کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام ببخشید اگه تاریخ تولدو اشتباه بزنی جاعه اصلاح نداره؟اخه دوستم جاعه تاریخ تولد شناسنامش ماله واقعیشو زدا حواسش نبوده انقد که توایران همه 2 تاریخ تولدن واسه نیمه اول دومو مدرسه همه قاتی میکنن
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 16:31)mahbube نوشته:  سلام ببخشید اگه تاریخ تولدو اشتباه بزنی جاعه اصلاح نداره؟اخه دوستم جاعه تاریخ تولد شناسنامش ماله واقعیشو زدا حواسش نبوده انقد که توایران همه 2 تاریخ تولدن واسه نیمه اول دومو مدرسه همه قاتی میکنن

نه مشکلی‌ پیش نمیاد اگه برنده بشن می‌تونن بهkcc ایمیل بدن و درستش کنن
تشکر کنندگان: mahbube ، angelio.asian
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک سوال داشتم
عکسی که برای ثبت نام در لاتاری می دهیم باید حتما عکسپاسپورت باشه؟
یا اگه فرق داشته باشه مشکل نداره؟
تشکر کنندگان: mahbube
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خلبان حمیدرضا پهلوانی گفت: با عنایت به دستور ریاست محترم جمهوری مبنی بر راه اندازی مجدد خط پرواز مستقیم بین ایران - آمریکا، با هدف ارائه خدمات بهتر و بیشتر به هموطنان، سازمان هواپیمایی کشوری، چگونگی برقراری مسیر پروازی مذکور را در دستور کار خود قرار داد.

فقط مونده قبول شیم دیگه ... ای خدا

(2013-10-02 ساعت 14:44)Arashiv نوشته:  بچه ها من چجوری عکسمو 600در600کنم؟

اگه نتونستید یه جا آپلود کنید ادرس بدید تا درستش کنم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: angelio.asian ، mahbube
من سوال دارم ولی میدونم اینجا جاش نیست ! نمیدونستم کجا بپرسم امیدوارم منو ببخشین ..
مراحل کامل لاتاری چجوریه ؟ مثلا بعد از ثبت نام ! اگه دراومدیم ! چیکار باید کنیم ؟
یا بعد انجام همه ی کارا میشه انتخاب کرد به دلخواه تو کدوم شهر یا ایالت زندگی کنیم ؟ پس از ورود قطعا باید یه سری کارا رو انجام بدیم ! بهتره روند کار چجوری پیش بره ؟ آیا حمایت مالی و .. رو داریم ؟ هزینه ها چجوره مثلا !
واسه داشتن اطلاعات میخوام بدنم که گیج نشم ..
ممنون
تشکر کنندگان: angelio.asian
نقل قول:بچه ها من چجوری عکسمو 600در600کنم؟

Black Day عزیز درست گفتن
یه روش دیگه هم هست که تغییری در کیفیت ایجاد نمیکنه
نرم افزار فتوشاپ رو باز کنید
عکس مورد نظر را انتخاب کنید (Open)
کلید های ترکیبی Ctrl+Alt+I رو بفشارید
پنچره ای مطابق شکل برای تغییر سایز و اندازه ی تصویر به صورت استاندارد باز میشود
[عکس: 39770241281422678910.png]
از اینجا میتوانید سایز و مقدار پیکسل و همچنین DPI رو تغییر دهید
دقت کنید برای تغییر سایز پیکسل از قسمت اولیه پنجره باید استفاده کرد
راستی شما اهل قم هستید؟؟!!!
مخلص همه
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، angelio.asian ، BLACK_DAY
(2013-10-02 ساعت 17:27)arash1372 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
یک سوال داشتم
عکسی که برای ثبت نام در لاتاری می دهیم باید حتما عکسپاسپورت باشه؟
یا اگه فرق داشته باشه مشکل نداره؟

نه حتما نباید عکس پاسپورت باشه و باید عکس جدیدی باشه
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، arash1372 ، BLACK_DAY ، angelio.asian ، mahbube
(2013-10-02 ساعت 17:43)327 نوشته:  من سوال دارم ولی میدونم اینجا جاش نیست ! نمیدونستم کجا بپرسم امیدوارم منو ببخشین ..
مراحل کامل لاتاری چجوریه ؟ مثلا بعد از ثبت نام ! اگه دراومدیم ! چیکار باید کنیم ؟
یا بعد انجام همه ی کارا میشه انتخاب کرد به دلخواه تو کدوم شهر یا ایالت زندگی کنیم ؟ پس از ورود قطعا باید یه سری کارا رو انجام بدیم ! بهتره روند کار چجوری پیش بره ؟ آیا حمایت مالی و .. رو داریم ؟ هزینه ها چجوره مثلا !
واسه داشتن اطلاعات میخوام بدنم که گیج نشم ..
ممنون

به یاری خدا حتما قبول میشید.Shy
مراحل بعدی رو میتونید تو تاپیکهای دیگه و سفرنامه ها بخونین..
تا زمان قبولی صبر کنید.Wink
تشکر کنندگان: 327 ، angelio.asian ، mahbube
سلام تو قسمت Mailing Address باید آدرس خودمونو بنویسیم "؟
(2013-10-02 ساعت 18:23)Blacking نوشته:  سلام تو قسمت Mailing Address باید آدرس خودمونو بنویسیم "؟

بله
تشکر کنندگان: Blacking ، angelio.asian ، mahbube
(2013-10-01 ساعت 22:14)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:08)panyi نوشته:  دوستان لطفا به من بگین منی‌ که دیپلم هنرستان دارم کدوم گزینه بزنم؟
1- high school degree مدرک دیپلم دبیرستان
2-vocational school اموزشگاه حرفه ای
با این وضعیت شرایط شما قابل قبول نیس. ولی اگه بخوای میتونی بری دیپلم 12 ساله یا همون پیش دانشگاهی بگیری اگه این کارو میتونی بکنی بزن High School No Degree. اگه نه vocational Degree باید بزنی و سابقه کار ارائه بدی

سابقه کار باید به چه صورت ارائه بشه که قابل قبول باشه؟

(2013-10-02 ساعت 18:24)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 18:23)Blacking نوشته:  سلام تو قسمت Mailing Address باید آدرس خودمونو بنویسیم "؟

بله

آدرس فقط خیابون و تقاطع و کوچه رو بنویسم دیگه شهر + استان رو تو آدرس ننویسم؟
(2013-10-02 ساعت 14:28)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:19)satin نوشته:  دوستان در قسمت آدرس که نوشته in care of اسم خودمونو بزنیم یا بنویسیم N/A ؟
کلن معنی In Care Of یعنی (تحت سرپرستی)
اگه خونه پدرتی. اسم پدر
اگه سرپرست خونه خودتونید N/A
اگه خونه شخص دیگری به صورت دائم. اسم اون شخص

داداش تو آموزشها اومده که اسم شخصی که مجاز به دریافت نامه میباشد رو بنویسید
ولی شما میگید که تحت سرپرستی حالا کدومش درسته؟
(2013-10-02 ساعت 18:34)Blacking نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:14)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:08)panyi نوشته:  دوستان لطفا به من بگین منی‌ که دیپلم هنرستان دارم کدوم گزینه بزنم؟
1- high school degree مدرک دیپلم دبیرستان
2-vocational school اموزشگاه حرفه ای
با این وضعیت شرایط شما قابل قبول نیس. ولی اگه بخوای میتونی بری دیپلم 12 ساله یا همون پیش دانشگاهی بگیری اگه این کارو میتونی بکنی بزن High School No Degree. اگه نه vocational Degree باید بزنی و سابقه کار ارائه بدی

سابقه کار باید به چه صورت ارائه بشه که قابل قبول باشه؟

(2013-10-02 ساعت 18:24)mahdibashoma نوشته:  

بله

آدرس فقط خیابون و تقاطع و کوچه رو بنویسم دیگه شهر + استان رو تو آدرس ننویسم؟

کشور 8e شهر 8d
برای بقیه آدرس لاین 1 و 2
دوستان برای پرینت گرفتن از نرم افزار Foxit phantom استفاده کنید تبدیل به pdf میگنه مثل ادوبی آکروباته اما خیلی خیلی سبکتر

پی نوشت : لیسانس دانشگاه آزاد university degree میشه دیگه ؟
تشکر کنندگان:
سلام، مادامی که دادگاه حکم به جدایی نداده باید married را انتخاب کنید و اسم و مشخصات همسر را بنویسید و همچنین تمام بچه های زیر 21 سال. حتی اگر همسر یا فرزند با شما مهاجرت نکنند یا شما نخواهید که آن ها مهاجرت کنند. اگر تا زمان ثبت نام حکم جدایی از دادگاه گرفتید گزینه divorced را بزنید و فقط مشخصات بچه های که در روز ثبت نام زیر 21 سالند رو بنویسید.

(2013-10-02 ساعت 18:23)گل نهال نوشته:  دوستان لطفاً راهنماييم كنيد. يكي توي پيغام خصوصي ازم پرسيده كه:

سلام خانم گلنهال
من و همسرم نزديك به يك ساله كه با هم زندگي نمي كنيم و با هم هيچ رابطه اي نداريم الان براي ثبت نام ميتونم بنويسم departed??
و اينكه شايد تا سال بعد بصورت رسمي متاركه كنيم من بايد چطوري ثبت نام كنم و اينكه اسم فرزندم را ميتونم بنويسم موقع ثبت نام؟
ممنون از كمكي كه به من ميكنيد
تشکر کنندگان: gbtm ، گل نهال ، laili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان