کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
ممکنه که به یکی از اعضا ویزا ندن؟

مثلا به برنده بدن و به همسرش ندن
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، lighter ، farazz ، pari pariaaa
(2013-12-05 ساعت 17:05)farnama نوشته:  ممکنه که به یکی از اعضا ویزا ندن؟

سلام
سال گذشته پیش آمد که به برنده اصلی ویزا دادند اما به همسرشان کلیرنس خورد که به علت طولانی شدن مدت کلیرنس متاسفانه ایشان ویزا نگرفتند اما خوب اقدام از آمریکا برای الحاق به خانواده ظاهرا. زیاد سخت نیست
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
(2013-12-03 ساعت 18:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان بنظر بنده تنها در صورتی که تا قبل از دریافت ویزا اعتبار 6 ماهه مدیکال اكسپاير بشه ( کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشد ) بایستی مدیکال را تجدید و جهت صدور ویزا تحویل سفارت داد ولی اگراعتبار مدیکال تموم نشده باشه و حتی اگر یک ماه به اکسپایر مدیکال مونده باشه کلیر بشید و سریعا نیزبرای دریافت ویزا مراجعه کنید ویزا با 6 ماه اعتبار توسط سفارت صادر و 6 ماه تمام هم فرصت دارید برای ورود به خاک ا م ر ی ک ا و دیگر نیاز به تجدید مدیکال هم نیست . بعبارتی مهم گرفتن ویزا هستش حتی اگر بعد از اون اعتبار مدیکال تموم بشه همون 6 ماه تمام رو فرصت دارید واسه رفتن .
دوستان جهت رسیدن به یک نتیجه منطقی در این خصوص نظر خودتون را اعلام بفرمایید
سلام من دیروز ویزاها رو از انکارا گرفتم و تاریخ اعتبار ویزا دقیقا به اندازه میزان اعتبار باقیمانده مدیکال ثبت شده است.
(2013-12-05 ساعت 17:22)مامان خانم نوشته:  

سلام
سال گذشته پیش آمد که به برنده اصلی ویزا دادند اما به همسرشان کلیرنس خورد که به علت طولانی شدن مدت کلیرنس متاسفانه ایشان ویزا نگرفتند اما خوب اقدام از آمریکا برای الحاق به خانواده ظاهرا. زیاد سخت نیست
موفق باشید

اصلا مورد داشتیم رد کنن یه نفرو؟ یا فقط جواب کلرنس رو بهش نمیدن
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: farshadm999 ، farazz ، soli asali ، zepehr ، pari pariaaa
(2013-12-05 ساعت 18:36)farnama نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 17:22)مامان خانم نوشته:  

سلام
موفق باشید

اصلا مورد داشتیم رد کنن یه نفرو؟ یا فقط جواب کلرنس رو بهش نمیدن

بله احتمال ریجکت هم هست..بنا به دلایل مختلف
همین امسال یه کیس تو ابوظبی به خاطر نداشتن مدرک تحصیلی دیپلم و سابقه کار مکفی ریجکت شدند (یا دیپلم یا سابقه کار میخوان)
تو سال های قبل هم ریجکتی داشتیم که به عنوان مثال یکی به دلیل ننوشتن اسم بچه اش تو فرم ثبت نام اولیه ریجکت شده بود.
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farazz ، zepehr ، pari pariaaa
(2013-12-05 ساعت 17:29)javadi436 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 18:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان بنظر بنده تنها در صورتی که تا قبل از دریافت ویزا اعتبار 6 ماهه مدیکال اكسپاير بشه ( کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشد ) بایستی مدیکال را تجدید و جهت صدور ویزا تحویل سفارت داد ولی اگراعتبار مدیکال تموم نشده باشه و حتی اگر یک ماه به اکسپایر مدیکال مونده باشه کلیر بشید و سریعا نیزبرای دریافت ویزا مراجعه کنید ویزا با 6 ماه اعتبار توسط سفارت صادر و 6 ماه تمام هم فرصت دارید برای ورود به خاک ا م ر ی ک ا و دیگر نیاز به تجدید مدیکال هم نیست . بعبارتی مهم گرفتن ویزا هستش حتی اگر بعد از اون اعتبار مدیکال تموم بشه همون 6 ماه تمام رو فرصت دارید واسه رفتن .
سلام من دیروز ویزاها رو از انکارا گرفتم و تاریخ اعتبار ویزا دقیقا به اندازه میزان اعتبار باقیمانده مدیکال ثبت شده است.
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم وامیدوارم بقیه مسیر رو هم به خوشی وسلامتی طی کنید .اگه براتون ممکنه از اقداماتتون بعداز کلیر شدن بفرمایید واینکه اگر تنها برای گرفتن ویزا مراجعه کردیدمحتوای متن وکالت نامه سایر اعضا رو به چه شکلی تهیه کردید وچه مدارکی همراه بردید؟ از پاسختون ممنونم
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farazz ، Vahid2014 ، pari pariaaa
(2013-12-05 ساعت 19:48)20142ddc نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 17:29)javadi436 نوشته:  
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم وامیدوارم بقیه مسیر رو هم به خوشی وسلامتی طی کنید .اگه براتون ممکنه از اقداماتتون بعداز کلیر شدن بفرمایید واینکه اگر تنها برای گرفتن ویزا مراجعه کردیدمحتوای متن وکالت نامه سایر اعضا رو به چه شکلی تهیه کردید وچه مدارکی همراه بردید؟ از پاسختون ممنونم
سلام و تشکر
من چون پاسپورت هارو عوض کرده بودم دوباره سایت پست ثبت نام کردم چون الزامیه و برای همسرم یک وکالت نامه تهیه کردم (توی متن وکالت نامه قید شده بود که من وکیلم از طرف ایشان برای اخذ ویزا و انجام کلیه امور اداری به سفارت امریکا و ادارات پست ترکیه مراجعه نمایم و بقیه متن هم کلیشه ای هست که دفاتر خودشون بلدن و اضافه می کنن) برای پسرم فقط کپی پاسپورت نشون دادم ولی ترجمه شناسنامه اش همرام بود که نخواست ولی بردنش ضرر نداره.در ضمن من متن وکالت نامه را به انگلیسی ترجمه کردم که طرف تظاهر کرد داره مطالعه می کنه ! شایدم واقعا بلد بود نمی دونم.
من روز دوشنبه پاسپورت ها رو تحویل دادم و ساعت 3 روز چهار شنبه از پست تحویل گرفتم ضمنا صبح روز چهارشنبه از سفارت ایمیل اومده بود و شماره محمولات پستی را اعلام نموده بودند که اونهارو یادداشت کرده و به پست ارائه دادم که به من گفتند معمولا بین ساعت 12 تا 3 بعد از ظهر از مرکز می رسه که تقریبا یک ربع به 3 آوردند و من چون پرواز داشتم همونجا منتظر بودم تا بگیرم و برم.
راستی دوستانی که مثل من پاسپورت جدید می گیرن حتما پاسپورت قدیم رو هم ببرن چون اونم می گیرن و کارت هتل هم همراه داشته باشید چون لازمه و در صورت وجود مشکلی در پرونده با شما تماس می گیرن که بهتره حداقل تا ظهر در هتل گوش به زنگ باشید با من که تماس گرفتند و همون روز ساعت یک و نیم دوباره رفتم سفارت برای امضا یکی از فرمها که از قلم افتاده بود روی پرونده یک شماره جدید که ظاهرا برای نوبت صدور ویزا بود نصب کرده بودند و خدا روشکر با این شماره ها دیگه مثل ایران با سفارش بعضی ها مدام پرونده به زیر منتقل نمی شه . شماره پرونده ما 1040 بود و موقعی که من با کارشناس صحبت می کردم اون خانم دم دری برای یک پرونده دیگه (پاسپورت داده بودند) شماره 1080 را چاپ کرد یعنی می شه گفت اون روز از ده ونیم صبح تا یک و نیم حدود 40 نفر به صف صدور ویزا اضافه شده بود.
موفق باشید.
چرا هيچ خبري نيست؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-05 ساعت 23:20)hedipes نوشته:  چرا هيچ خبري نيست؟؟؟؟؟

برای انکارائی ها انشااله فردا بازم خبرای خوشی می رسه.
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، pari pariaaa ، farazz
سلام دوستان ما راهم به جمع خود پزیرا باشید.به خانم من ویزا می دادن ولی به خودم به علت سربازی نمیدادن ما گفتیم بعدمیایم هر2 را با هم میگیریم به نظرتون اشتباه کردیم؟آخه اون لحظه تصمیم گیری خیلی سخت و سریع بود.
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ghafari88 ، soli asali ، pari pari ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-05 ساعت 23:49)mohamad92 نوشته:  سلام دوستان ما راهم به جمع خود پزیرا باشید.به خانم من ویزا می دادن ولی به خودم به علت سربازی نمیدادن ما گفتیم بعدمیایم هر2 را با هم میگیریم به نظرتون اشتباه کردیم؟آخه اون لحظه تصمیم گیری خیلی سخت و سریع بود.

به جمع منتظران خوش امدید دوست عزیز
بهتر این بود که ویزای خانمتون رو میگرفتید و انشالله بعد هم ویزای خودتون رو .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، soli asali ، godot ، قصه گو ، pari pariaaa ، farazz
یعنی بقیه دوستان که مثل ما بودن.هر2 نفر کلیرنس شدن؟مثل مورد ما کسی نبوده؟حالا کدوم سایت بریم و از کی چک کنیم ؟
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-05 ساعت 23:46)sophia نوشته:  سلام دوستان لطفا بهم جواب بدين , من اعصابم واقعا داغونه نميدونم , کجا هم بايد سوالمو بنويسم, اما لطفا بهم بگين, چيزي در مورد سوالم ميدونين , من امروز مصاحبه شدم , بعد از مصاحبه به من گفتن همه چي اوکي هست ولي نياز به چک بيشتري داريم, مصاحبم تو کانادا بود, ولي يه برگه سفيد بهم دادن که 221 refusal,بود اين برگه يعني چي ,يعني ريجکت شدم؟ اگه ريجکت شدم برا چي پاسپورتمو ازم تحويل گرفتن ؟ اعصابم شديدا ريخته به هم !!!!

سلام دوست عزیز، بهتره با خودشون تماس بگیرید شاید اشتباها این برگه رو به شما دادن، اگر قرار بود ریجکت بشید که رک بهتون میگفتن، با کسی که تعارف ندارن!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، KIMIA2005 ، sophia ، soli asali ، قصه گو ، pari pariaaa ، farazz ، nedaba ، nazanin fatemi
Exclamation 
(2013-12-05 ساعت 23:46)sophia نوشته:  سلام دوستان لطفا بهم جواب بدين , من اعصابم واقعا داغونه نميدونم , کجا هم بايد سوالمو بنويسم, اما لطفا بهم بگين, چيزي در مورد سوالم ميدونين , من امروز مصاحبه شدم , بعد از مصاحبه به من گفتن همه چي اوکي هست ولي نياز به چک بيشتري داريم, مصاحبم تو کانادا بود, ولي يه برگه سفيد بهم دادن که 221 refusal,بود اين برگه يعني چي ,يعني ريجکت شدم؟ اگه ريجکت شدم برا چي پاسپورتمو ازم تحويل گرفتن ؟ اعصابم شديدا ريخته به هم !!!!

منابع :
http://www.immihelp.com/visas/221grefusal
http://www.path2usa.com/221g-refusal-and...processing

What is 221(g)?
Applicants are ineligible under section 221(g) because the applicant failed to bring some information or document, or some further procedure or review by the consulate office or another U.S. government agency must be completed. During the interview the consular will advice you on further steps to getting together the correct documents. Call or visit your nearest US consulate to find out more.

I have got a 221g refusal. What do I do?
The officer will hand you over a 221g form with instructions and information about the additionally required information.

Follow these instructions for a 221(g) refusal form and provide as per the instructions.

In addition to just the missing documents, another reason could be that the officer/consulate wants to verify your case specifics with concerned authorities before making the decision and such cases can be put under "Administrative Processing".

If you have been requested to wait until the Consulate contacts you, please do not make an appointment. Your case requires further administrative processing and the Consulate will contact you once this has been completed.
نتیجه اینکه مشکل خاصی نیست و نگران نباشید به نظر من به دلیل همون بررسی بیشتر هست که این فرم رو بهتون دادند و شدیدا معتقدم پروسه کلیر شدن شما سریع اتفاق میافته . نگران چه چیزی هستید تازه پاسپورتتون رو هم که گرفتند . اگه از نظر اونها ریجکت شده بودید پاستون رو برای یادگاری که نگه نداشتن Smile
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، sophia ، soli asali ، pari pari ، pari pariaaa ، farazz ، peymanmohajer ، nedaba
Exclamation 
(2013-12-06 ساعت 00:27)mohamad92 نوشته:  یعنی بقیه دوستان که مثل ما بودن.هر2 نفر کلیرنس شدن؟مثل مورد ما کسی نبوده؟حالا کدوم سایت بریم و از کی چک کنیم ؟

دقیقا ما هم مثل مورد شما بودیم دوست عزیز. به همسرم که برنده اصلی بودند و فرزندم اعلام شد که میتونند ویزا رو بگیرند و فقط من مشمول بکگراند چک شدم . ما هم تصمیم گرفتیم همه بعد از کلیر شدن من ویزا بگیریم . به نظرم به هیچ عنوان نمیشه گفت شما اشتباه کردی یا کار درستی کردی. چرا که وضعیت هر کیس (خانواده ای ) با بقیه فرق داره . مثلا اگر من ویزام صادر نشه خانوادم به هیچ عنوان میلی برای رفتن ندارند . بعبارت دیگه مطلوب برای ما رفتن همگی با هم هست و اینکه بخوام خانواده رو بفرستم و چند ماه بعد خودم تقاضا بدم تا کارها درست بشه برای من توجیه نداره شاید برای فرد دیگه ای توجیه داشته باشه . پس اساسا نسخه واحدی نمیشه برای همه صادر کرد . ضمنا کیس خودتون رو از اینجا پیگیری فرمایید .
پیروز باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان