کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-27 ساعت 00:07)کیانوش2 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 23:55)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام؛
یعنی چی هی نشستین زانوی غم بقل گرفتین، اگه واقعا هدفتون مهاجرته کم نیارین، "هجرت" کنید... Wink
بجمبین! همگی برای ثبت نام لاتاری 2016 آماده شین، چهارشنبه شروع میشه...
"عشق است لاتاری" Wink Cool

حاجی تورو خدا به حد کافی الاف شدیم و سر کار بودیم. بی خیال. من اگه دوباره قبول بشم، برای رفتن به مصاحبه به قول این یارو وکیله، کامل طاهری، دو بار فکر می کنم!
ببین کیا من که "آ.ق.ا.ز.ا.د.ه" نیستم چپم پر باشه، بتونم سرمایه گذاری از اینجا برم، در نتیجه "لاتاری رایگان" رو به این سادگی ها از دست نمی دم...!
من خودم اول اکتبر در صف ثبت نام کنندگان لاتاری 2016 هستم Big Grin می گی نه نگاه کن!!! می خوام خودکفا باشم منت حاج خانومو نکشم!!!Big Grin Cool

خلاصه دوستان ما از بچگی می گفتیم که بدشانسیم و هر چشمه ای برسیم خشک میشه و ... که پارسال دیدیم از لاتاری قبول شدیم و همه می گفتند دیدی خرشانسی و خدا همه شانسهای قبلی رو یکجا داده و غیره ولی الان دوباره اثبات شد که با عرض معذرت از آقا معلم عزیز، فرض خلف باطل و حکم قبلی ثابت است و خر همه ی اونهایی هستند که این حرفها رو میزدند. ما همون انسان بد شانس قبلی هستیم!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: hoda f ، reasonable ، arash2014 ، babak12 ، abshar_wf ، smpf ، سعید پ ، lighter ، amohammadiazar ، abbas09 ، hamid.eng ، قصه گو ، milad 68 ، nedaba ، 3rip ، A_A
(2014-09-27 ساعت 00:19)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 00:07)کیانوش2 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 23:55)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام؛
یعنی چی هی نشستین زانوی غم بقل گرفتین، اگه واقعا هدفتون مهاجرته کم نیارین، "هجرت" کنید... Wink
بجمبین! همگی برای ثبت نام لاتاری 2016 آماده شین، چهارشنبه شروع میشه...
"عشق است لاتاری" Wink Cool

حاجی تورو خدا به حد کافی الاف شدیم و سر کار بودیم. بی خیال. من اگه دوباره قبول بشم، برای رفتن به مصاحبه به قول این یارو وکیله، کامل طاهری، دو بار فکر می کنم!
ببین کیا من که "آ.ق.ا.ز.ا.د.ه" نیستم چپم پر باشه، بتونم سرمایه گذاری از اینجا برم، در نتیجه "لاتاری رایگان" رو به این سادگی ها از دست نمی دم...!
من خودم اول اکتبر در صف ثبت نام کنندگان لاتاری 2016 هستم Big Grin می گی نه نگاه کن!!! می خوام خودکفا باشم منت حاج خانومو نکشم!!!Big Grin Cool

حاجی این سه میلیون و خورده ای که خرج ع رب ها کردیم آدمو میسوزونه و اِلا شرکت تو لاتاری که مشکلی نداره. بنده اگر حداکثر پس اندازمو بکنم یک سال طول میکشه سه میلیون جمع بشه. اونوقت در عرض 3 روز تو ابوظبی دود میشه میره هوا!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: reasonable ، حاجی واشنگتن ، smpf ، lighter ، shhak ، abbas09 ، قصه گو ، nedaba ، A_A
سلام دوستان.
هرچند که خدا حافظی کرده بودم ولی یک نکته رو برای همه روشن کنم
امروز تو سایت تراول نکته زیر رو خوندم.
کسانیکه وارد پروسه ادمین میشن عملا شانس کمتری از دیگران خواهند داشت.مگر اینکه پروسه اونها واقعا در کمتر از 2 ماه تموم بشه.
طبق متن زیر اصلا هیچ ارفاقی برای پروسه ادمین در نظر نمیگیرند و به محض اینکه 50000 ویزاشون پر بشه لاتاری تموم خواهد شد.
این نکته تو سال 2013 برای یکسری از دوستانمون پیش اومد فقط فرقش این بود که 7 درصد سهمیه کشور ایران پر شده بود.

دوستان برنده در سال 2015 امیدوارم پروسه ادمین برای اونهائی که شامل حالشون میشه زود به پایان برسه.وگرنه اگر کلیر مثل امسال زمان ببره
امکان اینکه به یکسری از دوستان ویزا نرسه وجود خواهد داشت.

دوستان کلیر شده و جامانده از 2014 اگر امسال لاتاری 2016 شرکت کنند.و خدا بخواد قبول بشن این احتمال وجود داره که موارد تکراری پروسه ادمین 2014 را برای اونها کلیر شده فرض کنند و سرعت کلیر شدنشون بالاتر بره.پس حتما ثبت نام کنید.

VISA: DIVERSITY VISA PROGRAM – DV-2014 Exhaustion of DV Numbers

. The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 50,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States.
. Some of the first 50,000 selectees do not qualify for visas or pursue their cases to visa issuance. To ensure all of the available DVs are issued, more than 50,000 entries are selected. However, this also means there will not be a sufficient number of visas for all those who are initially selected.
. Only the first 50,000 selected applicants to qualify will be issued visas. Once all of the 50,000 DVs have been issued, the program will end.
. Selected applicants who wish to receive visas must be prepared to act promptly on their cases. Individuals who miss or reschedule their appointments, or come unprepared without all required documents, risk the possibility that a visa will not be available.
Each year’s DV instructions explain there is no guarantee numbers will be available for all selectees.
. Being randomly chosen as a selectee does not guarantee you will receive a visa. Selection means you are eligible to apply for a Diversity Visa. If you are qualified, you will be issued a Diversity Visa.
. DV applicants must pay all application fees and costs, including costs for medical examinations for themselves and qualifying immediate relatives. Immigrants under the DV program must also prove they will be able to financially support themselves in the United States.
. If an applicant is found ineligible, or there are insufficient numbers to issue a visa, applicants are not entitled to any refund of application fees paid.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-27 ساعت 00:25)amineh-amin نوشته:  سلام.
نوشتن این متن تنها کاریه که فکر میکنم شاید مفید باشه برای دوستان نه چندان همراه 2014 و همچنین برندگان سالهای بعد
بعد از برنده شدن اولین چیزی که به ذهن خیلی ها می رسه زندگی در جایی خوب نیست بلکه فرار از زندگی در ایرانه که هرروز تحملش برای کسانی که قدرت اندیشه داشته باشند سخت تر و سخت تر میشه.به ریشه هاش کار ندارم که 99% از ماست که بر ماست.
شروع به تحقیق و بررسی در مورد نحوه پرکردن فرمها و زندگی در آمریکا کردیم و با سایت مهاجرسرا روبرو شدیم.سایتی که اگر بخوام خاالصانه ازش بگم در دادن اطلاعات بسیار مفید است اما......
اما متاسفانه هم وقت زیادی از شما خواهد گرفت و هم اگر حواس جمع نباشید درگیر شایعه هایی می شوید که بشدت روی زندگی روزانه شما تاثیر گذار خواهد بود.
همیشه تصور من از جمع شدن عده ای با هدف مشترک به دور هم همفکری و همکاری برای عبور از مشکلات در رسیدن به هدف بوده اما این تعریف در چنین فضایی جایی ندارد.پس بیهوده وقت زیادی در این تاپیک ها نگذرانید و حتی المقدور بعد از گرفتن جواب سوالهای خود تاپیکهایی همچون کلیرنس که مملو از اعضای بیکار است را ترک کنید کاری که شاید من کمتر موفق به انجام آن شدم به خصوص در ماههای آخر.
من در این تاپیک شاهد بودم که بیش از توجه به مسایلی همچون دلیل اصلی توقف کلیر شدن ایرانیها به حرفهای خاله زنکی و سلام و احوال پرسیهای بیهوده پرداخته شد و هرکس که قصد جمع کردن نظر دیگران برای مقابله با این بی انصافی(عدم کلیر شدن ایرانی ها) را داشت به انرژی منفی دادن و ناامید بودن متهم شد و نه تنها نتوانست نظر بقیه را جمع کند بلکه مورد توهین و توبیخ هم واقع شد.شاید برای اینکه بین ما ایرانیها مرسوم است کسانی که اهل تفکر هستند در مقابل انسانهای ایوای بیشتر سکوت میکنند و منتظر میمانند که بقیه اعتراض کنند و در زمان مناسب آنها امتیاز خود را بگیرند و این همان تک روی ما هاست.که در این موضوع خاص میتوان به تعداد بی شمار ما در شهرهای آنکارا و ایروان و ابوظبی اشاره کرد که در ماه گذشته پاسپورت در دست ویلان و سرگردان دم سفارتها منتظر بودیم طوری که حتی از سفر خود با هزینه گزاف لذتی هم نبردیم.دختر خوب،خانوم محترم،پسر گلم،اقای عزیز آیا بهتر نبود به جای لودگی در این تاپیک درست در زمانی که بعضی دوستان هشدار دادند که زمان کافی نیست و دستهایی در پشت پرده به دنبال حذف ایران است کمی عاقلانه و گروهی رفتار میکردیم؟آیا نه اینکه بارها بارها بعضی دوستان همه را به نامه نگاری (حتی اگر نتیجه نداشت)و نشان دادن اعتراض در قالب نامه های مشابه و به تعداد بالا دعوت کردند؟
گلگی:خانم هایی که از بی همصحبتی موضوع تاپیک رو به محفلی برای دردل کردن و ازتنهایی در آمدن تبدیل کرده بودید آیا امروز پشیمون نیستید؟اصلا به کار خودتون فکر میکنید که چه زشت حق استفاده بسیاری را از این تاپیک زایل کردید؟و جالب اینکه همین شماها زودتر از بقیه با گردن کج و پاسپورت در دست به شهرهای سفارت خود رفتید و هزینه های گزاف پرداخت کردید.
دوستان 2015 و بعد از آن :کسانی که حواستان به اطرافتان است به شکل مهمان و یا ساکت در تاپیک نباشید و اجازه ندهید تاپیک کلیرنس شما تبدیل به محلی برای خودنمایی عده ای شود که بدنبال اضافه کردن پستهای خود و ستاره هایشان هستند حال آنکه در نهایت با این ستاره ها هیچ چیز نصیبشان نخواهد شد.
مدیران آینده:با نظارت بر پستهای دوستان و حذف جدی از تبدیل تاپیک به محلی برای خودنمایی جلوگیری کنید که این به نفع همه اعضا خواهد بود.
اما نظر من در مورد امسال که همگی بر اساس حدسیات است
علت تارو مار کردن امسال میتواند یکی یا همه موارد ذیل باشد
1-پیدایش گروه داعش و لزوم احتیاط در ورود اعضا
2-نتیجه مذاکرات ژنو که بیشترین احتمال است و تلاش دولت ایران برای کم کردن آمار فرار تحصیلکرده های ایران (بیشتر افراد چک خورده تحصیلات لیسانس و بالاتر هستند)که البته بعضی از دوستان با نوشتن نامه به وزارت خارجه ایران و در خواست کمک در خصوص ویزاهای لاتاری 2014در ماه جون حواس دولتمردان رو جمع کردند که واقعا کار ایوایانه ای بوده و حتما کسانی که دست به این کار زدند از عقل درست حسابی ربخوردار نیستند.
3-از بین رفتن دیتا بیس که احتمال ضعیفی دارد دلیل اصلی باشد.
4-اعلام 20000 برنده بیشتر نسبت به سال قبل که احتمال ضعیفی دارد
برندگان 2015:
این محل برای انجام کار گروهی است پس به بهترین شکل از آن استفاده کنید و اجازه جولان دادن عده ای ساده بین رو ندهید.
در تکمیل فرمها دقت کنید و توضیحاتی که شاید نگفتن آن بهتر از گفتن است را ندهید
مصاحبه ساده ترین قسمت این راه است پس بیخودی روی آن انرژی نگذارید و فقط مدارک کامل رو همراه داشته باشید.نوع پوشش شما کمترین تاثیر را دارد پس نگران نباشید
تا روزی که ویزا نگرفتید به کسی برنده شدنتون رو اعلام نکنید و از کار خود استعفا ندهید از روز گرفتن ویزا با تمدید مدیکال (تنها با 110 دلار) شش ماه وقت برای آماده کردن خودتون برای زندگی در آمریکا رو دارید پس تا قبل از ویزا انرژی زیادی روی آن نگذارید
با خواندن زبان در جهت آماده شدن برای امتحانهای آیلتس و تاقل نه تنها بهترین کار رو برای آماده سازی میکنید بلکه در صورت عدم موفقیت در لاتاری راههای دیگر رو برا خودتون باز خواهید کرد.
در نهایت برای همه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی ایران جایی برای زندگی ایرانیها باشد و به فرهنگ خوب چند دهه قبل خود بر گردیم.
*آیدی یکی از دوستان رو گرفتم برای نوشتن

دوست متفكر، من تو اين شرايط بدي كه به وجود اومد قصد داشتم حرفي نزنم ، چون اكثر بچه ها دلشون پره و جاي اين نيست كه بيام بگم بي خيال و ... چون درك ميكنم اين شرايط رو . ولي پست شما جواب داره :

وقتي سفارت ها هيچ كاري نميكردن و ويزا صادر نميكردن به چي اعتراض ميكرديم ؟ همون اول كه برنده شديم گفتن كه اين به معني گرفتن ويزا نيست . حالا ميرفتيم نامه مينوشتيم بگيم چند منه ؟ مگه دست ماست ؟ اينجا تاپيك كليرنسه ، نه اتاق فكر وزارت امور خارجه . حال و احوال كرديم ، شاد بوديم ، نگران بوديم ...
اون تحليلي هم كه كرديد ريشه اش تو همون توهم توطئه ايه كه سال هاست تو اين مملكت تو گوش من و شما كردن . انقدر جنايي نبين قضيه رو ! فاجعه ي امسال فقط و فقط يه دليل داره و اونم بي برنامگي سفارت هاست ، انقدر پيچيده نيستن سفارت ها كه شما فكر ميكني و اين سناريو رو نوشتي .
برادر من اينجا مدير داره ، مسئول داره ، هزاران كاربر فهيم داره ، اينا همه نميدونستن كه اين تاپيك داره به چه سمتي ميره ، شما يه نفر ميدونستي ؟
در ضمن شما ادبياتتون خيلي شبيه خانم فرنود هست كه محروم شدن ! يه آي دي ديگه به همون اسم ساختن ، اين يكي جديده ؟؟!
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: smpf ، sce ، lida55 ، Hassan2014 ، azadeh2014 ، medexk ، r.bazargan ، Sam2014 ، Touraj2014 ، hadi472 ، کیانوش2 ، mohammad_sepah
(2014-09-27 ساعت 00:25)amineh-amin نوشته:  اما نظر من در مورد امسال که همگی بر اساس حدسیات است
علت تارو مار کردن امسال میتواند یکی یا همه موارد ذیل باشد
1-پیدایش گروه داعش و لزوم احتیاط در ورود اعضا
2-نتیجه مذاکرات ژنو که بیشترین احتمال است و تلاش دولت ایران برای کم کردن آمار فرار تحصیلکرده های ایران (بیشتر افراد چک خورده تحصیلات لیسانس و بالاتر هستند)که البته بعضی از دوستان با نوشتن نامه به وزارت خارجه ایران و در خواست کمک در خصوص ویزاهای لاتاری 2014در ماه جون حواس دولتمردان رو جمع کردند که واقعا کار ایوایانه ای بوده و حتما کسانی که دست به این کار زدند از عقل درست حسابی ربخوردار نیستند.
3-از بین رفتن دیتا بیس که احتمال ضعیفی دارد دلیل اصلی باشد.
4-اعلام 20000 برنده بیشتر نسبت به سال قبل که احتمال ضعیفی دارد

دوست عزیز! در مورد حدسیات شما:

توجه کنید که با توجه که اطلاعاتی که دوستانی که حضوری به سفارتها مراجعه کردند بدست آوردند، پروسه AP برای اکثر کسانی که ویزا نگرفتن تموم شده بوده، و مشکل این بوده که ویزا موجود نبوده و نه اینکه نتیجه کلیرنس نیومده بوده، پس لطفا احتمالات فضایی مثل گروه داعش رو از سرمون بیرون کنیم. چون در این صورت میگفتن شما کلیر نشدید، از ما که خجالت نمیکشن که! پس حدس شماره یک نمیتونه درست باشه. همین مطلب در مورد حدس شماره سه هم درسته. اگر دیتابیس دلیل می بود، که دیگه کلیر نمیشدن اعضا. ضمنا اکثر کسانی که بعد و یا حین مشکل دیتابیس هم مصاحبه شدن ویزا نگرفتن. مثل خود بنده. در مورد حدس شماره دو، همیشه همین بوده که تحصیلات بالا، چک میخورده، حتی در سالهایی که در ژنو توافق نشده بود! این یکی از ابتدایی ترین اصول AP هست که حتی دوستانی که به قول شما 'خاله زنک' هستند هم میدونند!! درسته که توافق ژنو یک اتفاق مهمه، اما هر آسمونی به هر ریسمونی ربط نداره دوست من! دوست عزیز این همه کشور تو دنیا هستن که اصلا از اول هیچ مشکلی با آمریکا نداشتن که بخوان باهاش توافق ژنو داشته باشن، خیلی هم راحت ویزا میگیرن مردمانشون!

من فکر میکنم، اگر ما یک مسیله ای رو نمیتونیم تحلیل کنیم، این درست نیست که به خاطر اینکه دوست داریم به قول شما 'ساده بین' نباشیم، تحلیل سست و غلط بکنیم، فقط برای اینکه ادعا کنیم تحلیل داریم! من به شما قول میدم که افراد خیلی فرهیخته ای در این تاپیک هستند که دقیقا به همین دلیل که فرهیخته هستن، به اندازه شما رنجیده خاطر نشدن.

به قول حافظ:
با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی.....تا بی خبر بماند در درد خودپرستی
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: lida55 ، Hassan2014 ، 20142ddc ، r.bazargan ، ibehnam ، janatirad ، smpf ، nedaba ، aaraam
یه زمان اینجا که می اومدیم، باید التماس دوستان را میکردیم که به فکر سلامتیشون باشن و برن بخوابن ولی حالا......................

کاربران در حال بازدید این موضوع: اسفند89، 1 مهمان

مهمان عزیز، میشه بگی اینجا چکار میکنی؟؟؟؟!!!!!!
خواب نداری شما؟؟؟؟؟
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-27 ساعت 00:25)amineh-amin نوشته:  من در این تاپیک شاهد بودم که بیش از توجه به مسایلی همچون دلیل اصلی توقف کلیر شدن ایرانیها به حرفهای خاله زنکی و سلام و احوال پرسیهای بیهوده پرداخته شد و هرکس که قصد جمع کردن نظر دیگران برای مقابله با این بی انصافی(عدم کلیر شدن ایرانی ها) را داشت به انرژی منفی دادن و ناامید بودن متهم شد و نه تنها نتوانست نظر بقیه را جمع کند بلکه مورد توهین و توبیخ هم واقع شد.شاید برای اینکه بین ما ایرانیها مرسوم است کسانی که اهل تفکر هستند در مقابل انسانهای ایوای بیشتر سکوت میکنند و منتظر میمانند که بقیه اعتراض کنند و در زمان مناسب آنها امتیاز خود را بگیرند و این همان تک روی ما هاست.که در این موضوع خاص میتوان به تعداد بی شمار ما در شهرهای آنکارا و ایروان و ابوظبی اشاره کرد که در ماه گذشته پاسپورت در دست ویلان و سرگردان دم سفارتها منتظر بودیم طوری که حتی از سفر خود با هزینه گزاف لذتی هم نبردیم.دختر خوب،خانوم محترم،پسر گلم،اقای عزیز آیا بهتر نبود به جای لودگی در این تاپیک درست در زمانی که بعضی دوستان هشدار دادند که زمان کافی نیست و دستهایی در پشت پرده به دنبال حذف ایران است کمی عاقلانه و گروهی رفتار میکردیم؟آیا نه اینکه بارها بارها بعضی دوستان همه را به نامه نگاری (حتی اگر نتیجه نداشت)و نشان دادن اعتراض در قالب نامه های مشابه و به تعداد بالا دعوت کردند؟
گلگی:خانم هایی که از بی همصحبتی موضوع تاپیک رو به محفلی برای دردل کردن و ازتنهایی در آمدن تبدیل کرده بودید آیا امروز پشیمون نیستید؟اصلا به کار خودتون فکر میکنید که چه زشت حق استفاده بسیاری را از این تاپیک زایل کردید؟و جالب اینکه همین شماها زودتر از بقیه با گردن کج و پاسپورت در دست به شهرهای سفارت خود رفتید و هزینه های گزاف پرداخت کردید.
دوست عزيز و متفكر
يكي از مهمترين چيزهايي كه در اين مملكت فرصتها بايد ياد بگيريد ، يعني ناخوداگاه به سمت يادگيريش سوق داده ميشيد ، اينه كه زياد متفكر نباشيد و به دنبال دليل نگرديد ، در حال زندگي كنيد و بي خيال اينده و گذشته باشيد . اين يكي از مهمترين كالچرهاي امريكاييه و شما اگر بخواين اينجا زندگي كنيد بايد يه چيزهايي شبيه اين رو ياد بگيريد واگرنه بهتون خيلي سخت ميگذره !
اگر به قول شما همه در اين تاپيك متفكرانه عمل ميكردن ايا چيزي تغيير ميكرد ؟ مثلاً شما ميخواستين چي رو عوض كنيد ؟ سهميه ايرانيها رو بيشتر كنيد ؟ مدت كليرنس رو كمتر كنيد ؟
الان شما دستهاي پشت پرده رو از كجا تشخيص دادي ؟
به نظر من شما نبايد كاري به بقيه داشته باشي ، اگر خودتون خوب فكر ميكردين متوجه ميشدين كه بارها و بارها در تمام قسمتهاي سايت لاتاري و در ايميل ها ذكر شده كه اين برنده شدن به معناي گرفتن ويزا نيست ، حتي نوشته شده كه اگر ويزا رو گرفتين و خواستين وارد خاك اينجا بشين ممكنه از ورودتون جلوگيري بشه !
به نظرم بهتره به جاي اين تحليل ها به زندگيتون برسيد ، ماها عادت كرديم هر چيزي رو تحليل كنيم . ٢٠١٥ ها بايد بدونن كه اوضاعشون بهتر از ٢٠١٤ نخواهد بود ( با كمال خوشبيني نوشتم ) !
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2014-09-25 ساعت 10:37)m.mirzaee نوشته:  
Dear ......... ,
Thank you for your electronic mail message of Sep. 21, 2014 regarding the diversity visa applications. Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas for you and your family at this time.

The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.
We hope this information will helpful to you.
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
/rm
*** The work week for Embassy Abu Dhabi is Sunday - Thursday; UAE is 8 hours ahead of U.S. Eastern Daylight Savings time ***
بالاخره جواب ما رو هم دادن
خسته نباشند ممنون از لطفشون
سلام
تا جایی که من خبر دارم همه کسانی که این اواخر ایمیل زدن به سفارت برگه سفید یا متن اون براشون بصورت ریپلی اومده
حالا چرا 25 سپتامبر این کارو نکردن و جواب رو کامل و با مشخصات و آدرس فرستادن؟
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
خداییش این سفارتا اونقدر ها هم بی برنامه نیستن!!!
کیس ما و یه کیس دیگه که با هم تو یه روز مصاحبه داشتیم رو، 26 سپتامبر یعنی دیروز با هم آپدیت کردن.
یعنی پرونده رو بستن، انداختن یه گوشه ای. حالا به چه درد می خوره؟!! به این درد که اگه مثلا تو رویا 2016 برنده شدیم، نتونم دیگه همه چیو مثل ابلها، کامل اظهار نکنم. الان دیگه زیر و روی زندگیمون دستشونه
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: shhak ، قصه گو ، abbas09 ، smpf ، nedaba ، reasonable ، k.shiary
سلام ب همه
برای من پیامی با این مضمون اومده
ممنون میشم کسی بگه دقیقا چیه و باید چیکار کنم؟؟
Congratulations, you were chosen as 1 of a 1000 lucky users that will receive a special deal for the upcoming US DV lottery opening date!

Registration period for this year’s Green Card lottery is about to start and 1000 new customers will get also our special edition of English learning software.

Registration period is short so you better hurry up and apply on time.

With USAGC’s help and experience, it is guaranteed your application will be submitted properly and according to the U.S government regulations.
تشکر کنندگان: us0912 ، قصه گو ، milad 68 ، smpf ، nedaba
(2014-09-27 ساعت 12:08)farzan farzane نوشته:  سلام ب همه
برای من پیامی با این مضمون اومده
ممنون میشم کسی بگه دقیقا چیه و باید چیکار کنم؟؟
Congratulations, you were chosen as 1 of a 1000 lucky users that will receive a special deal for the upcoming US DV lottery opening date!

Registration period for this year’s Green Card lottery is about to start and 1000 new customers will get also our special edition of English learning software.

Registration period is short so you better hurry up and apply on time.

With USAGC’s help and experience, it is guaranteed your application will be submitted properly and according to the U.S government regulations.
سلام
شما قبولی خود را تنها از طریق سایت رسمی آمریکا dv lottery می توانید چک کنید با وارد کردن کیس نامبرتان اگر این نامه را. از جای دیگری دریافت کردید صد در صد جعلی می باشد و فقط در پی دریافت پول هستند
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: قصه گو ، smpf ، nedaba ، reasonable ، lida55 ، k.shiary
سلام دوستان عزیزم
من سالهای زیادی از عمرم رو تو مدرسه گذروندم وهیچ وقت از مدرسه خالی از دانش آموزان خوشم نمیومد.حال وهوای اینجا هم خیلی شبیه به همچین مدرسه ای شده .با وجود شروع ماه مهر اینجا دیگر از هیاهو ونشاط خبری نیست.سکوتی سنگین ولی پر معنا حاکم شده.دیگر حتی از معلمان قدیمی هم خبری نیست. همه اونها با دلسوزی گفتنی ها رو گفتند وشاگردان خوبشان هم از آنها آنچه را لازم بود آموختندوبه کار بستندوهمه کار خودشون رو به بهترین نحو انجام دادندو این خیلی ارزشمنده.بیشتر این شاگردان حالا معلمان خوبی شده اند که میتونند راهنمای دلسوزی برای تازه واردها باشندوتجارب گرانبهای خود را که عمر نازنینشان را صرف آنها کردند بدون چشم داشت در اختیار شان قرار دهند.پس سلامی دوباره به کسانی که اول راه هستند وتمام تلاش خود را برای زسیذن به هدف خواهند کرد .هرچند نتیجه دلخواه حاصل نشه.
واما با دوستانی که یک سال وچند ماه کنار هم بودیم خداحافظی نمیکنم چون برایم خوشایند نیست فقط به رسم ادب واز روی مهر صمیمانه برای تمام شما عزیزان ووابستگانتان ارزوی سلامتی نشاط موفقیت وعاقبت به خیری دارم.
هرگز شما دوستان ودرسها یی رو که اینجا آموختم فراموش نخواهم کرد.
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

[عکس: e3a0f7af670b537df863241e9cb82589.jpg]

از کجا بدونم اصله؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، smpf ، nedaba ، reasonable
وقتی لینکارو میزنم مرورگر نمیاره

وقتی لینکارو میزنم مرورگر نمیاره
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان