کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-07 ساعت 13:15)ali258 نوشته:  ببخشید کسی میدونه فلکه چهارم به انگلیسی چی میشه؟
4th sq
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، ali258 ، angelio.asian
(2013-10-07 ساعت 01:03)m-samet نوشته:  من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون
اصلا و به هیچ عنوان دوباره ثبت نام نکنید وگرنه از لیست قرعه کشی حذف خواهیدشد.
اصلا ثبت نام بدون عکس امکان نداره.و اگر عکس مشلی داشته باشه باز هم خود سایت ارور میده. پس اگه همه چیز خوب پیش رفته و شما ثبت نام رو کامل طی کردید و کد رهگیی دارید پس مشکلی نیست.

(2013-10-07 ساعت 01:46)Samand نوشته:  سلام
من قبلاً یک سوال پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم:
من تابعیت یک کشور دیگر را هم دارم. در آن کشور اسم و فامیل من تغییر کرده، یعنی در حال حاضر دو اسم مختلف و دو فامیل مختلف دارم میتونم دوبار فرم را پر کنم؟ یکبار با مشخصات ایرانی و یکبار با مشخصات کشوری که تابعیت ان را دارم؟
ممنون
ببنید دوست عزیز در همون پاسپورت جدید شما باز هم محل تولد ایران خورده ! پس شما نمیتونید دوبار ثبت نام کنید چون محل تولد شما ایرانه و هر ایرانی جدا از اینکه کجا زندگی میکنه فقط یه بار میتونه ثبت نام کنه.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، behzad2013 ، fairy ، King Eagle ، angelio.asian
سلام ببخشید سایت http://dvlottery.state.gov/ برای من باز نمیشه و ارور ssl میده اما با ف ی ل ت ر ش.ک.ن باز میشه !
مشکل چیه ؟
تشکر کنندگان: angelio.asian
سلام به همه عزیزان
دوستم با google chrome ثبت نام کرده تمام مراحل درست اما بهش confirmation number ندادن!!! دوباره از mozila وارد شده ثبت نام کرده اینبار confirmation number گرفته آیا دوبار ثبت نام کردن تقلب محسوب نمیشه مشکلی واسش پیش نمیاد. ممنون میشم اگه جواب بدین از نگرانی در بیاد
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 14:18)athenaa نوشته:  ممنون دوستم.
اگه نخواد پیش دانشگاهی بخونه باید بازم سابقه کار ارائه بده درسسته؟ چون دیپلمش 11 سالست .
بله
دیپلم هنرستان( 11 ساله). از نظر لاتاری دیپلم محسوب نمیشه.

وکسانی که دیپلم 11 ساله دارند 2 راه دارند:

1.اقدام به کسب مدرک پیش دانشگاهی کنند.
(در صورت استفاده از روش 1 گزینه High School No degree مناسب میباشد)

2.سابقه کار ارائه بدهند.
(در صورت استفاده از روش 2 گزینه Vocational School)
تشکر کنندگان: athenaa ، satin ، محبت ، angelio.asian
(2013-10-07 ساعت 15:25)watson نوشته:  سلام ببخشید سایت http://dvlottery.state.gov/ برای من باز نمیشه و ارور ssl میده اما با ف ی ل ت ر ش.ک.ن باز میشه !
مشکل چیه ؟

با اینترنت اکسپلورر 8 امتحان کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 15:36)من نسترن نوشته:  سلام به همه عزیزان
دوستم با google chrome ثبت نام کرده تمام مراحل درست اما بهش confirmation number ندادن!!! دوباره از mozila وارد شده ثبت نام کرده اینبار confirmation number گرفته آیا دوبار ثبت نام کردن تقلب محسوب نمیشه مشکلی واسش پیش نمیاد. ممنون میشم اگه جواب بدین از نگرانی در بیاد

اگه کانفرمیشن نگرفته بودن ثبت نام نشده بودن
فقط در صورتی که کانفرمیشن رو بگیرن و دوباره ثبت نام کنن تقلب محسوب میشه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: zz24 ، BLACK_DAY ، satin ، محبت ، من نسترن
(2013-10-07 ساعت 01:48)m-samet نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:29)King Eagle نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:03)m-samet نوشته:  من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون

مگه شما عکس رو آپلود نکردین؟ اگه این کار رو انجام دادین که دیگه حله

من فقط آدرس عکس رو به وسیله تولبار وارد کردم بعد فرم روپر کردم رفت مرحله بعد Sad بعدش چک کردم ونهایش کردم نوشت ثبت نام موفقیت آمیز بودهSad

منظورتون از تولبار همون گزینه choose file هست؟تو اون باید کلیک کرد؟یکی گفت browse ولی من ندیدم!!!!!
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 02:55)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:28)zz24 نوشته:  دوستان عزیز درسته سوالام شاید تکراری باشه ولی در صفحات جواب های متفاوت میبینم... یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید
مثلا یکی میگه میدل نیم رو دخ تیک بزنید یکی میگه اصلا ولش گنید؟؟؟؟؟کدوم درسته؟

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
سلام و شب خیر بنا به دینی که به مهاجر سرا دارم و با استنباط مطالب مفید سایر ذوستان:
1_ اگر شما آدرس ثابتی ندارید و از آدرس مثلا" پدرتون استفاده کردین اسم شریفشون رو اینجا بنویسید.
2_با حروف بزرگ و کوچیک هیچ فرقی نداره.( شما خیلی حساس شدین)
3_بله some university courses درست هست.
4_ بله yes رو انتخاب میکنید و با گزینه بعدif not you must enter the country from کاری ندارید.
5_شما اول عکسی که روی سی دی دارید رو روی کامپیوترتون کپی کنید در قسمت entrant photograph شما باید روی دکمه browse که دقیقا" جلوی عبارت photograph file name
هست رو فشار بدید. که پنجره ای باز خواهد شد و شما عکسی که روی سیستمتون ذخیره کرده بودین رو اونجا اضافه میکنید و به این شکل پروژه آپلود عکستون تموم میشه.
البته اگر باز هم سوالی تو ذهنتون باقی مونده بپرسین که این یه جور مرور واسه همه کسایی هست که تا حالا ثبت نام نکردن. و من امشب آخر وقت ثبت نام کردم البته با کلی استرس واسه همه آرزوی موفقیت دارم. Wink

دوست عزیزم با تشکر فراوان از شما و همه ی کسانی که پاسخ میدن

من هنوز به مشکل عکس برخوردم...همه میگن در قسمت photograph که نوشته photograph file name باید گزینه browse باشه ولی من کادر میبینم روش نوشته choose file ....یعنی کادری که نوشته باشه (برووز)ندیدم...و به جاش چوز فایل نوشته...بخدا راس میگم....نمیدونم اشکال از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد دوستان میگن با فشار دادن دکمه برووز یا همون چوز فایل عکسی که از سی دی ریختید رو کامپیوتر رو انتخاب کنید و همین؟؟؟؟؟؟(همین کافیه؟)پس بحث آپلود چیه؟....ممنون میشم توضیحات تکمیلی بدهید دوستان....و اینکه من دکمه بروز رو نمیبینم ....

در مورد همین فایل عکس که رو سی دی ریختیم هم سوال مهمی دارم اینکه وقتی عکسی رو سی دی هست رو عکاس بهمون داده و ما میخواهیم با فشار دادن دکمه بروز بریزیم تو اون کادر برای ثبت نام ....در کمال تعجب دیدم که نام فای عکسم فامیلیم رو گذاشته عکاس ولی به اشتباه....ایا ممکنه اشکال ایجاد بشه نام فایل عکس خودم که با فامیلیم کمی تفاوت داره؟

یه سوال مهم دیگه هم دارم در قسمت mailing address in care of یکی بهم گفت اگر تو خونه پدری زندگی میکنید و خونه مال باباتونه اگر اسم خودت رو هم بنویسی ایراد نداره.....ولی شما گفتین که اسم صاحب خونه رو بنویسیم.....(کسی که خونه ماله تونه؟)
تشکر کنندگان: behzad2013
(2013-10-07 ساعت 18:02)zz24 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:48)m-samet نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:29)King Eagle نوشته:  
ممنون

مگه شما عکس رو آپلود نکردین؟ اگه این کار رو انجام دادین که دیگه حله

من فقط آدرس عکس رو به وسیله تولبار وارد کردم بعد فرم روپر کردم رفت مرحله بعد Sad بعدش چک کردم ونهایش کردم نوشت ثبت نام موفقیت آمیز بودهSad

منظورتون از تولبار همون گزینه choose file هست؟تو اون باید کلیک کرد؟یکی گفت browse ولی من ندیدم!!!!!

تو فرم ثبت نام سوال 7 بقل کادر عکس یه گزینه Browse هست روی اون کلیک میکنی ازت ادرس عکس رو توی سیستمت میخواد. ادرس رو میدی پیام میده عکس اپلود شد به همین راحتی/ اگه اپلود نشه خطا میده و متوجه میشی. اگه نداده یعنی درسته
تشکر کنندگان: behzad2013 ، محبت ، zz24
(2013-10-07 ساعت 18:27)zz24 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 02:55)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:28)zz24 نوشته:  دوستان عزیز درسته سوالام شاید تکراری باشه ولی در صفحات جواب های متفاوت میبینم... یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید
مثلا یکی میگه میدل نیم رو دخ تیک بزنید یکی میگه اصلا ولش گنید؟؟؟؟؟کدوم درسته؟

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
سلام و شب خیر بنا به دینی که به مهاجر سرا دارم و با استنباط مطالب مفید سایر ذوستان:
1_ اگر شما آدرس ثابتی ندارید و از آدرس مثلا" پدرتون استفاده کردین اسم شریفشون رو اینجا بنویسید.
2_با حروف بزرگ و کوچیک هیچ فرقی نداره.( شما خیلی حساس شدین)
3_بله some university courses درست هست.
4_ بله yes رو انتخاب میکنید و با گزینه بعدif not you must enter the country from کاری ندارید.
5_شما اول عکسی که روی سی دی دارید رو روی کامپیوترتون کپی کنید در قسمت entrant photograph شما باید روی دکمه browse که دقیقا" جلوی عبارت photograph file name
هست رو فشار بدید. که پنجره ای باز خواهد شد و شما عکسی که روی سیستمتون ذخیره کرده بودین رو اونجا اضافه میکنید و به این شکل پروژه آپلود عکستون تموم میشه.
البته اگر باز هم سوالی تو ذهنتون باقی مونده بپرسین که این یه جور مرور واسه همه کسایی هست که تا حالا ثبت نام نکردن. و من امشب آخر وقت ثبت نام کردم البته با کلی استرس واسه همه آرزوی موفقیت دارم. Wink

دوست عزیزم با تشکر فراوان از شما و همه ی کسانی که پاسخ میدن

من هنوز به مشکل عکس برخوردم...همه میگن در قسمت photograph که نوشته photograph file name باید گزینه browse باشه ولی من کادر میبینم روش نوشته choose file ....یعنی کادری که نوشته باشه (برووز)ندیدم...و به جاش چوز فایل نوشته...بخدا راس میگم....نمیدونم اشکال از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد دوستان میگن با فشار دادن دکمه برووز یا همون چوز فایل عکسی که از سی دی ریختید رو کامپیوتر رو انتخاب کنید و همین؟؟؟؟؟؟(همین کافیه؟)پس بحث آپلود چیه؟....ممنون میشم توضیحات تکمیلی بدهید دوستان....و اینکه من دکمه بروز رو نمیبینم ....

در مورد همین فایل عکس که رو سی دی ریختیم هم سوال مهمی دارم اینکه وقتی عکسی رو سی دی هست رو عکاس بهمون داده و ما میخواهیم با فشار دادن دکمه بروز بریزیم تو اون کادر برای ثبت نام ....در کمال تعجب دیدم که نام فای عکسم فامیلیم رو گذاشته عکاس ولی به اشتباه....ایا ممکنه اشکال ایجاد بشه نام فایل عکس خودم که با فامیلیم کمی تفاوت داره؟

یه سوال مهم دیگه هم دارم در قسمت mailing address in care of یکی بهم گفت اگر تو خونه پدری زندگی میکنید و خونه مال باباتونه اگر اسم خودت رو هم بنویسی ایراد نداره.....ولی شما گفتین که اسم صاحب خونه رو بنویسیم.....(کسی که خونه ماله تونه؟)

سلام دوباره : دوست عزیز منظور از آپ لود همون هست که شما بعد از کلیک روی اون دکمه که به گفته خودتون choose file نوشته پنجره ای باز میشه که شما میتونید عکسی که روی سیستمتون ذخیره کردید رو اونجا add (اضافه) کنید. امیدوارم تا اینجا براتون روشن باشه و اما در مورد اسم فایلی که شما اون رو add کردین هم بگم اصلا" اهمیتی نداره اسم فایلتون چی باشه . حتی ممکنه اسم فایلتون عدد یا هر چیزه دیگه ای باشه و جای نگرانی نداره.
در مورد in care of اگر دقت کنید اون قسمت اختیاری هست ولی اگر تو خونه پدرتون زندگی میکننین هم میتونید اسم خودتون و هم میتونید اسم شریف پدرتون و بنویسید. اگر اشتباه میکنم دوستان مطلع اصلاح کنند.
تشکر کنندگان: zz24
(2013-10-07 ساعت 13:15)ali258 نوشته:  ببخشید کسی میدونه فلکه چهارم به انگلیسی چی میشه؟

سلام
4th SQ میشه.
برگی از درخت نمی افتد مگر باذن الله.قربونت برم خدا اینبار دیگه مارو رد نکن.Sad
تشکر کنندگان: محبت ، ali258
(2013-10-07 ساعت 23:28)delir نوشته:  

سلام
4th SQ میشه.

در نوشتن ادرس زیاد حساس نباشید بهتره ... چون اصلا نه کی سی سی بهش نیاز داره نه شما... این آدرس بیشتر برای کشورهایی مناسب است که سفارت دارند.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: King Eagle ، BLACK_DAY ، behzad2013 ، masoud_777 ، ghafari88 ، محبت ، ali258
(2013-10-07 ساعت 01:31)zz24 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 21:43)سارا63 نوشته:  من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟

میشه اون لینکی که درست بودن عکس رو تشخیص میده قرار بدید؟
و همینطور طریقه کار باهاش رو بزارید...ممنون

همون صفحه اول http://www.dvlottery.state.gov/ تو اکسپلولر یه قسمت هست به نام validator photo اونجا عکسو چک کن.
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان بنده الان 2 - 3 روزی هست که سایت لاتاری رو نمی تونم باز کنم برای ثبت نام.
چی کار کنم؟ با اینترنت اکسپلورر امتحان کردم نشد، فایرفاکس نشد، کروم نشد، کلاً باز نمی شه.
چه کنیم؟
تشکر کنندگان: angelio.asian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان