کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-16 ساعت 11:26)love_everlife نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 11:02)mohamad92 نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 20:10)noobnoobi نوشته:  یه سوال داشتم :

من دانشجوی ترم 6 هستم و 2 ترم دیگه دارم و مشمول نیز هستم و با توجه به کیس نامبرم (55XX) اسفند یا فروردین وقت مصاحبم هست.
من اگه کلیرنس بخورم و بهد 1-2 ماه تایید شم چقدر وقت دارم برم ویزا تو پاسم بخوره؟
و یا اگه یک ضرب ویزا بزنن اگه برگردم ایران که درسم رو تمام بکنم تا تابستون موقع خروج به ویزا روی پاسپورت گیر میدن؟

ممنون میشم اساتید جواب بدن

پرونده 2014 ها تا آخر سپتامبر سال دیگه بسته میشه تا اون موقع باید ویزاتون رو گرفته باشید وگرنه که دیگه فراموشش کنید.
بله به احتمال زیاد شما دیگه اجازه خروج پیدا نخواهید کرد. مگر اینکه در همون کشور که ویزا رو قراره بگیرید بمونید و مستقیما برید اونور و یا اگر یکضرب گرفتین هم همینطور بلافاصله برین اونور پاس سفید بگیرین بیاین برین سربازی و بعد برگردین.

با سلام
یه سوال؟
اگر ویزا یه ضرب بگیریم باید مستقیم بریم us ؟یا می تونیم بیایم ایران؟حد اکثرتا چقدر وقت بعد از گرفتن ویزا باید بریم ؟

6 ماه وقت داره ویزاتون تا ورود بزنید. میتونید برگردید ایران .

دوستان منم یه مشکله کاری دارم که برام بهتره که دیرتر بشه ولی کیسم حدوده 1000 که قاعدتا زود اعلام بشم ! میخواستم بدونم دوستان راهکار قانونی دارند که بتونم اینو یکم عقب بندازم و باید چیکار کنم که رفتنم و ویزا گرفتنم یکم دیرتر بشه ؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 08:49)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 11:26)love_everlife نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 11:02)mohamad92 نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 20:10)noobnoobi نوشته:  یه سوال داشتم :

من دانشجوی ترم 6 هستم و 2 ترم دیگه دارم و مشمول نیز هستم و با توجه به کیس نامبرم (55XX) اسفند یا فروردین وقت مصاحبم هست.
من اگه کلیرنس بخورم و بهد 1-2 ماه تایید شم چقدر وقت دارم برم ویزا تو پاسم بخوره؟
و یا اگه یک ضرب ویزا بزنن اگه برگردم ایران که درسم رو تمام بکنم تا تابستون موقع خروج به ویزا روی پاسپورت گیر میدن؟

ممنون میشم اساتید جواب بدن

پرونده 2014 ها تا آخر سپتامبر سال دیگه بسته میشه تا اون موقع باید ویزاتون رو گرفته باشید وگرنه که دیگه فراموشش کنید.
بله به احتمال زیاد شما دیگه اجازه خروج پیدا نخواهید کرد. مگر اینکه در همون کشور که ویزا رو قراره بگیرید بمونید و مستقیما برید اونور و یا اگر یکضرب گرفتین هم همینطور بلافاصله برین اونور پاس سفید بگیرین بیاین برین سربازی و بعد برگردین.

با سلام
یه سوال؟
اگر ویزا یه ضرب بگیریم باید مستقیم بریم us ؟یا می تونیم بیایم ایران؟حد اکثرتا چقدر وقت بعد از گرفتن ویزا باید بریم ؟

6 ماه وقت داره ویزاتون تا ورود بزنید. میتونید برگردید ایران .

دوستان منم یه مشکله کاری دارم که برام بهتره که دیرتر بشه ولی کیسم حدوده 1000 که قاعدتا زود اعلام بشم ! میخواستم بدونم دوستان راهکار قانونی دارند که بتونم اینو یکم عقب بندازم و باید چیکار کنم که رفتنم و ویزا گرفتنم یکم دیرتر بشه ؟؟؟

مطمئن نیستم ولی فکر می کنم اگر شما مدارکتون رو دیرتر ارسال کنید دیرتر به مصاحبه خواهید رفت، البته میشه درخواست تغییر زمان مصاحبه هم بکنید ولی فکر نمی کنم در حد چند ماه باشه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
کسی می دونه چطور میشه کنفرانس علمی توی ترکیه پیدا کرد؟
اگر بهشون ایمیل بزنی و دعوتت کنن به کنفرانس ، می تونی "سفر علمی" از دانشگاه بگیری و با وثیقه کم خارج بشی.
سایتی هست که فراخوان کنفرانس ها رو اعلام کنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-16 ساعت 02:02)ahmadrt16406 نوشته:  سلام دوستان
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

می تونی بهشون email بزنی و بپرسی .یک هفته بعد از اینکه مدارک رسید من email زدم بمن 10 روز بعد از email ام جواب دادند.
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان:
ببخشید تو سایت بولتن دیدم تو سالای 2010 تا 2012 توی ماه اکتبر تا کیس نامبرهای 7000 هم کارنت شدن!!! ممکنه امسال هم اینجوری باشه؟
ممنوونم Wink
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام
من امروز خبری شنیدم میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه ؟ شنیدم لاتاری رو امسال برداشتن ودیگه برای 2015 ثبت نام نمی کنن . خبر دارین شما ؟ حقیقت داره ؟ اگه کسی میتونه یه تحقیق کنه دارم میمیرماز دلشوره . نکنه ورش دارن ما بدبخت شیم بریم پی کارمون ؟
تشکر کنندگان:
دوستان با تجربه راجع به سهمیه ویزاهای سال 2014 واسه ایران یه امار جامع و دقیق (ترجیهن با لینک موثق) بهم میدین لدفن ؟؟؟؟ مرسی !
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 13:46)stoner نوشته:  کسی می دونه چطور میشه کنفرانس علمی توی ترکیه پیدا کرد؟
اگر بهشون ایمیل بزنی و دعوتت کنن به کنفرانس ، می تونی "سفر علمی" از دانشگاه بگیری و با وثیقه کم خارج بشی.

ازمون IELTS ثبت نام کنید !
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، inforfang
(2013-06-17 ساعت 14:44)5ina نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 13:46)stoner نوشته:  کسی می دونه چطور میشه کنفرانس علمی توی ترکیه پیدا کرد؟

ازمون IELTS ثبت نام کنید !

اون نیمه علمی میشه فک کنم.
دمبال کنفرانس و کنگره های پزشکی ام.
تشکر کنندگان:
من برای تایید مدارک ارسالیم با پست یه ایمیل برای KCC ارسال کردم این جوابو دادن میشه بهم بگید چی گفتن؟Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

Tabatha

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 15:58)ali3875 نوشته:  من برای تایید مدارک ارسالیم با پست یه ایمیل برای KCC ارسال کردم این جوابو دادن میشه بهم بگید چی گفتن؟Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

Tabatha

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500
از بخش ویزای تنوع فرهنگی توسط جناب تاباسا برای شما ایمیل فرستاده شده
که ایشون فرمودند
وقتی که شما درباره وضعیت پرونده تان درخواستی دارید می بایست
نام کامل خودتان را به همراه کیس نامبرتان + تاریخ تولدتان به شکلی که گفتند MMDDYYY همراه ایمیلتان ارائه کنید
پس به نکاتی که اشاره کردند توجه کنید و مجددا ایمیل بفرستید.
تشکر کنندگان: 5ina ، آنی ، sonnnna
(2013-06-16 ساعت 22:16)5ina نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 02:32)love_everlife نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 00:30)5ina نوشته:  دوستان من سنم رو تو فرم 230 خودم 19 بزنم یا 20 ؟
19 سال و 9 ماه و 1 روزمه Big Grin
15/09/1993

هرچی که تا تاریخ بقل امضا تو فرم هست رو بزنید

متوجه منظورتون نشدم..

دوست عزيز.. من براي سن پسرم همين مشكل رو داشتم... ولي نكته جالب اينجاست كه وقتي توي فرم سنش رو مثلا 4/5 زدم و كليد tab زدم خودكار 5 شد... يعني گرد كرد به بالا... اميدوارم كمكي كرده باشم...
تشکر کنندگان: 5ina ، آنی
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

اگه ایمیل نگرفته اید از کجا می دونید که مدارکتون به دستشان رسیده؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 18:57)shazad نوشته:  

اگه ایمیل نگرفته اید از کجا می دونید که مدارکتون به دستشان رسیده؟

ارسال از طریق پست بوده؟ اگه اره، ایمیلی هم دریافت نمی کنید.
Tongue
فقط اونایی که با ایمیل فرم هاشون رو فرستادن، جواب ایمیلشون رو میدن. اگه از این طریق بوده، یه چند روز صبر کنید، حجم فرم هایی که به دستشون رسیده خیلی بالاست. یه کم سرشون شلوغه
Wink
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
کیس نامبر ما 49xx هستش حدودا وقت مصاحبمون تو چه ماهی میفته؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان