کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
من پارسال از طریق مهاجر سرا ثبت نام کردم خواستم ببینم امسال چجوری میتونم مجدد از طریق این سایت ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزم
2تا سوال دارم
1-بعضی جاها دیدم که میگن با اینترنت اکسرور ثبت نام کنید...حالا اگه با مرور گر دیگه ای باشه اشکال داره برای برنده شدن؟
2-این سوالم تکراریه شرمنده: در قسمت in care of اگه خونه ماله خودمون نباشه و اسم خودمون رو بنویسیم ایرادی داره؟
تشکر کنندگان: محبت
سلام.من متاسفانه محل تولد فرزندم رو اشتباه زدم و دیر متوجه شدم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لطفا خواهشا قبل قبول شدن به خودتون استرس نديد.

تمام اشتباهات به جز اشتباهات اساسي و غير قابل رفع كردن رو ميتونيد بعد قبولي با نامه زدن به KCCرست كنيد.

تا جواب ها نيومده بهش فكر نكنيد
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: mrk7777 ، masoud_777 ، King Eagle ، محبت ، mahbube ، baby27784
(2013-10-12 ساعت 18:11)zz24 نوشته:  دوستان عزیزم
2تا سوال دارم
1-بعضی جاها دیدم که میگن با اینترنت اکسرور ثبت نام کنید...حالا اگه با مرور گر دیگه ای باشه اشکال داره برای برنده شدن؟
2-این سوالم تکراریه شرمنده: در قسمت in care of اگه خونه ماله خودمون نباشه و اسم خودمون رو بنویسیم ایرادی داره؟
نه بزرگوار هیچ فرقی بین مرورگرها نیست شانست بزنه کدومشون کارکنن
نه اصلا ایرادی نداره چون مهم نیست
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: beelzebub ، محبت ، zz24
سلام به همگی
من ظاهرا ثبت نام کردم این پیام میده Submission In Progress چیکار کنم؟ مردم از استرس
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 14:58)محبت نوشته:  سلام
یه توضیح دیگه که لازم بود بگم اینه که سعی کنید آدرس اعلامیتون با آدرس کارت ملیتون یکی باشه چون این دغدغه بچه های قبول شده امسال بود که آدرسشون با آدرس پشت کارت ملیشون یکی باشه که حتی به این دلیل عده ای کارت ملیشون رو رفتن عوض کردن البته چون دیگه نامه ای براتون پست نمیشه فرقی نداره آدرس اعلامیتون چیه Smile

محبت جان ما که 8 ماهه جا به جا شدیم چه؟ Sad
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
بچه ها فرم ثبت نام چجوری بگیرم نیست تو سایت؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان:
(2013-10-13 ساعت 13:23)kamix نوشته:  بچه ها فرم ثبت نام چجوری بگیرم نیست تو سایت؟

بفرما
https://www.dvlottery.state.gov
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: H Pier
دوستان یکی از نزدیکانمون ثبت نام کرده و عکس پارسالش رو گذاشته....حالا میخواد بدونه ایا میشه دوباره ثبت نام کنه؟اصلا تو سایت لاتاری همیچین حرفی زده شده که میشه 2 بار ثبت نام کرد یا نه یا اگه بشه چی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-13 ساعت 17:51)zz24 نوشته:  دوستان یکی از نزدیکانمون ثبت نام کرده و عکس پارسالش رو گذاشته....حالا میخواد بدونه ایا میشه دوباره ثبت نام کنه؟اصلا تو سایت لاتاری همیچین حرفی زده شده که میشه 2 بار ثبت نام کرد یا نه یا اگه بشه چی میشه؟

دوبار ثبت نام = حذف کامل هر دو ثبت نام

تشکر کنندگان: battosai ، بازگشت ، zz24 ، Danoosh ، mahbube ، meisam14
(2013-10-13 ساعت 17:51)zz24 نوشته:  دوستان یکی از نزدیکانمون ثبت نام کرده و عکس پارسالش رو گذاشته....حالا میخواد بدونه ایا میشه دوباره ثبت نام کنه؟اصلا تو سایت لاتاری همیچین حرفی زده شده که میشه 2 بار ثبت نام کرد یا نه یا اگه بشه چی میشه؟
میشه باز هم ثبت نام کرد ولی دوبار ثبت نام مساوی است با حذف از لاتاری.
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: battosai ، King Eagle ، zz24 ، mahbube ، meisam14
(2013-10-13 ساعت 18:56)alisarvareharchiabi نوشته:  چرا تا دوسال دیگه به طور کامل حذف هست . ضمن اینکه شما امسال رو حذف هستید تا دوسال دیگه هم نمیتونید ثبت نام کنید .

داداش مطمئنی جایی خوندی آخه توی فرم اینطوری نوشته
11. Can I only enter once during the registration period?
Yes, the law allows only one entry by or for each person during each registration period. The Department of State uses sophisticated technology to detect multiple entries. If you submit more than one entry you will be disqualified.

هیچ اشاره ای به 2 سال نکرده

تشکر کنندگان: battosai ، بازگشت
(2013-10-13 ساعت 19:04)alisarvareharchiabi نوشته:  من زیاد اینو مطمئن نبودم گفتم ببینم دوستان نظرشون چیه . من 2 سال محرومیت رو یادم هست اما الان مطمئن نیستم . نمیدونم این متن رو کجا دیدم . ولی یادم هست فکر کنم دوستان لاتاری بهتر بدونن . به هر حال این دوسال محرومیت از ثبت نام لاتاری در ذهن من هست منتها نمیدونم برای چی بود یادم نیست .

فکر کنم برای مواردی مثل عدم ذکر نام فرزند بالای 21 باشه فکر کنم!!! این رو هم توی فرم ننوشتن

تشکر کنندگان: battosai ، zz24 ، بازگشت ، Danoosh ، محبت
(2013-10-13 ساعت 19:10)King Eagle نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 19:04)alisarvareharchiabi نوشته:  من زیاد اینو مطمئن نبودم گفتم ببینم دوستان نظرشون چیه . من 2 سال محرومیت رو یادم هست اما الان مطمئن نیستم . نمیدونم این متن رو کجا دیدم . ولی یادم هست فکر کنم دوستان لاتاری بهتر بدونن . به هر حال این دوسال محرومیت از ثبت نام لاتاری در ذهن من هست منتها نمیدونم برای چی بود یادم نیست .

فکر کنم برای مواردی مثل عدم ذکر نام فرزند بالای 21 باشه فکر کنم!!! این رو هم توی فرم ننوشتن

دوست عزیز معنی جملتون رو متوجه نشدم....عدم ذکر نام فرزند بالای 21؟ مگه نباید فقط بچه های زیر 21 ذکر بشن؟
یعنی شما میگی طرف بچه های بالای 21 سالش رو هم باید قید کنه؟اخه همه میگن که بالای 21 دیگه مهم نیست و کادر فرزندان باید 0 گذاشته بشه!!
تشکر کنندگان: بازگشت ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان