کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من کیس نامبر رو فقط اون قسمتی که خواسته بود نوشتم.(سوال ۲ اون فرمه که فقط برای برنده لاتاری پر میشه، نه برای همراهاش). و روی همه ی برگه ها ننوشتمش.
مشکلی پیش میاد؟ اگه اره، چکار کنم؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 10:29)NarCssuS نوشته:  من کیس نامبر رو فقط اون قسمتی که خواسته بود نوشتم.(سوال ۲ اون فرمه که فقط برای برنده لاتاری پر میشه، نه برای همراهاش). و روی همه ی برگه ها ننوشتمش.

دوستان توصیه می کنند که روی همه صفحات نوشته بشه که خدای نکرده در بین انبوه مدارکی که برای کی سی سی فرستاده میشه اگر گم شد قابل پیدا کردن باشه وگرنه شاید خیلی هم اهمیت نداشته باشه. اگر خیالتون راحت نیست یه ایمیل به کی سی سی بزنید و موضوع رو براشون بگید و این که احتیاجی هست دوباره بفرستین یا نه! موفق باشین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: NarCssuS ، آنی ، آلیس-1980
(2013-06-18 ساعت 09:37)shazad نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 01:07)ahmadrt16406 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 18:57)shazad نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 02:02)ahmadrt16406 نوشته:  سلام دوستان
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

اگه ایمیل نگرفته اید از کجا می دونید که مدارکتون به دستشان رسیده؟

با سلام
با شماره پست TNT كنترل كردم 29/5/2014 تحويل گرفته شده لطفا" راهنمايي بفرماييد با تشكر

یک ایمیل بهشون بزنید و پیگیری کنید.
فرمت ایمیل ها رو تو همین فروم ببینید و اونی که مربوط به پیگیری است رو براشون انتخاب کنید اگه نیاز بود تغییراتی توش بدید
حدودا ۱ هفته طول می کشه تا جواب ایمیل شما رو بدن.
نگران نباشید اصلا نگران نباشید.

با سلام،
بچه هامن خودم اوایل می فرمهامو ارسال کردم. از طریق TNT هم فهمیدم رسیده. از بس دوستان گفتند که ایمیل بفرستیم برای تایید منم فرستادم. ولی دیشب به KCC زنگ زدم گفتند فرمات رسیده و رفته تو مرحله نوبت گذاری مصاحبه و هیچگونه Note هم روش نیست. گفت اگر ایرادی داشت ایمیل میزدیم.
پس بچه ها خیالتون راحت باشه و اگه از طریق پست گرفتین و پست تایید کرده که رسیده، مطمئن باشین چون اگه کسری داشته باشه ایمیل میزنن.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: aghaghia ، NarCssuS ، آنی
دوستان در قسمت راهنمای برندگان در سایت kcc در step3: در قسمت Requirements چند مورد هست که برام سول هستش
کسی که این موارد شاملش نمیشه باید به چه صورت عمل کنه؟؟
موادر اینها هستش:
1.Court and prison records
2.Deportation Documentation
3.Police Records
4.custody Documentation
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 11:44)ana3 نوشته:  دوستان در قسمت راهنمای برندگان در سایت kcc در step3: در قسمت Requirements چند مورد هست که برام سول هستش
کسی که این موارد شاملش نمیشه باید به چه صورت عمل کنه؟؟
موادر اینها هستش:
1.Court and prison records
2.Deportation Documentation
3.Police Records
4.custody Documentation

خب یعنی لازم نیست دیگه!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 10:37)aghaghia نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 10:29)NarCssuS نوشته:  من کیس نامبر رو فقط اون قسمتی که خواسته بود نوشتم.(سوال ۲ اون فرمه که فقط برای برنده لاتاری پر میشه، نه برای همراهاش). و روی همه ی برگه ها ننوشتمش.

دوستان توصیه می کنند که روی همه صفحات نوشته بشه که خدای نکرده در بین انبوه مدارکی که برای کی سی سی فرستاده میشه اگر گم شد قابل پیدا کردن باشه وگرنه شاید خیلی هم اهمیت نداشته باشه. اگر خیالتون راحت نیست یه ایمیل به کی سی سی بزنید و موضوع رو براشون بگید و این که احتیاجی هست دوباره بفرستین یا نه! موفق باشین.

اینو بنویسم خوبه؟ یا باید ادبی تر باشه؟
To Whom It May Concern
I am deeply sorry for the mistake I have made in advance
I have sent all the forms, photographs by DHL but unfortunately I have written the Case Number only on section 2 of form DSP-122, and not on all of the papers.
Should I send them all over again or there is no need?
Thank you for your time
Sincerely,
.....
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 12:12)NarCssuS نوشته:  

اینو بنویسم خوبه؟ یا باید ادبی تر باشه؟
To Whom It May Concern
I am deeply sorry for the mistake I have made in advance
I have sent all the forms, photographs by DHL but unfortunately I have written the Case Number only on section 2 of form DSP-122, and not on all of the papers.
Should I send them all over again with my case number written on all of the pages or there is no need?
Thank you for your time
Sincerely,
.....
فکر کنم اینو هم اضافه کنید بد نباشه!
تشکر کنندگان: NarCssuS
(2013-06-18 ساعت 12:55)تام کت نوشته:  با سلام خدمت دوستان لطفا اگر ممکن است من رو راهنمایی کنید از دوستان باسابقه مهاجر سرا یه سوال داشتم میخواستم بدونم برای فرستادن فرمهای 122 DSو230 از زمان دیدن قبولی چقدر فرصت دارم من برنده 2014 هستم الان 40 روزه که من فهمیدم قبول شدم خیلی ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدین

دوست عزیز
اول از همه تبریک برای قبولیتون. هیچ محدودیتی برای ارسال نیست ولی بهتره زودتر بفرستین. الیته اگر کیس نامبر شما کمتر باشه زودتر بفرستین بسیار بهتره.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: تام کت
(2013-06-18 ساعت 13:27)تام کت نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 13:01)Tabassomshojaat نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 12:55)تام کت نوشته:  با سلام خدمت دوستان لطفا اگر ممکن است من رو راهنمایی کنید از دوستان باسابقه مهاجر سرا یه سوال داشتم میخواستم بدونم برای فرستادن فرمهای 122 DSو230 از زمان دیدن قبولی چقدر فرصت دارم من برنده 2014 هستم الان 40 روزه که من فهمیدم قبول شدم خیلی ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدین

دوست عزیز
اول از همه تبریک برای قبولیتون. هیچ محدودیتی برای ارسال نیست ولی بهتره زودتر بفرستین. الیته اگر کیس نامبر شما کمتر باشه زودتر بفرستین بسیار بهتره.
خیلی ممنون از پاسخ شما درست میفرمایین کیس نامبر من هم 3 رقمی هست باید زود بفرستم

اگه سه رقمی هست، زودتر شروع کنین به واکسن زدن و ترجمه مدارک.
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-06-18 ساعت 14:21)تام کت نوشته:  با سلام به دوستان تورو خدا منو راهنمایی کنید من سربازی رو معاف شدم ولی تو قسمت فرم نمیدونستم که yes بزنم یا no من yes رو زدم ونوشتم exemption from military servis من عذر میخوام اگر این سوال رو تو قسمت خودش سوالات مربوط نپرسیدم ولی خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید باید بهشون ایمیل بزنم یا لازم نیست ممنون میشم اگر پاسخ بدین خیلی دلشوره دارم

به نظرم باید NO میزدی
تشکر کنندگان:
ممنون از همه دوستان
کیس نامبر من##11###2014 هنوز هم فرمهای اول رو ارسال نکردم(یروان).(به دلیل آماده نشدن مدرکم و یه سری مسایل دیگه که پیگیرم)
معافی سربازی من از سری موارد خاص هست..و با توجه به اینکه آفیسرها از بعضی دوستان پرسیده بودند موارد خاص یعنی چه چه تو ضیحی میتونم بدم..اینکه بگم مثلا به خاطر مسابقات ورزشی یا مدارک تحصیلی معاف شدم یا اصل موضوع(معافیت به خاطر شغل پدر(پ ا س د ا ر))؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 14:13)Tabassomshojaat نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 13:27)تام کت نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 13:01)Tabassomshojaat نوشته:  

دوست عزیز
خیلی ممنون از پاسخ شما درست میفرمایین کیس نامبر من هم 3 رقمی هست باید زود بفرستم

اگه سه رقمی هست، زودتر شروع کنین به واکسن زدن و ترجمه مدارک.

کاملا درسته ..اما خیلی عجله نکنید ..مخصوصا زمان ترجمه که خدانکرده چیزی اشتباه بشه.
تشکر کنندگان:

می‌شه از باتجربها خواهش کنم یه نمونه بگذارید ببینیم کجای صفحه و چطور باید کیس نامبر رو بگذریم.

می‌شه از باتجربها خواهش کنم یه نمونه بگذارید ببینیم کجای صفحه و چطور باید کیس نامبر رو بگذریم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 18:30)mitramin نوشته:  

با نرم افزار نیترو میتونید این کار رو انجام بدین، دقیقا بالای کادر هر صفحه.
روش کار کردن با نیترو هم در امضای خانم زهرا وحدتی پور موجوده!

اینم link عکس:
http://www.mediafire.com/view/15r4h8gpe2...uog4gr225d
تشکر کنندگان:
با سلام،من ایمیل زدم به kccبرای تایید مدارک که این جوتب رو به من دادن میشه اساتید ترجمه کنن

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis,
confirmation of receiving your correspondence may not be feasible
at
this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight
weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery
confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to
ensure that your case can begin processing. Mail is processed in
the
order of the date received, thus the importance of submitting your
forms
in a timely manner.
تشکر کنندگان: