کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-11 ساعت 14:08)H Pier نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 13:26)winphone7 نوشته:  آقا ما 2 روز پیش یه سوال پرسیدیم کسی جواب نداد خواهشا جواب بدید
منم دیروز ثبت نام کردم ولی حالا متوجه شدم که عکسم 600 dpi هست-- سایت که قبول کرد نظر شما چیه -- مشکلی پیش نمیاد؟؟

باید به کی سی سی زنگ بزنین بپرسین....
پارسال حدودا 30 % از شرکت کنندگان به خاطر اشتباه در ثبت نام در قرعه کشی وارد نشدند.

ممنون از شما---شماره تلفن kcc چنده؟؟ و اینکه باید فارسی حرف بزنیم یا انگلیسی؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 13:26)winphone7 نوشته:  آقا ما 2 روز پیش یه سوال پرسیدیم کسی جواب نداد خواهشا جواب بدید
منم دیروز ثبت نام کردم ولی حالا متوجه شدم که عکسم 600 dpi هست-- سایت که قبول کرد نظر شما چیه -- مشکلی پیش نمیاد؟؟

سلام

[عکس: 3dHYj6LYFgn4d2Tu0Kdee7]
هیچ مشکلی وجود نداره, چونکه در فایل راهنمای DV2015 (که اکثرا نمیخوننش) نوشته شده حداقل رزولوشن 300 نقطه در هر اینچ باشه (همون dpi)

میتونید این متن رو در صفحه 7 راهنمای ثبت نام DV2015 ببینید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahdiar ، Ramkal
(2013-10-01 ساعت 16:46)soli asali نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 16:10)mahdiar نوشته:  ببخشید شما نوشتید که گوش ها باید مشخص باشه .خانومهایی که حجاب دارند که گوشها پوشیده هست اونا چیکار کنند؟

باید بدون حجاب عکس بگیرن Smile
مشخص بودن یا نبودن گوشها اهمیتی نداره در تاپیک لاتاری از اغاز تا پایان نوشته شده است.

تشکر کنندگان: H Pier ، Danoosh
دوستان ممنون میشم لینکی که photo validator برای شناسایی عکس هست رو قرار بدین و بگین چجوری باهاش کار کنیم؟
تشکر کنندگان:
لازم نيست دوست عزيز. اونم همين كار ما رو ميكنه. يعني سايز عكس رو برسي ميكنه و ٦٠٠*٦٠٠ بودن عكسو. خودتون هم ميتونيد برسي كنيد

اما ابنه لينكش

http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle ، Danoosh ، zz24
سلام تورو خدا سوال منو الان جواب بدید.... رفتم عکاسی عکس انداختم همون 600 * 600 ........... اما سایز عکس 260 کیلوبایت... چجوری سایزو کمتر از 240 کیلوبایت کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 17:59)zz24 نوشته:  دوستان ممنون میشم لینکی که photo validator برای شناسایی عکس هست رو قرار بدین و بگین چجوری باهاش کار کنیم؟

درود بر شما Smile

سایتی که برای تنظیم و Crrop کردن عکستان مفید است

سایت photo validator

موفق باشید Wink

تشکر کنندگان: King Eagle ، zz24
(2013-10-12 ساعت 20:29)shahram1363 نوشته:  سلام تورو خدا سوال منو الان جواب بدید.... رفتم عکاسی عکس انداختم همون 600 * 600 ........... اما سایز عکس 260 کیلوبایت... چجوری سایزو کمتر از 240 کیلوبایت کنم؟
درود بر شماSmile
کارهایی که می کنم را انجام دهید کمی از حجم عکستان پایین می آید.

عکستان را با فوتوشاپ باز کنید

1-از عکست یه ctrl+A بگیر

2-بعدشم یه Ctrl+C

3-بعد Ctrl+N بزنید

بعد چک کن که ابعاد عکستان 600 * 600 باشه و رزولوشنشم 300 بعد Ok کن

4-بعد هم Ctrl+V

دقیقا همین کارها رو انجام دهید بعد خواهید دید که عکستان به این صفحه جدید انتقال خواهد یافت حال
File>save as -5

[عکس: wo1jk4ezfeie84y1yyso.jpg]
و بعد بر روی دکمه Save کلیک کنید

[عکس: 1dj1b3alo1polg9n4cdi.jpg]

بعد از اعمال تغییرات دلخواهتون عکستان با فرمت Jpeg ذخیره خواهد شد.

**نکته کلیدی این قسمت Smile :این کاری که گفتم ، علاوه بر کاهش/افزایش حجم عکستان
تاریخ Created و Modified عکستان را هم به تاریخ همان روزی که اینکار را انجام داده اید تغییر می دهد انگار که همین الان رفتید آتلیه و عکس گرفتید. Wink

چون همانطور که می دانید این دو تاریخ نباید باهم تناقضی داشته باشند.

[عکس: ik18re6p8izlaccqiedw.jpg]

پس دوستانی که از عکس سال پیششان برای ثبت نام می خواهند استفاده کنند حتما به این تاریخ گرفتن عکس (Data Created ) و تاریخ ویرایش عکس (Data Modified) می بایست توجه کنند. Wink

موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: King Eagle ، behzad2013 ، Soap McTavish ، Hedieh20 ، Ramkal
سلام. عکس لاتاری باید خوشگل باشه یا نه چون من بدون روتوش عکسم زشت شده مشکلی هست یا نه؟ لطفا اگه کسی اطلاعی در این مورد داره من رو در جریان بگذاره بازم ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-13 ساعت 00:38)parsaboj نوشته:  سلام. عکس لاتاری باید خوشگل باشه یا نه چون من بدون روتوش عکسم زشت شده مشکلی هست یا نه؟ لطفا اگه کسی اطلاعی در این مورد داره من رو در جریان بگذاره بازم ممنون

نه دوست عزیز خوشگلیو زشتیش مهم نیس و تاثیری تو انتخاب نداره چون کامپوتر رندم انتخاب میکنهBig Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، parsaboj ، H Pier
(2013-10-13 ساعت 00:38)parsaboj نوشته:  سلام. عکس لاتاری باید خوشگل باشه یا نه چون من بدون روتوش عکسم زشت شده مشکلی هست یا نه؟ لطفا اگه کسی اطلاعی در این مورد داره من رو در جریان بگذاره بازم ممنون

سلام
نمیدونم از روی شوخی این سوال رو پرسیدید یا از روی بی اطلاعی...با توجه به سابقه عضویتتون فکر کنم جواب سوالتون رو بدونید که البته کاربر fairy پاسخ درست رو گفتند

همچنین باید اضافه کنم که عکس را تحت هیچ شرایطی نباید روتوش کرد...

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: fairy

دیگه هیچ وقت عکس ارسالیتون رو نخواهید دید. (مگه اینکه در حافظه کامپیوتری خود ذخیره داشته باشید)
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: fairy ، King Eagle
دوستان برای درست کردن عکس امسال با امکاناتی که خود سایت داده نیاز به هیچ کس و هیچ نرم افزار خاصی مانند فتوشاپ نیست فقط کافیست به آدرس زیر برید و عکس خودتون رو درون کادری که آنجا هست آپلود کنید و بعد تنظیمش کنید و برش بدید و در نهایت ذخیره کنید ... خود سایت اتوماتیک اندازه عکس و رزولیشن عکس رو تنظیم میکنه.
اینم آدرسش:
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html#
این نیز می گذرد........
تشکر کنندگان: King Eagle ، Danoosh ، vahid605 ، am1988 ، sina454 ، behdist ، j@vad
دوستان عزیز اینقدر به این DPI بیچاره گیر ندید.مطابق دستور العمل، DPI 300 مربوط به تنظیم دستگاه اسکنر برای افرادی هست که می خوان عکس چاپ شده رو اسکن کنن و در مورد عکس های دیجیتال در صورتی که سایر مشخصات (سایز و اندازه و . . .) درست باشند، مهم نیست خیلی ( هر دو عکسی که 2010 و 2012 برنده شدند DPI 72 داشتند).

آرزوی موفقیت برای همه دوستان
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: King Eagle ، ghafari88 ، Danoosh ، am1988 ، parsaboj
اقا من ثبت نام کردم ولی عکسم قسمت پیشونیم روتوش شده بود ولی بقیه جاها روتوش نشده بود...به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان