کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
با سلام
اگه خدا قسمت کنه کلیر بشیم وقتی یه نفر از اعضای خانواده میره برای گرفتن ویزا باید برای گرفتن ویزای بقیه خانواده وکالت نامه داشته باشه؟!! دوست عزیزمون Javadi436 خودشون خواستن وکالت نامه ببرن؟!!
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، farazz ، shani89
دقیقا حق با شماست ممنونم حرفاتون تسکین دهنده بود. سایت واسه من نیومده بی زحمت یه باره دیگه تلاش کنین ممنونم.
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz ، shani89
(2013-12-06 ساعت 01:07)mohamad92 نوشته:  دقیقا حق با شماست ممنونم حرفاتون تسکین دهنده بود. سایت واسه من نیومده بی زحمت یه باره دیگه تلاش کنین ممنونم.

خواهش می کنم دوست عزیز . نشانی سایت هم به شرح ذیل هست :
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-06 ساعت 00:37)mrpahlevani نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 23:46)sophia نوشته:  سلام دوستان لطفا بهم جواب بدين , من اعصابم واقعا داغونه نميدونم , کجا هم بايد سوالمو بنويسم, اما لطفا بهم بگين, چيزي در مورد سوالم ميدونين , من امروز مصاحبه شدم , بعد از مصاحبه به من گفتن همه چي اوکي هست ولي نياز به چک بيشتري داريم, مصاحبم تو کانادا بود, ولي يه برگه سفيد بهم دادن که 221 refusal,بود اين برگه يعني چي ,يعني ريجکت شدم؟ اگه ريجکت شدم برا چي پاسپورتمو ازم تحويل گرفتن ؟ اعصابم شديدا ريخته به هم !!!!

منابع :
http://www.immihelp.com/visas/221grefusal
http://www.path2usa.com/221g-refusal-and...processing

What is 221(g)?
Applicants are ineligible under section 221(g) because the applicant failed to bring some information or document, or some further procedure or review by the consulate office or another U.S. government agency must be completed. During the interview the consular will advice you on further steps to getting together the correct documents. Call or visit your nearest US consulate to find out more.

I have got a 221g refusal. What do I do?
The officer will hand you over a 221g form with instructions and information about the additionally required information.

Follow these instructions for a 221(g) refusal form and provide as per the instructions.

In addition to just the missing documents, another reason could be that the officer/consulate wants to verify your case specifics with concerned authorities before making the decision and such cases can be put under "Administrative Processing".

If you have been requested to wait until the Consulate contacts you, please do not make an appointment. Your case requires further administrative processing and the Consulate will contact you once this has been completed.
نتیجه اینکه مشکل خاصی نیست و نگران نباشید به نظر من به دلیل همون بررسی بیشتر هست که این فرم رو بهتون دادند و شدیدا معتقدم پروسه کلیر شدن شما سریع اتفاق میافته . نگران چه چیزی هستید تازه پاسپورتتون رو هم که گرفتند . اگه از نظر اونها ریجکت شده بودید پاستون رو برای یادگاری که نگه نداشتن Smile
مرسي از شما لطف کردين
خودم حدس زدم که اينجوري باشه, اما وقتي ديدم نوشته برگه ريفيوزال ترسيدم,
2014AS00002xxx
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، farazz
(2013-12-05 ساعت 23:20)hedipes نوشته:  چرا هيچ خبري نيست؟؟؟؟؟

اره واقعا.انگار پشيمون شدن ديگه
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، hedipes ، pari pariaaa ، محبت ، farazz
(2013-12-06 ساعت 00:27)mohamad92 نوشته:  یعنی بقیه دوستان که مثل ما بودن.هر2 نفر کلیرنس شدن؟مثل مورد ما کسی نبوده؟حالا کدوم سایت بریم و از کی چک کنیم ؟

سلام
مورد ما هم مثل شما بود
به خانومم ویزا میدادن ولی ماهم مثل شما تصمیم گرفتیم
از لحاظ مالی واقعا به صرفه نیست با توجه به اینکه ما جز اولین مصاحبه شونده ها هستیم خیلی بعیده که ویزا تموم شه هرچند دور از ذهن هم نیست
حالا که انتخابمون رو کردیم باید امیدوار باشیم که اشتباه نکرده باشیم Wink
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، KIMIA2005 ، قصه گو ، محبت ، farazz ، SOLTANI11 ، mohamad92
من كه ميخوام به سفارت ايميل بزنم واقعا كلافه شدم ديگه!!! كسي از دوستان ايميل نزده؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
(2013-12-06 ساعت 01:25)mrpahlevani نوشته:  [quote='mohamad92' pid='447607' dateline='1386275842']
دقیقا حق با شماست ممنونم حرفاتون تسکین دهنده بود. سایت واسه من نیومده بی زحمت یه باره دیگه تلاش کنین ممنونم.

lمیشه لطف کنید لینک سفارت در آنکارا هم بذارید؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، farazz
سلام صبح جمعتون بخیر
این انتظار خواب صبح جمعه را هم از ما گرفته.... امروز جمعه است و امیدوارم که آنکارا خبرهای خوبی را برامون داشته باشه
اینم انرژی + امروز:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
(2013-12-06 ساعت 08:31)ali3875 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 01:25)mrpahlevani نوشته:  [quote='mohamad92' pid='447607' dateline='1386275842']

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
امیدوارم امروز خبرهای خوب زیادی داشته باشیم. دنیا دنیا انرژی مثبت
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: tabatabaie ، maryam_a ، pari pariaaa ، sal0811 ، محبت ، soli asali ، farazz
دوستان تو مهاجرسرا مورد داشتیم که به خاطر مثلا سربازی ریجکت کنن؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2013-12-06 ساعت 11:20)farnama نوشته:  دوستان تو مهاجرسرا مورد داشتیم که به خاطر مثلا سربازی ریجکت کنن؟
نه من که ندیدم. سربازی تو ایران اجباریه و به این موضوع آگاهی کامل دارن.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، farazz
(2013-12-06 ساعت 08:31)ali3875 نوشته:  

سفارت آنكارا اينه :
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: H Pier ، lighter ، محبت ، ffrfar ، soli asali ، farazz ، ramin_red
(2013-12-06 ساعت 02:17)hamed1286 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 00:27)mohamad92 نوشته:  یعنی بقیه دوستان که مثل ما بودن.هر2 نفر کلیرنس شدن؟مثل مورد ما کسی نبوده؟حالا کدوم سایت بریم و از کی چک کنیم ؟

سلام
مورد ما هم مثل شما بود
به خانومم ویزا میدادن ولی ماهم مثل شما تصمیم گرفتیم
از لحاظ مالی واقعا به صرفه نیست با توجه به اینکه ما جز اولین مصاحبه شونده ها هستیم خیلی بعیده که ویزا تموم شه هرچند دور از ذهن هم نیست
حالا که انتخابمون رو کردیم باید امیدوار باشیم که اشتباه نکرده باشیم Wink
سلام
خدمت شما دوستان عزیزم عرض کنم که هر کس با توجه به شرایط خانوادگی خودش چه به لحاظ اقتصادی و چه عاطفی میبایست در این خصوص تصمیم بگیره و قطعا تصمیم درستی خواهد بود Wink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، H Pier ، maryam_a ، sal0811 ، farazz ، قصه گو ، SOLTANI11 ، mehdir ، pari pariaaa ، NEURON ، hamed1286
همین الان آنکارا آپدیت شد هیچی کلیری نداشتیم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: aseman abi ، shani89 ، ghafari88 ، farazz ، pari pariaaa ، artam2 ، maryam_a ، قصه گو ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان