر سرا دیدم که سفارتت ابظبی بوده
یه موضوعی تو سفر ما به ابوظبی و گرفتن ویزا پیش اومد و حقی گردنمه که لازمه به شما و همه ی دوستان بگم پس خوب گوش کن :
1 - ما رفتیم به ابوظبی و حدود 11 صبح رسیدیم nmc ، اول بسم اله منشی پاشو کرد تو یه کفش که دیر اومدی و تست نمیگیریم ، هرچی گفتم انگار دارم با دیوار حرف میزنم! یه 2 ساعتی کلنجار رفتیم اما نشد که نشد. یهو یه خانمی از روی صنلی انتظار اومد طرفم گفت چی شده؟ ما توضیح دادیم .
رفت پیش منشی باهاش کمی گپ زد و گفتن و خندیدن، یهو به من گفت مدارکت و زود بده من تحویلشون بدم....
بقیه داستان بماند ولی اینو بگم که تا 8 صبح فردا جواب آزمایش رو گرفتیم (این از داستان لطف ملیکا خانوم)
2 - من 1 شنبه با تمام مدارک رفتم جلو سفارت که پاسها رو بدم که مامور جلو در گفت ساعت کار تو ماه رمضون کم شده و دیر اومدی !! برو فردا بیا .... من هم دپرس و داغون برگشتم هتل ، فقط به این فکر میکردم که اگه مدارک رو 2 شنبه بدم تا 5 شنبه احتمال اینکه ویزا بدن خیلی کمه تازه شایدم اصلا پاس ها رو نگیرن از طرفی هم دخترم روز قبل 4 تا واکسن زده بود و داشت تو تب میسوخت از طرف دیگه بلیط برگشت ما واسه 5 شنبه شب بود ... (فقط اوضاع رو ببینید)
من که داغون بودم ، قرار شد خانومم فردا صبح با آقای مومنی بره که برنده اصلی بود و میگفت با اصرار بهشون پاس ها رو میدم .
خانومم با آقای مومنی رفت و ایشون اوضای ما رو که دید کارت ترددش رو به خانومم داد و گفت از در رد شو یه راست برو تو بعد کارتو قایم کن داخل نبینن ، زود پاس ها رو تحویل خانوم بختیار بده و بیا....
خانومم رفت تو که پاس رو بده کارت تردد رو دیدن و ازش قبول نکردن .... (با یه حال بد و اصرار و ... که خانومم تو ماشین مومنی تو مسیر برگشت زد زیر گریه) این وسط کارد تردد مومنی و آبروش واسه ما بر باد رفت....
موقع پیاده شدن خانومم از ماشین ، آقای مومنی میگه پاس هارو بدید من خودم فردا میرم سفارت.... ما هم ناامید که بابا 3 شنبه شد دیگه کی قراره به ما ویزا بدن؟!!!! 5 شنبه پرواز برگشتمونه!!!!
روز سه شنبه هر دو بهم ریخته و داغون تنها خبر خوش این بود که پاس ها از مومنی تحویل گرفته بودن ، ولی گفته بودن ویزا افتاد هفته ی آینده اونم 3 شنبه، چون شنبه و 1 شنبه سفارت تعطیله!!!!
روز 3 شنبه شب تا 4 شنبه ظهر من تو دبی در به در دنبال و هتل و جابجایی پرواز و قیمتای نجومی و پول فرستادن از ایران و کلا بدو بدو . . . .
روز 4 شنبه ظهر موبایل خانومم زنگ خورد.... مومنی بود با کلی انرژی و شاااااد.... وقتی از ابوظبی رسید جلو هتل فقط یه کلام به خانومم گفت حال دخترت چطوره ؟ تبش اومد پایین؟ پول از ایران رسید دستتون؟ که گفتیم نه. با خنده گفت دیگه لازم نیست، اینم ویزاهاتون..... خودم رفتم گفتم من این 3 تا ویزا رو واسه امروز میخوام. دونه دونه رفتم کاراشو انجام دادم و گرفتم.....

حالا هرکی هرچی دلش میخواد به آقای مومنی عزیز و خانوم محترمش بگه ، آزادید....

و اما سولی عزیز برو ولی یه زنگ هم به مومنی بزن ، از داداش کوچیکترت گوش کن....
موفق باشی و دست پر.....

دوستان درکتون میکنم
حتی تو پستای آخرم نوشتم با ویزا گرفتنم فقط حس تک خوری بهم دست داد ،
این پستای بالا که فقل قول کردم تو همین تاپیک اتفاق افتاده و چیزی ازش نگذشته ،
اما انگار سمت و سوی تاپیک به سمت قضاوت کردن دیگران و نادیده گرفتن لطف دیگران چرخیده!! ممکنه شما هم واسه یه نفر بتونی کاری انجام بدی و واسه نفر دوم نتونی !! این دلیل بر ناکارآمدی شما یا قرض ورزی شما نیست .
این آدمایی که بهشون تاختید هم انسانند . برای ما تونستن ولی برای یه عده نه. این در صورتیه که شما برای استفاده از خدماتشون هیچ اجباری نداشتید . چرا تخریب میکنید؟؟ چرا تهمت؟؟ تو این تاپیک ناسزا هم دیدم و برخوردی نبود! این بود فرهنگ غنی ایرانی؟ ناسزا؟ (داداشمون نوشته : گربه های لاغر و طماع دم در سفارت) دمت گرم.... از اون طرف کسی محروم شده که اومده از خودش دفاع کنه ! اینه آزادی بیان؟ این بود ظرفیت شنیدن حرف مخالف؟ این بود تحمل شکست؟ دم همتون گرم..... منم از این تاپیک خداحافظی میکنم .
خدا نگهدار.
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
(2014-09-25 ساعت 23:51)sonnnna نوشته:  

خودت چی فکر می کنی؟!!
هرکس ویزا گرفته و نمی خواد بره خیانت کاره...اونوقت ما که این همه برنامه داریم واسه رفتن و سالهاست داریم تلاش میکنیم ..اونوقت ویزا بهمون نرسیده..
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: reasonable ، تارا ریحانه ، mahssa ، k.shiary ، nedaba ، rezasadeghi ، سعید پ ، smpf
با سلام
از عزیزانی که مطلع هستند تقاضا دارم پاسخ صحیح بفرمایند :
1- بنده و خانمم چهاردهم اپریل 2014 ( 25 فروردین 93 ) در ارمنستان مصاحبه داشتیم و برگه آبی بما داد و گفت از نظر من شما مشکلی ندارید اما تا به امروز پنج ماه و نیم گذشته ولی جوابی نیامده هر روز هم به سایتهای معرفی شده مراجعه میکنم ولی خبری نیست باید چکاری کرد .
2- در بیستم مهر (شش ماه ) اعتبار تست مدیکالمان باتمام میرسد آیا اگر از این تاریخ گذشت بایستی هم آزمایشات ایران تکرار شود و هم ارمنستان و یا یکی از آنها باید تکرار شود . ضمنا اصل برگه زرد آزمایشات پاستور از ما در آنجا اخذ شده است .
3- اگر بعد از اخذ ویزا از رفتن در آن تاریخ به ایالت متحده آمریکا ( بدلیل گرفتاری ) خودداری کنیم میشود چند ماه بعد مجددا تقاضای ویزا نمود یا خیر .
4- نظر باینکه مدت اعتبار پاسپورت ما کمتر از شش ماه بود ناچارا آنرا تعویض کردیم آیا زمان گرفتن ویزا باید هردوی آنها را بانضمام کپی تحویل سفارت دهیم یا خیر .

با تشکر فراوان جمعه 4/ 6 / 93
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
(2014-09-26 ساعت 10:56)jafarlari نوشته:  با سلام
1- بنده و خانمم چهاردهم اپریل 2014 ( 25 فروردین 93 ) در ارمنستان مصاحبه داشتیم و برگه آبی بما داد و گفت از نظر من شما مشکلی ندارید اما تا به امروز پنج ماه و نیم گذشته ولی جوابی نیامده هر روز هم به سایتهای معرفی شده مراجعه میکنم ولی خبری نیست باید چکاری کرد .
2- در بیستم مهر (شش ماه ) اعتبار تست مدیکالمان باتمام میرسد آیا اگر از این تاریخ گذشت بایستی هم آزمایشات ایران تکرار شود و هم ارمنستان و یا یکی از آنها باید تکرار شود . ضمنا اصل برگه زرد آزمایشات پاستور از ما در آنجا اخذ شده است .
3- اگر بعد از اخذ ویزا از رفتن در آن تاریخ به ایالت متحده آمریکا ( بدلیل گرفتاری ) خودداری کنیم میشود چند ماه بعد مجددا تقاضای ویزا نمود یا خیر .
4- نظر باینکه مدت اعتبار پاسپورت ما کمتر از شش ماه بود ناچارا آنرا تعویض کردیم آیا زمان گرفتن ویزا باید هردوی آنها را بانضمام کپی تحویل سفارت دهیم یا خیر .

سلام دوست عزیز
ویزایی نمونده که به شما بدن اونوقت شما داری در مورد تمدید مدیکال صحبت می کنی..
تشکر کنندگان: reasonable ، milad 68 ، mizan ، nedaba ، kami_kami ، smpf
(2014-09-25 ساعت 17:07)k98k نوشته:  سلام دوستان کیس من به تاریخ 24 سپتامبر در سایت ceas اپ دیت شده, بدون ایمیل .کسی نمیدونه چه علتی میتونه داشته باشه؟
متاسفانه علتش اينه كه احتمالاً دارن پرونده ها رو ميبندن !
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: nedaba ، sce ، smpf
(2014-09-26 ساعت 11:54)sayeh_m نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 17:07)k98k نوشته:  سلام دوستان کیس من به تاریخ 24 سپتامبر در سایت ceas اپ دیت شده, بدون ایمیل .کسی نمیدونه چه علتی میتونه داشته باشه؟
متاسفانه علتش اينه كه احتمالاً دارن پرونده ها رو ميبندن !
حتی اگه بخوان ویزا هم بدن دیگه وقتی نمونده و نمی تونن که بدن..
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf

دوست عزیز امروز 26 سپتامبر هستش و 4 روز دیگه لاتاری 2014 به ددلاین 30 سپتامبر میرسه، ضمن اینکه از بیست روز پیش چه در جواب ایمیل چه در مراجعه حضوری اعلام شد که دیگه تمومه. ویزایی داده نمیشه. من که به روال طبیعی زندگیم برگشتم ( یعنی بیخیال لاتاری و ویزا و مهاجرت به کشور رویاها شدم) و پیشنهاد میکنم شمام همین کارو انجام بدی.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: ebi1988 ، حاجی واشنگتن ، janatirad ، مامان خانم ، mizan ، nedaba ، قصه گو ، shhak ، sce ، Lemony ، smpf
خدا حافظ همگي بچه هاي ٢٠١٤
لاتاري تجربه عجيب و جالبي بود ويزا نگرفتيم حكمتش براي خودمو ميدونم .
و اميدوارم چه كساني كه ويزا گرفتن چه نه موفق و مويد باشند.
زندگي زيباست.
اميدوارم مملكت خودمونو جاي بهتري براي زندگي بكنيم.
از همه تشكر ميكنم واسه راهنماييهاشون .
دلداريهاشون.
بودنشون.
بهترينها رو براتون از خداوند ميخوام.
خدا نگهدار

66xx ankara 12 joun
(2014-09-25 ساعت 23:51)sonnnna نوشته:  

خودت چی فکر می کنی؟!!

فکر نکنم کسی باشه که با این همه سختی ویزا بگیره ولی نره ...عمرا همچین آدمی باشه
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: nedaba ، reasonable ، smpf

دوست عزیز من جعفر لاری صبح به خیر!!!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان