کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-02 ساعت 14:13)mohsenicash نوشته:  دوستان ميخواستم بدونم زود يا دير ثبت نام كردن چه تاثيري روي روند كار ميزاره؟با تشكر

هیچ تاثیری نداره و برند شدن کاملا اتفاقیه
تشکر کنندگان: angelio.asian
دوستان در قسمت آدرس که نوشته in care of اسم خودمونو بزنیم یا بنویسیم N/A ؟
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان.خواهش می کنم فقط برای خودتان ثبت نام کنید و اگر بالای 21 سال دارید برای پدر و مادر خود ثبت نام نکنید زیرا طبق قوانین مهاجرت اگر پدر ومادر شما برنده شوند نمی توانند شما را با خود ببرندیا اگر بتوانند ببرند حدود 10 سال زمان می برد ولی اگر شما به عنوان فرزند قبول شوید و بروید می توانید به محض اینکه اقامت دایم گرفتید برای پدر و مادر خود اقامت بگیرید پس شانس خود را از دست ندهید این هم به نفع شماست و هم به نفع پدر و مادرتان.
(2013-10-02 ساعت 14:13)mohsenicash نوشته:  دوستان ميخواستم بدونم زود يا دير ثبت نام كردن چه تاثيري روي روند كار ميزاره؟با تشكر
زمان ثبت نام هیچ تاثیری در قبولی نداره.

علم فیزیک اینو ثابت کرده که تمامی قرعه کشی ها اگه بصورت صحیح و بدون دستبرد باشه در علم فیزیک به مقوله احتمالات بستگی داره (که عامه اونو با کلمه ی شانس میشناسن) و برنده شدن کاملا اتفاقی هست.

در ضمن فیزیک اینم میگه که کسانی که برای بار اول توی هر قرعه کشی شرکت میکنن شانسشون به مراتب بالاتر از اشخاصی هست که برای بار چندم اینکارو انجام میدن.
تشکر کنندگان: shayan-usa1993 ، satin ، ali258
(2013-10-02 ساعت 14:19)satin نوشته:  دوستان در قسمت آدرس که نوشته in care of اسم خودمونو بزنیم یا بنویسیم N/A ؟
کلن معنی In Care Of یعنی (تحت سرپرستی)
اگه خونه پدرتی. اسم پدر
اگه سرپرست خونه خودتونید N/A
اگه خونه شخص دیگری به صورت دائم. اسم اون شخص
تشکر کنندگان: satin
(2013-10-02 ساعت 14:25)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:13)mohsenicash نوشته:  
[color=#FF4500]کاملا اتفاقی .

در ضمن فیزیک اینم میگه که کسانی که برای بار اول توی هر قرعه کشی شرکت میکنن شانسشون به مراتب بالاتر از اشخاصی هست که برای بار چندم اینکارو انجام میدن.

خدایا کار بچه هایی رو که امسال اولین بار ثبت نام میکنن راست بیار که بتونن برن . مثل من . و بچه هایی که چندمین بارشون هستش
.Rolleyes
NO امضاءTongue
تشکر کنندگان: mahbube ، BLACK_DAY ، satin ، عشق رفتن ، angelio.asian ، ali258
بچه ها من چجوری عکسمو 600در600کنم؟
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، angelio.asian
من پاسپورت ندارم!ینی نمیشه ثبتنام کنم!
(2013-10-02 ساعت 14:47)mahbube نوشته:  من پاسپورت ندارم!ینی نمیشه ثبتنام کنم!
میتونید ثبت نام کنید ولی نحوه هجی اسم و فامیلتون رو در فرم ثبت نام یادداشت کنید و وقتی رفتید برای گرفتن پاسپورت ازشون بخواین همونو واستون بنویسن، تاریخ تولدتون رو هم در سایت تایم دات آی آر چک کنید که شاتباه ننویسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، mahbube ، rouzbehdarvishi ، angelio.asian
(2013-10-02 ساعت 14:44)Arashiv نوشته:  بچه ها من چجوری عکسمو 600در600کنم؟
برای تغییر سایز عکس (راحت ترین روش)
روی عکس کلیک راست کنید.
بعد Open with.......Paint
وقتی عکستون باز شد بالا صفحه سمت چپ یه گزینه به اسمRe Size هست.

روی اون کلیک کنید.

یه کادر کوچیک باز میشه با دوتا گزینه بالاش که نوشته Percentage و Pixel اونرو به Pixel تغییر بدید.
حالا توی اون دوتا کادر (به اسم Horizontal و Vertical ) عدد رو به 600 در 600 تغییر بدیدWink
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، amir-inFo ، angelio.asian
سلام دیپلم کاردانش رو چی باید بکنم؟ پیش دانشگاهی نداریم که! ایا اگر قبول بشیم معادل سازی میشه؟
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
دوستان گفته شده برای عکس نباید روتوش انحام داد من یکم مشکل جوش داه صورتم روتوش در این حد که همین چند نقطه رو پاک کنن تو صورتم که مشکل نداره ؟
یا اصلا روتوش کلا مشگل نداره ؟
یه سوال دیگه هم اینکه میشه مدرکی که چند ماه دیگه خواهیم گرفت رو بنویسیم چون من از برخی افراد شنیدم تا قبل از اعلان نتایج و بعد از ثبت نام چیزی رو که نوشتن گرفتن اما مشکلی نداشته
حالا نمیدونم واقعا درستش کدومه اینکه چیزی که هستیم رو بنویسیم یا چیزی که چند ماه دیگه به طور قطع خواهیم شد ؟
(2013-10-02 ساعت 15:39)kolange_edalat نوشته:  سلام دیپلم کاردانش رو چی باید بکنم؟ پیش دانشگاهی نداریم که! ایا اگر قبول بشیم معادل سازی میشه؟
پست رو در تاپیک خودش مطرح کنید.
http://mohajersara.com/thread-6852.html
فک کنم واسه شما سابقه کاری لازمه
(2013-10-02 ساعت 15:40)bigjust نوشته:  دوستان گفته شده برای عکس نباید روتوش انحام داد من یکم مشکل جوش داه صورتم روتوش در این حد که همین چند نقطه رو پاک کنن تو صورتم که مشکل نداره ؟
یا اصلا روتوش کلا مشگل نداره ؟
یه سوال دیگه هم اینکه میشه مدرکی که چند ماه دیگه خواهیم گرفت رو بنویسیم چون من از برخی افراد شنیدم تا قبل از اعلان نتایج و بعد از ثبت نام چیزی رو که نوشتن گرفتن اما مشکلی نداشته
حالا نمیدونم واقعا درستش کدومه اینکه چیزی که هستیم رو بنویسیم یا چیزی که چند ماه دیگه به طور قطع خواهیم شد ؟
اگه طوری روتوش کنید که ظاهرتون به صورت کلی تغییر نکنه مشکلی نداره.(مثلا" اگه پوستتون رنگش سبزه تیره هست اگه به سفیدی تمایلش بدید ممکنه بعدا" گیر بدن)
اگه مطمئنید که تا قبل از اعلام نتایج یعنی اول می که میشه همون اردیبهشت. مدرکتونو میگیرید مشکلی نیست بزنید ولی اگه اطمینان ندارید مدرک فعلی رو بزنید. اونا کاری ندارن که در این مدت تا اعلام نتایج هرکاری کنید حتی ازدواج فقط در صورت قبولی باید مدارکو درست بفرستید.
تشکر کنندگان: 327 ، bigjust ، angelio.asian
از لینک زیر می تونین عکستون را کراپ کنید.
http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان