کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-04 ساعت 13:50)armina-2014 نوشته:  سلام دوستان
ما هم امروز صبح مصاحبه داشتيم و به جمع کليرنسى ها پىوستيم.تا الان کسى از ايروان کلييرشده که بدونيم چقدر تقريبا طول ميکشه يا نه؟

سلام دوست عزیزم .خوشحالم که مصاحبه تون انجام شد و خوش آمد میگم بخاطر پیوستن به جمع صمیمی ماBig Grin
والا اگه تاپیک کلیرنس رو خونده باشید متوجه میشید که تا الان فقط یه کیس کلیر شده از ایروان با 28روز اما بچه ها و حتی خود ما نزدیک 60-50 روز مصاحبه هامون میگذره و دریغ از یه خبر کوچیک!Sad
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
آقا اين حرف منو به منزله توهين برداشت نكنين ولي خداييش يكي بياد مسئول اين انرژي مثبتا بشه فكر كنم از بس انرژي مثبت داديم داره بلعكس جواب ميده
و هر روز يه صفحه كامل بايد اول انرژي مثبت بخونيم تا بعد به مطالب اصلي برسيم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
به نظر شما حدودا چند درصد برندگان لاتاری ایرانی تو مهاجرسرا عضو هستند؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: farshadm999 ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، Vahid2014 ، قصه گو ، kamix
سلام بچه ها سایت ابوظبی بروز شد الان چون کیس ما را بعد از دو هفته شناخت البته چند روز پیش ایمیل پیگیری زده بودم ( یک ساعت پیش چک کردم نمی شناخت ) امیدوارم خبرای خوب بشنویم
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
(2013-12-04 ساعت 17:24)masuodrh نوشته:  به نظر شما حدودا چند درصد برندگان لاتاری ایرانی تو مهاجرسرا عضو هستند؟

به نظر من ۳۰% شایدم کمتر! من دوستی‌ داشتم که برندهٔ ۲۰۱۲ بود ! مهاجرسرا که هیچی‌ بعد که برنده شده بود پاسپورت گرفته بود دستش می‌خواست بره آمریکا ! هر چی‌ می‌گفتم برادر باید ویزا بگیری مصاحبه بشی‌ میگفت نه این برنده شدن یعنی‌ اقامت دائم آمریکا!!!! وقتی‌ رفت فرودگاه مأمور چک این بهش گفت شما ویزا نداری تازه فهمید سفارتو ویزا چیه!!!! قصد توهین ندارم ولی‌ بعضیا واقعاً چیز... تشریف دارن!
خوشحالم.
(2013-12-04 ساعت 17:24)masuodrh نوشته:  به نظر شما حدودا چند درصد برندگان لاتاری ایرانی تو مهاجرسرا عضو هستند؟

شاید این فایل در تخمین تعداد و افراد یکم کمک کنه

آخرین اطلاعات کیسهای مهاجرسرا بروزرسانی 92/09/09
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، farshadm999 ، قصه گو ، amin arefi
خب..مثل اینکه امروز هم خبری نشد..
حالا بذارین کمی آمار بدم بهتون که خیلی براش زحمت کشیدم
از بین کیس های شماره 1 تا 1000 تا کنون حدود 26 کیس در ابوظبی کلیرنس خوردند و سایت ابوظبی کیس اونها رو میشناسه و از این تعداد فقط شماره ها 912...913 و 962 کلیر شدند ( که یکیشون هم کاربر عزیز، sea هستن)
و این در حالی است که تنها 7 کیس از این 26 کیس اسمشون در منتظرسرا هست.. پس حدس دوستان در مورد اینکه حداکثر 30% برندگان عضو مهاجرسرا باشن به واقعیت نزدیک تره..
پس تمام حساب و کتاب های خودتون رو در 3 ضرب کنید Wink
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-12-04 ساعت 22:38)masuodrh نوشته:  خب..مثل اینکه امروز هم خبری نشد..
از بین کیس های شماره 1 تا 1000 تا کنون حدود 26 کیس در ابوظبی کلیرنس خوردند و سایت ابوظبی کیس اونها رو میشناسه و از این تعداد فقط شماره ها 912...913 و 962 کلیر شدند ( که یکیشون هم کاربر عزیز، sea هستن)
و این در حالی است که تنها 7 کیس از این 26 کیس اسمشون در منتظرسرا هست.. پس حدس دوستان در مورد اینکه حداکثر 30% برندگان عضو مهاجرسرا باشن به واقعیت نزدیک تره..
سلام

مسعود جان اگه حساب صفر باشه تکلیف چیه ضربدر 3 باز هم میشه صفر که داداشWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، masuodrh ، ffrfar ، soli asali ، farshadm999 ، قصه گو ، meisam14 ، farazz ، amin arefi
دوستاى عزىزم انقدر ناشکرى نکنىد و امىد داشته باشىد.به اىن فکر کنىد که شماها فقط کلىرنس خوردىد و ىک آدم بدبختى مثل من نىستىد کعلاوه بر کلىرنس خوردن افسر ازش ضامنم خواسته.برىد خدارو شکرکنىد که اگه کلىر بشىد دىگه تموم شدىد ولى من کلىر هم بشم باز ىک جاى کارم مىلنگه و اون نداشتن ضامنه....
به خدا توکل کنىد عزىزان اگه تا اىنجاشو واستون خواسته از اىنجا به بعدشم اىشالا مىخاد
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
من سایت ابوظبیو ندیدم و نمیدونم ایرانی و غیر ایرانیو تفکیک میکنه یا نه ولی توی سایت سفارت انکارا وقتی کیسی کلیر میشه جلوش نمینویسه ایرانیه یا ترک
بنابراین اگه 26 نفر کلیر بخورن ممکنه مثلا 10 تاشون ایرانی باشن و 7 تا عضو مهاجرسرا

فکر میکنم همین قانون در ارتباط با ابوظبی هم صادق باشه
تشکر کنندگان: kage.omid ، farazz ، soli asali
(2013-12-04 ساعت 16:02)kiana11 نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 11:58)peymanmohajer نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 11:48)kiana11 نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 10:26)KIMIA2005 نوشته:  بنظر بنده ملاک اصلی برای ورود فقط اعتبار ویزا هستش و به اندازه اعتبارویزا که سفارت مشخص میکنه فرصت خواهید داشت که وارد ا م ر ی ک ا شوید یعنی اگر اعتبار ویزا 6 ماه خورده و از مدیکال 4 ماه مونده شما همون 6 ماه را فرصت دارید برای ورود چون خود سفارت مدارک مدیکال و تاریخ رو بررسی و در نظر داره و اگر نیاز باشه مدتی را که از مدیکال گذشته از اعتبار ویزا کسر خواهد کرد وبر اساس اون تاریخ اعتبار ویزا رو مشخص میکنه تنها مگر انکه قبل از گرفتن ویزا مدیکال اکسپایر بشه که در ان صورت بایستی ابتدا مدیکال تجدیدو سپس برای اخذ ویزا اقدام کرد .
موافقم ۱۰۰٪ علی اقا ،لپ مطلب را فرمودید ، وقتی سفارت می گوید تا اون موقع ،یعنی تا اون موقع وتمامWink
ولي آخرين جمله برگه آبي كليرنس ايروان خلاف اينو ميگه. عين جمله رو ميارم:
"مدت اعتبار ويزاي مهاجرتي به اندازه اعتبار برگه معاينه پزشكي مي باشد"
نميخوام ازش نتيجه قطعي بگيرم اما به نظر با اون چيزي كه اكثر دوستان فرمودند متضاد مياد.
دوست من صحبت های علی اقا هیچگونه مغایرتی با فرموده شما ندارد (دوباره عنایت بفرمایید ویک نظری بفرمایید) ایشون گفته اند اگر زمان اتمام مدیکال برای سفارت مهم باشد در زمان صدور ویزا ،سفارت تاریخ اتمام زمان ویزا را متناسب با زمان اتمام مدیکال می زنند
توجه بفرمایید سفارت در برگه ابی شما گفته مدیکال برایش مهم است وزمان اتمام ویزا را با توجه به زمان اعتبار مدیکال می زنند ، ونگفته من زمان اتمام ویزا را می زنم ولی شما به زمان اتمام ویزا توجه نکن وملاک را براتمام مدیکال قرار بده،دوست من توضیح برگه ابی شما برای قبل از صدور ویزا هست ونه برای بعد از صدور ویزا Wink
حالا این برای انکارا مهم است ومی گوید برو مدیکال را تمدید کن در غیر این صورت ویزا نمی زنم ، چون سفارت برای زمان اعتبار ویزای خود ارزش قایل هست واگر اینجوری بود تاریخ شش ماهه اعتبار میزد ولی می گفت به تاریخ من توجه نکنید به تاریخ مدیکال توجه کنید که این مسأله بسیار خنده داراست .وهمینطور برای ایروان هم مهم است وتوجه بفرمایید سفارت قبل از صدور ویزا گفته تاریخ اتمام مدیکال برایم مهم است وحالا هرکس می خواهد ۶ماه کامل اعتبار ویزا راداشته باشد بایستی مدیکالش را تمدید کند در غیر این صورت زمان اتمام ویزا شما به زمان اتمام مدیکال شما محدود میشود. وهمینطور برای ابوضبی که ممکن است برایش مهم باشد یا خیر
این توضیحات را دادم که در انتها بگویم سفارت تمام موارد را لحاظ وانگاه اقدام به صدور زمان اکسپایر ویزا همه ما می کند.وان تاریخ برای اداره مهاجرت آمریکا مهم می باشد واز ان تاریخ نباید تخطی صورت پذیرد وتمام صحبتهای که برای مدیکال توسط سفارتها صورت می پذیردقبل از صدور ویزا است ووقتی ویزا صادر شد تاریخ اتمام ویزا ملاک اصلی وواقعی ماست Big Grinدر ضمن در برگه ابی ابوضبی که جلوی من هست در مورد مدیکال چیزی نگفته وشاید برای ابوضبی مهم نباشد ، البته اگر اقای غفاری عزیز چون یکماه از مدیکلشون گذشته تاریخ ویزاشون ۶ ماهه باشد پس برای ابوضبی زمان مدیکال مهم نیست Wink همتون را دوست دارم

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

این استنباط من از موضوع بحث بر اساس اطلاعات مختصری است که دارم و ملاک 100 در 100 حساب نمیشه

طبق قوانین بین المللی مهاجرت تمام اشخاصی که قصد اقامت و مهاجرت به کشور دیگری داشته باشند از لحاظ سلامت جسمی باید توسط پزشک معتمد معاینه بشوند و اجازه ورود به خاک اون کشور منوط به تایید پزشک میباشد.
این قوانین شامل توریستها نمیشود.

ضمنا مدت زمان انقضای بعضی از آزمایشات پزشکی 6 ماه در نظر گرفته میشود و به قول تعدادی از دوستان در این مدت هم امکان دارد شرایطی بوجود آید تا نیاز به تکرار آزمایشات باشد ولی چون از تاریخ انقضا آزمایشات نگذشته پس پیگیری از طریق سفارت یا اداره مهاجرت انجام نخواهد شد.

طبق اظهار نظر دوستان هنگام انجام آزمایشات بسته ای تحویل گرفته میشود که باید در خاک آم ری ک ا تحویل داده شود
اگر این بسته تاریخ انقضا داشته باشد و بعد از این تاریخ تحویل داده شود اصلا شک نکنید که تا تکرار مجدد آزمایشات مدیکال که کمتر از 6 ماه اعتبار دارند ممکن است از ورود شما به خاک این کشور ممانعت بعمل آید.
البته شاید در آنجا کمپ یا جائی به شکل قرنطینه وجود داشته باشد که مراحل مدیکال قابل تکرار باشد در این مورد اطلاعاتی ندارم

بهتر است که هماهنگی لازم با کنسولگری کن تا کی یا خود سفارت در این مورد اجرا شود تا اگر لازم است مراحل مدیکال تکرار گردد

دوستان عزیز بنظر این حقیر موضوع را جدی بگیرید تا خدای نکرده با مشکلی روبرو نشوید

من خودم با کنسولگری تماس میگیرم و تمام موارد را سوال خواهم کرذ و به اطلاع شما عزیزان خواهم رساند

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

در این صبح برفی کلی انرژی مثبت برای دوستای عزیزم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
سلام به همه دوستان منتظر
صبح زيباي سرد زمستونيتون با اولين برف زمستوني بخير
خواستم سلامي كرده باشم و انرژي + امروز رو واسه هرچه سريعتر كلير شدن دوستان و منتظران ارئه كنم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
موفق باشيد
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
(2013-12-05 ساعت 02:10)ssafaye66 نوشته:  
من سایت ابوظبیو ندیدم و نمیدونم ایرانی و غیر ایرانیو تفکیک میکنه یا نه ولی توی سایت سفارت انکارا وقتی کیسی کلیر میشه جلوش نمینویسه ایرانیه یا ترک
بنابراین اگه 26 نفر کلیر بخورن ممکنه مثلا 10 تاشون ایرانی باشن و 7 تا عضو مهاجرسرا

فکر میکنم همین قانون در ارتباط با ابوظبی هم صادق باشه

جالب اینه که تمامی اسامی 26 کیسی که من دیدم ایرانی بودن و عرب اصلا توشون نبود
تشکر کنندگان: sargol2001@yahoo.com ، pari pariaaa ، farazz ، قصه گو ، میما ، soli asali
(2013-12-05 ساعت 12:10)آرادایمان نوشته:  با تشکر. من متوجه موضوع تاپیک بودم اما چون می خواستم از برندگان 2014 سوال بپرسم اینجا مطرح کردم.
به هر حال متشکر از پاسخ شما. می خواستم بدونم کسی با این شرایط برنده شده؟؟؟ خوب هر کسی می تونه با اسم فامیل و نام تولد همسرم این شماره رو بگیره؟؟؟ نمی تونه ؟؟؟/
خوب شماره رو بگیره. به دردش نمی خوره. شماره به نام برنده است و مدارک لازم رو خودتون باید براشون پست کنید. در ضمن همه تاپیکهای این قسمت مربوط به برندگان لاتاریست نه فقط این تاپیک!!
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان