کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-18 ساعت 14:11)artam2 نوشته:  به ما گفتند پروسه اداریش با همون لهجه شیرین فارسی 2،3،4 ماه زمان می بره ، خیلی نا امیدم نمیدونم به من فقط این را گفتند چون به نظرم خیلی زیاد است

دوست عزیز واسه چی ناامیدی بقول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره این رو مطمئن باش که به امید خدا ویزاتو میگیری البته اگه خدای ناکرده پرونده مشکلی نداشته باشه
این یکی دو ماه هم مثل برق و باد میگذره ویزاتو هم میگیری انشالله راهی ا م ر ی ک ا هم میشی اونوقت یاد این روزها رو بخیر خواهی کرد دوستان این رو همیشه یادتون باشه که امیدتون رو هیج وقت از دست ندید و توکل کنید به خدا خودش همه چیز رو ردیف میکنه همگی موفق باشید .. یاحق
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Sam2014 ، ghafari88 ، ojee ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، amin arefi ، امین 13 ، ramaya ، nasim ، قصه گو
(2013-11-18 ساعت 14:11)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 14:07)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 13:48)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 12:09)ghafari88 نوشته:  خوب قصه گو و مسعود عزیز ... ورودتون رو به جمعمون تبریک می گم. خوشحالم که این مرحله رو هم پشت سر گذاشتید و ایشالا بزودی زود هممون کلیر بشم و همش بیاییم هورا بکشیم.
خواهشی که ازتون دارم اینه که :
1- اطلاعاتتون رو حتما به soli asali عزیز بدید که در منتظر سرا لحاظ کنند
2- سفرنامه های قشنگتون رو هم بنویسید. خوشحال می شیم بخونیم.

شاد باشید همیشه

راستی راستی ...

مسعود جان شما با کی مصاحبه کردی و بهتون گفتن بعد از چند وقت سایت رو چک کنید؟

عمو احسان عزیز به شما گفتن پروسه اداری چقدر طول می کشه چون در سفرنامتون ذکر نکرده بودید
ممنون

به ما گفتند از هفته دیگه هر هفته سایت رو چک کنید!
به شما چی گفتند؟
به ما گفتند پروسه اداریش با همون لهجه شیرین فارسی 2،3،4 ماه زمان می بره ، خیلی نا امیدم نمیدونم به من فقط این را گفتند چون به نظرم خیلی زیاد است

یه سئوال : فکر می کنید اینکه می گن 1 هفته دیگه و سه هفته دیگه و ... تو اصل موضوع تأثیری داره؟ فرقی می کنه؟

آخه به ما هم گفتن 4 الی 6 هفته. خب اینکه به هرکی یه چیزی گفتن دلیلش چیه؟
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: ojee ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، امین 13
ببینید بچه ها ....

من نظر شخصیم رو عرض می کنم....

طبق بررسی ای که من انجام دادم روی تاپیک مشابه پارسال، توی اون مدت زمانی که کنسول گفته کلیر میشیم، می شیم. وقتی کنسول شما رو واجد شرایط تشخیص بده، ویزات رو قبول می کنه اما ممکنه براش نکاتی پیش بیاد که براساس دستورالعمل های کاری و یا قوانین موجود ناچار باشه که اون رو برای چک امنیتی بفرسته. به نظر من باید بهشون حق داد و دارند کار درستی انجام می دن. یعنی اگر کنسول اصلاً شما رو واجد شرایط ندونه که همون روز رد می کنه کیس رو. ضمناً به شدت اعتقاد دارم که ما قبل از اینکه اصلاً بریم برای مصاحبه بررسی هایی رومون انجام شده و حتی شاید روند کلیرنسمون شروع هم شده باشه.
اینکه هر فردی زمان مختلفی رو شنیده هم به این مربوط میشه که لایه های امنیتی که باید بگذرونه تا کلیر بشه چند تا باشه.
اما موضوعی که یه مقدار فکر من رو مشغول کرده و دلیلی براش پیدا نکردم این هست که توی مدت مشابه پارسال تعدا زیاد از دوستان کلیر شده بودند. اما امسال هیچ کیس لاتاری تا الان از هیچ کدوم از سفارت ها کلیر نشده. و این نشون می ده که دلیلی پشت این قضیه وجود داره که البته تاکید می کنم این دلیل هرچی که باشه، جای نگرانی نداره. فقط برام سواله و امیدوارم که هرچه زودتر مشخص بشه و همه دوستان از جمله خودمون کلیر بشم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: artam2 ، KIMIA2005 ، behfaza ، pari pariaaa ، amin arefi ، soli asali ، الدورادو ، godot ، reasonable
ببخشید که من سوال تکراری میپرسم
برنده اصلی من هستم و امروز مصاحبه داشتیم و برگه آبی گرفتیم
تو سایت abudhabi.usembassy.gov که کیس رو وارد میکنیم فقط اسم همسرم میاد
این مفهومش چیه؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali
(2013-11-18 ساعت 15:09)masuodrh نوشته:  ببخشید که من سوال تکراری میپرسم
برنده اصلی من هستم و امروز مصاحبه داشتیم و برگه صورتی گرفتیم
تو سایت http://www.abudhabiivo.net/ که کیس رو وارد میکنیم فقط اسم همسرم میاد
این مفهومش چیه؟

این طور که دوستان گفتند طبیعی است و برای چند نفر از دوستان دیگر هم همینطور بوده و احتمالاً دلیل اصلی کلیر همسر شما هستند.
دوست عزیز به شما در مورد پروسه اداری چه زمانی را گفتند؟
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali
(2013-11-18 ساعت 12:09)ghafari88 نوشته:  خوب قصه گو و مسعود عزیز ... ورودتون رو به جمعمون تبریک می گم. خوشحالم که این مرحله رو هم پشت سر گذاشتید و ایشالا بزودی زود هممون کلیر بشم و همش بیاییم هورا بکشیم.

شاد باشید همیشه

راستی راستی ...

ممنون از همدردی شما
ما با خانوم سارا گرو مصاحبه شدیم و البته بسیار کوتاه و در مجموع 4 سوال هم نپرسید
و گفت از یک ماه دیگه میتونید سایت رو چک کنید
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: behfaza ، pari pariaaa ، artam2 ، قصه گو ، ghafari88 ، soli asali
(2013-11-18 ساعت 15:01)ghafari88 نوشته:  ببینید بچه ها ....

من نظر شخصیم رو عرض می کنم....

طبق بررسی ای که من انجام دادم روی تاپیک مشابه پارسال، توی اون مدت زمانی که کنسول گفته کلیر میشیم، می شیم. وقتی کنسول شما رو واجد شرایط تشخیص بده، ویزات رو قبول می کنه اما ممکنه براش نکاتی پیش بیاد که براساس دستورالعمل های کاری و یا قوانین موجود ناچار باشه که اون رو برای چک امنیتی بفرسته. به نظر من باید بهشون حق داد و دارند کار درستی انجام می دن. یعنی اگر کنسول اصلاً شما رو واجد شرایط ندونه که همون روز رد می کنه کیس رو. ضمناً به شدت اعتقاد دارم که ما قبل از اینکه اصلاً بریم برای مصاحبه بررسی هایی رومون انجام شده و حتی شاید روند کلیرنسمون شروع هم شده باشه.
اینکه هر فردی زمان مختلفی رو شنیده هم به این مربوط میشه که لایه های امنیتی که باید بگذرونه تا کلیر بشه چند تا باشه.
اما موضوعی که یه مقدار فکر من رو مشغول کرده و دلیلی براش پیدا نکردم این هست که توی مدت مشابه پارسال تعدا زیاد از دوستان کلیر شده بودند. اما امسال هیچ کیس لاتاری تا الان از هیچ کدوم از سفارت ها کلیر نشده. و این نشون می ده که دلیلی پشت این قضیه وجود داره که البته تاکید می کنم این دلیل هرچی که باشه، جای نگرانی نداره. فقط برام سواله و امیدوارم که هرچه زودتر مشخص بشه و همه دوستان از جمله خودمون کلیر بشم. Smile

احسان جان تصور کن شما یکضرب ویزاتو گرفته بودی همون کاری رو بایستی اون موقع انجام میدادی از الان مشغول شو و انجام بده داداش در ضمن بایستی از دوستانی که در حال حاضر در صدر جدول منتظر سرا هستند با 46 روز انتظار بپرسیم افیسر بهشون چی گفته ؟؟ در کل امسال نسبت به پارسال روند کارشون تغییراتی را داشته بنابراین جای هیچ نگرانی نیست عزیزان بی خود به خودتون استرس وارد نکنید صبور باشید و امیدوار
(2013-11-18 ساعت 15:12)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:09)masuodrh نوشته:  ببخشید که من سوال تکراری میپرسم
برنده اصلی من هستم و امروز مصاحبه داشتیم و برگه صورتی گرفتیم
تو سایت http://www.abudhabiivo.net/ که کیس رو وارد میکنیم فقط اسم همسرم میاد
این مفهومش چیه؟

این طور که دوستان گفتند طبیعی است و برای چند نفر از دوستان دیگر هم همینطور بوده
دوست عزیز به شما در مورد پروسه اداری چه زمانی را گفتند؟
میدونم که طبیعیه ..میخوام بدونم مفهومش اینه که همسرم فقط کلیرنس خورده؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
راستی آقای فضلی که کیس سه نفره بودن امروز با ما مصاحبه داشتن و یکضرب گرفتن
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، behfaza ، tenese ، pari pariaaa ، amin arefi ، قصه گو ، soli asali ، ramaya ، Lemony ، nasim ، noobnoobi
(2013-11-18 ساعت 15:26)masuodrh نوشته:  راستی آقای فضلی که کیس سه نفره بودن امروز با ما مصاحبه داشتن و یکضرب گرفتن

دوست عزیز اطلاع دارید شرایط کیس ایشون به چه شکل بوده ؟
تشکر کنندگان: behfaza ، pari pariaaa ، soli asali ، امین 13
دوستات عزيز اصلاً به گفته هاي كليشه اي ٤-٦ هفته يا ٢-٤ ماه توجه نكنيد
روزي كه ما مصاحبه ميشديم ٤ زوج لاتاري بوديم فقط كه به هممون هم گفت ٢ ماه ديگه سايت را چك كنيد ولي ما كه يه ماهه كلير شديم، يكي ديگه هم ٧٥ روزه. اون هفته اي كه ما ايروان بوديم آفيسر به همه گفته بود ٢ ماه. در حاليكه دوستاي ابوظبي و آنكارا ٤-٦ هفته بهشون گفته بودن. البته چون ما در ماههاي آخر مصاحبه شديم نميتونستن زمان بيشتري مثل ٣-٤ ماه بهمون بگن
خلاصه كه ذهنتون را به گفته هاي كليشه اي و زمان هاي كليشه اي مشغول نكنيد كه ايشالا زودتر از موعدي كه بهتون گفتن كلير ميشيد.
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-11-18 ساعت 15:36)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:26)masuodrh نوشته:  راستی آقای فضلی که کیس سه نفره بودن امروز با ما مصاحبه داشتن و یکضرب گرفتن

دوست عزیز اطلاع دارید شرایط کیس ایشون به چه شکل بوده ؟
سربازی و کار دولتی نداشتند و اطلاعات جزئی تر رو بهتره از خودشون سوال کنید
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، ma2014 ، soli asali ، nasim
(2013-11-18 ساعت 11:59)masuodrh نوشته:  سلام سلام
ما رو هم تو جمع خودتون پذیرا باشین
آبی..آبی
ما سه تا کیس مهاجرسرا بودیم ..یکی یکضرب و دو تا هم آبی گرفتیم

سلام آقا مسعود.خسته نباشید. به امید روزهای بدون استرس...چرا آقای آمریکایی به من برگه ی سفید داد و خانم سارا گرو به شما آبی؟ فرقش چیه؟ راستی شما و آقای فضلی همان خانواده هایی بودید که دختر و پسر کوچیک داشتند که با هم بازی می کردند؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa
Wink 
(2013-11-18 ساعت 14:11)artam2 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 14:07)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 13:48)artam2 نوشته:  

شاد باشید همیشه

راستی راستی ...

عمو احسان عزیز به شما گفتن پروسه اداری چقدر طول می کشه چون در سفرنامتون ذکر نکرده بودید
ممنون

به ما گفتند از هفته دیگه هر هفته سایت رو چک کنید!
به شما چی گفتند؟
به ما گفتند پروسه اداریش با همون لهجه شیرین فارسی 2،3،4 ماه زمان می بره ، خیلی نا امیدم نمیدونم به من فقط این را گفتند چون به نظرم خیلی زیاد است
به ما که اصلا زمان نگفت فقط گفت تو این سایت کیستون رو چک کنید هر وقت بود یکنفر با پاسپورتها بیاد
تشکر کنندگان: soli asali ، امین 13 ، pari pariaaa ، قصه گو ، reasonable
(2013-11-18 ساعت 16:59)قصه گو نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 11:59)masuodrh نوشته:  سلام سلام
ما رو هم تو جمع خودتون پذیرا باشین
آبی..آبی
ما سه تا کیس مهاجرسرا بودیم ..یکی یکضرب و دو تا هم آبی گرفتیم

سلام آقا مسعود.خسته نباشید. به امید روزهای بدون استرس...چرا آقای آمریکایی به من برگه ی سفید داد و خانم سارا گرو به شما آبی؟ فرقش چیه؟ راستی شما و آقای فضلی همان خانواده هایی بودید که دختر و پسر کوچیک داشتند که با هم بازی می کردند؟
بله..شما کدوم بودین؟
من فرق رنگ برگه ها رو هنوز نمیدونم..دوست دیگه ما از آقای آمریکایی آبی گرفت امروز
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان