کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-07 ساعت 20:40)KIMIA2005 نوشته:  دوستان ما هم به جمع عزیزان منتظر سرا پیوستیم و کلیرنس خوردیم فقط این رو با اطمینان به شمادوستان بگم که از قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشید وضعیت شما کاملا مشخص شده هستش چه بخواهید یکضرب بگیرید و چه بخواهید برگه ابی رو نوش جان بفرمایید چون اقای افیسر برگه ابی بنده رو قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشیم اماده کنار دستش گذاشته بود و دوستان در یک کلام فقط و فقط اگر هم معافی دارید و هم کار خصوصی امیدوار باشید که یکضرب ویزا رو میگیرید همین ...

علي آقا همسر من معاف بود و شغل آزاد داشت،منم كه تو شركت خصوصي كار مي كنم،به ما چرا كلير زدن ديگه؟؟؟!!!
نه اين استدلال براي امسال صادق نيست ديگه،به همه كيس ها دارن گير ميدن.الان ببينيد از اول اكتبر شايد به ٢٪ ويزاي يه ضرب دادن و بقيه همه كليرنس خوردن .
ببخشيد .... اينو گفتم كه بچه ها خودشونو آماده كنن براي كلير خوردن و مثل ما جا نخورن سر مصاحبه .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-11-08 ساعت 02:10)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 20:40)KIMIA2005 نوشته:  دوستان ما هم به جمع عزیزان منتظر سرا پیوستیم و کلیرنس خوردیم فقط این رو با اطمینان به شمادوستان بگم که از قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشید وضعیت شما کاملا مشخص شده هستش چه بخواهید یکضرب بگیرید و چه بخواهید برگه ابی رو نوش جان بفرمایید چون اقای افیسر برگه ابی بنده رو قبل از این که واسه مصاحبه حاضر بشیم اماده کنار دستش گذاشته بود و دوستان در یک کلام فقط و فقط اگر هم معافی دارید و هم کار خصوصی امیدوار باشید که یکضرب ویزا رو میگیرید همین ...

علي آقا همسر من معاف بود و شغل آزاد داشت،منم كه تو شركت خصوصي كار مي كنم،به ما چرا كلير زدن ديگه؟؟؟!!!
نه اين استدلال براي امسال صادق نيست ديگه،به همه كيس ها دارن گير ميدن.الان ببينيد از اول اكتبر شايد به ٢٪ ويزاي يه ضرب دادن و بقيه همه كليرنس خوردن .
ببخشيد .... اينو گفتم كه بچه ها خودشونو آماده كنن براي كلير خوردن و مثل ما جا نخورن سر مصاحبه .

درست میفرمایید پری خانم گویا امسال وضعیت فرق کرده به هرحال امیدوارم همگی دوستان خیلی زود کلیر بشن و بتونند ویزاشون رو بگیرند...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، behfaza ، amohammadiazar ، soli asali ، 2014winner ، pari pariaaa ، ghafari88 ، nedaba ، nasim ، amin arefi
Sadظاهرا امسال دوست ندارن به کسی یه ضرب ویزا بدن مخصوصااااااااااااا تو ترکیهSad
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، behfaza ، saami ، soli asali ، 2014winner ، pari pariaaa ، amaka747 ، ghafari88 ، nedaba ، nasim
[font=Arial]اندک اندک جمع مستان میرسد[/font]

سلام بر همه دوستان قدیمی
ظاهرا امسال اکثر دوستان دارند به جمع منتظران این اتاق افزوده می شوند.
برای ما هم همان داستان نیاز به بررسی اداری و... تکرار شد.
البته حقیقتا رنگ این برگه آبی خیلی پر رنگ هستش !!
ضمن خوش آمد گویی به خودشون و خودمون از همه خواهشمندم که تجربه های قبلی رو تکرار نکنیم و بجای استفاده از قوانین ریاضی و علوم احتمالات که جز افزایش استرس سودی برایمان نخواهد داشت به زندگی عادیمان ادامه دهیم.
با این وجود افزایش مهارتهای کاربردی و یادگیری زبان جزو واجبات خواهد بود.
ارادتمند
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: H Pier ، قصه گو ، godot ، azadeh2014 ، aghaghia ، soli asali ، nedaba ، pari pariaaa ، NIKKI ، maryam_a ، meisam14 ، hamidrezapir1 ، behfaza ، artam2

اگه هنوز سرباز نشده باشیم چی؟
کیس نامبر: AS ***22
کنسولگری:انکارا--> ابوظبی

تشکر کنندگان: soli asali
من فکر میکنم چون دور دومی در کار نبود مشکل 2013 پیش نیاد نظر دوستان چیه؟
کیس نامبر: AS ***22
کنسولگری:انکارا--> ابوظبی

تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، maryam_a
بابا عجب داستانی دارم من!!!
تازه فهمیدم که این برگه آبیه باید توسط کنسول امضا هم میشده. مال من امضا هم نداره!!!!
آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!
تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، meisam14 ، pari pariaaa
(2013-11-08 ساعت 16:57)araaaash نوشته:  من فکر میکنم چون دور دومی در کار نبود مشکل 2013 پیش نیاد نظر دوستان چیه؟

با توجه به اینکه ۲ سال پی در پی مشکلاتی به وجود اومده ، من هم حدسم اینه که قاعدتا سعی خواهند کرد امسال به نوعی جبران کنند . بعیده امسال مثل پارسال بشه
تشکر کنندگان: nedaba ، mehdir ، pari pariaaa ، khder ، امین 13 ، soli asali ، araaaash
(2013-11-08 ساعت 17:08)امین 13 نوشته:  بابا عجب داستانی دارم من!!!
تازه فهمیدم که این برگه آبیه باید توسط کنسول امضا هم میشده. مال من امضا هم نداره!!!!
آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!

من فكر كنم شما در شرف گرفتن ويزاتون هستين و اون برگه الكيهBig Grin چون مال ماها امضا داره .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
تشکر کنندگان: masuodrh ، امین 13 ، soli asali
سلام دوستان
یه سوال داشتم
فرق برگه ی آبی و صورتی برای اونایی که نقص مدرک ندارن چیه؟
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-08 ساعت 20:28)20142ddc نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم
فرق برگه ی آبی و صورتی برای اونایی که نقص مدرک ندارن چیه؟

سفارت هاي مختلف رنگ برگه اي كه ميدن براي كليرنس فرق ميكنه .تا جايي كه ميدونم آبي براي ايروان و ابوظبي هست و صورتي براي آنكارا.
تشکر کنندگان: 20142ddc ، soli asali
یه سری آنکارا بودن ولی برگه آبی گرفتن
نقص مدرک هم نداشتن
فک نمی کنم رنگش خیلی مهم باشه ولی کنجکاوم بدونمSmile
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: امین 13 ، soli asali ، pari pariaaa
خوب داستان داره هیجان انگیز تر میشه

الان برگه خیلی آبی رو رفتم دیدم
برگه ما هم امضا نداره !

اما دوستان از شوخی که بگذریم ، این برگه بگونه ای طراحی شده است که صرفا جهت اطلاع رسانی میباشد و آگاهی شخص مهاجر از مواردی که به هنگام مراجعه مجدد باید در نظر بگیرد. از ابتدای وقوع پدیده لاتاری برای ما {!!!} تمام موارد مهم از طریق سایت اعلام شده است و نه حتی ایمیل و نامه رسمی.
برای همین نگرانیتان را جمع و جور کنید تو رو خدا

ارادتمند
سعید

(2013-11-08 ساعت 20:13)pari pariaaa نوشته:  
آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!

من فكر كنم شما در شرف گرفتن ويزاتون هستين و اون برگه الكيهBig Grin چون مال ماها امضا داره .
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، امین 13 ، soli asali ، aghaghia ، pari pariaaa
(2013-11-08 ساعت 21:00)saeedshafiee نوشته:  خوب داستان داره هیجان انگیز تر میشه

الان برگه خیلی آبی رو رفتم دیدم
برگه ما هم امضا نداره !

اما دوستان از شوخی که بگذریم ، این برگه بگونه ای طراحی شده است که صرفا جهت اطلاع رسانی میباشد و آگاهی شخص مهاجر از مواردی که به هنگام مراجعه مجدد باید در نظر بگیرد. از ابتدای وقوع پدیده لاتاری برای ما {!!!} تمام موارد مهم از طریق سایت اعلام شده است و نه حتی ایمیل و نامه رسمی.
برای همین نگرانیتان را جمع و جور کنید تو رو خدا

ارادتمند
سعید

(2013-11-08 ساعت 20:13)pari pariaaa نوشته:  
آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!

بله فکر میکنم همینطور باشه و نگرانیم بی مورده.
چون چیز خاصی تو این برگه نیست ساید افسر محترم یادش رفته که امضا کنه.
وای دوستان جهت اطلاع عرض کنم که زنگ هم بهم نزدن.
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-08 ساعت 18:00)blinkly نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 16:57)araaaash نوشته:  من فکر میکنم چون دور دومی در کار نبود مشکل 2013 پیش نیاد نظر دوستان چیه؟

با توجه به اینکه ۲ سال پی در پی مشکلاتی به وجود اومده ، من هم حدسم اینه که قاعدتا سعی خواهند کرد امسال به نوعی جبران کنند . بعیده امسال مثل پارسال بشه

خوبه که به خودمون روحیه بدیم اما گرمایش زمین، کمبود آب، توزیع نا عادلانه ثروت، جنگ و ... همه مشکلاتیه که همیشه بهشون فکر میشه اما وضعشون هر سال بدتر میشه. Sad مشکل ماهم از این قضیه مستثنا نیستBig Grin
اصولا مشکل تا زمانیکه بوجود نیومده خیلی مورد نداره (کشف خودمه) اما از وقتی که بوجود میاد دیگه پدر در آره و حل شدنیم در کار نیستTongue
اما بی شوخی این مشکل خیلی بزرگیه چون عملا با 2 سال از زندگی شخص و روحیه ش بدجور بازی می شه
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: امین 13 ، soli asali ، pari pariaaa ، philadelphia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان