کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-13 ساعت 20:09)zz24 نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 19:10)King Eagle نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 19:04)alisarvareharchiabi نوشته:  من زیاد اینو مطمئن نبودم گفتم ببینم دوستان نظرشون چیه . من 2 سال محرومیت رو یادم هست اما الان مطمئن نیستم . نمیدونم این متن رو کجا دیدم . ولی یادم هست فکر کنم دوستان لاتاری بهتر بدونن . به هر حال این دوسال محرومیت از ثبت نام لاتاری در ذهن من هست منتها نمیدونم برای چی بود یادم نیست .

فکر کنم برای مواردی مثل عدم ذکر نام فرزند بالای 21 باشه فکر کنم!!! این رو هم توی فرم ننوشتن

دوست عزیز معنی جملتون رو متوجه نشدم....عدم ذکر نام فرزند بالای 21؟ مگه نباید فقط بچه های زیر 21 ذکر بشن؟
یعنی شما میگی طرف بچه های بالای 21 سالش رو هم باید قید کنه؟اخه همه میگن که بالای 21 دیگه مهم نیست و کادر فرزندان باید 0 گذاشته بشه!!

نه عزیز اشتباه تایپی بوده همون زیر 21 منظورم بود ببخشید
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai ، zz24 ، Danoosh ، بازگشت ، محبت
دوستان من ب کسی که دادم برام ثبت نام کرد اسم و فامیل و جا بجا نوشته موردی نیست که بعدها؟
تشکر کنندگان: بازگشت
(2013-10-14 ساعت 01:58)sasybala69 نوشته:  دوستان من ب کسی که دادم برام ثبت نام کرد اسم و فامیل و جا بجا نوشته موردی نیست که بعدها؟

به امید خدا بعد از قبولی با kcc مکاتبه کنین بلکه قبول کنن الان دیگه کاری از شما ساخته نیست
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، بازگشت ، sasybala69 ، محبت ، mahbube
(2013-10-14 ساعت 01:58)sasybala69 نوشته:  دوستان من ب کسی که دادم برام ثبت نام کرد اسم و فامیل و جا بجا نوشته موردی نیست که بعدها؟

ایشالا که برنده شدید درست میکنید نگران نباشید. فقط یادت باشه که بر عکس اسم و فامیل رو ثبت کردی که موقع اعلام نتایج همینطوری اسم و فامیل رو وارد کنی.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: King Eagle ، گل نهال ، بازگشت ، sasybala69 ، محبت ، mahbube
سلام دوستان ببخشید یه سوال احمقانه داشتم
توفرم ثبت نامی قسمت تاریخ تولد پایینش یه گزینه unknown داره . نباید تیک بزنیم دیگه درسته؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-10-14 ساعت 11:32)ali258 نوشته:  سلام دوستان ببخشید یه سوال احمقانه داشتم
توفرم ثبت نامی قسمت تاریخ تولد پایینش یه گزینه unknown داره . نباید تیک بزنیم دیگه درسته؟
سلام
همچین گزینه ای تو فرم وجود نداره.صفحه رو refresh کن.
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: ali258 ، King Eagle ، محبت
اگه منظورت Birth City Unknown هست این مربوط به شهر محل تولدت می شه.شهری که متولد شدیو وارد کن.
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: ali258 ، King Eagle ، satin ، محبت
ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم.آخه هرجا گشتم نتونستم پیدا کنم.
چجوری تو امضام لینک بذارم.مثلا میخوام لینک لاتاری از آغاز تا پایانو تو امضام داشته باشم و تنها لینکش نباشه کلمه لاتاری از آغاز تا پایان دیده بشه؟؟؟مرسیییییی ببخشید.
تشکر کنندگان: behzad2013 ، محبت
(2013-10-14 ساعت 14:17)satin نوشته:  ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم.آخه هرجا گشتم نتونستم پیدا کنم.
چجوری تو امضام لینک بذارم.مثلا میخوام لینک لاتاری از آغاز تا پایانو تو امضام داشته باشم و تنها لینکش نباشه کلمه لاتاری از آغاز تا پایان دیده بشه؟؟؟مرسیییییی ببخشید.

سلام با مطالعه لینک زیر حتما" به جواب سوالتون میرسید.Shy

http://mohajersara.com/thread-6199-post-...#pid294831
تشکر کنندگان: Danoosh ، بازگشت ، satin ، محبت
(2013-10-14 ساعت 14:17)satin نوشته:  ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم.آخه هرجا گشتم نتونستم پیدا کنم.

سلام
کافیه جمله مورد نظرت (بنویس لاتاری از آغاز تا پایان) رو مارک بگیری و بعد مثل شکل زیر روی "افزودن لینک" کلیک کنید... بعد آدرس اینترنتی مورد نظر رو وارد میکنی
پس از انجام این مراحل بر روی بروز رسانی امضا کلیک میکنید ... و تمام
[عکس: 35918097292177319320.png]

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: behzad2013 ، بازگشت ، King Eagle ، satin ، محبت ، saeedhot ، H Pier ، sce ، mehdieb ، mahbube
(2013-10-11 ساعت 12:40)fairy نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 12:30)anni نوشته:  سلام دوستان
در صورتی که دانشجوی فوق لیسانس باشیم در آیتم 12 باید گزینه some graduate level courses رو انتخاب کنیم یا university degree ؟

Some graduate level courses
دوست عزیز ثبت نام کردید یا خیر؟ اگه نکردید گزینه UNIVERSITY DEGREE رو بزنید.
تشکر کنندگان: محبت ، battosai ، mahbube
کاش منم میپرسیدم بعدش میزدم حالا خدا کنه انشالاه قبول شدم کسی گیر نده
تشکر کنندگان:
با سلام
چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه بهشون جواب كامل و واضحي بديد
1. اسم كامل من سيد مجتبي هست بايد حتما سيد نوشته بشه ؟ اگه بايد نوشته بشه تو قسمت نام كوچك ؟ يا ميشه سيد تو قسمت نام كوچك باشه و مجتبي تو قسمت نام مياني ؟ اگه بايد با هم نوشته بشه با فاصله يا به هم متصل باشه ؟ و seyed درسته يا sayed ؟
2. مدرك من فوق ديپلم هست چونكه اونجا اصلا يه همچين چيزي نيست بايد فقط مدرك دانشگاهي رو بزنم ديگه ؟
3. درصورت قبولي (انشاالله) اسپانسرم ميتونه از كانادا باشه ؟ من كانادا كسي رو دارم كه اسپانسرم باشه ولي آمريكا نه
ببخشيد اگه سوالام مبتدي هست آخه من زياد تجربه ندارم در اين ضمينه
با تشكر
تشکر کنندگان: King Eagle
دستورالعمل ثبت نام در لاتاری 2015 به زبان فارسی - منتشر شده توسط وزارت امور خارجه آ م ر ی ک ا
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: King Eagle ، بازگشت ، aghaghia ، mahbube ، artam2
(2013-10-01 ساعت 10:57)زری وحدتی نوشته:  سلام دوستان
این تاپیک برای توضیح بخش های مختلف فرم ثبت نامی است. لطفا از گذاشتن پست های بی ارتباط به موضوع خودداری کنید.
برای ثبت نام باید به سایت زیر برید.
http://www.dvlottery.state.gov/
و بخش ها رو بر اساس عکس زیر پر کنید.
روش کلیک کنید تا عکس رو دانلود کنید
و هم چنین برای دوستانی که می خوان منبع اصلی با زبان انگلیسی از روند کار رو داشته باشن میتونن روی لینک زیر کلیک کنند.
راهنما با زبان انگلیسی برای تکمیل فرم ثبت نامی

حالا یه سری نکات که باید مد نظر خودتون قرار بدید:
1- ابتدا پاسپورت ها(پاسپورت همسر و پدر مادر خودتان و همسرتان) رو اماده کنید.و دم دستتان بگذارید.
2- عکس رو براساس ویژگی های ذکر شده در سایت اصلی اماده کنید(یا خودتون بگیرید یا برید عکاسی ،اگر رفتید عکاسی متذکر بشید که سایزش 5*5 باشه پشت زمینه سفید و روتوش نشه و خود فایل عکس رو بگیرید)
3- چون مهلت تکمیل فرم ها 30 دقیقه است اول مطالعه کافی داشته باشید تا یهو وسط ثبت نام براتون سوال پیش نیاد.
4-اشتباهات کوچیک الان توی پر کردن فرمها شاید فردا کار دستتون بده و missmatch بخورید. بنابراین با دقت کامل و با صداقت فرمها رو پر کنید مثلا اگه الان نامزد کردید و قراره عقد کنید ننویسید متاهلید.( اسمتون دقیقا مثل پاسپورتتون باشه و به اسپلینگ توجه داشته باشید. )
5- تاریخ تولدتون و یا هر تاریخی که میخواید تبدیلش کنید رو قبل از شروع ثبت نام در جند سایت مختلف چک کنید و یا حتی در تقویم های خونگی و به تاریخ تولدتون در پاسپورت توجه بسیاری داشته باشید ( به دلیل سال های کبیسه یکمی تفاوت وجود داره تو تقویم ها) معتبر ترین سایت http://www.time.ir/ است.
6-حتما حتما حتما قبل از ارسال فرمها اون ها رو به دقت دوبار بخونبد بعد بدید کسی دیگری که فرم ها رو پر نکرده هم بخونه تا اگر اشکالی باشه ببنید .
7- حتما حتما حتما قبل از ارسال از صفحه یه پرینت اسکرین بگیرید یا به هر صورتی صفحه رو ذخیره کنید تا بعدا اگر لازمتون شد به دردتون بخوره (متاسفانه بعد از ارسال اصلا امکان دیدن دوباره این اطلاعات نیست بعد از قبولی دوستان زیادی به مشکل برخودند پس سیوش کنید )

8- شماره کانفرمیشن رو حتما هم دخیره کنید هم پرینت بگیرید هم یه جا یاد داشت کنید( دوست من به خاطر اینکه سیو کرده بود تو کامپیوتر و کامپیوترش مشکل دار شده بود شماره کانفرمیشن رو نداشت )
9- حتما خودتون ثبت نام کنید. دوست و آشنا و آژانس و وکیل براتون دل نمیسوزونن و با دقت فرمها رو پر نمیکنن. یک مقدار اطلاعات ثبت شده با اطلاعات واقعیتون فرق کنه بهانه میدین به دست سفارت که راحت کیستون رو باطل کنه.
10- مطابق با وضعیت حال حاضر اطلاعات رو تکمیل کنین نه چند ماه آینده. مثلا اگر قراره مدرکی بگیرین یا ازدواج کنین شرایط حال حاضر رو درج کنین. کسی از فردا حبر نداره. اگر روز مطاحبه اطلاعات با وضعیتتون اون روزتون نخونه بدون استثنا رد میشین.
و در اخر یک توصیه دوستانه و یک خواهش ، خوب فکر کنید واقعا آمادگی مهاجرت رو دارید یا نه؟ اگر فکرش رو هم نمیتونید بکنید لطفا شانس بقیه رو کم نکنید و از خیر ثبت نام بگذرید.این رو هم عرض کنم که تا قبل از ورود به آمریکا هر فرد حداقل 3 و نیم میلیون تومان خرجش میشه (به دلار امروز) و در آمریکا هم به نظر من حداقل باید هفت تا هشت هزار دلار هر فرد داشته باشه تا بتونه زندگی جدیدی رو استارت بزنه. پس شرایط مالی رو هم در نظر بگیرین.
موضوع لاتاری رو کاملا جدی بگیرید و از سر تفنن فرمها رو پر نکنید!
راستی با امیدبه اینکه حتما قبول میشید تمام مراحل ثبت نام با انرژی وفکرمثبت انجام بدید.
با آرزوی موفقیت برای همه شما.
منبع : این متن چکیده ای از سخنان دوستان سال های گذشته بود که بدون ذکر نام از همه انها ممنونم.

سلام
من امروز رفتم تو این سلیت معرفی شده اما فرم ثبت نام نبود.
میشه بیشتر راهنمایی کنید.
ممنونم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان