کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
با سلام ميشه از عگسهاي پارسال استفاده كرد ؟با تشكر
تشکر کنندگان: aria_perse
سلام
نمیدونم چرا مدیرا هیچ نظارتی به پستای دوستان ندارن!!!
حداقل 1.2 صفحه اول که اکثریت سرمیزنن،بعضی از دوستان متاسفانه خودشون که اطلاعات ندارن تازه اطلاعات غلط هم میدن
پوشش توی عکس لاتاری مهم نیس بعد دوستان آمدن میگن عکس باید بی حجاب باشه!!!(در مورد خانمها البته)
در مورد مسائل جزئی هم دوستان بیش از حد مته به خشخاش میزارن!
مطمعن باشید در صورت قبولی نمیگن عه شما عکستونو روتوش کردین هاااا فکر کردین پس راتون نمی دیم امریکا خوش گلدین برگردین ایران!!(منظورم این نیست عکسایی که زمین تا اسمون با چهره شما فرق داره بفرسیناااا ،مثه فیس بوق بعضیا نباشه!)
همین مقدار که اندازه عکس و جزییات گفته شده رعایت شده باشه کافیه
راسی من امروز رفتم عکاسی و با مبلغ 3 هزار تومن یه عکس برای لاتاری روی سی دی تحویل گرفتم خود عکاسی هم وارد به عکس لاتاری بود فقط گفتم عکس لاتاری میخوام(3سال پیش 7 تومن دادم!!)
در مورد ادرس هم همین طور ،دوستان بیخودی حساسیت دارن قرار نیست از طریق ادرس مکاتبه ای انجام بشه و دوستان و اداره مهاجرت نامه های عاشقانه رد و بدل کنن!!
امیدوارم همه دوستان بعد از قبولی در لاتاری تو امریکا به خواسته هاشون برسن.
تشکر کنندگان: King Eagle ، mehdieb ، mohammadg846 ، Ramkal ، Tasnim banou
من پیشنهاد می کنم که برای اینکه خودتون رو راحت کنید حتمن توی آتلیه عکس بگیرین.
چون اگر خودتون عکس گرفتین و خدای نکرده قبول نشدین، حداقل غصه ی اینکه شاید عکسی که انداختم خوب نبود نخواهید خورد.
دو هزار و چهارده : بخت یار نبود Tongue
دو هزار و پانزده : فینگرز آر کراسد Cool

تشکر کنندگان: King Eagle
ببخشید یه سوال دیگه اینکه من چه جوری میتونم تاریخ عکس رو عوض کنم؟ چون مال پارساله
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان:
عکس من 721 dpi هستش بقیه مشخصات درسته سیستم لاتاری تایید کرد با همین ثبت نام کنم؟
تا حالا 2 بار عکسمو بردم عکاسی واسه درست کردن مشخصاتش وقتی عکس روتوش نباشه و حجمس 240 کیلو بایت باشه رزولوشنش از 300 بیشتر میشه.
با همین ثبت نام کنم؟ چون سیستم پذیرفته میگم.

تشکر کنندگان:
(2013-10-15 ساعت 20:13)hamed. نوشته:  ببخشید یه سوال دیگه اینکه من چه جوری میتونم تاریخ عکس رو عوض کنم؟ چون مال پارساله

سلام
کافیه بر روی عکس مورد نظر کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید
در منو باز شده به تب Details برید...در قسمت Origin در جلوی Date taken کلیک کنید و تاریخ رو ویرایش کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: hamed.
(2013-10-15 ساعت 21:25)sonnnna نوشته:  عکس من 721 dpi هستش بقیه مشخصات درسته سیستم لاتاری تایید کرد با همین ثبت نام کنم؟
تا حالا 2 بار عکسمو بردم عکاسی واسه درست کردن مشخصاتش وقتی عکس روتوش نباشه و حجمس 240 کیلو بایت باشه رزولوشنش از 300 بیشتر میشه.
با همین ثبت نام کنم؟ چون سیستم پذیرفته میگم.

بله شما با همون عکس ثبت نام کن چون هم از 240kb بیشتر نیست و هم زیر300dpiنیستش
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: sonnnna
(2013-10-15 ساعت 23:26)Danoosh نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 20:13)hamed. نوشته:  ببخشید یه سوال دیگه اینکه من چه جوری میتونم تاریخ عکس رو عوض کنم؟ چون مال پارساله

سلام
کافیه بر روی عکس مورد نظر کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید
در منو باز شده به تب Details برید...در قسمت Origin در جلوی Date taken کلیک کنید و تاریخ رو ویرایش کنید

موفق باشید

سلام..ببخشید وقتی روی عکس راست کلیک میکنم تب details وجود نداره
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان:
(2013-10-16 ساعت 04:31)hamed. نوشته:  سلام..ببخشید وقتی روی عکس راست کلیک میکنم تب details وجود نداره
روی عکس راست کلیک کنید حالا برید روی propertiese

[عکس: df51860e425dd97d1.png]

حالا برین روی details و به راحتی روی time taken زمان عکس رو تغییر بدین

[عکس: df51454f6743bc1c2.png]

حالا apply رو بزنین کار تموم شده SmileWink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، mahdibashoma ، hamed.
هر کدوم از دوستان که برای ویرایش عکسشون مشکل دارن می تونن برای من ایمل کنن و من نسخه مناسب قرار دادن در فرم ثبت نام رو براشون درست می کنم و ارسال می کنم ...

saied.kp@gmail.com

خواهش می کنم .. چه زحمتی ...Big Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، z55 ، kitrinos
(2013-10-04 ساعت 16:04)ostokhan نوشته:  به یاد دوستان 2014 که اعلام آمادگی نموده بودند و اثری ازشون دیگه در مهاجر سرا نیست
http://uplod.ir/c36itvqebuhp/new_list.pdf.htm

من هستم همچنان ...Rolleyes
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: King Eagle ، fairy ، ramo_m2
تو فایل pdf دستور عمل فقط برای اسکن کردن عکس پرینت شده گفته اسکنر باید روی رزولوشن حداقل 300 dpi باشه برای عکس دیجیتالی فقط سایز 600*600 پیکسل تاکید شده حرفی از dpi نزده حتما مهم نیست دیگه. من که عکسم 200 dpi بود سیستم قبول کرد ثبت نام هم کردم. چون قبلا میگفتن عکس 5*5 رو اسکن کنید. عکس 5*5 هم برای اینکه 600 * 600 پیکسل بشه باید حتما رزولوشن اسکنر 300 dpi باشه
نظرتون چیه؟ من که قرار نیست حذف بشم نه؟
تشکر کنندگان:
بچه هایی که الان با کامپیوتر کار می کنن و فتو شاپ نصب دارن و عکسشون هم روی هارد هست .. با چند کلیک ساده میشه تمام تغییرات رو انجام داد .. خودتون رو درگیر مسایل پیچیده برای عکس نکنید .. هر جا مشکل داشتین تو نت یه عالمه اموزش هست که با چند دقیقه وقت حل میشه ... بیشتر سوالات اینجا تکرار مکررات شده ... اینطوری پاسخ گویی کمتر میشه... چون اسپم زیاده ...
تشکر کنندگان: H Pier
یه سوال، هرسال برای ثبت نام تو لاتاری باید یه عکس جدید بگیریم؟ اگه باید با همون عکسی که پارسال ثبت نام کردیم امسالم ثبت نام کنیم مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
با درود به همه دوستان گرامی من و همسرم عکس را به وسیله دوربین دیجیتال گرفتم هر دو عکس هم عالی هستند .فقط مشکل ما عکس گرفتن از پسر 11 ماه هست خواستیم از طریق آتلیه از او عکس بگیریم که وقتی دوربین را دید ترسید و گریه افتاد تو خانه هم به قدری شیطان هست که نمی توان او را ثابت نگه داشت دوستان آیا عکس کودک هم باید شرایط یکسان با عکس بزرگسالان داشته باشد؟یعنی اگر عکس من و همسرم بی نقص باشد و عکس پسرم مشکل داشته باشد امکان پذیرفته نشدن در قرعه کسی وجود دارد؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان