کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
با سلام.میخواستم بدونم برای ثبت نام باید عکس فرزند یکساله را هم بفرستیم؟با چه مشخصاتی و چطور باید از بچه عکس بگیریم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 01:19)ali.n.m نوشته:  با سلام.میخواستم بدونم برای ثبت نام باید عکس فرزند یکساله را هم بفرستیم؟با چه مشخصاتی و چطور باید از بچه عکس بگیریم؟

جواب سوالتون دقیقا صفحه ی قبل هست دوست عزیز لطفا مطالعه کنید جواب همه ی سوالا هست تقریبا

http://mohajersara.com/thread-6855-post-...#pid434048
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، Danoosh
سلام من صفحه پشت سرمو با فتوشاپ سفید کردم و موهام روی شونه هامو گرفته اما صورتم مشخصه این مشکل ایجاد می کنه؟
تشکر کنندگان:
راستی من اتلیه عکس انداخته بودم ولی یکم تیره هست مخصوصا قسمت های مو ها و کت
یعنی کتم و موها یکپارچه سیاه است و اجزاش به خوبی دیده نمیشه! اما اجزای صورت کاملا دیده میشه!
در ضمن ضمینه خاکسری هست نه سفید
میخواستم بدونم مشکلی نداره؟
در ضمن یه مشکل دیگه هم هست:
72Dpi= Horitental resolution
72Dpi= verical resolution
چطور باید 300 کنم؟ چرا مقدارش کمه با اینکه اتلیه انداختم؟
[عکس: 96170169207798375084.jpg]
توی قسمت خود سایتش تست کردم ایرادی نگرفت
بالاخره Dpi چیکار کنم
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 10:28)parisa_IT نوشته:  سلام من صفحه پشت سرمو با فتوشاپ سفید کردم و موهام روی شونه هامو گرفته اما صورتم مشخصه این مشکل ایجاد می کنه؟

نه مشکلی نیست

(2013-10-19 ساعت 13:41)eng2006 نوشته:  ای بابا
پس باید چیکار کنیم که ویزا بهمون برسه؟
دست ما هست یا یا شانسیه؟

شانس برادر شانس بزنه شماره کیست پایین باشه اصن ینی خدا برات جفت شیش انداختهBig Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ostokhan ، eng2006
(2013-10-19 ساعت 13:50)eng2006 نوشته:  راستی من اتلیه عکس انداخته بودم ولی یکم تیره هست مخصوصا قسمت های مو ها و کت
یعنی کتم و موها یکپارچه سیاه است و اجزاش به خوبی دیده نمیشه! اما اجزای صورت کاملا دیده میشه!
در ضمن ضمینه خاکسری هست نه سفید
میخواستم بدونم مشکلی نداره؟
در ضمن یه مشکل دیگه هم هست:
72Dpi= Horitental resolution
72Dpi= verical resolution
چطور باید 300 کنم؟ چرا مقدارش کمه با اینکه اتلیه انداختم؟
توی قسمت خود سایتش تست کردم ایرادی نگرفت
بالاخره Dpi چیکار کنم

این طور که شما توضیح دادی کلا برو یه عکس جدیدبنداز.زمینه عکس باید روشن باشه نه الزاما سفید موهات اگه کلا تیره که ینی عکس کیفیتش پایینه dpi هم صددرصد مهمه چون کامپیوتر عکس رو چک میکنه نه یک انسان.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: eng2006
(2013-10-01 ساعت 14:20)soli asali نوشته:  دوستان عزیز توجه کنن که خیلی راحت و بدون هزینه میشه تو منزل با یه دوربین این کار رو کرد ( با بک سفید) و بعد با فتوشاپ این عکس رو 600*600 تغیر بدید.

دوست عزیز سلام . من خیلی استرس دارم . یک عکسی رو در فرم ثبت نامم قرار دادم که بالای سرم عینک بود . یکی به من بگه رد میشم یعنی ؟
باید الان چیکار کنم ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
اقا این Dpi مربوط به چی میشه؟
من توی کامپیوترم تمام عکس ها رو نگاه کردم همه 72 یا 96 بودن فقط یکی دوتا 300 بود با اینکه همشون با کیفیت و حتی سایز بزرگ بودن
شاید واحدش فرق داره؟
من همین 72 dpi رو با خود سایت ثبتنام چک کردم اوکی داد .اگه مشکلی داشت که اوکی نمیداد
قضیه چیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 20:33)eng2006 نوشته:  اقا این Dpi مربوط به چی میشه؟
من توی کامپیوترم تمام عکس ها رو نگاه کردم همه 72 یا 96 بودن فقط یکی دوتا 300 بود با اینکه همشون با کیفیت و حتی سایز بزرگ بودن
شاید واحدش فرق داره؟
من همین 72 dpi رو با خود سایت ثبتنام چک کردم اوکی داد .اگه مشکلی داشت که اوکی نمیداد
قضیه چیه؟

عزیز شما کار نداشته باش که dpi برای چیه اونا گفتن 300 باید باشه شما اطاعت کن اون photo validator هم فقط و فقط ابعاد رو چک میکنه کاری به dpi نداره حالا شما میخوای کیست رو بسوزونی با یه سهل انگاری؟

سایز عکس بعد 600 در 600 وقتی در حالت عادی مشاهده میکنیم باید 5 سانتیمتر در 5 سانتیمتر در بیاد؟پس چرا واسه من 20 در 20 سانت در میاد
ممکنه یه نفر عکس صحیح اینجا بذاره؟ میتونید صورت رو شطرنجی کنید
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 00:44)eng2006 نوشته:  سایز عکس بعد 600 در 600 وقتی در حالت عادی مشاهده میکنیم باید 5 سانتیمتر در 5 سانتیمتر در بیاد؟پس چرا واسه من 20 در 20 سانت در میاد
ممنون

عزیز اصلا امکان نداره 20در20بشه اصن شما فقط600در600رو درست کن بقیش حله

(2013-10-20 ساعت 01:09)King Eagle نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:44)eng2006 نوشته:  سایز عکس بعد 600 در 600 وقتی در حالت عادی مشاهده میکنیم باید 5 سانتیمتر در 5 سانتیمتر در بیاد؟پس چرا واسه من 20 در 20 سانت در میاد
ممنون

عزیز اصلا امکان نداره 20در20بشه اصن شما فقط600در600رو درست کن بقیش حله

به چه کارایی ادم رو وا میدارید هااا
من خودم عکسم 600*600 و 300*300dp
ولی رو صفحه مانیتور 15*15سانتی مترBig Grin
ثبت نامم کردم .
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle ، nima5 ، eng2006
ممنون

سلام تو همون صفحه اول سايت نمونه عكس رو داده مى تونيد ببينيد اونجا كه نوشته photo
تشکر کنندگان: King Eagle ، eng2006
(2013-10-20 ساعت 14:44)danialلا نوشته:  سلام

من ثبت کردم ولی حواسم به DPI عکس نبود . کمتر از 300 !!! یعنی سوخت ؟

واسه عکس دیجیتال ننوشته که 300DPI باشه . فقط واسه عکسهای موجود اگه کسی بخواد اسکن کنه نوشته باید 300 باشه . یکی جواب بده که دارم سکته میکنم

dpi میزان تراکم نقاط در تصویر هست....و برای کیفیت استاندارد 300 تعیین شده...و علت این هم اینکه کیفیت مناسبی واسه چاپ باشه..ولی اگر شما اسکن کردید و تغییری ندادید اتومات دی پی آی 300 خواهد بود..در غیر اینصورت هم مورد نیست که ثبت نام شما رو ناقص کنه.
در ضمن این تصویر فقط جهت شناسایی روز مصاحبتون استفاده میشه و اصلا نگران نباشید...Big Grin
تشکر کنندگان: danialلا
دوستان مشهدی سلام . یکی می تونه منو راهنمایی کنه کدوم عکاسی برم بگم عکس لاتاری می خوام و بدون دردسر برام عکس بگیره ؟ ممنون میشم جواب بدین . Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان