کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-24 ساعت 01:56)S.gh نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:38)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:34)masuodrh نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:29)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:22)masuodrh نوشته:  2013AS819
این شماره هم کلیر شده

Masuodrh جان دلبندم این کیس ۲۰۱۳ هست . فراموش نکردی که ما ۲۰۱۴ هستیم Smile
عجب سوتی عظیمی دادم....دیگه با چشم خواب آلود..بر من ببخشایید
عوضش این دوستامون با کیس 2014AS1146 و 2014AS1159 نقص مدرک در خصوص اسپانسر خوردند
و دوستمون با کیس 2014AS1211 متاسفانه ریجکت شدند به دلیل فقدان حداقل میزان تحصیلات لازم . یعنی خودم موندم تو این همه ذکاوت Smile)))

آقا اول اینکه کلی ایول بابت پیگیری و ذکاوت.
دوم یه سوال برای من پیش اومد، چرا ملت فرم اسپانسر و میدن، مگه اختیاری نیست. خوب چرا نمیرن بگن آقا ما کسیو نداریم و خودمون اسپانسر خودمون هستیم؟ مگه اینجوری رله تر نیست؟
این که خودشون مدعی این هستند که نیازی به ساپورت شخص ثالث ندارند منوط به ارائه گواهی تمکن مالی از بانک هست پس می شه نتیجه گرفت کسانی که قادر به ارائه گواهی تمکن مالی نباشند و یا بعلت کسر موجودی آفیسر از ایشون ایراد گرفته باشه لاجرم مجبور به معرفی اسپانسر خواهند بود . علی القاعده کسی از اضافه شدن تشریفات اسپانسر به پروسه ویزاش خوشحال نخواهد بود .
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: S.gh ، soli asali ، pari pariaaa ، hamidrezapir1
(2013-11-24 ساعت 02:01)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:56)S.gh نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:38)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:34)masuodrh نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 01:29)mrpahlevani نوشته:  Masuodrh جان دلبندم این کیس ۲۰۱۳ هست . فراموش نکردی که ما ۲۰۱۴ هستیم Smile
عجب سوتی عظیمی دادم....دیگه با چشم خواب آلود..بر من ببخشایید
عوضش این دوستامون با کیس 2014AS1146 و 2014AS1159 نقص مدرک در خصوص اسپانسر خوردند
و دوستمون با کیس 2014AS1211 متاسفانه ریجکت شدند به دلیل فقدان حداقل میزان تحصیلات لازم . یعنی خودم موندم تو این همه ذکاوت Smile)))

آقا اول اینکه کلی ایول بابت پیگیری و ذکاوت.
دوم یه سوال برای من پیش اومد، چرا ملت فرم اسپانسر و میدن، مگه اختیاری نیست. خوب چرا نمیرن بگن آقا ما کسیو نداریم و خودمون اسپانسر خودمون هستیم؟ مگه اینجوری رله تر نیست؟
این که خودشون مدعی این هستند که نیازی به ساپورت شخص ثالث ندارند منوط به ارائه گواهی تمکن مالی از بانک هست پس می شه نتیجه گرفت کسانی که قادر به ارائه گواهی تمکن مالی نباشند و یا بعلت کسر موجودی آفیسر از ایشون ایراد گرفته باشه لاجرم مجبور به معرفی اسپانسر خواهند بود . علی القاعده کسی از اضافه شدن تشریفات اسپانسر به پروسه ویزاش خوشحال نخواهد بود .

مرسی از توضیحات
حالا یه سوال دیگه، اگه جواب بدین ممنون میشم. البته اصلا ربطی به موضوع نداره، من هر چی توی سایت ابوظبی زدم ایرانی از آب در اومدن، چرا خود عربها توشون نیست؟ قضیه چیه؟ این شماره هایی که ما توی سایت آنکارا یا ابوظبی میبینیم فقط مال ایرانیها هستش. فرمت شماره اونها با مال ما فرق میکنه؟
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، hamidrezapir1
Exclamation 
[/quote]

مرسی از توضیحات
حالا یه سوال دیگه، اگه جواب بدین ممنون میشم. البته اصلا ربطی به موضوع نداره، من هر چی توی سایت ابوظبی زدم ایرانی از آب در اومدن، چرا خود عربها توشون نیست؟ قضیه چیه؟ این شماره هایی که ما توی سایت آنکارا یا ابوظبی میبینیم فقط مال ایرانیها هستش. فرمت شماره اونها با مال ما فرق میکنه؟
[/quote]
البته پاسخ این سوال رو باید پیشکسوت ها بدن ولی به هر حال من نظرم رو می گم و اگر اشتباه گفتم مدیران زحمت اصلاح رو بکشند . همونطور که می دونید کیس هایی که AS دارند از سهمیه آسیا استفاده می کنند و مختص ایران نیست . در خصوص اعراب نیز چون رفت و آمد اونها به US راحت تر از ما هست عمدتا نیازی به لاتاری ندارند از همین بابت هم سهمیه بسیار کمی براشون پیش بینی شده . ولی من یک مثال نقض رو خودم به شخصه دیدم تو سایت CEAC و اون هم کیسی با همین ترکیب ( AS ) از کشور مغولستان ویزاش صادر شده بود . احتمالا اون شخص نه صد در صد ولی به احتمال فراوان مقیم و تبعه همون مغولستان بوده .
این ها صرفا نظر من هست . Smile
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، امین 13 ، قصه گو ، hamidrezapir1 ، رژین
اول يه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به دوست عزيز كه خيلي زيبا كشف كردين وما بچه هاي ابوظبي از اين حالت انتظار در آوردين من كه خيلي خوشحال شدم و به اميد هرچه زودتر كلير شدن بچه هاااااا و خودم يه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...
Big GrinBig Grin
هورااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک که ابوظبی هم راه افتاد
عمو احسان سهمیه انرژی مثبت امروز رو نذاشتین؟
عادت کردیم به این حرکت صبحگاهی
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
[/quote]
یه سوالی مگه توی مصاحبه اگه کسری مدرک داشته باشی یا موردی باشه اگه بخوان ریجکت کنن همونجا برگه قرمز رو نمیدن؟ چرا این دوستمون موقع کلیرنس ریجکت شدن؟ ؟
چون من تا حالا موقع کلیر شدن ندیده بودم ریجکت کنن حداقل مطلبی توی سایت مهاجرسرا در این باره ندیدم.
دوستان ممنون میشم يه توضيحی بدید در این باره
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، meisam14 ، قصه گو ، hamidrezapir1 ، hedipes
والا این ساعت سرور فکر کنم هنوز یک ساعت جلوئه و همه پست ها رو داره یک ساعت جلوتر نشون می ده ....
و اما ....
اولاً تبریک به دوستانی که کلیر شدند و خوشحالم واقعاً براشون. به قول بچه های قدیمی ویزاتون نوش جونتون! Big Grin ... دست راستتون رو سر ما ! Tongue

دوماً ... اینم انرژی های امروز همراه با این دوستان شوخ و شنگ من ( همین گیگیلی های زرد رنگ خوشحال رو عرض می کنم که هر روز جهت شادی شما یک حرکتی انجام می دن ..... ) امروز هم می خوان براتون به این شکل [عکس: 326720_phil_35.gif] اینجا رو آب و جارو کنن که قراره کلی کلیر شده داشته باشیم و اینا : [عکس: 45119_cancan.gif]

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-24 ساعت 01:00)mrpahlevani نوشته:  دوستانی که به هووراااا کشیدن علاقه دارند در خصوص ابوظبی هم شروع کنند .
کیس 2014AS912 و 2014AS913 کلیر شدند.
فقط نمیدونم از بچه های مهاجر سرا هستند یا نه ... به هر حال جای بسی امیدواری است .
++++هوراااااااا +++++

حضور افراد فعال و مثبتي مثل شما انرژي بخش و باعث افتخاره. مرسي.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
(2013-11-24 ساعت 09:46)ghafari88 نوشته:  والا این ساعت سرور فکر کنم هنوز یک ساعت جلوئه و همه پست ها رو داره یک ساعت جلوتر نشون می ده ....
و اما ....
اولاً تبریک به دوستانی که کلیر شدند و خوشحالم واقعاً براشون. به قول بچه های قدیمی ویزاتون نوش جونتون! Big Grin ... دست راستتون رو سر ما ! Tongue

دوماً ... اینم انرژی های امروز همراه با این دوستان شوخ و شنگ من ( همین گیگیلی های زرد رنگ خوشحال رو عرض می کنم که هر روز جهت شادی شما یک حرکتی انجام می دن ..... ) امروز هم می خوان براتون به این شکل [عکس: 326720_phil_35.gif] اینجا رو آب و جارو کنن که قراره کلی کلیر شده داشته باشیم و اینا : [عکس: 45119_cancan.gif]

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
عمو احسان عزیز قول بدید اگر جزء اولین نفرات کلیر شده ابوظبی بودید حداقل یکی دو ماهی به ما سر بزنید و این انرژی صبحگاهی را از ما دریغ نکنید.Tongue
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
(2013-11-24 ساعت 10:42)artam2 نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 09:46)ghafari88 نوشته:  والا این ساعت سرور فکر کنم هنوز یک ساعت جلوئه و همه پست ها رو داره یک ساعت جلوتر نشون می ده ....
و اما ....

عمو احسان عزیز قول بدید اگر جزء اولین نفرات کلیر شده ابوظبی بودید حداقل یکی دو ماهی به ما سر بزنید و این انرژی صبحگاهی را از ما دریغ نکنید.Tongue

چشـــــــــــــــــــــــــــم ..... ایشالا .... من همیشه اگر برام مشکلی پیش نیاد یا بنا به دلایل غیر مترقبه! Big Grin امکانش برام فراهم نباشه، حضورم پیش شما خواهد بود .... مطمئن باشید ... ارادتمند
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
ابوظبی مثل آنکارا کلیر اعلام نمیکنه ؟ یعنی اینکه لیست بده بهمون؟؟
باید خودمون چک کنیم ؟
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

(2013-11-24 ساعت 12:35)soli asali نوشته:  ابوظبی مثل آنکارا کلیر اعلام نمیکنه ؟ یعنی اینکه لیست بده بهمون؟؟
باید خودمون چک کنیم ؟

خودتون باید زحمت چک کردنو بکشید. لیست نداره
(2013-11-21 ساعت 22:17)masuodrh نوشته:  دوستانی که وعده خبرهای خوب داده بودن کجایید؟ 9 شب هم که گذشت

دیدی من حدسم درست بود اینم خبرای خوش
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: tenese ، farazz ، pari pariaaa ، KIMIA2005 ، soli asali ، mrpahlevani ، masuodrh ، قصه گو ، hamidrezapir1
سلام
صدای منو از اردبیا میشنوین ! بعد از یه عالمه رانندگی و خستگی و ا ز همه بد تر دور بودن از اینترنت من دوباره اومدم.خدا رو شکر که حدسم درست بود و جلوی شما آبروم نرفت. از همه ی کسایی که گفتن قبول شدم و حدس زدن ممنونم. خیلی لحظه ی شیرینیه وقتی شمارتو توی سایت ببینی. اشک تو چشمات حلقه میزنه.خدارو شکر میکنی بخاطر بزرگیش ولی خب من نبودم که !!!من تا تک تکتون ازینجا نرین سفت سر جام نشستم.چی خیال کردین؟!!!
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
(2013-11-24 ساعت 14:24)2014winner نوشته:  سلام
صدای منو از اردبیا میشنوین ! بعد از یه عالمه رانندگی و خستگی و ا ز همه بد تر دور بودن از اینترنت من دوباره اومدم.خدا رو شکر که حدسم درست بود و جلوی شما آبروم نرفت. از همه ی کسایی که گفتن قبول شدم و حدس زدن ممنونم. خیلی لحظه ی شیرینیه وقتی شمارتو توی سایت ببینی. اشک تو چشمات حلقه میزنه.خدارو شکر میکنی بخاطر بزرگیش ولی خب من نبودم که !!!من تا تک تکتون ازینجا نرین سفت سر جام نشستم.چی خیال کردین؟!!!

خيال كردي ما هم بدون تو جايي نمي ريم.
امضا فردين
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان