کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-18 ساعت 00:46)H Pier نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 00:43)hesam.inanloo نوشته:  سلام به دوستان عزيز... در پر كردن فرمهاي ثبت نام در قسمت 8 كه مربوط به آدرس هستش ميشه كمي توضيح بدين كه دقيقا قسمتهاي 8a..8b..8c.. چي بنويسم... ممنون ميشم از دوستان راهنمايي كنن

بله چرا نمیشه.!!!!

سلام
8a: in car of یعنی اگر آدرسی که ثبت میکنید خونه خودنتون نیست اسم اون شخص رو اینجا بنویسید. و اگر دقت کنید جلوش نوشته اختیاری.
8b: خط اول آدرس هست و تا اونجایی که جا داره آدرستون و اینجا بنویسین واکر جا نشد
8c: اینجا ادامه آدرستون و خلاصه بنویسید
البته اگر کمی دقت کرده باشین به کررات گفته شده که چیزی به آدرستون نمیغرستن پس به جای حساسیت تو آدرس به موارد دیگه توجه کنید. Shy
تشکر کنندگان: Danoosh ، hesam.inanloo ، ARIAEY ، محبت
(2013-10-17 ساعت 16:53)majid7 نوشته:  سلام بالا خره منم ثبت نام کردم[عکس: 359421_LaieA_048.gif]
فقط 1 سوال
1ـآدرسم خیلی ناقص شد اشکالی نداره ؟
و2ـ فرمت نوشتنم درست بود؟[عکس: 572121_LaieA_029.gif]
unit8,no.45 west7th st,badarlo
avenue,st,graily,350meters
خوب دیکه طبقه رو ننوشتم و قسمت اخر ادرس که باید میشد 350meters of sterit جا نشد.
درستتتتتتتتتتتتتته؟؟؟؟
برادر من شما دیگه چرا این سوال رو میپرسی نه گلم ایرادی نداره آدرست اشتباه باشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، ARIAEY ، محبت
(2013-10-17 ساعت 16:53)majid7 نوشته:  سلام بالا خره منم ثبت نام کردم[عکس: 359421_LaieA_048.gif]
فقط 1 سوال
1ـآدرسم خیلی ناقص شد اشکالی نداره ؟
و2ـ فرمت نوشتنم درست بود؟[عکس: 572121_LaieA_029.gif]

unit8,no.45 west7th st,badarlo
avenue,st,graily,350meters
خوب دیکه طبقه رو ننوشتم و قسمت اخر ادرس که باید میشد 350meters of sterit جا نشد.

درستتتتتتتتتتتتتته؟؟؟؟
تبریک دوست عزیز بابت ثبت نام موفقتون جای نگرانی نیست انشالله بعد از قبولی در لاتاری در هنگام پر کردن فرم های ثبت نام آدرس رو با جزئیات کامل تر پر می کنید.
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: ARIAEY ، محبت ، TAP
برای دوستانی که هنوز ثبت نام نکردند و تو پر کردن فیلد های ثبت نام مردد

هستند شاید مطالعه این سایت سفارت مجازی آمریکا براشون مفید باشه.

Shy
تشکر کنندگان: King Eagle ، محبت
دوستان دو تا سوال دارم:

1- در قسمت شماره تلفن، کد رو چطوری باید وارد کنیم؟ از هرکس یه جواب خاصی شنیدم
4567 123 916 98+
یا
4567 123 916 0098
یا بدون پیش شماره
4567 123 0916

2- من اسمم محمدعلی هست. میخوام بدونم توی قسمت middle name باید "علی" وارد کنم یا این قسمت رو خالی بزارم؟ اگر باید خالی بزارم، بین محمد و علی فاصله بزارم یا سرهم؟ (یعنی "MohammadAli" یا "Mohammad Ali")
حرف اول علی باید بزرگ باشه یا کوچک؟ A یا a؟
میدونم نام باید دقیقا مثل پاسپورت باشه ولی من پاسپورت ندارم
در شناسنامه و کارت ملیم اسمم سر هم (بدون فاصله) نوشته شده ( "محمدعلی")
نمی دونم وقتی پاسپورت بگیرم توی پاسپورت اسمم را چطور ثبت خواهند کرد. لطفا از دوستان اگر کسی اسم دوقسمتی داره نام انگلیسی که توی پاسپورتش نوشته شده رو دقیقا ( با رعایت حروف بزرگ و کوچک و اگر فاصله دارد با فاصله space) اینجا بزاره به عنوان الگو

بینهایت سپاسگذارم
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان: محبت
(2013-10-19 ساعت 00:17)kurosh2100 نوشته:  دوستان دو تا سوال دارم:

4567 123 916 98+
یا
4567 123 916 0098
یا بدون پیش شماره
4567 123 0916

2- من اسمم محمدعلی هست. میخوام بدونم توی قسمت middle name باید "علی" وارد کنم یا این قسمت رو خالی بزارم؟ اگر باید خالی بزارم، بین محمد و علی فاصله بزارم یا سرهم؟ (یعنی "MohammadAli" یا "Mohammad Ali")
نمی دونم وقتی پاسپورت بگیرم توی پاسپورت اسمم را چطور ثبت خواهند کرد. لطفا از دوستان اگر کسی اسم دوقسمتی داره نام انگلیسی که توی پاسپورتش نوشته شده رو دقیقا ( با رعایت حروف بزرگ و کوچک و اگر فاصله دارد با فاصله space) اینجا بزاره به عنوان الگو

بینهایت سپاسگذارم

1- دوست عزیز فرقی نمی کنه شما 0098916...وارد کنید
2-ایرانیا میدل نیم ندارن، اون قسمت باید تیک بزنید که ندارید.شما همون جوری که می خواید تو پاسپورت بنویسید وارد کنید تو پاسپورت خودتون مشخص می کنید اسمتون چه جوری نوشته شه
و
بزرگ یا کوچک اسم فرقی نمی کنه ولی بهتره حرف اول با حروف بزرگ باشه
مثلا
Mohammad ali حالا یا با فاصله یا بدون فاصله...فامیلی هم همینطور
موفق باشید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: kurosh2100 ، King Eagle ، محبت
دوستان لطفا درباره این N/A یکی توضیح کامل بده و این شبهه ایجاد شده رو از بین ببرید
میدونم الان واسه خیلیا این موضوع حساس شده
بالاخره چیکار کنیم؟؟؟؟
میترسم N/A بزنم بدتر ایجاد ابهام کنه در فرم و رد بشه!
کسی هست که پارسال زده باشه و قبول شده باشه؟
ایا جایی برای پر کردن فرم های ثبت نام چیزی درباره اش گفته؟ اگه گفته لطفا دقیقا بگید کجا و یا لینک بدین یا کپی کنید همینجا
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 00:48)eng2006 نوشته:  دوستان لطفا درباره این N/A یکی توضیح کامل بده و این شبهه ایجاد شده رو از بین ببرید
بالاخره چیکار کنیم؟؟؟؟
ایا جایی برای پر کردن فرم های ثبت نام چیزی درباره اش گفته؟ اگه گفته لطفا دقیقا بگید کجا و یا لینک بدین یا کپی کنید همینجا
ممنون

N/A؟؟؟ برای چه قسمتی؟
تو فرم ثبت نام N/Aنیازی نیست که
تشکر کنندگان: eng2006 ، محبت
(2013-10-19 ساعت 00:48)eng2006 نوشته:  دوستان لطفا درباره این N/A یکی توضیح کامل بده و این شبهه ایجاد شده رو از بین ببرید
بالاخره چیکار کنیم؟؟؟؟
ممنون

اینقدر به جزئیات حساس نشین عزیزان هیچ نیازی به این همه استرس وارد کردن به خودتون نیست با NA یا بدون اون فرقی نداره
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: fairy ، محبت
(2013-10-19 ساعت 00:38)fairy نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 00:17)kurosh2100 نوشته:  دوستان دو تا سوال دارم:

4567 123 916 98+
یا
4567 123 916 0098
یا بدون پیش شماره
4567 123 0916

بینهایت سپاسگذارم

1- دوست عزیز فرقی نمی کنه شما 0098916...وارد کنید
2-ایرانیا میدل نیم ندارن، اون قسمت باید تیک بزنید که ندارید.شما همون جوری که می خواید تو پاسپورت بنویسید وارد کنید تو پاسپورت خودتون مشخص می کنید اسمتون چه جوری نوشته شه
و
بزرگ یا کوچک اسم فرقی نمی کنه ولی بهتره حرف اول با حروف بزرگ باشه
مثلا
Mohammad ali حالا یا با فاصله یا بدون فاصله...فامیلی هم همینطور
موفق باشید

آخه اسم و فامیل در پاسپورت به صورت اتوماتیک توسط کامپیوتر به انگلیسی نوشته میشه. متصدی اسم و فامیل رو وارد می کنه و کامپیوتر اتوماتیک به انگلیسی تبدیل می کنه. پدرم موقع گرفتن پاسپورت به خاطر تغییر فقط یک حرف از نام خانوادگی کلی با متصدی بحثش شد. و متصدی میگفت که اتوماتیکه! این بحث مربوط زمان حین ثبت فامیل توسط متصدی در سیستم بود!!! که آخرش با کلی اصرار و دعوا پدرم حاضر شد عوضش کنه و حرف دیگری توی سیستم ثبت کنه!
حالا من نگرانم که اگه برای لاتری بین دو کلمه با فاصله بزارم، توی پاسپورت بدون فاصله ثبت کنن یا برعکس! چون همین اختلاف باعث کنسل شدن لاتری بعد از برنده شدن میشه
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان: محبت
(2013-10-19 ساعت 00:55)kurosh2100 نوشته:  آخه اسم و فامیل در پاسپورت به صورت اتوماتیک توسط کامپیوتر به انگلیسی نوشته میشه. متصدی اسم و فامیل رو وارد می کنه و کامپیوتر اتوماتیک به انگلیسی تبدیل می کنه. پدرم موقع گرفتن پاسپورت به خاطر تغییر فقط یک حرف از نام خانوادگی کلی با متصدی بحثش شد. و متصدی میگفت که اتوماتیکه! این بحث مربوط زمان حین ثبت فامیل توسط متصدی در سیستم بود!!! که آخرش با کلی اصرار و دعوا پدرم حاضر شد عوضش کنه و حرف دیگری توی سیستم ثبت کنه!
حالا من نگرانم که اگه برای لاتری بین دو کلمه با فاصله بزارم، توی پاسپورت بدون فاصله ثبت کنن یا برعکس! چون همین اختلاف باعث کنسل شدن لاتری بعد از برنده شدن میشه
نه دوست عزیز به خاطر اشتباه تایپی یا فاصله و بدون فاصله کسیو رد نمی کنن
همون موقع بهشون تاکید کنید که اسمتون همون مدلی که می خواید نوشته شه
تشکر کنندگان: kurosh2100 ، King Eagle ، محبت
یه توضیح کوچیک درباره middle name
تو بعضی از کشورها اسم تشکیل شده از اسم خودشخص و قسمتی به عنوان نام پدر ,مادر و حتی از فامیلی پدر و یا مادر که بستگی به کشور داره که باعث میشه میدل نیم داشته باشن
مثلا:
نام پدر :robert
نام شخص :marion
:فامیل: morrison
میشه :Marion Robert Morrison
که میدل نیم اون میشه robert بازیگر امریکایی که بعدا دوستاش به خاطر به دنیا اومدن برادرش میدل نیم اون رو گذاشتن michael , وخیلی چیزای دیگه که مثلا نیک نیم هم داره و.....

[عکس: 486421_LaieA_001.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: kurosh2100 ، King Eagle ، alireza2753 ، nima5
با سلام.میخواستم بدونم برای ثبت نام باید عکس فرزند زیر یکساله را هم بفرستیم؟با چه مشخصاتی و چطور باید از بچه عکس بگیریم؟
تشکر کنندگان: kaviyan
(2013-10-19 ساعت 01:17)ali.n.m نوشته:  با سلام.میخواستم بدونم برای ثبت نام باید عکس فرزند زیر یکساله را هم بفرستیم؟با چه مشخصاتی و چطور باید از بچه عکس بگیریم؟

بله دوست عزیز عکس فرزندان زیر 21سال حتما باید باشه از فرزند چند روزه تا 21 سالهTongue جواب سوالتون رو تو تاپیک مربوطه دادمShy
تشکر کنندگان: King Eagle ، behzad2013
دوستان لطفا به اين ايميل كه معمولا بعد از ثبت نام واسه خيليا مياد دقت كنيد كه جز كلاه بردارى چيز ديگرى نيست .....

U.S. Department-of-State
National Visa Center
32 Rochester Avenue. Portsmouth NH. 35004.

Case Number: WAC2013648110
October 18, 2013

Congratulations!- You have been selected among the lucky-winners of the U.S. Green Card for fiscal year (2013). Winners were selected randomly-(via)-computer-draw-system of email extractions. We are sending the winning letters through the-selected email-addresses. To receive the green card; you need to apply and obtain the U.S. immigrant visa which is for permanent residence in the United States. The-visa will permit you to travel to the United-States to receive the green card.

Please complete forms (DS-230) for yourself and all-accompanying family-members which will be used to file your immigrant-visa petition at the National Visa Center to process your visa and schedule-your visa interview appointment at the U.S. Embassy nearest to you for-the issuance of your visa.

Where Can I find forms DS-230?
Download-forms DS-230 here-DS-230: Application for Immigrant Visa-n

How Can I complete form DS-230?
Complete-the form using-this-Sample DS-230-Application for immigrant visa-n

Instruction:
Please DO NOT sign the forms after completing them; you will sign them at the Embassy on the day of your visa interview appointment.
.
Requirements:
1. International-Passport: View-sample--[F passport e]
Include the photo-page of your international-passport (Only the principal-applicant).

2. Passport-size-photograph: View sample--[F photo e]
Glue one passport size-photograph-for each person-mentioned in the-application at the top left corner of form DS-230. Photo instruction is-available> here

The winners files has been dispatched-to the U.S. immigration-offices in the six geographical regions for the collection-of the application-forms and processing of the application documents and the processing center for (WAC) case files is at the U.S. immigration post in (the Asia Pacific region) located in (Bangkok-Thailand).

Contact Person: Mr. Mark Howard
Tel: +66 817-741-619

How Can I Submit my-application?
Submit-your-application to them-for processing at this-email- [ govt.us@america.hm ]
Once you submit your application, you will receive the immigrant visa issuance application process for your visa issuance at the Embassy. Please submit them before the 23rd of October, 2013 or your application will be rejected.

You should be prepared to pay your immigrant visa fee of $330 at the Embassy on the day-of your visa-interview-appointment. The fees changes can be found here-(CHANGE IN-PROCESSING FEES-FOR-VISAS TO THE-UNITED-STATES.)

Please include-your international passport-and your passport-photograph or your application-will be rejected.

(Sincerely),
Mrs. Helen Simpson..
تشکر کنندگان: hedyhoney ، King Eagle ، Danoosh ، ostokhan ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان