کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-25 ساعت 15:31)maryam_a نوشته:  سلام.... ما رو هم در جمع خودتون پذيرا باشيد....
كلير خورديم...
و منتظر لطف هاي بي شمااااار خدا.... Smile

انرژي فوووول +++++++++++++++++++++++++++

سلام دخترم بيا بشين فقط اون درو پيچ كن سوز ميادBig Grin
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

بچه های جدید الکلیرنس ( بر وزن جدید الورود ) Big Grin
منتظر سرا یادتون نره. اطلاعاتتون رو بدید به soli asali عزیز...
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-25 ساعت 15:47)ghafari88 نوشته:  بچه های جدید الکلیرنس ( بر وزن جدید الورود ) Big Grin
منتظر سرا یادتون نره. اطلاعاتتون رو بدید به soli asali عزیز...

ایشالااااااا
یکی نیست به این سفارتی ها بگه، گیرم که تو این چند وقته 4 تا کیس به زور اعلام کردین، بالاخره که مجبورین 50 تا 50 تا اعلام کنید وااااااالا...
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
سلام بر همه دوستان خوبم.......تبریک به همه کسانی که کلیر شده اند واین شروع کلیر شدن را به همه منتظران عزیز شاد باش میگویم و امیدوارم بزودی شاهد فریاد شادی همه شما باشم......اما نکته بسیار مهم برای کسانی که کلیر میشوند :

دوستان عزیز کلیر شده بدون فوت وقت و هیچ تاملی برای گرفتن ویزا اقدام کنید و زمان را از دست ندهید زیرا شاید روزی به خاطر دیر رفتن پشیمان شوید....خداوند یار و یاورتان باد...به افتخار همه شما

هورا........هورا......هورا .......هور ا.....
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
(2013-11-25 ساعت 16:02)abloom_ma نوشته:  سلام بر همه دوستان خوبم.......تبریک به همه کسانی که کلیر شده اند واین شروع کلیر شدن را به همه منتظران عزیز شاد باش میگویم و امیدوارم بزودی شاهد فریاد شادی همه شما باشم......اما نکته بسیار مهم برای کسانی که کلیر میشوند :

دوستان عزیز کلیر شده بدون فوت وقت و هیچ تاملی برای گرفتن ویزا اقدام کنید و زمان را از دست ندهید زیرا شاید روزی به خاطر دیر رفتن پشیمان شوید....خداوند یار و یاورتان باد...به افتخار همه شما

هورا........هورا......هورا .......هور ا.....

كي كلير شده؟؟؟؟؟؟؟؟/ چرا من بي خبرم؟؟؟ Big Grin
هوررررررررررررررررررررااااا
شماره 2014AS1557 از ایروان کلیر شده. از بچه های مهاجرسرا نیست؟ بهر حال مبارکش باشه
به امید کلیر شدن به موقع همه منتظران....
(2013-11-25 ساعت 15:31)maryam_a نوشته:  سلام.... ما رو هم در جمع خودتون پذيرا باشيد....
كلير خورديم...
و منتظر لطف هاي بي شمااااار خدا.... Smile

انرژي فوووول +++++++++++++++++++++++++++

سلام دوست عزیز
لطفا امضاتون رو تکمیل کنید تا بیشتر درباره شما بدونیم.
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تو نوامبر از آنکارا فقط 4 نفر کلیرنس خوردن؟
امسال سفارت آنکارا خلوته یا بچه های آنکارا کم لطف شدند و اطلاعاتشون رو برای منتظرسرا نمیفرستند؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali ، قصه گو ، m_yek ، ghafari88 ، maryam_a ، tabatabaie ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa
بچه ها.... من الان سايت سفارت رو چك كردم و فقط اسم من هست كه نوشته داره مراحل اداري طي ميشه!!! اسم همسرم كه نفر اصلي هستن و پسرم نيست!!! يعني چي؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: masuodrh ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، soli asali
دوستان منتظرسرایی که اسمتون توی لیست هست!پس سفرنامه تون کو؟بله با شما هستم دوست عزیز
ما که رفتیم مصاحبه و دیگه با سفرنامه کاری نداریم ولی به اون زمانی فکر کنید که خودتون خط به خط سفرنامه ها رو می خواندید...

چی میشد این سایت سفارت هر روز آپدیت می شد و هر روز تعدادی کلیر؟!Big Grin

یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
بچه ها یه سوال داشتم من الان 6 روزه از مصاحبم میگذره هنوز سایت ابوظبی منا نمیشناسه به نظرتون طبیعیه نمیخواد پیگیر بشم ممنون از جوابتون
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: maryam_a ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-25 ساعت 20:57)tabatabaie نوشته:  دوستان منتظرسرایی که اسمتون توی لیست هست!پس سفرنامه تون کو؟بله با شما هستم دوست عزیز
ما که رفتیم مصاحبه و دیگه با سفرنامه کاری نداریم ولی به اون زمانی فکر کنید که خودتون خط به خط سفرنامه ها رو می خواندید...

دوست عزیزمون به نکته مهمی اشاره کردند متاسفانه بعضی از دوستان تمایلی زیادی به نوشتن سفرنامه از خودشون نشون نمی دن البته شاید دلیل خاصی داشته باشه ولی به هر حال دوستان این رو بدونید که اگر سفرنامه های سالهای قبل رو که دوستان زحمت کشیده بودند موجود نبود بدون داشتن اطلاعات کافی در این خصوص چقدر کار برای ما توی این سفر واسه مصاحبه دشوار و سخت می شد و همچنین سفر بعدی و اصلی که به امید خدا بزودی پیش رو داریم بنابراین سعی کنیم فقط مصرف کننده نباشیم و دانسته ها و اطلاعاتمون رو هرچند کم دراختیار دیگر عزیزان نیز قرار دهیم . موفق و پیروز باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، امین 13 ، قصه گو ، shlahni ، soli asali ، kage.omid ، saeedshafiee
(2013-11-25 ساعت 22:15)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 20:57)tabatabaie نوشته:  دوستان منتظرسرایی که اسمتون توی لیست هست!پس سفرنامه تون کو؟بله با شما هستم دوست عزیز

دوست عزیز به نکته مهمی اشاره کردید متاسفانه بعضی از دوستان تمایلی به نوشتن سفرنامه نشون نمی دن البته شاید دلیل خاصی داشته باشه Cool

دلیل خاص من که اینه که از مصاحبه که اومدیم خیلی رو فرم نبودم گفتم یه کم زمان بگذره تا این فضا رو از متن سفرنامه دور کنم تا بتونه اطلاعات و امید رو منتقل کنه ..ولی به روی چشم..حتما مینویسم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
دلىل خاص من هم اىن بود که انقدر سفرنامه ها کامل هست که نىازى ندىدم گفتم صفحات زىاد مىشه و خوندن واسه بقىه سخت و وقت گىر مىشه.من هم سر فرصت مى نوىسم
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
(2013-11-25 ساعت 21:30)alirezaghodrat نوشته:  بچه ها یه سوال داشتم من الان 6 روزه از مصاحبم میگذره هنوز سایت ابوظبی منا نمیشناسه به نظرتون طبیعیه نمیخواد پیگیر بشم ممنون از جوابتون

منم که تو این 6 روز فقط تو این تاپیک هستم و تو سایت ابوظبی
بچه ها مورد مشابه من کسی هست که بعد 6 روز هنوز کیسش را نشناسه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان