کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-25 ساعت 23:36)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 21:30)alirezaghodrat نوشته:  بچه ها یه سوال داشتم من الان 6 روزه از مصاحبم میگذره هنوز سایت ابوظبی منا نمیشناسه به نظرتون طبیعیه نمیخواد پیگیر بشم ممنون از جوابتون

منم که تو این 6 روز فقط تو این تاپیک هستم و تو سایت ابوظبی
بچه ها مورد مشابه من کسی هست که بعد 6 روز هنوز کیسش را نشناسه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله نگران نباشید . تو مقاطع مشخصی سایت آپدیت می شه و کیس شما هم اضافه بشه . کیس خود من هم پس از حدود ۳ هفته شناسایی شد .
موفق باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: alirezaghodrat ، soli asali
(2013-11-26 ساعت 00:16)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 21:30)alirezaghodrat نوشته:  بچه ها یه سوال داشتم من الان 6 روزه از مصاحبم میگذره هنوز سایت ابوظبی منا نمیشناسه به نظرتون طبیعیه نمیخواد پیگیر بشم ممنون از جوابتون

بله نگران نباشید . تو مقاطع مشخصی سایت آپدیت می شه و کیس شما هم اضافه بشه . کیس خود من هم پس از حدود ۳ هفته شناسایی شد .
موفق باشید

دوستان من خیلی نگران هستم چون شماره کیس مرا بعد از گذشت 35
روز هنوز نمی شناسه آیا این هم طبیعیه ؟ سفارتم هم ابوظبی بوده
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
Exclamation 
(2013-11-26 ساعت 00:23)sea نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 00:16)mrpahlevani نوشته:  

موفق باشید

دوستان من خیلی نگران هستم چون شماره کیس مرا بعد از گذشت 35
روز هنوز نمی شناسه آیا این هم طبیعیه ؟ سفارتم هم ابوظبی بوده
به نظر من جای نگرانی اصلا نیست . بعد از گذشت چندین هفته ایمیلی به سفارت ابوظبی زدم و بعد از تقریبا ۱۰ روز پاسخ اومد که منتظر آپدیت باشید و جالب اینکه همون روز کیس من رو سایت شناخت .
مشکلی به هیچ عنوان نیست . خیالتون راحت Smile
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: masuodrh ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، soli asali ، nedaba
دوستان برگه چه رنگی ویزا یکضربه ؟ و اینکه ریز نمرات رو ترجمه کنیم ؟
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-26 ساعت 01:11)shirin_n نوشته:  دوستان برگه چه رنگی ویزا یکضربه ؟ و اینکه ریز نمرات رو ترجمه کنیم ؟
ما ترجمه کردیم بردیم ولی اصلا لازم نبوده باز هم میل خودتونه
ابوظبی یکضربش صورتیه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، nasim ، zepehr
والا تا جایی‌ که من میدونم رنگش سفیده
خوشحالم.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، ghasoo
Wink 
همه آماده خبرای خوش هستن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
هورا هورا هورا
کیس 2014AS1053 از ابوظبی هم کلیر شدددددددد.......
میتونید برای ابوظبی دست بزنید Smile
ارادتمند : مسئول اطلاع رسانی ابوظبی‌Smile
سلام
لینک آموزش چک کردن سایت سیس واینکه چطوری کلیرنسمون رو چک کنیم می خوام !؟ ممنون
بنظرم صفحه اطلاعات کلیرنس و انرژی مثبتها جدا بشه اینجوری خیلی سخت اطلاعات مفید پیدا میشه Sad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، nasim ، قصه گو ، ghasoo ، nedaba
از كسايي كه مصاحبشون ارمنستان بوده و كليرنس خوردن هنوز كسي نيست كه كيس نامبرش رو تو سايت اعلام كرده باشن؟؟؟ من كه كلا نااميدم و ميترسم كه اصلا بهم ويزاندن Sad
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، ghasoo
(2013-11-26 ساعت 01:58)lilacgian نوشته:  از كسايي كه مصاحبشون ارمنستان بوده و كليرنس خوردن هنوز كسي نيست كه كيس نامبرش رو تو سايت اعلام كرده باشن؟؟؟ من كه كلا نااميدم و ميترسم كه اصلا بهم ويزاندن Sad

مصاحبه تون كي بوده شما كه اينقدر نا اميدين؟؟؟؟!!!!!!
ما ٢١ اكتبر بوديم و هنوز نه سيس ميشناستمون و نه كليرنسمون اومده.تا حداقل ٦٠ روز بعد از مصاحبه تون بايد صبور باشيد دوست منCool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: soli asali ، mrpahlevani ، amohammadiazar ، nasim ، قصه گو ، ghasoo ، alirezaghodrat ، maryam_a
(2013-11-26 ساعت 01:50)hamed1286 نوشته:  سلام
لینک آموزش چک کردن سایت سیس واینکه چطوری کلیرنسمون رو چک کنیم می خوام !؟ ممنون
بنظرم صفحه اطلاعات کلیرنس و انرژی مثبتها جدا بشه اینجوری خیلی سخت اطلاعات مفید پیدا میشه Sad

من در حد دانشم اين اطلاعات رو ميدم بهتون:
اول بريد به آدرس : ceac.state.gov
بعد به قسمت immigrant بريد و check my visa application status رو انتخاب كنيد.
تو صفحه بعدي كيس نامبرتون رو تو كادرش اينجوري وارد كنيد: 2014AS1234
موفق باشيد.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: nasim ، meisam14 ، ghasoo ، soli asali ، hamed1286
(2013-11-26 ساعت 02:09)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 01:58)lilacgian نوشته:  از كسايي كه مصاحبشون ارمنستان بوده و كليرنس خوردن هنوز كسي نيست كه كيس نامبرش رو تو سايت اعلام كرده باشن؟؟؟ من كه كلا نااميدم و ميترسم كه اصلا بهم ويزاندن Sad

مصاحبه تون كي بوده شما كه اينقدر نا اميدين؟؟؟؟!!!!!!
ما ٢١ اكتبر بوديم و هنوز نه سيس ميشناستمون و نه كليرنسمون اومده.تا حداقل ٦٠ روز بعد از مصاحبه تون بايد صبور باشيد دوست منCool

ما هم كه 23 اكتبر بوديم همين وضع شما را داريم
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، ghasoo ، pari pariaaa ، soli asali
سلام دوستان
ارمنستان یک کیس رو کلییر اعلام کرد.
تشکر کنندگان: ghasoo ، soli asali
سلام دوستان
فکر کنم من اولین کسی باشم که از ارمنستان کلیر می شوم امیدوارم بقیه دوستان در سایت هم هر چه زودتر کلیر بشوند.
با تشکر
(2013-11-26 ساعت 09:27)hometown نوشته:  سلام دوستان
فکر کنم من اولین کسی باشم که از ارمنستان کلیر می شوم امیدوارم بقیه دوستان در سایت هم هر چه زودتر کلیر بشوند.
با تشکر

دوست عزیز میتونید بفرمائید که تاریخ مصاحبتون کی بوده. مرسی
تشکر کنندگان: قصه گو ، ghasoo ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان