کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-06 ساعت 21:43)سارا63 نوشته:  من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟
درود
نه سارا جان هیچ مشکلی پیش نمیاد و ایشالا که برنده میشید.
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی ، بازگشت
سلام
یکی ممکنه من رو راهنمایی کنه
در تکمیل فرم ثبت نامی من Middle Name ندارم . همچنین سنم بالای 21 هست و In Care of نیستم .مجردم هستم و بچه ندارم . حالا توی قسمت های Middle Name , In Care of , Number of Children چی باید بنویسم . این ها Optional هستند . آیا باید N/A بنویسم ؟ واسه Middle Name اون تیک No Middle Name رو بزنم کافیه ؟
قربان شما . با تشکر قبلی

(2013-10-06 ساعت 23:16)moeinesmaily نوشته:  سلام
در تکمیل فرم ثبت نامی من Middle Name ندارم . همچنین سنم بالای 21 هست و In Care of نیستم .مجردم هستم و بچه ندارم . حالا توی قسمت های Middle Name , In Care of , Number of Children چی باید بنویسم . این ها Optional هستند . آیا باید N/A بنویسم ؟ واسه Middle Name اون تیک No Middle Name رو بزنم کافیه ؟
قربان شما . با تشکر قبلی
اگه ممکنه جوابش رو برام میل کنید
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، بازگشت
قربان شما . با تشکر قبلی

قربان شما . با تشکر قبلی
اگه ممکنه جوابش رو برام میل کنید
دوست عزیز تیک midle name حتما بزن چون ما ایرانی ها میدل نیم نداریم
نامبر چیلد هم صفرBig Grin
موفق باشید
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 13:01)beelzebub نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 00:17)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:38)bigjust نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 22:20)beelzebub نوشته:  تو ثبت نام تا جایی که یادم میاد ننوشته N/Aبزارید. اون مال بعد قبولی و تو فرم هاست.

اون قسمت آدرس رو هم نگاه کنید گزینه اول رو جلوش نوشته optional یعنی اختیاری. میتونید بدید میتونید ندید.

خیلی وقته برای کسی نامه نمیفرستن:دی

دوست گرامی ممنون ، پس مهم نیست اون قسمت ؟
خ.د ادرس اصلی رو اگر صحیح اصطلاحات رو به کار نبرده باشیم چطور ؟ میتونه مشکل ساز باشه ؟
برای قسمت نام میانی هم من علامت - رو گذاشتم این چطور ؟> شما اطلاع دارید ؟
N/A رو کجا باید بذاریم ؟ نذاریم چطور ؟
خیلی نگرانم برا همین سوالام ابیکه شرمنده
ما رو هم از نگرانی در بیارید ممنونتون میشم

اون پایین نام میانی یه مربع داره نوشته من نام میانی ندارم. باید اونو تیک بزنید. لازم نیست چیزی توش بنویسید

من تیک نزدم یه علامت - گذاشتم اینم میشه فک کنم Cool
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-07 ساعت 00:31)bigjust نوشته:  من تیک نزدم یه علامت - گذاشتم اینم میشه فک کنم Cool

ایشالا که بهش گیر ندن
اما بهتر بود تیک No رو میزدین :|
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: King Eagle ، bigjust ، fairy ، زری وحدتی
سلام دوستان من نمیتونم وارد صفحه ثبت نام بشم لینک www.dvlottery.state.gov می زنم میره واسه 2014 که اون هم کانتینیوش کار نمی کنه میشه راهنماییم کنید. تشکر
من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون
تشکر کنندگان: zz24 ، زری وحدتی
(2013-10-07 ساعت 01:02)irtbat نوشته:  سلام دوستان من نمیتونم وارد صفحه ثبت نام بشم لینک www.dvlottery.state.gov می زنم میره واسه 2014 که اون هم کانتینیوش کار نمی کنه میشه راهنماییم کنید. تشکر
با اکسپلویر میشه آدرس سایت رو کپی کن پیست کن تو تولبار
موفق باشیBig Grin
تشکر کنندگان: irtbat ، زری وحدتی
دوستان عزیز درسته سوالام شاید تکراری باشه ولی در صفحات جواب های متفاوت میبینم... یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید
مثلا یکی میگه میدل نیم رو دخ تیک بزنید یکی میگه اصلا ولش گنید؟؟؟؟؟کدوم درسته؟

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 01:03)m-samet نوشته:  من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون

مگه شما عکس رو آپلود نکردین؟ اگه این کار رو انجام دادین که دیگه حله
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: zz24 ، m-samet ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 21:43)سارا63 نوشته:  من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟

میشه اون لینکی که درست بودن عکس رو تشخیص میده قرار بدید؟
و همینطور طریقه کار باهاش رو بزارید...ممنون
تشکر کنندگان: bigjust ، زری وحدتی
(2013-10-07 ساعت 01:29)King Eagle نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:03)m-samet نوشته:  من راجع عکسم شک دارم چطوری میشه مطمین شد من فکر می کنم عکس نفرستادم آیا سایت بدون عکس ثبت نام رو قبول می کنه میشه دوباره ثبت نام کرد
ممنون

آپلود؟میشه توضیح بدید؟
منظورم اینه که مثلا ما عکاسی رفتیم و عکسی رو سی دی ریخت...حالا میخوایم اونو بزاریم تو فرم ثبت نام...چیکار باید بکنیم؟به آپلود نیازه؟چجوری؟اخه بقیه بهم گفتن عکسی که رو سی دی داری رو بزار رو کاکپیوتر بعد رو گزینه choose file تو فرم کلیک کن و عکس رو پیدا کن و تمام...........ایای درسته؟ پس قضیه اپلود چیه؟
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم بابت پاسخ و توضیحی که به بنده میدید.
سلام
من قبلاً یک سوال پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم:
من تابعیت یک کشور دیگر را هم دارم. در آن کشور اسم و فامیل من تغییر کرده، یعنی در حال حاضر دو اسم مختلف و دو فامیل مختلف دارم میتونم دوبار فرم را پر کنم؟ یکبار با مشخصات ایرانی و یکبار با مشخصات کشوری که تابعیت ان را دارم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
ممنون

من فقط آدرس عکس رو به وسیله تولبار وارد کردم بعد فرم روپر کردم رفت مرحله بعد Sad بعدش چک کردم ونهایش کردم نوشت ثبت نام موفقیت آمیز بودهSad
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، zz24
(2013-10-07 ساعت 01:36)zz24 نوشته:  
ممنون

آپلود؟میشه توضیح بدید؟
منظورم اینه که مثلا ما عکاسی رفتیم و عکسی رو سی دی ریخت...حالا میخوایم اونو بزاریم تو فرم ثبت نام...چیکار باید بکنیم؟به آپلود نیازه؟چجوری؟اخه بقیه بهم گفتن عکسی که رو سی دی داری رو بزار رو کاکپیوتر بعد رو گزینه choose file تو فرم کلیک کن و عکس رو پیدا کن و تمام...........ایای درسته؟ پس قضیه اپلود چیه؟
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم بابت پاسخ و توضیحی که به بنده میدید.

ینی الان دادا من و دست انداختیSad خو برادر این روش که دوستان گفتن همون آپلوده دیگه نه خداییش من و دست انداختی؟Sad

(2013-10-07 ساعت 01:31)zz24 نوشته:  

میشه اون لینکی که درست بودن عکس رو تشخیص میده قرار بدید؟
و همینطور طریقه کار باهاش رو بزارید...ممنون

بفرما رفیق

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: aghaghia ، زری وحدتی ، zz24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان