کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-20 ساعت 12:42)azadeh2014 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 12:18)alireza2753 نوشته:  از مدارکی که باید به سفارت ارائه شود عقد نامه رسمی به همراه ترجمه ان می باشد شما که می خواین با هم ازدواج کنین چرا زود تر این کار رو نمی کنین
دوست عزیز اون برای بعد از قبولیه... این بنده های خدا تو این دو هفته مونده به پیایان ثبت نام نمیتونن ازدواج کنن مراسمشون بعد از آبانه میخوان بدونن متآهل فرم پر کنن یا مجرد؟

حتما باید مجرد پر کنن چون امکان داره اگه برنده بشن کیسشون رد شه پس مجرد پر کنن و بعد از قبولی می‌تونن با kcc مکاتبه کنن و مشکلی‌ پیش نمیاد
تشکر کنندگان: fairy ، azadeh2014 ، Saeedv13
(2013-10-20 ساعت 12:52)shiraz mamali نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 16:08)fairy نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 15:37)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان.ميخوام دوستم رو ثبت نام كنم ولي ايشون ديپلم فني داره و تازه دانشجو شده بايد مدركش رو چي ثبت كنم؟همون ديپلم؟

اگه دانشجو هستن some university courses رو انتخاب کنید
ولي فكر ميكنم بايد چيزي كه امروز داره رو ثبت كنه.چون هنوز مدرك نگرفته كه

some university courses هم به معنای مدرک نیست به معنای تعدادی واحد دانشگاهیه
حالا شما اگه می خواید پایین تر بزنید با خودتونه
ولی دوستتون دانشجو هستن
we fight for a better life
تشکر کنندگان: battosai ، Saeedv13
فرقی میکنه یا شانسه بهتر هست اگه محل ثبت نام رو مثلا از کشور دیگه ای باشه؟
مثلا ادرس و کشور متولد همه رو ایران بدیم آیا باز کانفرمیشن چون خارج از ایران بودم اول asمیاد؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 17:25)majid7 نوشته:  فرقی میکنه یا شانسه بهتر هست اگه محل ثبت نام رو مثلا از کشور دیگه ای باشه؟
مثلا ادرس و کشور متولد همه رو ایران بدیم آیا باز کانفرمیشن چون خارج از ایران بودم اول asمیاد؟

فرقی نمیکنه از کجا و کدوم کشور ثبت نام کنید و هیچ امتیاز مثبتی هم نداره،کلا هیچ فرقی نمیکنه .متاسفانه خیلی از دوستان فک می کنن شانسشون بیش تر میشه در صورتی که اصلا اینجوری نیست.
در رابطه با آدرس محل تولد که همه ایران باشه البته اصلش محل تولد هست ،کیس نامبر باید با AS شروع شه اگه محل تولد ایران باشه و کیس با یه حروف دیگه شروع شه یعنی شما از سهمیه یه قاره دیگه استفاده کردید و زمان مصاحبه ریجکت می کنن
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-20 ساعت 19:05)fairy نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 17:25)majid7 نوشته:  فرقی میکنه یا شانسه بهتر هست اگه محل ثبت نام رو مثلا از کشور دیگه ای باشه؟

فرقی نمیکنه از کجا و کدوم کشور ثبت نام کنید و هیچ امتیاز مثبتی هم نداره،کلا هیچ فرقی نمیکنه .متاسفانه خیلی از دوستان فک می کنن شانسشون بیش تر میشه در صورتی که اصلا اینجوری نیست.
در رابطه با آدرس محل تولد که همه ایران باشه البته اصلش محل تولد هست ،کیس نامبر باید با AS شروع شه اگه محل تولد ایران باشه و کیس با یه حروف دیگه شروع شه یعنی شما از سهمیه یه قاره دیگه استفاده کردید و زمان مصاحبه ریجکت می کنن

پس چرا الان که من خودم ثبت نام کردم کانفرمیشنی که من گرفتم اولش 20153ZA اومده یعنی اشتباهه
Sad
.

کیس نامبر با کانفرمیشن فرق داره؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:

دوست عزیز تو کانفرمیشن چیزی به اسم AS نیست
ASمربوط به کیس نامبر هست بعد از قبولی

(2013-10-20 ساعت 19:11)majid7 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 19:05)fairy نوشته:  

پس چرا الان که من خودم ثبت نام کردم کانفرمیشنی که من گرفتم اولش 20153ZA اومده یعنی اشتباهه
Sad
.

کیس نامبر با کانفرمیشن فرق داره؟

نگران نباشی ثبت نامتون درست بوده
بله فرق می کنه
تشکر کنندگان: majid7 ، H Pier ، King Eagle
(2013-10-20 ساعت 12:07)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان ... برای دو نفری که هنوز عقد رسمی نکردن و میخوان لاتاری ثبت نام کنن به نظرتون باید دو نفر باهم بصورت خانوادگی ثبت نام کنن یا هر نفر جدا؟ ممنون

نه خیر باید جدا ثبت نام کنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 03:47)hedipes نوشته:  سلام به دوستان كه در لاتاري ٢٠١٥ ثبت نام كردن، من از برندگان ٢٠١٤ هستم واميدوارم بتونم هر كمكي كه از دستم بر مياد براتون انجام بدم و با يه انرژي مثبت در اين مراحل پيش برين و ارزوي قبولي براي همتون ميكنم چون واقعاً قبول شدن در لاتاري واسه كسي كه واقعاً دوست داره مهاجرت كنه به امريكا واقعاً حس خوبيه، اميدوارم كه به اين حس برسيد... فقط در ثبت نام دقت كنيد و در پايان ثبت نام از اطلاعا تتون يه پرينت واسه خودتون بگيريد، به تاريخ تولداتون توجه كافي كنيد وتعداد اعضا خانوادرو اطلاعاتشو و عكساشونو كامل وارد كنيد چون هرگونه اطلاعات نا درست ميتونه بعد از قبوليتون كيستونو رد كنه، فقط دقت كافي داشته باشين به اين موضوع.

سلام دوست عزیز من دو فرزند دارم که یکی بالای 21 سال است. ایا در قسمت تعداد فرزندان عدد 1 باید باشد یا 2. ممنون
تشکر کنندگان: sajedeh
(2013-10-20 ساعت 23:46)ozbekar نوشته:  سلام دوست عزیز من دو فرزند دارم که یکی بالای 21 سال است. ایا در قسمت تعداد فرزندان عدد 1 باید باشد یا 2. ممنون

1فرزند رو شما بزنین که زیر 21 هستش
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: majid7 ، ozbekar
سلام دوستان
من تو فرم ثبت نام نام خانوادگی و پسوند رو با space وارد کردم.ولی الان که پاسپوتو دیدم سرهم هست.می خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ممنون.
تشکر کنندگان: بازگشت
(2013-10-21 ساعت 16:15)رامین خداداد نوشته:  سلام
اگه کیس نامبرمو گم بشه دوباره چطوری میتونم به دستش بیارم؟؟؟؟؟
سلام حتما" منظورتون کانفرمیشن نامبرتون هست. (البته اگه حدسم درست باشه) از روز اول می که توی سایت نتایج قرعه کشی و میخواین چک کنید گزینه ای هست برای باز یابی کانفرمیشن نامبر که با وارد کردن اطلاعات شخصی تون میتونید اونو بازیابی کنین. Shy
(2013-10-21 ساعت 16:30)negin1989 نوشته:  سلام دوستان
من تو فرم ثبت نام نام خانوادگی و پسوند رو با space وارد کردم.ولی الان که پاسپوتو دیدم سرهم هست.می خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ممنون.
سلام شما الان تنها کاری که میتونید انجام بدین این هست که اول برای خودتون بعد واسه همه اونایی که به لاتاری چشم امید بسته اند دعا کنید که همگی باهم برنده شیم Shy و انشاله بعد از برنده شدنتون میتونین با kcc مکاتبه کنین و مطمئنا" مشکلی پیش نمیاد.
با آرزوی برنده شدن همه بچه های مهاجرسرا
تشکر کنندگان: بازگشت ، King Eagle ، satin
بچه ها جون؟ یکی از آشناهای ما امسال تو لاتاری شرکت کرده ولی سال تولدشو متاسفانه اشتباه نوشته فرضا به جای 1980 نوشته 1979! ولی روز و ماهش درسته. به نظرتون مشکل خاصی ایجاد میشه؟ الان باید چیکار کنه؟ اصلا ثبت نام اصلاحیه هم داره یا نه؟ بنده خدا خیلی نگرانه ممنون میشم راهنمایی کنین Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: بازگشت
(2013-10-22 ساعت 00:30)مانترا نوشته:  بچه ها جون؟ یکی از آشناهای ما امسال تو لاتاری شرکت کرده ولی سال تولدشو متاسفانه اشتباه نوشته فرضا به جای 1980 نوشته 1979! ولی روز و ماهش درسته. به نظرتون مشکل خاصی ایجاد میشه؟ الان باید چیکار کنه؟ اصلا ثبت نام اصلاحیه هم داره یا نه؟ بنده خدا خیلی نگرانه ممنون میشم راهنمایی کنین Smile

خانم شما که خودتون یپا استادین Smile اشتباه کردن ولی بعد قبولی با kcc مکاتبه کنن بلکه درست بشه به امید خدا دیگه کاری که شده و نمیشه کاری کرد جز انتظار

تشکر کنندگان: مانترا ، Danoosh ، بازگشت ، BLACK_DAY
(2013-10-22 ساعت 00:30)مانترا نوشته:  بچه ها جون؟ یکی از آشناهای ما امسال تو لاتاری شرکت کرده ولی سال تولدشو متاسفانه اشتباه نوشته فرضا به جای 1980 نوشته 1979! ولی روز و ماهش درسته. به نظرتون مشکل خاصی ایجاد میشه؟ الان باید چیکار کنه؟ اصلا ثبت نام اصلاحیه هم داره یا نه؟ بنده خدا خیلی نگرانه ممنون میشم راهنمایی کنین Smile

اگر سیستم جستجو در بانک اطلاعاتی لاتاری برای یافتن مورد مشابه با ثبت نام شما دقیق و سریع باشه مشکلی بوجود نمیاد. Wink
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: King Eagle ، مانترا
سلام
مشکل دارم برای باز کردن سایت ثبت نام و این پیغام میاد:
Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)
مشکل از سیستم من هست یا از دوستان کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟
میگید چیکار کنم؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان