کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-07 ساعت 17:55)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 16:42)KIMIA2005 نوشته:  بچه ها توی این تاپیک یک جا هم به ما بدید خدا خیرتون بده ...Big GrinBig Grin

علی آقا شما هم کلیرنس خوردین؟!

ما هم کلیرنس خوردیم با برگه آبی. به شما گفتند کی چک کنید؟

اقا احسان اره کلیرنس خوردیم و افسر محترم برگه آبی رو با کمال احترام تقدیم حضورمون کردند البته از قبل از اینکه مصاحبه شروع بشه برگه ابی رو کنار دستش اماده گذاشته بود و اخر سر گفت جای هیچ نگرانی نیستش همه چیز کامل واوکی هست و واجد شرایط ویزا هستید فقط جهت انجام یک سری مراحل اداری 2 -3 ماه دیگه سایت رو چک کنید راستی شما هم که ابوظبی بودید کلیرنس خوردید ؟ انگار همه سفارتها توی کلیرنس دادن به ایرانی ها مسابقه گذاشتند
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ffrfar ، taleghani ، pari pariaaa ، aghaghia ، nedaba ، قصه گو ، soli asali ، mohamadir ، behfaza ، amin arefi
(2013-11-07 ساعت 12:45)amaka747 نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 12:38)سیمین راد نوشته:  بابا هی نشینید حساب کتاب کنید دو دو تا چهار تا کنید که به کی ویزا میرسه و به کی نمیرسه مگه نون واییه اونا خودشون خوب بلدن چکار کنن یکی از کاراشون مثلا کلیرنس دادنه تا سریع ویزا تموم نشه و به همه برسه پس هی استرس به خودتون و ملت ندین

چشم شما عصبانی نشو. ....... فقط میخوام بگم اگه اونا بفکر بودن که پارسال 500 نفر جا نمی موندن Big Grin
عصبانی نیستمBig Grin منظورم این بود چیزی که دست سرنوشت هستو بسپار دست سرنوشت . کار سرنوشت حساب کتاب نداره جا برای هیچ کس هم تنگ نیست ..پارسال استثنا بودSad بهش فکر هم نکنCool
دوستان عزیز این کشمکش و بحث بیهوده رو ادامه ندید . این تاپیک یکبار به همین دلیل کارت زرد گرفت و مدتی قفل بود.
آرام باشیم و آرامش را به دیگران هم منتقل کنیم . انرژی را صرف اموراتی که در دایره اختیارتتونه کنید نه اموراتی که از دست ما خارجه و مربوط به مکانیزم اداری یه مملکت دیگست. واقعاً بهش فکر نکنید.Wink
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ffrfar ، قصه گو ، soli asali ، immi-2014 ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 17:58)farshadm999 نوشته:  سلام دوستان عزیز

میدونم این پست من بی‌ ربط ولی‌ فقط لازم میدونم که بگم.

من شدیدا بابت این قضیه لاتاری استرس پیدا کردم و هر روز این سایت رو چک می‌کردم و می‌کنم، متاسفانه از شدت استرس امروز صبح کارم به بیمارستان کشید. و همین الان از بیمارستان مرخص شدم. به دلیل استرس زیاد اسید معده من بسیار زیاد شده بود و دردِ شدیدی در قفسهٔ سینه ایجاد کرده بود. الان که سلامتیمو باز یافتم فکر می‌کنم واقعا واقعا ارزش نداره هر روز بشیم ماشین حساب امار گیری کنیم ، کی‌ ویزا گرفت کی نگرفت ، من نمیدونم کسی‌ اینجا اندازه من استرس داره یا نه ولی‌ نکنید این کارو که نتیجش بیمارستانه. لطفا پست‌هایی‌ مربوط به امار های که فقط و فقط از تو ذهن شما گذشته و هیچ پایه و اساسی‌ نداره الکی‌ پست نکنید شاید یه عده‌ای مثل من تو کشور غریب امیدشون فقط همین باشه و با دیدن یه پست بی‌ اساس شما کارشون به بیمارستان بکشه.

در حال حاضر هر کسی‌ میاد و یه چیزی راجع به حدس و گمان و آمار ذهنیش اینجا پست میده.

دوست خوبم مگه شما قبل از برنده شدن تو لاتاری تو ایران برا خودتون زندگی و خانواده و برنامه نداشتید که بعد از برنده شدن یهو همه چی رو اون طرف دیدید که اینقدر برنامه مهاجرت براتون ارزش پیدا کرده که از استرسه نشدنش راهی بیمارستان شدید.؟ اگه با این باور و اعتقاد پیش برید که کلاهتون پس معرکه است. چون اون طرف هنوز معلوم نیست که باب میلمون باشه یا نه. بنایراین بعنوان برادر کوچیکتون پیشنهاد میکنم که بدون توجه به هیچ تاپیکی چه منفی و چه مثبت کمی با مسائل منطقی برخورد کنید. چرا که واقعیت رو باید پذیرفت. بامید موفقیت تون در همه مراحل زندگی.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
(2013-11-07 ساعت 17:04)blinkly نوشته:  سفارت های ابوظبی و آنکارا یک سایت مجزا علاوه بر سایتی که با اسم کشور شروع میشه دارند .برای مثال سایت سفارت آمریکا در ابوظبی اینه :

http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

ولی یک آدرس هم وجود داره جدای دامنه فوق که میشه وضعیت کیس ها رو توش دید یعنی این :
http://www.abudhabiivo.net/

ترکیه و سفارت آنکارا هم همچین دامنه مجزایی داره . این هم آدرسش :

http://www.usemb-ankara.org.tr/

سوال من اینه که ارمنستان و سفارت ایروان هم همچین آدرسی داره ؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

خیر دوست عزیز، ازمنستان همین یک سایت رو داره. اگر سایت دیگه ای هم باشه حتما به زبان ارمنی هست....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، گل نهال ، nedaba ، KIMIA2005 ، soli asali ، monthmehr ، blinkly ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 17:58)farshadm999 نوشته:  سلام دوستان عزیز

میدونم این پست من بی‌ ربط ولی‌ فقط لازم میدونم که بگم.

من شدیدا بابت این قضیه لاتاری استرس پیدا کردم و هر روز این سایت رو چک می‌کردم و می‌کنم، متاسفانه از شدت استرس امروز صبح کارم به بیمارستان کشید. و همین الان از بیمارستان مرخص شدم. به دلیل استرس زیاد اسید معده من بسیار زیاد شده بود و دردِ شدیدی در قفسهٔ سینه ایجاد کرده بود. الان که سلامتیمو باز یافتم فکر می‌کنم واقعا واقعا ارزش نداره هر روز بشیم ماشین حساب امار گیری کنیم ، کی‌ ویزا گرفت کی نگرفت ، من نمیدونم کسی‌ اینجا اندازه من استرس داره یا نه ولی‌ نکنید این کارو که نتیجش بیمارستانه. لطفا پست‌هایی‌ مربوط به امار های که فقط و فقط از تو ذهن شما گذشته و هیچ پایه و اساسی‌ نداره الکی‌ پست نکنید شاید یه عده‌ای مثل من تو کشور غریب امیدشون فقط همین باشه و با دیدن یه پست بی‌ اساس شما کارشون به بیمارستان بکشه.

در حال حاضر هر کسی‌ میاد و یه چیزی راجع به حدس و گمان و آمار ذهنیش اینجا پست میده.
دوست عزيز،اول خدا رو شكر كه سلامتيتونو بدست آورديد،دوم اينكه شما با كيس حدود ٣٥٠٠،آخه نگران چي هستيد و استرس چيو دارين؟؟؟؟!!!!ايشالا به زودي ميريد مصاحبه و برميگرديد و ويزاتونم ميگيريد و ميايد اينجا خوشحاليتونو با ما تقسيم ميكنيد .
يه مقدار به خودتون مسلط باشين خواهشاCool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، nedaba ، vistac ، قصه گو ، KIMIA2005 ، soli asali ، aghaghia ، behfaza ، مسافر تنها
این مستر کیمیا هم همه ما رو سرکار گذاشته دوست عزیز بگو چی شد همه ما رو گذاشتی تو خماری
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali ، behfaza
دوستان ما هم به جمع عزیزان منتظر سرا پیوستیم و کلیرنس خوردیم فقط این رو با اطمینان به شمادوستان بگم که از قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشید وضعیت شما کاملا مشخص شده هستش چه بخواهید یکضرب بگیرید و چه بخواهید برگه ابی رو نوش جان بفرمایید چون اقای افیسر برگه ابی بنده رو قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشیم اماده کنار دستش گذاشته بود و دوستان در یک کلام فقط و فقط اگر هم معافی دارید و هم کار خصوصی امیدوار باشید که یکضرب ویزا رو میگیرید همین ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-11-07 ساعت 18:14)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 16:42)KIMIA2005 نوشته:  بچه ها توی این تاپیک یک جا هم به ما بدید خدا خیرتون بده ...Big GrinBig Grin

اقا احسان اره کلیرنس خوردیم و افسر محترم برگه آبی رو با کمال احترام تقدیم حضورمون کردند البته از قبل از اینکه مصاحبه شروع بشه برگه ابی رو کنار دستش اماده گذاشته بود و اخر سر گفت جای هیچ نگرانی نیستش همه چیز کامل واوکی هست و واجد شرایط ویزا هستید فقط جهت انجام یک سری مراحل اداری 2 -3 ماه دیگه سایت رو چک کنید راستی شما هم که ابوظبی بودید کلیرنس خوردید ؟ انگار همه سفارتها توی کلیرنس دادن به ایرانی ها مسابقه گذاشتند

بله. ما ابوظبی بودیم. به ما هم برگه آبی داد. خود خانم سارا گرو با ما مصاحبه کرد. البته ما از اول این برگه رو جلوی دستش ندیدم و بعد از زیر میزش در آورد و داد به ما. بعد از اینکه از من پرسید کجا کار می کنید و من جواب دادم؛ برگه رو از اون زیر در آورد و داد به ما. Sad
بعدش هم گفت از هفته آینده هر هفته سایت رو چک کنید و پاس ها رو برگردوند. حالا ایشالا برگردم ایران سفرنامم رو می نویسم با جزئیات که کلا چه بلاهایی سرمون اومد! Big Grin
اینجوریا خلاصه. اتفاقا ما اون روز نفر اول و شماره 1 بودیم و کل مصاحبمون 5 دقیقه هم نشد. یعنی تا به خودمون اومدیم دیدیم تموم شد و اومدیم بیرون. یک زن و شوهر دیگه هم بودند که من باهاشون در ارتباط بودم؛ بعدا فهمیدم اون ها هم کلیرنس خوردن.
ایشالا که خیره و حداقل در کلیر کردن هم با هم مسابقه بذارن! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-07 ساعت 21:33)kian kian نوشته:  سلام دوستان من یه چیزی رو نفهمیدم
این که میگن مثلا" برای ماه دسامبر تا شماه 2650 کارنت شدن یعنی تا آخر ماه دسامبر اینها به مصاحبه دعوت میشن یا نه ماه بعد از دسامبر یعنی ژانویه میرن مصاحبه؟؟؟؟
یکی دقیق این زمان ها را اعلام کنه
من که گیج شدم
??????
سلام
دوست خوبم سوالاتتون رو در یک تاپیک مطرح کنید و ترجیحا مرتبط با موضوع سوالتون و در این پست http://mohajersara.com/thread-6455-post-...440813جواب سوالتون رو دادمSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: amohammadiazar ، meisam14 ، behfaza ، kian kian ، soli asali
(2013-11-07 ساعت 18:55)aghaghia نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 17:04)blinkly نوشته:  سفارت های ابوظبی و آنکارا یک سایت مجزا علاوه بر سایتی که با اسم کشور شروع میشه دارند .برای مثال سایت سفارت آمریکا در ابوظبی اینه :
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
ولی یک آدرس هم وجود داره جدای دامنه فوق که میشه وضعیت کیس ها رو توش دید یعنی این :
http://www.abudhabiivo.net/
ترکیه و سفارت آنکارا هم همچین دامنه مجزایی داره . این هم آدرسش :
http://www.usemb-ankara.org.tr/
سوال من اینه که ارمنستان و سفارت ایروان هم همچین آدرسی داره ؟
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
خیر دوست عزیز، ازمنستان همین یک سایت رو داره. اگر سایت دیگه ای هم باشه حتما به زبان ارمنی هست....

سوال ایشان از جمله معدود سوالات کاربردی بود که پاسخش میتونه برای سایر دوستان مفید باشه. اما شما نفرمودید منظورتون از "همین یک سایت"، کدام سایت است! آیا منظورتون همون سایت سفارت ارمنستان به آدرس armenia.usembassy.gov است؟
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-07 ساعت 22:36)immi-2014 نوشته:  سوال ایشان از جمله معدود سوالات کاربردی بود که پاسخش میتونه برای سایر دوستان مفید باشه. اما شما نفرمودید منظورتون از "همین یک سایت"، کدام سایت است! آیا منظورتون همون سایت سفارت ارمنستان به آدرس armenia.usembassy.gov است؟

بله و این هم بخـــــــــــش مخصوص متقاصیان ایرانی هست:
و این هم صفحـــــــــــه ای که کیس نامبر های کلیر شده رو در اون قرار میدن که کیس های خانوادگی و سایر ویزا ها رو هم در بر میگیره....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-11-07 ساعت 21:17)ghafari88 نوشته:  

بله. ما ابوظبی بودیم. به ما هم برگه آبی داد. خود خانم سارا گرو با ما مصاحبه کرد. البته ما از اول این برگه رو جلوی دستش ندیدم و بعد از زیر میزش در آورد و داد به ما. بعد از اینکه از من پرسید کجا کار می کنید و من جواب دادم؛ برگه رو از اون زیر در آورد و داد به ما. Sad
بعدش هم گفت از هفته آینده هر هفته سایت رو چک کنید و پاس ها رو برگردوند. حالا ایشالا برگردم ایران سفرنامم رو می نویسم با جزئیات که کلا چه بلاهایی سرمون اومد! Big Grin
اینجوریا خلاصه. اتفاقا ما اون روز نفر اول و شماره 1 بودیم و کل مصاحبمون 5 دقیقه هم نشد. یعنی تا به خودمون اومدیم دیدیم تموم شد و اومدیم بیرون. یک زن و شوهر دیگه هم بودند که من باهاشون در ارتباط بودم؛ بعدا فهمیدم اون ها هم کلیرنس خوردن.

درود

من فکر میکنم واقعا به پاسخ های شما مربوط نبوده و از خیلی قبل از مصاحبه براتون تصمیم گرفته بودن که این پروسه رو طی کنید ولی یک سوال دارم که اگر پاسخ بدید شاید خودم هم به پاسخ قطعی تری برای این ابهام رسیدم

روزی که ما مصاحبه داشتیم (نزدیک به ۲ هفته پیش) باجه کلیرنسی ها با باجه یک ضربی ها کاملا جدا بود از هم . این رو تمام ایرانی هایی که اون روز تو سفارت بودن متوجه شدن . تو باجه کلیرنسی ها خیلی ها از اول برگه آبیشون ضمیمه پرونده یا دست آفیسر بود ولی بعضی ها از جمله خود ما آخرین لحظه از کازیه کنار دست آفیسر خارج شد ولی هیچ کس از باجه ما یک ضرب نگرفت . آیا از باجه ای که شما کلیرنس خوردید کسی یک ضرب ویزا گرفت؟

البته من دلایل دیگری هم دارم که میتونید سفرنامه ما رو بخونید اونجا اتفاقاتی که افتاد رو نوشتم .
تشکر کنندگان: behfaza ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، hamedmas ، مسافر تنها ، nasim
(2013-11-07 ساعت 23:17)blinkly نوشته:  

درود

من فکر میکنم واقعا به پاسخ های شما مربوط نبوده و از خیلی قبل از مصاحبه براتون تصمیم گرفته بودن که این پروسه رو طی کنید ولی یک سوال دارم که اگر پاسخ بدید شاید خودم هم به پاسخ قطعی تری برای این ابهام رسیدم

روزی که ما مصاحبه داشتیم (نزدیک به ۲ هفته پیش) باجه کلیرنسی ها با باجه یک ضربی ها کاملا جدا بود از هم . این رو تمام ایرانی هایی که اون روز تو سفارت بودن متوجه شدن . تو باجه کلیرنسی ها خیلی ها از اول برگه آبیشون ضمیمه پرونده یا دست آفیسر بود ولی بعضی ها از جمله خود ما آخرین لحظه از کازیه کنار دست آفیسر خارج شد ولی هیچ کس از باجه ما یک ضرب نگرفت . آیا از باجه ای که شما کلیرنس خوردید کسی یک ضرب ویزا گرفت؟

البته من دلایل دیگری هم دارم که میتونید سفرنامه ما رو بخونید اونجا اتفاقاتی که افتاد رو نوشتم .
دوست عزیز توی آنکارا که اصلا اینطور نبود. مثلا نفر جلوی ما یه ضرب ویزا گرفت و ما کلیر خوردیم.
تشکر کنندگان: behfaza ، soli asali ، محبت ، hamedmas ، azadeh2014 ، azifa
(2013-11-07 ساعت 23:17)blinkly نوشته:  

درود

ما چون نفر اول بودیم نمی دونم چی شد، چون زود از سفارت خارج شدیم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ffrfar ، behfaza ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، ojee
فعلا پرچم این تاپیک بالاست..فکر کنم چراغش حالا حالا ها روشنه..امیدوارم امسال توش پر از خبرهای خوب باشه..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: NIKKI ، behfaza ، pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali ، محبت ، reza_top60 ، KIMIA2005 ، azadeh2014 ، ghafari88 ، nedaba ، maryam_a ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان