کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-02 ساعت 10:29)farzad021 نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:03)angelio.asian نوشته:  سلام
سایت ثبت نام را میزنم ولی چرا هیچ عکسا لعملی نشون نمیده https://www.dvlottery.state.gov/

یعنی این سایت باز میشه و کانتینیو را میزنم دیگه از اون به بعدش هیچی نمی یاد

لطفا راهنمایی بفرمایید

مرسی

دوست عزیز با زدن Ctrl + F5 مشکلتون حل میشه

چه وقت این دکمه ها رو بزنم ؟ وقتی سایتو میارم یا قبل ازاون ؟
تشکر کنندگان: farzad021
(2013-10-02 ساعت 12:57)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:28)BLACK_DAY نوشته:  
سایت ثبت نام را میزنم ولی چرا هیچ عکسا لعملی نشون نمیده https://www.dvlottery.state.gov/

لطفا راهنمایی بفرمایید

cach سیستم رو پاک کنید همون clear history
یه چند بار رفرش کنید

می شه لطفا دقیق بگید چه جوری پاک کنم راهنمایی کنید متوجه میشم
سپاسگزارم
دوست عزیز
توی همون صفحه ای که کانتینیو داره. Ctrl+F5 بزن خودش میاد
تشکر کنندگان: farzad021 ، angelio.asian
(2013-10-02 ساعت 12:57)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:28)BLACK_DAY نوشته:  

لطفا راهنمایی بفرمایید

cach سیستم رو پاک کنید همون clear history
یه چند بار رفرش کنید

می شه لطفا دقیق بگید چه جوری پاک کنم راهنمایی کنید متوجه میشم
سپاسگزارم
CTRL+ F5 یه صفحه ضاهر میشه سمت چپ صفحه که نوشته Today Yesterday هر چی اون تو هست پاک کنید.
(2013-10-02 ساعت 10:55)shayan-usa1993 نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:41)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 09:29)shayan-usa1993 نوشته:  
شما دیپلمت 11 ساله هستش
دوست عزیز گزینه مناسب برای شما Some university Courses.
انشالا پس از برنده شدن که مدرک کاردانی گرفتی میری یه ( معادل سازی کاردانی با پیش دانشگاهی) از اموزش پرورش میگیری همه چی حل میشه
ممنون از سوال خوبتون Wink

درود.

چون کاردانی دولتی هستش ، برای ریزنمرات فوق دیپلم پول میگیرن ، اگه فقط مدرک کاردانی رو معادل به پیش دانشگاهی کنم ، و ریزنمرات رو نبرم ، مشکلی پیش نمیاد که؟ ریزنمرات 3 سال دبیرستان رو دارم.
نه عزیزم از شما تو اموزش پرورش فقط فوق دیپلم میخوان برای معادل سازی به ریز نمرات کاری ندارن
دوستان عزیز

1-یکی گفت در قسمتی که تعداد بچه رو میپرسه اگر مجرد هستید و بچه ندارید بزنید 0...خالی نزارید گفت...درسته؟یا باید خالی گذاشت؟
2-جیمیل هم خوبه برای پر کردن فرم ثبت نام؟یا حتما باید ایمیل یاهو باشه؟ناحالا کسی با جیمیل قبول شده؟
3-تمامی اسامی و حروف باید به بزرگ نوشته باشه دیگه؟ مثلا GOOD ؟ یا کوچیک؟
4-جیمیل یا ایمیلی که میسازیم باید با اسم ما حتما همخونی داشته باشه؟یه اسم دیگه باشه رو ایمیل ایراد داره؟
5-در موقع ساختن ایمیل یا جیمیل حتما باید مشخصات و تاریخ تولد دقیق رو وارد کنیم؟مثلا اگر در ساختن جیمیل تاریخ تولد کمی اشتباه باشه چه تاثیری بر روند لاتاری داره؟
6-عکس اگر روتوش باشه ایراد داره؟چرا؟
7-مرکز معتبری رو برای ثبت نام سراغ ندارید؟
با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 13:21)zz24 نوشته:  دوستان عزیز

1-یکی گفت در قسمتی که تعداد بچه رو میپرسه اگر مجرد هستید و بچه ندارید بزنید 0...خالی نزارید گفت...درسته؟یا باید خالی گذاشت؟
2-جیمیل هم خوبه برای پر کردن فرم ثبت نام؟یا حتما باید ایمیل یاهو باشه؟ناحالا کسی با جیمیل قبول شده؟
4-جیمیل یا ایمیلی که میسازیم باید با اسم ما حتما همخونی داشته باشه؟یه اسم دیگه باشه رو ایمیل ایراد داره؟
5-در موقع ساختن ایمیل یا جیمیل حتما باید مشخصات و تاریخ تولد دقیق رو وارد کنیم؟مثلا اگر در ساختن جیمیل تاریخ تولد کمی اشتباه باشه چه تاثیری بر روند لاتاری داره؟
با تشکر فراوان
1.بله 0 بزارید
2. فرق نداره ولی جیمیل امنیتش بیشتره. اکثرا از جیمیل استفاده میکنن.
3. مهم نیس. مهم صحیح بودن اسمه.
4. اسم ایمیل مهم نیس. ولی ترجیحا از یه ایمیل تمیز استفاده کنیدWink
5.بله دوست عزیز دقیق وارد کنید. مگه چیزی واسه قایم کردن دارید؟؟؟؟
6. روتوش در حد تغییر RGB (پرتو نوری) تاثیر خاصی نداره ولی در حدی نباشه که مثلا اگه ریش دارید تو روتوش حذف بشه یا یه خال دارید اون تو عکس نباید حذف بشه یا مژه مصنوعی بزاریدBig Grin کلن عکس واقعیه شما باید باشه
7. معتبر ترین مرکز خوده شما هستید. به هیچ کس اعتماد نکنید.
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، zz24 ، farzad021 ، H Pier
(2013-10-02 ساعت 13:21)zz24 نوشته:  دوستان عزیز

با تشکر فراوان
۱دوست عزیز اگه اون قسمتو خالی‌ بذارید  خود سایت0 میذاره پس فرقی‌ نداره

۲ فرقی‌ نداره که چیه ایدیتون 

۳ فرقی‌ نداره ولی‌ کوچیک باشه 

۴ بهتره که به اسم خودتون باشه ولی‌ فرق نمی‌کنه

۵ مهم مشخصاتی که تو لاتاری میدی نه تو ایمیلتون

۶ حدلا امکان نباید روتوش بشه چون ممکن از قرعه کشی‌ حذفتون کنن 

۷ تنها جائی‌ که معتبر برای ثبت نام خود سایت لاتاری هستش که توی همین تایپک بارها اسمش اومده
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، zz24 ، farzad021
(2013-10-01 ساعت 21:21)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 21:15)King Eagle نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 19:51)fairy نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 19:50)Blacking نوشته:  تغییر که نکردم فقط چون گفتن عکس باید بروز باشه واسه همین گفتم
گفتم شاید بفهمن عکس تکراریه فرم رو رد کنن
اگه نمی خواید عکس جدید بگیرید فقط تاریخ عکستونو به روز کنید

چطوری؟
[size=large]برای تغییر تاریخ عکس::: روی عکس کلیک راست کنید بعد Properties رو بزنید بعد بالا برید رو زبونه Details حالا تو قسمت Origin یه نوشته هست به اسم Date Taken (زمان عکس گرفته شده) اونو تغییر بدید به 20/09/2013 Big Grin

سلام دوست عزیز.حتما لازمه تاریخو بروز کنیم یا اگه بروز نکنیم هم اشکال نداره؟Rolleyes
تشکر کنندگان: farzad021
(2013-10-02 ساعت 13:37)satin نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 21:21)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 21:15)King Eagle نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 19:51)fairy نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 19:50)Blacking نوشته:  تغییر که نکردم فقط چون گفتن عکس باید بروز باشه واسه همین گفتم
گفتم شاید بفهمن عکس تکراریه فرم رو رد کنن
اگه نمی خواید عکس جدید بگیرید فقط تاریخ عکستونو به روز کنید

چطوری؟
[size=large]برای تغییر تاریخ عکس::: روی عکس کلیک راست کنید بعد Properties رو بزنید بعد بالا برید رو زبونه Details حالا تو قسمت Origin یه نوشته هست به اسم Date Taken (زمان عکس گرفته شده) اونو تغییر بدید به 20/09/2013 Big Grin

سلام دوست عزیز.حتما لازمه تاریخو بروز کنیم یا اگه بروز نکنیم هم اشکال نداره؟Rolleyes
نه عزیزم مهم نیس اینا جنبه اموزش داره برای کسی که می خواد استفاده کنه. ولی خوب عکستون عمرش از یه سال بیشتر نباشه بهتره که اگه ایشالا برنده شدید تشخیص چهره ی شما نسبت به پاسپورتتون براشون خیلی راحت باشه
تشکر کنندگان: farzad021 ، satin
بچه ها من رو ادامه که کلیک میکنم یه صفحه سفید وامیشه دیگه هیچی نمیاد چه کنم؟Sad
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 13:46)Arashiv نوشته:  بچه ها من رو ادامه که کلیک میکنم یه صفحه سفید وامیشه دیگه هیچی نمیاد چه کنم؟Sad
یه کم دقیق تر توضیح بدید تا کمکتون کنم. از چه مرورگری استفاده میکنید و دقیقا تو چه مرحله ای؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان ميخواستم بدونم تو قسمت آخر فرم ثبت نام كه نوشته تعداد فرزندان رو بنويسيد كسايي كه بچه ندارن بايد صفر بنويسن يا اينكه باكس رو خالي بزاريم؟ در ضمن من متاهل هستم بخاطر همين ميخوام بدونم كه جواب درست رو بزنم دوستان لطفا فوري جواب منو بديد . با تشكر
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 13:53)mohsenicash نوشته:  با سلام دوستان ميخواستم بدونم تو قسمت آخر فرم ثبت نام كه نوشته تعداد فرزندان رو بنويسيد كسايي كه بچه ندارن بايد صفر بنويسن يا اينكه باكس رو خالي بزاريم؟ در ضمن من متاهل هستم بخاطر همين ميخوام بدونم كه جواب درست رو بزنم دوستان لطفا فوري جواب منو بديد . با تشكر

شما که متاهل هستید حتما 0 بزارید. کلن هیچ گزینه ای رو خالی نزارید.
تشکر کنندگان: farzad021 ، mohsenicash
(2013-10-02 ساعت 13:49)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 13:46)Arashiv نوشته:  بچه ها من رو ادامه که کلیک میکنم یه صفحه سفید وامیشه دیگه هیچی نمیاد چه کنم؟Sad
یه کم دقیق تر توضیح بدید تا کمکتون کنم. از چه مرورگری استفاده میکنید و دقیقا تو چه مرحله ای؟؟؟؟

دمت گرم.گفتی مرورگر 2زاریم افتاد.با اینترنت اکسپلورر رفتم درس شدBig Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، satin ، angelio.asian
دوستان ميخواستم بدونم زود يا دير ثبت نام كردن چه تاثيري روي روند كار ميزاره؟با تشكر
تشکر کنندگان: angelio.asian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان