کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-07 ساعت 01:46)Samand نوشته:  سلام
من قبلاً یک سوال پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم:
من تابعیت یک کشور دیگر را هم دارم. در آن کشور اسم و فامیل من تغییر کرده، یعنی در حال حاضر دو اسم مختلف و دو فامیل مختلف دارم میتونم دوبار فرم را پر کنم؟ یکبار با مشخصات ایرانی و یکبار با مشخصات کشوری که تابعیت ان را دارم؟
ممنون

نه دادا مگه آفیسر و kcc و F.B.Iبچه ن سه سوته تشخیص میدن. شما با توجه به تعداد شرکت کننده ها ی هر دو ملیت و درصد قبولی سالهای گذشته یکی رو که درصد بالاتری داره انتخاب کن

(2013-10-07 ساعت 01:48)m-samet نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:29)King Eagle نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:03)m-samet نوشته:  من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون

مگه شما عکس رو آپلود نکردین؟ اگه این کار رو انجام دادین که دیگه حله

من فقط آدرس عکس رو به وسیله تولبار وارد کردم بعد فرم روپر کردم رفت مرحله بعد Sad بعدش چک کردم ونهایش کردم نوشت ثبت نام موفقیت آمیز بودهSad

پس حله مشکلی نیست عکس آپلود شده
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: aghaghia ، زری وحدتی ، m-samet
(2013-10-07 ساعت 01:28)zz24 نوشته:  دوستان عزیز درسته سوالام شاید تکراری باشه ولی در صفحات جواب های متفاوت میبینم... یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید
مثلا یکی میگه میدل نیم رو دخ تیک بزنید یکی میگه اصلا ولش گنید؟؟؟؟؟کدوم درسته؟

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
سلام و شب خیر بنا به دینی که به مهاجر سرا دارم و با استنباط مطالب مفید سایر ذوستان:
1_ اگر شما آدرس ثابتی ندارید و از آدرس مثلا" پدرتون استفاده کردین اسم شریفشون رو اینجا بنویسید.
2_با حروف بزرگ و کوچیک هیچ فرقی نداره.( شما خیلی حساس شدین)
3_بله some university courses درست هست.
4_ بله yes رو انتخاب میکنید و با گزینه بعدif not you must enter the country from کاری ندارید.
5_شما اول عکسی که روی سی دی دارید رو روی کامپیوترتون کپی کنید در قسمت entrant photograph شما باید روی دکمه browse که دقیقا" جلوی عبارت photograph file name
هست رو فشار بدید. که پنجره ای باز خواهد شد و شما عکسی که روی سیستمتون ذخیره کرده بودین رو اونجا اضافه میکنید و به این شکل پروژه آپلود عکستون تموم میشه.
البته اگر باز هم سوالی تو ذهنتون باقی مونده بپرسین که این یه جور مرور واسه همه کسایی هست که تا حالا ثبت نام نکردن. و من امشب آخر وقت ثبت نام کردم البته با کلی استرس واسه همه آرزوی موفقیت دارم. Wink
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، zz24
(2013-10-07 ساعت 01:28)zz24 نوشته:  دوستان عزیز درسته سوالام شاید تکراری باشه ولی در صفحات جواب های متفاوت میبینم... یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید
مثلا یکی میگه میدل نیم رو دخ تیک بزنید یکی میگه اصلا ولش گنید؟؟؟؟؟کدوم درسته؟

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
چرا از این راهنما استفاده نمیکنین؟
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: aghaghia ، King Eagle ، behzad2013 ، زری وحدتی ، zz24
دوستانی که سوالی براشون پیش میاد بهتره که اول تاپیک مربوطه رو مطالعه کنند اگر جوابشون رو پیدا نکردند مطرح کنند
و دوستانی که در حال پاسخگویی هستند با تشکر از شما لطفا کسی رو مسخره نکنید
لاتاری دری هست که به روی همه بازه
توی آمریکا هم همه ی مردم روی مسائل هسته ای و ملکولی کار نمی کنند همه جور آدمی پیدا می شه مساله فقط اینه که بدون سرمایه آمریکا رفتن خیلی سخته, این سرمایه می تونه دانش یا پول شما باشه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
سلام ببخشید ما که مدرک دیپلمم.ن 11 ساله هنرستان هست باید چه گزینه بزنیم ؟اینم بگم من دارم پیش دانشگاهی هم میگیرم منتها با رشته دیپلمم فرق میکنه اشکالی نداره ؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 20:29)BLACK_DAY نوشته:  دوستانی که احیانا پرینتر ندارن یه ره حل راحت واسه گرفتن یه پرینت دیجیتالی هست به این صورت:
دکمه CTRL+P میزنیم یه صفحه ی کوچیک باز میشه بالای اون صفحه یه گزینه هست به نام NAME زبانه رو باز میکنیم و روی گزینه Microsoft XPS writer کلیک میکنیم سپس OK رو میزنیم.
حالا ازتون یه ادرس و یه اسم برای ذخیره صفحه مورد نظرتون میخواد. ادرس و اسم رو وارد میکنید. یه چند بار الان امتخان کنید خیلی راحته! Big Grin

من همین کارو کردم ولی هرچی ذخیره میزدم نشد یه دفعه خود به خود صفحه ام بسته شد.Sadحالا چیکار کنم؟؟؟؟SadSadSadSadSad الان دیگه شماره تاییدیه ندارم.هیچ راهی نیست؟؟؟SadSad:
ببخشید کسی میدونه فلکه چهارم به انگلیسی چی میشه؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، delir
(2013-10-07 ساعت 13:11)satin نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 20:29)BLACK_DAY نوشته:  دوستانی که احیانا پرینتر ندارن یه ره حل راحت واسه گرفتن یه پرینت دیجیتالی هست به این صورت:
دکمه CTRL+P میزنیم یه صفحه ی کوچیک باز میشه بالای اون صفحه یه گزینه هست به نام NAME زبانه رو باز میکنیم و روی گزینه Microsoft XPS writer کلیک میکنیم سپس OK رو میزنیم.
حالا ازتون یه ادرس و یه اسم برای ذخیره صفحه مورد نظرتون میخواد. ادرس و اسم رو وارد میکنید. یه چند بار الان امتخان کنید خیلی راحته! Big Grin

من همین کارو کردم ولی هرچی ذخیره میزدم نشد یه دفعه خود به خود صفحه ام بسته شد.Sadحالا چیکار کنم؟؟؟؟SadSadSadSadSad الان دیگه شماره تاییدیه ندارم.هیچ راهی نیست؟؟؟SadSad:
درود
وارد History مرورگرتون بشید و اون صفحه رو دوباره باز کنید و ازش print screen بگیرید
تشکر کنندگان: satin ، زری وحدتی
(2013-10-07 ساعت 13:08)ali258 نوشته:  سلام ببخشید ما که مدرک دیپلمم.ن 11 ساله هنرستان هست باید چه گزینه بزنیم ؟اینم بگم من دارم پیش دانشگاهی هم میگیرم منتها با رشته دیپلمم فرق میکنه اشکالی نداره ؟

شما باید High School No degree بزنی فعلا. نه تفاوت رشته هیچ اشکالی نداره
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، m-samet ، ali258
(2013-10-07 ساعت 13:22)اردوان نوشته:  

درود
وارد History مرورگرتون بشید و اون صفحه رو دوباره باز کنید و ازش print screen بگیرید

رفتم اما تو hidtory فقط صفحه اصلی سایت لاتاری هست اون صفحه نیستSad

برای اینکه اسم تعیین نکردی واسه اون فایل.
توی اون کادر که نوشته XPS.* ستاره رو پاک کنید و اسم بنویسید ولی به پسوند فایل دست نزنید.
الانم مشکلی نیس اگه تو History پیدا نکردی.
اطلاعاتتو که وارد کردی رو یه کاغذ بنویس. 1 MAY میتونی با وارد کردن اطلاعات دقیق کانفرمیشن نامبرو بازیابی کنیWink اصلا نگران نباش
تشکر کنندگان: satin ، زری وحدتی ، محبت
(2013-10-07 ساعت 13:56)nazi.mfp نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:55)zz24 نوشته:  ممنونم از تمامی مدیران عزیز و بقیه

اگه میشه برادر کوچیکتون رو یه راهنمایی بفرمایید

1-این رو میدونم افراد زیر 21 سال یه حق ثبت نام دارند و همینطور افراد بالای 21 هم دارند...افراد زیر 21 میتونن با بابا مامانشون هم تو یه کیس باشن...اینو میدونم ولی سوالم که خیلی برام عجیبه اینه که ایا مثلا زن و شوهر میتونن جدا ثبت نام کنن؟ منظورم اینه که زن و شوهر میتونن 1 بار جدا جدا ثبت نام کنن؟ و یک بار هم مثلا شوهر زنشو تو کیس خودش ثبت نام بکنه؟و یک بار دیگه زن شوهرشو تو کیس خودش ثبت کنه؟ یعنی میشه 3 بار؟چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-من شنیده بودم که افراد زیر 21 میشه 3 بار در قرعه باشن...یه بار تنها و 2 بار با والدین....ولی بنا بر سوال بالام اگه اونجوری که گفتم شن و شوهر هم 3 بار میشه؟

3-اعلام برندگان دور دوم 2014 از کی در کدام سایت قرار داده میشه؟
دوست عزیز چندبار این سولات پرسیده شده و همه جواب دادن.صفحات قبلو نگاه کنی متوجه میشی.
1-زن و شوهر هرکدام میتونن جدا ثبت نام کنند ولی نه به صورت مجردی.یعنی یکبار زن همراه شوهرش ثبت نام میکنه و یکبار مرد به همراه همسرش.پس فقط 2 بار یا همون 2 تا شانس واسه قرعه کشی.اگه هم فرزند زیر 21 سال داشتند باید همراه خودشون به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنند.
3-شاید اواخر مهر ماه اعلام کنن.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، zepehr
سلام به همه... یه سوال داشتم جاش اینجا نیست ولی چون فروم مدرک تحصیلی زیاد کسی نیست سر بزنن زود جواب بدن اینجا میپرسم.
دوستم میخواد ثبتنام کنه. دیپلم فنی حرفه ای داره. vocational school برای مدرک فنی حرفه ای و کارو دانش درسته؟
(2013-10-07 ساعت 14:11)athenaa نوشته:  سلام به همه... یه سوال داشتم جاش اینجا نیست ولی چون فروم مدرک تحصیلی زیاد کسی نیست سر بزنن زود جواب بدن اینجا میپرسم.
دوستم میخواد ثبتنام کنه. دیپلم فنی حرفه ای داره. vocational school برای مدرک فنی حرفه ای و کارو دانش درسته؟

بله athena ولی اگه این گزینه رو بزنه دیپلمه محسوب نمیشه باید سابقه کار ارائه بده. ولی اگه بخواد میتونه پیش دانشگاهی بگیره. ولی الان گزینه High school no degree بزنه و بعد از گرفتن پیش دیپلمه حساب میشه
تشکر کنندگان: athenaa ، زری وحدتی ، محبت ، zepehr
ممنون دوستم.
اگه نخواد پیش دانشگاهی بخونه باید بازم سابقه کار ارائه بده درسسته؟ چون دیپلمش 11 سالست .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان