کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-26 ساعت 10:12)ghafari88 نوشته:  خوب خوب ...... همش دارم خبرای خوش می شنوم .... [عکس: 736419_earthhug.gif]

اینم انرژی های امروز .... باشد که تر و تمیز بشویم به همین زودی : Big Grin

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

از قدیم گفتند کار دسته جمعی زودتر به نتیجه میرسه لذا از این پس من در راستای انرژی شما انرژی + میذارم شاید که این هفته تعداد بیشتری را کلیر کنند
این انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
سلام به همه
سوالي داشتم - ايا بعد از كلير شدن ( ارمنستان ) مي تونيم پاس هامون رو پيكاپ كنيم يا بايد حتما" يكيمون بريم واسه گرفتن ويزا و پاكت مهاجرت؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 15:41)ha290 نوشته:  سلام به همه
سوالي داشتم - ايا بعد از كلير شدن ( ارمنستان ) مي تونيم پاس هامون رو پيكاپ كنيم يا بايد حتما" يكيمون بريم واسه گرفتن ويزا و پاكت مهاجرت؟

دوست عزیز توی برگه ابی که دریافت کردید نوشته جهت اخذ ویزا شخصا با بهمراه داشتن کپی پاسپورت به سفارت مراجعه کنید ...

[عکس: 29169357197469369314.jpg]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، امین 13 ، kage.omid ، قصه گو ، nedaba ، soli asali

به محض اینکه آفیسر به ما گفت که نیاز به طی کردن مراحل اداری هستش از ایشون پرسیدم که میتونیم از شخص دیگه ای برای دریافت ویزا کمک بگیریم ، که ایشون تاکید کردن که باید یکی از ما دو نفر برای دریافت ویزا به ایروان برگردند.
امیدوارم راه حل خوبی بشه پیدا کرد .
باز هم ارزش داره که دوستانی که هم اکنون یا در آینده به سفارت مراجعه میکنند در این خصوص با مسئولان سفارت صحبت کنند.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، قصه گو ، khder ، soli asali ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 15:59)saeedshafiee نوشته:  

به محض اینکه آفیسر به ما گفت که نیاز به طی کردن مراحل اداری هستش از ایشون پرسیدم که میتونیم از شخص دیگه ای برای دریافت ویزا کمک بگیریم ، که ایشون تاکید کردن که باید یکی از ما دو نفر برای دریافت ویزا به ایروان برگردند.
امیدوارم راه حل خوبی بشه پیدا کرد .
باز هم ارزش داره که دوستانی که هم اکنون یا در آینده به سفارت مراجعه میکنند در این خصوص با مسئولان سفارت صحبت کنند.
استاد خوشی‌ زده زیر دلتا Big GrinBig Grin

به من اگه ویزا بدن که من ۱ بار دیگه که سهله ۲۰ بار دیگه میرم تا سفارت!!

اصلا پیاده میرم Tongue
خوشحالم.
حالا می فهمم دوستان 2013 چی کشیده اند، بعد ازگذشت فقط 12 روز بدون هیچ سابقه ای دچار مشکل شدید معده شده ام و دکتر علت را استرس شدید تشخیص دادند، نمیدونم تا آخر این راه چه بلایی سرم میاد Sad
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، godot ، قصه گو ، amohammadiazar ، KIMIA2005 ، 2014winner ، khder ، soli asali ، rtt ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 16:39)artam2 نوشته:  حالا می فهمم دوستان 2013 چی کشیده اند، بعد ازگذشت فقط 12 روز بدون هیچ سابقه ای دچار مشکل شدید معده شده ام و دکتر علت را استرس شدید تشخیص دادند، نمیدونم تا آخر این راه چه بلایی سرم میاد Sad

براي چي استرس داريد؟به خدا حل ميشه و هممون ميريم اونور با هم موفقيتمونو جشن ميگيريم .
اينجوري فقط به خودت لطمه وارد ميكني دوست من.اين پروسه داره به هممون صبوري تو زندگي رو ياد ميده پس صبور باش.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
دوستان عزیز
ما الان هممون داریم فعالیتهامونو انجام میدیم ، سرکار میریم و برنامه های روزانمون رو انجام میدیم.
البته مشکلاتی داریم اما حداقل یاد گرفتیک چطور از کنار این مشکلات با همت خودمون و کمک اطرافیان رد بشیم.
اما وقتی وارد مملکت غریب بشیم ، فقط خودمون هستیم و کلی مراحل که باید چراغ بدست رد بشیم.
البته اون مراحل هم طی خواهد شد.
اما بدوستانی که دچار استرس شده اند توصیه میکنم به جای فکر کردن به کلیر شده به فکر این باشیم که اونجا چطور از پس مشکلات بربیایم.
شاید اینجا محل عنوان این مطلب نباشه و تاپیک جداگانه ای وجود داشته باشه
نمیدونم
اما به نظرم گروه بندی بر اساس مقصد و برنامه ریزی برای کمک به هم دیگر در مقصد میتونه استرسمون رو کم کنه
چون
اطلاعاتمون رو باهم برای آینده به اشتراک میزاریم
تا حدی خیالمون راحت میشه که چه باید بکنیم
از ظرفیت های همدیگر مطلع میشیم

و از همه مهمتر
سرمون گرم میشه ! اینقدر دچار استرس نمیشیم و استرس منتقل نمیکنیم.

ارادتمند
سعید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

آقايوني كه ميخورن به كليرنس پيشنهاد ميكنم واسه تعويض كارت پايان خدمتشون حتماً اقدام كنن. 4 روز ديگه خواستيد از كشور بريد بيرون گير نكنيد سر يه كارت ساده. مخصوصاً كه تعويضشم 2-3 ماه طول ميكشه. حالا من گفتمCool. بجاي استرس بشينيد اين كارا رو انجام بديد. والاااااا. Big Grin
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
(2013-11-26 ساعت 16:39)artam2 نوشته:  حالا می فهمم دوستان 2013 چی کشیده اند، بعد ازگذشت فقط 12 روز بدون هیچ سابقه ای دچار مشکل شدید معده شده ام و دکتر علت را استرس شدید تشخیص دادند، نمیدونم تا آخر این راه چه بلایی سرم میاد Sad

دوست عزيز استرس برا چي؟ اين يه شانسي بوده كه به همه ما رو كرده ولي بايد به مشكلات رفتن به اونورم فكربشه كه خيليم زياده از كساني كه رفتن ميشهپرسيد كه چه سختيايي كشيدن و خيليل هم برگشتن بعد از چند سال ,وببين اينجا چه چيزايي از دست ميدي بعد از رفتن اينجوري از استرست كه اگر نشه برم يا ... كم ميشه بنده از استرس اين كه اگه جور نشه برم از روزي كه خبر برنده شدنمو ديدم داشتم ميمردم حتي درسمو ول كرده بودم كم كم به زندگي عاديم برگشتم والان اگه ريجكتمم كنن مثل ٤ ماه پيش برام آزار دهنده نيست به خاطر همين استرسم خيلي كم شده ،شد بهتر نشد دنيا كه تموم نميشه از راه ديگه ميشه اقدام كرد در آينده يا زندگي تو ايرانم خيلي طاقت فرسا نيست شما مطمئنا كلير ميشيد به زودي فرصتتون زيادتر از كيس هاي بالاتره پس نگران نباشيد
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: ghafari88 ، artam2 ، masuodrh ، maryam_a ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، khder ، poem ، soli asali ، lighter ، قصه گو ، nedaba ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 17:49)peymanmohajer نوشته:  آقايوني كه ميخورن به كليرنس پيشنهاد ميكنم واسه تعويض كارت پايان خدمتشون حتماً اقدام كنن. 4 روز ديگه خواستيد از كشور بريد بيرون گير نكنيد سر يه كارت ساده. مخصوصاً كه تعويضشم 2-3 ماه طول ميكشه. حالا من گفتمCool. بجاي استرس بشينيد اين كارا رو انجام بديد. والاااااا. Big Grin

مگه برا از کشور خارج شدن کارت پایان خدمت می‌خواد؟ پاسپورتو میگیری دستت میری دیگه ! مگه کارت چک می‌کنن تو ایران ؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1

چه جالب دقیقا دقیقا اگه این تاپیک رو دنبال کنی‌ پست منو میبینی‌ منم دقیقا به همین درد دچار شدم! حالا اینو بذار روش که بنده تکو تنها دارم تو سوئد زندگی‌ می‌کنم هیچ کسم ندارم تقریبا کم مونده بود بمیرم. اینم دلیلش فقط و فقط ۱ چیز : یک سری از دوستان که یه کم بی‌ معرفتی می‌کنن و میان یک سری اطلاعات از چیزی که واقعا ازش اطلاع ندارن و نمیدونن را اینجا تو تاپیک‌های مختلف پست می‌کنن و دیگران رو تو دردسر میندازن! نمونهٔ بارزش تاپیک سی‌ اس‌ سی‌ ، تاپیک بولیتن ویزا و....

هر چی‌ یک سری از دوستان می‌رن برای جواب دادن به سوال بچها می‌رن سرچ می‌کنن با رفرنس و منبع میان جواب میدان یک سری از دوستان هم هر چی‌ شنیدن رو میان اینجا پست می‌کنن !! مثلا نمونه آخرش توی تاپیک ترجمه مدارک میتونید ببینید ، جسارت نمی‌خوام بکنم ولی‌ یوزر ... اومدن نوشتن که یه جا خونده باید پاسپورت ترجمه و کپی‌ برابر اصل بشه! حالا پاسپورت که خودش انگیلیسی به چه زبونی ترجمه بشه ! تو ایران که نتری پابلیک نیست کجا کپی‌ برابر اصل بشه به کنار!!!! خوب این مطلب غلط امثال من و این دوست خوبمون رو که کلا آدم‌های استرسی هستیم به صورت فابریک و شاید الان این برامون یه کور سو امید هست رو به این روز میندازه!

ممنون میشم اگه قراره اطلاعاتی‌ به کسی‌ بدیم از صحتش اطمینان حاصل کنیم !
خوشحالم.
(2013-11-26 ساعت 18:28)farshadm999 نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 17:49)peymanmohajer نوشته:  آقايوني كه ميخورن به كليرنس پيشنهاد ميكنم واسه تعويض كارت پايان خدمتشون حتماً اقدام كنن. 4 روز ديگه خواستيد از كشور بريد بيرون گير نكنيد سر يه كارت ساده. مخصوصاً كه تعويضشم 2-3 ماه طول ميكشه. حالا من گفتمCool. بجاي استرس بشينيد اين كارا رو انجام بديد. والاااااا. Big Grin

مگه برا از کشور خارج شدن کارت پایان خدمت می‌خواد؟ پاسپورتو میگیری دستت میری دیگه ! مگه کارت چک می‌کنن تو ایران ؟

منظورشون برای افرادی هست که می خوان پاسپورت بگیرن و تعویض کنن و البته که کلاً تا فرصت هست باید تعویض کرد که دردسری بعداً گریبان آدم رو نگیره. می دونید که چی می گم؟
ضمناً آقایون توی نظام وظیفه گفتند که کارت ها رو دیگه نهایتاً یک ماهه می دیم. الله و اعلم! Cool
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، khder ، امین 13 ، soli asali ، hamidrezapir1
این شماره چهار رقمی بعد از as که تو کلیرنسها اعلام شده منظور آخرین چهار رقم شماره کیس نامبره؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، hamidrezapir1
یه نفس عمیق بکش، به افق خیره شو و قبل از اینکه توش محو شی از زندگیت لذت ببر!
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، masuodrh ، soli asali ، lighter ، artam2 ، aaraam ، nedaba ، hamidrezapir1 ، peymanmohajer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان