کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-17 ساعت 02:08)aria_perse نوشته:  یه سوال، هرسال برای ثبت نام تو لاتاری باید یه عکس جدید بگیریم؟ اگه باید با همون عکسی که پارسال ثبت نام کردیم امسالم ثبت نام کنیم مشکلی پیش میاد؟
صد در صد باید یه عکس جدید بگیرید چون اگه اسمتون برنده بشه عکس سالهای قبل رو هم چک میکنن اگه تکراری باشه احتمال اینکه از لیست برنده ها حذف بشید هست اینو از یه منبع خارج از کشور شنیدم
تشکر کنندگان: aria_perse
(2013-10-17 ساعت 02:51)hosein_artist نوشته:  با درود به همه دوستان گرامی من و همسرم عکس را به وسیله دوربین دیجیتال گرفتم هر دو عکس هم عالی هستند .فقط مشکل ما عکس گرفتن از پسر 11 ماه هست خواستیم از طریق آتلیه از او عکس بگیریم که وقتی دوربین را دید ترسید و گریه افتاد تو خانه هم به قدری شیطان هست که نمی توان او را ثابت نگه داشت دوستان آیا عکس کودک هم باید شرایط یکسان با عکس بزرگسالان داشته باشد؟یعنی اگر عکس من و همسرم بی نقص باشد و عکس پسرم مشکل داشته باشد امکان پذیرفته نشدن در قرعه کسی وجود دارد؟
بعید به نظر میرسه بخوان عکس یه بچه 11 ماهه رو رد کنن یادمه یکی از برنده های پارسال نوشته بود تو خونه با موبایل عکس گرفته بوده عکسش فقط از نظر پیکسل درست بوده و صورتش واضح بوده اما فاصله بین چشم تا پایین عکس رو رعایت هم نکرده بوده
تشکر کنندگان:
دوستان این عکس اصلا مهم نیست.اندازش مهم هست که سایت قبول کنه.هروقت ایشالا برنده شدید عکس درست بگیرید.من عکسم خیلی داغون بود توخونه گرفته بودم برنده هم شدم.بعدازقبولی رفتم اتلیه عکس خوب گرفتم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: Danoosh ، shimoda ، King Eagle ، nastaran1989 ، Mansour92
(2013-10-17 ساعت 02:08)aria_perse نوشته:  یه سوال، هرسال برای ثبت نام تو لاتاری باید یه عکس جدید بگیریم؟ اگه باید با همون عکسی که پارسال ثبت نام کردیم امسالم ثبت نام کنیم مشکلی پیش میاد؟

خیر مشکلی پیش نمی اد ... به شرطی که عکستون مشخصات لازم رو داشته باشه..
تشکر کنندگان: King Eagle ، aria_perse ، Tasnim banou
دوستان برای تغییر تاریخ عکس میتونن از این برنامه استفاده کنن :
Attribute Changer :
http://s3.picofile.com/file/7974186020/A...l.zip.html
تشکر کنندگان: King Eagle
حلا اگه تغییر ندیم چی؟
مثلا من 1 هفته پیش عکس گرفتم ولی تاریخش مال 1 سال و 4 ماه پیشه سال 2012
و ثبت نامم کردم.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: nima5
(2013-10-17 ساعت 02:51)hosein_artist نوشته:  با درود به همه دوستان گرامی من و همسرم عکس را به وسیله دوربین دیجیتال گرفتم هر دو عکس هم عالی هستند .فقط مشکل ما عکس گرفتن از پسر 11 ماه هست خواستیم از طریق آتلیه از او عکس بگیریم که وقتی دوربین را دید ترسید و گریه افتاد تو خانه هم به قدری شیطان هست که نمی توان او را ثابت نگه داشت دوستان آیا عکس کودک هم باید شرایط یکسان با عکس بزرگسالان داشته باشد؟یعنی اگر عکس من و همسرم بی نقص باشد و عکس پسرم مشکل داشته باشد امکان پذیرفته نشدن در قرعه کسی وجود دارد؟
شما باید بچه رو روی یک ملافه سفید به پشت بخوابونی. بعد یا شما یا خانمت با هر وسیله ای که ممکنه برای لحظاتی توجه ایشون رو به نقطه ای جلب کنین و اون نفر دیگه تند تند چند تا عکس ازش بگیره. بعد این عکس ها رو تو کامپیوتر نگاه کنی و هر کدوم کیفیت بهتری داشتند دورش رو برش بدی و اندازه شو به مقدار لازم در بیاری. عکس گرفتن از بچه ها کلاً یک داستانی داره و به این راحتی ها نیست. علاوه بر هنر عکاسی باید در زمینه هنرهای نمایش، پانتومیم، تقلید صدا، حرکات موزون بدون آواز، آواز خواندن بدون ساز و ... ید طولایی داشته باشیTongue.
تشکر کنندگان: shimoda ، King Eagle ، Danoosh ، behzad2013 ، fairy ، baran2020 ، kaviyan

سلام رفقا بعد 2 روز دوباره اومدم Smile

نه عزیز نیازی به عکس جدید نیست همونعکس پارسالت رو بفرست
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، aria_perse

نه دوست گرامی اونا خودشون میدونن که عکس گرفتن از جوجولی های زیر 2 سال از کار توی معدن هم سختترهBig Grin درنتیجه سر عکس بچه ها گیر نمیدن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: Danoosh ، afshin_joon
(2013-10-17 ساعت 23:30)majid7 نوشته:  حلا اگه تغییر ندیم چی؟
مثلا من 1 هفته پیش عکس گرفتم ولی تاریخش مال 1 سال و 4 ماه پیشه سال 2012
و ثبت نامم کردم.

مجید جان منم تاریخ عکسم برای 2006 بود با اینکه پارسال انداخته بودم اما امسال تاریخش رو تغییر دادم. این کارها برای محکم کاری تا حالا دیده نشده کسی برای تاریخ عکسش رد بشه خیالت تختBig Grin

تشکر کنندگان: Danoosh
عزیزان اگه کسی خواست من میتونم عکسشو تغییر بدم و استانداردش کنم که مطمئن باشین. (سایزو اندازه و ...)
عکسی که با دوربین یا موبایل گرفتین رو برام بفرستین. هر کس خواست بهم پیام بده.

به جاش دعا کنین برام که امسال دیگه اسمم در بیاد ^_^
مرگ من روزی فرا خواهد رسيد، در بهاری روشن از امواج نور ...

فروغ فرخزاد
تشکر کنندگان: Danoosh ، King Eagle
سلام
دوستان در عكسي كه من انداختم شانه هام مشخص نيست و قسمت كوچكي از سرشانه به صورت يك خط كه به گردن متصل مشخصه
آيا بايد برم عكاسي و بگم كراپش رو كمتر كنه يا خير؟
ميشه بگيد تا چقدر زير گردن بايد رد عكس مشخص باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-18 ساعت 17:11)lili83 نوشته:  سلام
دوستان در عكسي كه من انداختم شانه هام مشخص نيست و قسمت كوچكي از سرشانه به صورت يك خط كه به گردن متصل مشخصه
آيا بايد برم عكاسي و بگم كراپش رو كمتر كنه يا خير؟
ميشه بگيد تا چقدر زير گردن بايد رد عكس مشخص باشه؟

شما دقیقا مثل همون عکسهای مثال توی سایت عکس بنداز شونه ها تا بالای ناحیه سینه باید پیدا باشن ینی یه چیزی حدود 20-35% ارتفاع عکس

الان این طور که شما شرح دادین عکستون ایراد داره

تشکر کنندگان: lili83
راستی این DPI عکس رو چطور باید تغییر بدیم یا متوجه بشیم چنده؟ مهمه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 00:51)eng2006 نوشته:  راستی این DPI عکس رو چطور باید تغییر بدیم یا متوجه بشیم چنده؟ مهمه؟

صد در صد مهمه.شما روی عکس راست کلیک کن بعد برو توی propertise حالا برو details اونجا horizental و vertical resolutioan رو چک کن اگه حداقل 300 باشه برای هرکدوم ینی درسته

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان