کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-17 ساعت 20:22)سيبك نوشته:  سلام دوستان بعد از یک وقفه اجباری باز هم سیبک ظاهر شد
من یه سوال دارم از خداوندان تجربه من مدارکم رو فرستادم kcc این جواب رو به من داد میدونید یعنی چه؟
The information you provided will be included in your case file for
review
ممنون میشم جواب بدید

یعنی مدارک به کیستون اضافه میشه، برین خیالتون راحت باشه در این مرحله و کارای دیگه تون رو انجام بدین Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آنی ، سيبك
(2013-06-17 ساعت 00:13)mehdieb نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 00:07)ana3 نوشته:  دوستان من شنیدم اگه از طریق ایمیل به kcc سوالی بپرسیم فقط یه بار جواب میدن آیا این درسته؟؟

مگر جاهای دیگه چند بار جواب میدهند !!! شما از هرکس هر سوالی بکنی یکبار جواب میده نه چند بار.
Big Grin

تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 20:48)sonnnna نوشته:  کیس نامبر ما 49xx هستش حدودا وقت مصاحبمون تو چه ماهی میفته؟

اگه طبق سالهای قبل پیش بره حدودای بهمن و اسفند ماه..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sonnnna
[سلام خودتون جواب دادید 19 سالتونه . شما در حال پر کردن 20 مین سال زندگیتون هستید ولی هنوز کامل نشده پس 19 سال بنویسید

سلام بر برندگان خوش شانس این ایمیل جدید kcc که برام فرستاده کسی از دوستان با تجربه مودونه یعنی چی؟

[/align]When inquiring about the status of your case, you must provide your full
name, complete case number, and date of birth in the following format
(MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information
regarding your case if you cannot provide all the required information.
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: 5ina
(2013-06-17 ساعت 20:48)sonnnna نوشته:  کیس نامبر ما 49xx هستش حدودا وقت مصاحبمون تو چه ماهی میفته؟

دی یا بهمن!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: 5ina ، sonnnna
(2013-06-17 ساعت 21:02)سيبك نوشته:  سلام بر برندگان خوش شانس این ایمیل جدید kcc که برام فرستاده کسی از دوستان با تجربه مودونه یعنی چی؟

[/align]When inquiring about the status of your case, you must provide your full

گفتن وقتی راجبه کیستون با هاشون مکاتبه می کنید حتما مشخصاتتون رو در میل ذکر کنید. مثل کیس نامبر و فامیل - اسم و تاریخ تولدتون رو به شکل ماه/روز/سال. تا این که بهتون جواب بدن.
تشکر کنندگان: سيبك ، آنی
(2013-06-17 ساعت 21:19)aghaghia نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 21:02)سيبك نوشته:  سلام بر برندگان خوش شانس این ایمیل جدید kcc که برام فرستاده کسی از دوستان با تجربه مودونه یعنی چی؟

گفتن وقتی راجبه کیستون با هاشون مکاتبه می کنید حتما مشخصاتتون رو در میل ذکر کنید. مثل کیس نامبر و فامیل - اسم و تاریخ تولدتون رو به شکل ماه/روز/سال. تا این که بهتون جواب بدن.

یعنی اگه خواستم اصلاحی رو تو فرما انجام بدم با این فرمت میل کنم یا اینکه جواب بدم بهشون
ممنونم از جواب های خوب قبلیت
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: آنی ، aghaghia
اگر من با پست مدارک را ارسال کنم به ایمیل من مبنی بر رسیدن اسناد به دستشون جواب نخواهند داد؟
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 22:14)poopak16 نوشته:  اگر من با پست مدارک را ارسال کنم به ایمیل من مبنی بر رسیدن اسناد به دستشون جواب نخواهند داد؟

کی گفته جواب نمیدن ...؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-17 ساعت 21:47)سيبك نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 21:19)aghaghia نوشته:  

یعنی اگه خواستم اصلاحی رو تو فرما انجام بدم با این فرمت میل کنم یا اینکه جواب بدم بهشون
ممنونم از جواب های خوب قبلیت

بله درسته، خواهش می کنم. موفق باشید.
(2013-06-17 ساعت 22:21)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:14)poopak16 نوشته:  اگر من با پست مدارک را ارسال کنم به ایمیل من مبنی بر رسیدن اسناد به دستشون جواب نخواهند داد؟

کی گفته جواب نمیدن ...؟؟

جایی در بین پست ها دیدم ... متشکرم. خیالم را راحت شد.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-06-17 ساعت 18:57)shazad نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 02:02)ahmadrt16406 نوشته:  سلام دوستان
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

اگه ایمیل نگرفته اید از کجا می دونید که مدارکتون به دستشان رسیده؟

با سلام
با شماره پست TNT كنترل كردم 29/5/2014 تحويل گرفته شده لطفا" راهنمايي بفرماييد با تشكر
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 01:07)ahmadrt16406 نوشته:  
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

با سلام
با شماره پست TNT كنترل كردم 29/5/2014 تحويل گرفته شده لطفا" راهنمايي بفرماييد با تشكر
چندروز بعد از اینکه مطمئن شدید مدارک به دستشون رسیده بهشون ایمیل بزنید و بپرسید که ایا مدارک رسیده یا نه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 01:07)ahmadrt16406 نوشته:  

با سلام

یک ایمیل بهشون بزنید و پیگیری کنید.
فرمت ایمیل ها رو تو همین فروم ببینید و اونی که مربوط به پیگیری است رو براشون انتخاب کنید اگه نیاز بود تغییراتی توش بدید
حدودا ۱ هفته طول می کشه تا جواب ایمیل شما رو بدن.
نگران نباشید اصلا نگران نباشید.
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 09:45)kamranh نوشته:  سلام دوستان
من این سوالو از سفارت مجازی آمریکا پرسیدم و این جوابو به من دادن منظورشون چیه ؟
با درود
یه سوال که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که اگر کیس نامبر کسی به دست شخص دیگری بیفته آیا ممکنه براش مشکلی پیش بیاد
و کی سی سی چقدر به حرف دیگران اعتماد میکنه
با تشکر از وقت و زمانی که می گذارید
با سپاس
و جواب سفارت این بود :
Thank you for your email.
To check whether you are a DV winner, you must be in possession of your confirmation number. If you are a winner, you would need to fill out the required forms following the instructions you received through the e-DV website. If you believe a mistake was made on your application forms, you may contact KCC at KCCDV@state.gov to submit new forms. We hope this information is helpful.
Best of success,
Virtual Embassy Tehran
US Department of State
منظورشون چیه ؟؟؟
این یه جواب کلیه و خیلی ربطی به چیزی که شما پرسیدین نداره. گفته که اگر می خواهید چک کنید که شما برنده شدید باید مالک کانفرمیشن نامبر باشید.
اگر برنده شدید باید مدارکی که خواسته شده رو از طریق وبسایت e-DV دنبال کنید و براشون بفرستید. اگر اشتباهی در فرم ثبت نام انجام دادید باید با کی سی سی تماس بگیرید برای این که فرم های جدید رو بفرستید. آرزومندیم این اطلاعات کمکی بهتون کرده باشه!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان