کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
فکر کنم اشتباه میکنید توی آمار
حالا بیخیال نباشیم چیکار میشه کرد؟

منم واسه همین سئوال کردم و راهنمایی می خوام. کاش یه راهی بود واسه پیگیری
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: soli asali
سلام به دوستان

این 2 دوست ما هم از ایروان کلیرنس خوردند

hamidrezapir1
امین 13
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: ffrfar ، masuodrh ، soli asali ، قصه گو ، pari pariaaa ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 10:27)alimomen نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 10:10)سیمین راد نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 10:01)alimomen نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 09:50)سیمین راد نوشته:  یه چیز ذهن منو مشغول کرده : روز مصاحبه متوجه شدم روزانه حداقل 10 تا کیس یه ضرب ویزا میدن. کیسا رو زوج و بدون بچه حساب کنیم، تو 3 تا مرکز (ایروان،آنکارا،ابوظبی) میشن روزانه 60 نفر. پس تو 22 روز کاری 1320 نفر ویزا میگیرن. معمولا بعد 2 ماه کیلیر میشیم. از شروع مصاحبات 1 ماهی میگذره و تا دو ماه دیگه 3960 نفر یه ضرب ویزا می گیرن. اونوقت واسه ما کیلیر شده ها جایی باقی نمی مونه. اشتباه می کنم؟؟؟؟؟ Sad
یعنی کل این 10 کیس لاتاری هستند؟
اگر اینجوری باشه که شما میفرمایید بعد از دو سه ماه کل پرونده برنامه لاتاری بسته میشه تازه شما افرادی رو که بعضا تو بقیه سفارتخانه ها هم مصاحبه میشند حساب نکردید

منم می خوام بدونم اشتباه فکر میکنم یا نه؟ ماها خیلی بیخیال منتظر نشستیم.
فکر کنم اشتباه میکنید توی آمار
حالا بیخیال نباشیم چیکار میشه کرد؟

بابا هی نشینید حساب کتاب کنید دو دو تا چهار تا کنید که به کی ویزا میرسه و به کی نمیرسه مگه نون واییه اونا خودشون خوب بلدن چکار کنن یکی از کاراشون مثلا کلیرنس دادنه تا سریع ویزا تموم نشه و به همه برسه پس هی استرس به خودتون و ملت ندین
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: poem ، masuodrh ، soli asali ، maryam_a ، pari pariaaa ، behfaza
سلام
داشتم پروسه کلیر شدن 2013 ها رو می خوندم اولین کلییرها تقریبا از 28-29 نوامبر شروع شده از ایروان! پس فعلا فقط باید صب کنیم... Sad
به قول آقای بیات:
"اللهم الرفع کل کلیرنس من المنتظرین المنتخبین فی سنه 2014 " Big Grin
با اولین کلیری هممون هورا می کشیم Smile
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: soli asali ، hedipes ، behfaza ، الدورادو
(2013-11-07 ساعت 12:36)مهدی 2014 نوشته:  سلام
داشتم پروسه کلیر شدن 2013 ها رو می خوندم اولین کلییرها تقریبا از 28-29 نوامبر شروع شده از ایروان! پس فعلا فقط باید صب کنیم... Sad
به قول آقای بیات:

الانتظارُ اَشدُ مِنَ المُردن
یعنی انتظار خیلی سخته
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: gema ، soli asali ، Tabassomshojaat ، mohamadir ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 12:38)سیمین راد نوشته:  بابا هی نشینید حساب کتاب کنید دو دو تا چهار تا کنید که به کی ویزا میرسه و به کی نمیرسه مگه نون واییه اونا خودشون خوب بلدن چکار کنن یکی از کاراشون مثلا کلیرنس دادنه تا سریع ویزا تموم نشه و به همه برسه پس هی استرس به خودتون و ملت ندین

چشم شما عصبانی نشو. ....... فقط میخوام بگم اگه اونا بفکر بودن که پارسال 500 نفر جا نمی موندن Big Grin
عصبانی نیستمBig Grin منظورم این بود چیزی که دست سرنوشت هستو بسپار دست سرنوشت . کار سرنوشت حساب کتاب نداره جا برای هیچ کس هم تنگ نیست ..پارسال استثنا بودSad بهش فکر هم نکنCool
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، gema ، pari pariaaa ، behfaza
روزهاي استرس بالاخره تموم ميشه دوستان
به نظر من شما روال عادي زندگيتونو ادامه بدين و بدون دلهره برين سروقت زبان و ديگر هيچ ...
خدا خودش سر موقع همه چي رو رديف ميكنه
اينهمه فشار روي اعصابتون نيارين ... بابا يه ذره نيرو و انرژي هم نگهدارين واسه اونور
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
(2013-11-07 ساعت 12:41)سیمین راد نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 12:36)مهدی 2014 نوشته:  سلام
به قول آقای بیات:

الانتظارُ اَشدُ مِنَ المُردن
یعنی انتظار خیلی سخته
درسته که کلیر های 2013 از اون تاریخ شروع شده اما اینو در نظر داشته باشین که مصاحبه هم دیرتر شروع شده یعنی نفر اول کمتر از دو هفته کلیر شده در صورتی که ما یکماه از مصاحبمون میگذره ! حتی توی سایت سیس هم شناخته نمیشیم Sad به نظرم تعطیلی دولت روی کار ما تاثیر گذاشته
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، behfaza ، aseman abi ، الدورادو
دوستان لطفا به عقاید همدیگه احترام بذارین، هر چند فرضیه دوستمون درست نمیتونه باشه وگرنه همون 2-3 ماه اول ویزاها تموم میشه و به بقیه نمیرسه ولی خب این فکریِ که ایشون میکنه، هر چند نتیجه ای جز ایجاد استرس برای خودشون نداره، در ضمن باید بهتون بگم جز صبر چاره دیگه ای نداریم، پارسال دوستانی که کلیر طولانی مدت داشتند بارها با کی سی سی و سفارت مکاتبه داشتند و هر بار هم جواب های تکراری دریافت کردند که به سایت مراجعه کنید و وقتی اسمتون رو سایت اومد برای دریافت ویزا مراجعه کنید... پس عملا کاری از دست کسی ساخته نیست در این مورد... در مورد این که پارسال چند نفر ویزا نگرفتن هم آمار دقیقی نداریم چون همه کسانی که برنده میشن عضو مهاجرسرا نیستند، بنابراین آمار دقیق هم نمیتونه وجود داشته باشه... پس خودتون مشغول این امار و ارقام نکنید و مشغول کارهایی بشین که بعد از گرفتن ویزا به دردتون میخوره... Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلامی به وسعت آبــــــــــــــــی آسمــــــــــــــان خدمت دوستان گل همین الان از مصاحبه برگشتیم همه چیز به خوبی و بدون استرس پیش رفت افیسر خوش اخلاق و خوش تیپه با همون لهجه شیرینش باهامون مصاحبه کرد فعلا ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ffrfar ، naftoonbazoft1 ، pari pariaaa ، aghaghia ، storagemeter ، behfaza ، philadelphia ، artam2
بچه ها توی این تاپیک یک جا هم به ما بدید خدا خیرتون بده ...Big GrinBig Grin
سلام !

یه سوال کردم ۲ صفحه پیش که هیچ کس جوابی نداد . بعضی از متخصصان امر هم گویا فقط سوال هایی که در مورد فرق برگه آبی و صورتی یا ارتباط شغل یا محل سربازی با کلیرننس خوردن پرسیده میشه رو جواب میدن!!!!!! البته احتمالا الان هم میان بعضی از این متخصصین و این پست رو نقد میکنند Big Grin

سوالمو مجددا مطرح میکنم .
سفارت های ابوظبی و آنکارا یک سایت مجزا علاوه بر سایتی که با اسم کشور شروع میشه دارند .برای مثال سایت سفارت آمریکا در ابوظبی اینه :

http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

ولی یک آدرس هم وجود داره جدای دامنه فوق که میشه وضعیت کیس ها رو توش دید یعنی این :

http://www.abudhabiivo.net/

ترکیه و سفارت آنکارا هم همچین دامنه مجزایی داره . این هم آدرسش :

http://www.usemb-ankara.org.tr/

سوال من اینه که ارمنستان و سفارت ایروان هم همچین آدرسی داره ؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
تشکر کنندگان: soli asali ، monthmehr ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 16:42)KIMIA2005 نوشته:  بچه ها توی این تاپیک یک جا هم به ما بدید خدا خیرتون بده ...Big GrinBig Grin

علی آقا شما هم کلیرنس خوردین؟!

ما هم کلیرنس خوردیم با برگه آبی. به شما گفتند کی چک کنید؟
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali ، behfaza ، amin arefi
سلام دوستان عزیز

میدونم این پست من بی‌ ربط ولی‌ فقط لازم میدونم که بگم.

من شدیدا بابت این قضیه لاتاری استرس پیدا کردم و هر روز این سایت رو چک می‌کردم و می‌کنم، متاسفانه از شدت استرس امروز صبح کارم به بیمارستان کشید. و همین الان از بیمارستان مرخص شدم. به دلیل استرس زیاد اسید معده من بسیار زیاد شده بود و دردِ شدیدی در قفسهٔ سینه ایجاد کرده بود. الان که سلامتیمو باز یافتم فکر می‌کنم واقعا واقعا ارزش نداره هر روز بشیم ماشین حساب امار گیری کنیم ، کی‌ ویزا گرفت کی نگرفت ، من نمیدونم کسی‌ اینجا اندازه من استرس داره یا نه ولی‌ نکنید این کارو که نتیجش بیمارستانه. لطفا پست‌هایی‌ مربوط به امار های که فقط و فقط از تو ذهن شما گذشته و هیچ پایه و اساسی‌ نداره الکی‌ پست نکنید شاید یه عده‌ای مثل من تو کشور غریب امیدشون فقط همین باشه و با دیدن یه پست بی‌ اساس شما کارشون به بیمارستان بکشه.

در حال حاضر هر کسی‌ میاد و یه چیزی راجع به حدس و گمان و آمار ذهنیش اینجا پست میده.
خوشحالم.
(2013-11-07 ساعت 14:37)aghaghia نوشته:  دوستان لطفا به عقاید همدیگه احترام بذارین، هر چند فرضیه دوستمون درست نمیتونه باشه وگرنه همون 2-3 ماه اول ویزاها تموم میشه و به بقیه نمیرسه ولی خب این فکریِ که ایشون میکنه، هر چند نتیجه ای جز ایجاد استرس برای خودشون نداره، در ضمن باید بهتون بگم جز صبر چاره دیگه ای نداریم، پارسال دوستانی که کلیر طولانی مدت داشتند بارها با کی سی سی و سفارت مکاتبه داشتند و هر بار هم جواب های تکراری دریافت کردند که به سایت مراجعه کنید و وقتی اسمتون رو سایت اومد برای دریافت ویزا مراجعه کنید... پس عملا کاری از دست کسی ساخته نیست در این مورد... در مورد این که پارسال چند نفر ویزا نگرفتن هم آمار دقیقی نداریم چون همه کسانی که برنده میشن عضو مهاجرسرا نیستند، بنابراین آمار دقیق هم نمیتونه وجود داشته باشه... پس خودتون مشغول این امار و ارقام نکنید و مشغول کارهایی بشین که بعد از گرفتن ویزا به دردتون میخوره... Smile

دوستان همانطوری که اقاقیای عزیز گفتند جز صبر کار دیگه ای از دستمون بر نمیاد استرس و نگرانی و اینجور چیز ها نه تنها هیچ مشکلی رو حل نمیکنه بلکه باعث میشه سلامتی رو هم به خطر بندازه بنابراین بایستی صبور بود و زندگی عادیمون رو از سر بگیریم البته در این مدت ازیادگیری زبان و پیگیری کارهای مورد لزوم پس از گرفتن ویزا نبایستی غافل شد انشالله به همگی دوستان تا نفر اخر ویزا میرسه نگران نباشید و توکلتون به خدا باشه یا حق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان