کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-18 ساعت 17:16)ma2014 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 14:11)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 14:07)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 13:48)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 12:09)ghafari88 نوشته:  خوب قصه گو و مسعود عزیز ... ورودتون رو به جمعمون تبریک می گم. خوشحالم که این مرحله رو هم پشت سر گذاشتید و ایشالا بزودی زود هممون کلیر بشم و همش بیاییم هورا بکشیم.
خواهشی که ازتون دارم اینه که :
1- اطلاعاتتون رو حتما به soli asali عزیز بدید که در منتظر سرا لحاظ کنند
2- سفرنامه های قشنگتون رو هم بنویسید. خوشحال می شیم بخونیم.

شاد باشید همیشه

راستی راستی ...

مسعود جان شما با کی مصاحبه کردی و بهتون گفتن بعد از چند وقت سایت رو چک کنید؟

عمو احسان عزیز به شما گفتن پروسه اداری چقدر طول می کشه چون در سفرنامتون ذکر نکرده بودید
ممنون

به ما گفتند از هفته دیگه هر هفته سایت رو چک کنید!
به شما چی گفتند؟
به ما گفتند پروسه اداریش با همون لهجه شیرین فارسی 2،3،4 ماه زمان می بره ، خیلی نا امیدم نمیدونم به من فقط این را گفتند چون به نظرم خیلی زیاد است
به ما که اصلا زمان نگفت فقط گفت تو این سایت کیستون رو چک کنید هر وقت بود یکنفر با پاسپورتها بیاد
دوست عزيز نا اميديو نگراني نداره اگه جاي ما بودين كه كيس نامبرمون بالاي ٧٠٠٠ بعد از مصاحبمون همش ٣ ماه وقته كلا ، چيكار ميكردي،شما خداروشكر ٧ . ٨ ماه بيشتر وقت دارين تا كلير شين پس خيالتون از بابت تايم راحته نگران نرسيدن ويزا به خاطر تايم نيستين اگر قرار باشه كلير بشين مطمئنا تا ٧ ماه ميشين پارسال كيسايي بودن كه ٦ ماه طول كشيد كلير شدنشون
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، artam2 ، soli asali ، pari pariaaa ، nasim ، قصه گو
(2013-11-18 ساعت 15:46)masuodrh نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:36)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:26)masuodrh نوشته:  راستی آقای فضلی که کیس سه نفره بودن امروز با ما مصاحبه داشتن و یکضرب گرفتن

دوست عزیز اطلاع دارید شرایط کیس ایشون به چه شکل بوده ؟
سربازی و کار دولتی نداشتند و اطلاعات جزئی تر رو بهتره از خودشون سوال کنید

دوست عزیز اصلش هم همین دوتا بود که فرمودید دیگه نیازی به جزییات نیست ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: soli asali ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-18 ساعت 15:23)masuodrh نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:12)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:09)masuodrh نوشته:  ببخشید که من سوال تکراری میپرسم
برنده اصلی من هستم و امروز مصاحبه داشتیم و برگه صورتی گرفتیم
تو سایت http://www.abudhabiivo.net/ که کیس رو وارد میکنیم فقط اسم همسرم میاد
این مفهومش چیه؟

این طور که دوستان گفتند طبیعی است و برای چند نفر از دوستان دیگر هم همینطور بوده
دوست عزیز به شما در مورد پروسه اداری چه زمانی را گفتند؟
میدونم که طبیعیه ..میخوام بدونم مفهومش اینه که همسرم فقط کلیرنس خورده؟

جواب اين سوالتون را فكر نمي كنم به جز افيسر كسي بدونه
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: soli asali ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، قصه گو
سلاااام
مصاحبه ما 1دقیقه و 30 ثانیه طول کشید. که آخرش خانومه گفت آدرس آمریکا نداشتید. فردا یه آدرس بیارید و ویزا رو بگیریید
همسر بنده پرسید ینعی ویزا فردا؟ اونم خندیدو گفت آره
و ما به صورت ذوق مرگ محل حادثه رو ترک کردیم
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
(2013-11-18 ساعت 15:21)KIMIA2005 نوشته:  احسان جان تصور کن شما یکضرب ویزاتو گرفته بودی همون کاری رو بایستی اون موقع انجام میدادی از الان مشغول شو و انجام بده داداش در ضمن بایستی از دوستانی که در حال حاضر در صدر جدول منتظر سرا هستند با 46 روز انتظار بپرسیم افیسر بهشون چی گفته ؟؟ در کل امسال نسبت به پارسال روند کارشون تغییراتی را داشته بنابراین جای هیچ نگرانی نیست عزیزان بی خود به خودتون استرس وارد نکنید صبور باشید و امیدوار

علی آقا جان .... Smile
من که نگرانی ندارم .. دووشواری نداریم که؟! ... دووشواری داریم اصلاً؟! Big Grin

منم دارم کارهام رو طبق روال انجام می دم. فقط اون سوالی که برام ایجاد شده بود رو مطرح کردم .... همین ... Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: امین 13 ، KIMIA2005 ، soli asali ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، ramaya ، محبت ، nasim ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-18 ساعت 19:09)mehran.re نوشته:  سلاااام
مصاحبه ما 1دقیقه و 30 ثانیه طول کشید. که آخرش خانومه گفت آدرس آمریکا نداشتید. فردا یه آدرس بیارید و ویزا رو بگیریید

ضمن عرض تبریک

بدون سربازی و کار دولتی؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: soli asali ، mehran.re ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، محبت ، meisam14 ، nasim ، قصه گو ، behfaza

بابا ایول
مبارک باشه
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان: soli asali ، godot ، mehran.re ، kage.omid ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، ramaya ، Sam2014 ، محبت ، meisam14 ، nasim ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-18 ساعت 19:49)alimomen نوشته:  

ضمن عرض تبریک

بدون سربازی و کار دولتی؟

بدون سربازی و کار دولتی ؛ )
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
(2013-11-18 ساعت 20:49)mehran.re نوشته:  

ضمن عرض تبریک

بدون سربازی و کار دولتی؟

ببخشید یه سوال داشتم ..مقاطع تحصیلیتون چی بوده ؟ چون من هم کاره ازاد دارم و سربازی هم معاف بودم و مقطعه تحصیلیم فوق لیسانسه البته رشته غیر حساس ولی کلیرنس خوردم ..
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، meisam14 ، قصه گو ، behfaza

خيلى مباركه باميد خدا اين اتفاق بركتى باشه واسه بقيه منتظرها تا همه دوستان بتدريج كلير بشوند
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: soli asali ، poem ، محبت ، meisam14 ، pari pariaaa ، ehsancapri ، قصه گو ، mehran.re ، behfaza ، امین 13 ، zepehr
سلام
تبریک بابت ویزای یکضرب و امید که این خبر رو بتونیم از بقیه بچه ها هم بشنویمSmileWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: poem ، KIMIA2005 ، meisam14 ، saami ، soli asali ، pari pariaaa ، nasim ، قصه گو ، mehran.re ، behfaza ، Vahid2014
(2013-11-18 ساعت 13:05)tenese نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 12:30)saami نوشته:  کیس ما 2نفره بود که هر دوی ما لیسانس داشتیم.
افیسر به شما گفت از چه زمانی می تونید سایت رو چک کنید؟؟

نه متاسفانه
@@@2014AS | سفارت: آنکارا | کارنت: سپتامبر | مصاحبه: نوامبر (برگه صورتی)
تشکر کنندگان: soli asali ، tenese ، behfaza
دوستان میشه اونایی که برگه سفید گرفتند از ایوظبی..تصویرش رو بذارن تا تا ببینیم فرقی با آبی داره یا نه؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، behfaza ، soli asali ، zepehr
(2013-11-18 ساعت 21:32)victory7 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 20:49)mehran.re نوشته:  

ضمن عرض تبریک

بدون سربازی و کار دولتی؟

ببخشید یه سوال داشتم ..مقاطع تحصیلیتون چی بوده ؟ چون من هم کاره ازاد دارم و سربازی هم معاف بودم و مقطعه تحصیلیم فوق لیسانسه البته رشته غیر حساس ولی کلیرنس خوردم ..
دوست عزيز شما فوق ليسانس داشتي يا دانشجوي فوق بودي؟ سفر خارج از كشور رفته بودي قبلا؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: soli asali
دوستان ابوظبي منتظر؛ سايت سفارت امريكا تو دبي كيس ما رو مي شناسه و ميگه پرونده شما در حال رسيدگي است Smile. آدرسش هست http://98.131.161.103/index.asp . كيس رو بايد بدون AS (فقط شماره) و بطور كامل (همراه با چهار پنج تا صفر) وارد كنيد (مثل 201400001234). البته اصلاً نميدونم نهايتاً اين سايت زودتر بروز ميشه يا سايت ابوظبي. Sad
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان