کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-24 ساعت 11:49)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 11:27)mamad_msp نوشته:  تبریک به قبولی دوستان 2014 امیدوارم کار همه میزون پیش بره .
من از برندگان 2013 هستم و مصاحبه رو انجام دادم ولی مشکلی برای من پیش امد و گفتن نامه اول رو باید داشته باشه.
به همه دوستان پیشنهاد می کنم از تمام مراحل عکس و کپی داشته باشند هر چند مهم نباشه مثل نامه اول من.
(من نامه اول دارم ولی از تاریخش عکس نداشتم فقط از اخر نامه عکس گرفتم.
مشکل من اینه! ایا دوستان 2014 کسی هست لطف کنه نامه اولشون رو برای من اپلود کنند که من با شاپ .....
ممنون

دوست عزیز برا مدارک مصاحبه مگه نباید با فرمها نامه اول قبولی رو هم ارائه میکردید ؟؟

مثل اینکه ایشون فقط قسمت پایین که شامل کیس نامبر و بارکد بوده رو فرستادن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، زری وحدتی
سلام دوستان. واسم یک سوال پیش اومد راجع به پلیس چک...
Police Certificates:

Applicants
are required to submit a police certificate from the country of the
applicant’s nationality and current residence
, if residence in such country exceeds six months
.
Police certificates are also required from all other countries where the applicant
has resided for at
least one year. Regardless of the length of residence, a police certificate must also be obtained
from the police authorities of any place where the applicant has been arrested for any reason
(except for the US)
.
Original Armenian police
certificates are required. For all other countries, an
original or copy of the police certificate is required, along with an English translation if the
police certificate is not in Armenian or English.

من یه نقل قولی خوندم که واسه ایرانیا این پروسه لازم نیست , چقدر میشه به صحت این نقل قول اعتماد داشت ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،وقتتون بخیر. خواهش میکنم، لطفا سوال من را جواب بدین .
من هنوز دانشجو هستم و تا آخر خرداد سال آیندهدرسم تموم میشه هنوز فرم های 230و122 را پر نکردم. در این فرم ها بنویسم دانشجو هستم یا نه؟ آیا امکانش هست که من پس از قبولی به درسم ادامه بدهم و پس از اتمام به آمریکا بروم؟
ضمنا قبل از این دوره دانشجویی 3 دوره در دانشگاه های دولتی دانشجو بودم و انصراف دادم آیا آدرس اون دانشگاه ها را در ردیف 33 بنویسم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 14:07)imandimo نوشته:  سلام دوستان،وقتتون بخیر. خواهش میکنم، لطفا سوال من را جواب بدین .
من هنوز دانشجو هستم و تا آخر خرداد سال آیندهدرسم تموم میشه هنوز فرم های 230و122 را پر نکردم. در این فرم ها بنویسم دانشجو هستم یا نه؟ آیا امکانش هست که من پس از قبولی به درسم ادامه بدهم و پس از اتمام به آمریکا بروم؟
ضمنا قبل از این دوره دانشجویی 3 دوره در دانشگاه های دولتی دانشجو بودم و انصراف دادم آیا آدرس اون دانشگاه ها را در ردیف 33 بنویسم؟

در رابطه با سوال اولتون: بله حتما" بنویسید، میتونین زمان شروع دانشگاهتون رو بنویسید و present بزنین. شما در حال حاضر قبول شده اید منظورتون از قبولی چیه ؟ در این مورد همه چی بستگی به کیس نامبرتون داره که زمان مصاحبتون کی خواهد بود. شما حدود کیس نامبرتون رو بگید (2 رقم اخر رو xx بذارید) تا دوستان با تجربه بتونن کمکتون کنن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: *NASIM* ، imandimo
(2013-06-24 ساعت 14:05)5ina نوشته:  سلام دوستان. واسم یک سوال پیش اومد راجع به پلیس چک...
Police Certificates:

Applicants
are required to submit a police certificate from the country of the
applicant’s nationality and current residence
, if residence in such country exceeds six months
.
Police certificates are also required from all other countries where the applicant
has resided for at
least one year. Regardless of the length of residence, a police certificate must also be obtained
from the police authorities of any place where the applicant has been arrested for any reason
(except for the US)
.
Original Armenian police
certificates are required. For all other countries, an
original or copy of the police certificate is required, along with an English translation if the
police certificate is not in Armenian or English.

من یه نقل قولی خوندم که واسه ایرانیا این پروسه لازم نیست , چقدر میشه به صحت این نقل قول اعتماد داشت ؟

دوست عزیز احتیاجی نیست. من در تاپیک هاس سال قبل هم که خوندم احتیاجی نبوده و اگر به لیست مدارکی که دوستان در سفرنامه هاشون به اون ها اشاره کردن نگاه کنید مدرک عدم سوسابقه وجود نداره.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: 5ina ، ojee
اقاقیا
نامه دوم الکترونیکی هست یا پست ؟ می خوام بدونم کلا کی سی سی چیزی برامون به آدرس پستی مون پست می کنه یا نه؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee
(2013-06-24 ساعت 14:37)iris نوشته:  اقاقیا
نامه دوم الکترونیکی هست یا پست ؟ می خوام بدونم کلا کی سی سی چیزی برامون به آدرس پستی مون پست می کنه یا نه؟

kcc هیچ نامه ای به آدرس پستی شما ارسال نمیکنه.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: iris ، *NASIM* ، ojee
الکترونیکی (ایمیل)هست و کلا کی سی سی چیزی پست نمیکند.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: 5ina ، iris ، ojee
(2013-06-24 ساعت 14:44)rouzbehdarvishi نوشته:  

نامه دوم رو هم با ایمیل نمی فرستند و نامه دوم در واقع همان صفحه رویت قبولی است که پس از کارنت شدن تغییر میکند و وقتی شما اطلاعات لازم رو وارد می کنید تبدیل به نامه دوم یا همان دعوت به مصاحبه میشه. ولی درکل همون طور که دوست عزیز rouzbehdarvishi گفتن چیزی برای ما پست نمیشه، پس نگران ادرسی که در فرم ها دادین نباشید.
تشکر کنندگان: iris ، maziar irani ، ojee ، 5ina ، FMANIS

ممنون، حالا اگر من آدرس پستیم را عوض کنم (آدرس پستی من با آدرس دائمیم فرق داره) اینو به کی سی سی اطلاع بدم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 15:07)iris نوشته:  

ممنون، حالا اگر من آدرس پستیم را عوض کنم (آدرس پستی من با آدرس دائمیم فرق داره) اینو به کی سی سی اطلاع بدم یا نه؟

میتونی موقع مصاحبه قبل از قسم خوردن این کار رو انجام بدی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، maziar irani
(2013-06-24 ساعت 15:07)aghaghia نوشته:  

نامه دوم رو هم با ایمیل نمی فرستند و نامه دوم در واقع همان صفحه رویت قبولی است که پس از کارنت شدن تغییر میکند و وقتی شما اطلاعات لازم رو وارد می کنید تبدیل به نامه دوم یا همان دعوت به مصاحبه میشه. ولی درکل همون طور که دوست عزیز rouzbehdarvishi گفتن چیزی برای ما پست نمیشه، پس نگران ادرسی که در فرم ها دادین نباشید.

دوست عزيز ساعت تاريخ مصاحبه و مدارك مورد نياز رو براي خيليها ايميل ميكنند ولي ممكن هم هست نكنند، براي ما ايميل كردند.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، FMANIS
(2013-06-24 ساعت 16:37)lonelyman نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 15:07)aghaghia نوشته:  

دوست عزيز ساعت تاريخ مصاحبه و مدارك مورد نياز رو براي خيليها ايميل ميكنند ولي ممكن هم هست نكنند، براي ما ايميل كردند.

خود من هم تا یکی 2 هفته پیش فکر میکردم که زمان مصاحبه رو با ایمیل خبر میدن ولی یکی از دوستان 2013 گفتند که اطلاعات اشتباه ندین! پس نتیجه میگیریم ممکنه با ایمیل خبر بدن ممکن هم هست ندن. در هر صورت فکر کنم بهتره سایت خودشون رو چک کنیم و مطمئن بشیم. Smile
تشکر کنندگان: poopak16 ، ojee ، FMANIS
(2013-06-24 ساعت 11:49)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 11:27)mamad_msp نوشته:  تبریک به قبولی دوستان 2014 امیدوارم کار همه میزون پیش بره .
من از برندگان 2013 هستم و مصاحبه رو انجام دادم ولی مشکلی برای من پیش امد و گفتن نامه اول رو باید داشته باشه.
به همه دوستان پیشنهاد می کنم از تمام مراحل عکس و کپی داشته باشند هر چند مهم نباشه مثل نامه اول من.
(من نامه اول دارم ولی از تاریخش عکس نداشتم فقط از اخر نامه عکس گرفتم.
مشکل من اینه! ایا دوستان 2014 کسی هست لطف کنه نامه اولشون رو برای من اپلود کنند که من با شاپ .....
ممنون

دوست عزیز برا مدارک مصاحبه مگه نباید با فرمها نامه اول قبولی رو هم ارائه میکردید ؟؟
خوب دوست عزیز من اگه بخوام صفحه اولو بفرستم که تمامی مشخصات من روشه از کیس نامبر و آدرس منزل و غیره و شما چطوری می خوای با فتوشاپ درستش کنی که صدرصد شبیه فونت اونا بشه ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-06-24 ساعت 17:16)aghaghia نوشته:  خود من هم تا یکی 2 هفته پیش فکر میکردم که زمان مصاحبه رو با ایمیل خبر میدن ولی یکی از دوستان 2013 گفتند که اطلاعات اشتباه ندین! پس نتیجه میگیریم ممکنه با ایمیل خبر بدن ممکن هم هست ندن. در هر صورت فکر کنم بهتره سایت خودشون رو چک کنیم و مطمئن بشیم. Smile
براتون ایمیل می فرستن که برین صفحه قبولیتون رو چک کنین که اپدیت شده. متنش اینجوریه:
XXXXXX, Saeed:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
ممکنه همین ایمیل رو هم نفرستن. همه چیز به اون صفحه قبولیتون ختم میشه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آلیس-1980 ، aghaghia ، kage.omid ، maziar irani ، storagemeter ، Danial_4139 ، ojee ، 5ina ، FMANIS ، maryam_fo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان