کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-05 ساعت 15:13)عشق رفتن نوشته:  یه سوال بی ربط
راسته شروع نام نویسی لاتاری 2015 تا دو ماه دیگه آغاز میشه ؟؟
باید اینطور باشه مثل هر سال تا این لحظه که لغوش نکردن البته دو ماه دیگه نه اواسط مهر
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: عشق رفتن ، ojee ، زری وحدتی
(2013-07-03 ساعت 19:50)love_everlife نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 18:44)siavash64 نوشته:  امسال لاتاری برگزار می شود؟ با تشکر از شما.

امسال لاتاری برگزار میشود. اما احتمال داره شرایطش برای افراد خواص باشه که این شرایط هنوز ملوم نیست و معلوم هم نیست که اجرا میشه یا نه ... ولی در هر صورت برگزار میشه.
حداقل تا وقتی که ا و ب ا م ا هست لاتاری هم هست

سلام.میشه بیشتر توضیح بدین منظور از شرایط و افراد خواص چیه؟
تشکر کنندگان: عشق رفتن
(2013-07-05 ساعت 16:23)رنگو نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 18:44)siavash64 نوشته:  امسال لاتاری برگزار می شود؟ با تشکر از شما.

امسال لاتاری برگزار میشود. اما احتمال داره شرایطش برای افراد خواص باشه که این شرایط هنوز ملوم نیست و معلوم هم نیست که اجرا میشه یا نه ... ولی در هر صورت برگزار میشه.

گفتم که هنوز معلوم نیست اصلا برنامشون چیه. شاید اون افراد خاص بی سواد باشند یا دکتر و مهندس
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، ojee
(2013-07-05 ساعت 16:53)love_everlife نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 16:23)رنگو نوشته:  

گفتم که هنوز معلوم نیست اصلا برنامشون چیه. شاید اون افراد خاص بی سواد باشند یا دکتر و مهندس
دوست خوبم تا این لحظه هیچ تغییری در قوانین لاتاری ایجاد و اعلام نشده شما و هر متقاضی جدیدی مبنی رو مثل سالهای قبل قرار بده تا اون زمان ممکنه آپدیت بشه و شرایط جدید اعلام بشه که تا این لحظه اخباری دیده نمیشه فقط طرح حذفش مطرح شد که ملغی شد پس با امید حرکت کنید

تشکر کنندگان: عشق رفتن ، ojee ، KIMIA2005 ، aghaghia ، 5ina
با سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت و دوستان عزیز.

من مدرس دانشگاه آزاد هستم. آیا کسی از دوستان با موردی مشابه برخورد داشته که این گونه مشاغل در مصاحبه و روند پذیرش موجب اشکال شوند؟
تشکر کنندگان: farmiz
(2013-07-05 ساعت 20:24)nasam نوشته:  با سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت و دوستان عزیز.

من مدرس دانشگاه آزاد هستم. آیا کسی از دوستان با موردی مشابه برخورد داشته که این گونه مشاغل در مصاحبه و روند پذیرش موجب اشکال شوند؟

سلام به شما در چه رشته اي مدرس هستيد
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
(2013-07-05 ساعت 20:27)farmiz نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 20:24)nasam نوشته:  با سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت و دوستان عزیز.

درود بر شما، مسئله اصلی عنوان شغل است نه رشته مورد تدریس. اگر راهنمایی بفرمایید، ممنون میشوم.
تشکر کنندگان:
(2013-07-05 ساعت 20:36)nasam نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 20:27)farmiz نوشته:  

درود بر شما، مسئله اصلی عنوان شغل است نه رشته مورد تدریس. اگر راهنمایی بفرمایید، ممنون میشوم.
دوست عزیز شغل شما به هیچ عنوان باعث ریجکت شما نمیشه فقط کلیرنس میخورید همین و پروسه ویزاتون زمانبرتر میشه و اصلا جای نگرانی نیست

تشکر کنندگان: nasam ، KIMIA2005 ، عشق رفتن
سلام به دوستان
من در یک جایی خوندم که بعد از این‌که ایمیل زدین به کی‌سی‌سی‌ و بعد جواب اومد از اون‌ها، اگر مدارکتون آماده است بهشون ایمیل بزنید که آماده‌اید تا زمان مصاحبه به شما بدن. آیا این درسته؟ من و همسرم یک‌کم می‌ترسیم ایمیل بزنیم و تاثیر منفی داشته باشه روی آفیسر.
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان:
(2013-07-05 ساعت 20:44)azifa نوشته:  سلام به دوستان
من در یک جایی خوندم که بعد از این‌که ایمیل زدین به کی‌سی‌سی‌ و بعد جواب اومد از اون‌ها، اگر مدارکتون آماده است بهشون ایمیل بزنید که آماده‌اید تا زمان مصاحبه به شما بدن. آیا این درسته؟ من و همسرم یک‌کم می‌ترسیم ایمیل بزنیم و تاثیر منفی داشته باشه روی آفیسر.

نخیر دوست عزیر اصلا اینطور نیست. مصاحبه شما بر اساس کیس نامبر شما هست. باید صبر کنید تا کارنت بشید. هیچ نیازی به ایمیل زدن نیست.
تشکر کنندگان: azifa ، KIMIA2005 ، aghaghia ، محبت
(2013-07-05 ساعت 20:44)azifa نوشته:  سلام به دوستان

خیر دوست عزیزاینطوری که فرمودید نیست فرمها رو که فرستادید و جواب تایید رو گرفتید از kcc اونوقت بایستی منتظر کارنت شدن شماره ها باشید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: HodHod Golestani ، aghaghia ، ojee ، زری وحدتی ، azar1348 ، محبت
دوستان عزیز ایا کسی وکیل مهاجرتی خوب خصوصا مهاجرت به امریکا در شهر اصفهان می شناسه که معرفی کنه؟
ممنون میشم
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
(2013-07-06 ساعت 00:40)ssara نوشته:  دوستان عزیز ایا کسی وکیل مهاجرتی خوب خصوصا مهاجرت به آمریکا در شهر اصفهان می شناسه که معرفی کنه؟
ممنون میشم
دوست عزیز اگز برای فرایند لاتاری وکیل لازم دارید میتونم بهتون اطمینان بدم هیچ وکیلی اطلاعاتی به این حجم و با این شدت اپدیت در اختیار نداره و نمیدونه !!! سایت مهاجرسرا برای فرایند معمولی لاتاری بهترین گزینه است.

(2013-07-05 ساعت 13:41)Danial_4139 نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 10:22)khder نوشته:  بالاخره یا پرندهBig Grin طلسم شکسته شد، بعده 1 سال این بنده ی حقیر نیز به حرف آمد!!!
این اولین پستم تو مهاجرسراستRolleyes
دوستون دارم تیم ملیTongue
مثه بچه آدم سرمونو انداخته بودیم پایین داشتیم زندگیمونو می کردیما، رفتیم سر کار، برنامه گذاشتیم واسه زن گرفتن، چشم انداز 20 ساله واسه خودمون تعریف کردیمBig Grin بعده 1 سال دوندگی واسه مهاجرت و امتحان انواع راه ها و به نتیجه نرسیدن تازه داشت باده کلمون خالی میشد تا ... تا اینکه گفتیم محض خنده یه سریم بزنیم به این سایت لاتاری ببینیم چه حرف زشتی تو جوابش نوشته!!!Big Grin
هیچی دیگه آقا چشتون روز بد نبینه 2 روز نشستم انواع تحلیل رو این نتیجه هه زدم با انواع فرض ( سرکاریه، دوربین مخفیه، کلابرداریه، واسه دلگرمیه، ...) آخرش دیدم نه بابا بالا اومدیم راست بودBig Grin. الان کل زندگیم به هم ریخته،هرچه ریسیده بودم بدیل به پنبه اش کردیم (به به!Sad) رو هیچ کارو هیچ چیز نمی تونم تمرکز کنم. حس بدیه یه جوریه.... خدا رحم کنه

دقیقا میدونم چه حسی داری چند روز طول میکشه تا عادی بشه Big Grin
همش به خاطر اینه که کل برنامه ریزی چندین و چند ساله آدم یکدفعه نابود میشه و نمیتونی هیچ تصمیمی برای آینده بگیری !
ولی این بلاتکلیفی بعد گرفتن ویزا تمامه و روال زندگی عادی میشه .

اره من هم خوب میفهمم چی میگید شما !! نگران نباشید. اگر منظقی فکر کنید بعد از حدود 1 ماه میتونید با قاطعیت بگید که میرید یا نه !! اصلا نگران نباشید.

(2013-07-02 ساعت 13:29)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 13:12)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 12:44)love_everlife نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 12:36)noobnoobi نوشته:  بابت جواب کاملتون ممنونم
سوال دیگم اینکه بعد از سیتیزن شدن دیگه اون قانون که اگه 6 ماه به آمریکا نیای گرین کارت باطل میشه برداشته میشه؟
یعنی چه فرقی میکنه یا بهتر بگم سیتیزنشیپ شدن چه مزایایی داره که اینقدر سخت گیری میکنن؟

بله دیگه نیازی نیست هر 6 ماه ورود بزنی به آمریکا
مزایاش هم اینه که رسما میشید شهروند آمریکایی و از کلیه مزایا و حقوق اون کشور میتونید استفاده کنید.

امکانش هست من 30 ماه رو بطور پیوسته بمونم بعد 30 ماه بعدی رو خارج از آمریکا باشم؟

یه سوال دیگه هم مزایای سیتیزن شیپی چیه؟
من شنیدم تارخ ویزات تو آنکار از مدیکالت حساب میشه یعنی اگه تو آنکارا کلیرنس بخوری و مثلا 3 ماه بعدش بهت ویزا بدن چون از مدیکالت 3 ماه گذشته اعتبار ویزات فقط 3 ماهه و فقط 3 ماه وقت داری که بری آمریکا ؟ یکم عجیب بنظر میاد 
مگه کلا ویزایی که میدن 6 ماهه نیست ؟؟؟
ظاهرا برای دبی و ایروان اینطور نیست ؟!!
کسی هست بتونه دقیق راهنمای کنه یا این حالت براش پیش اومده باشه ؟!!
مگه هر وقت ویزا بدن 6 ماه اعتبار نداره !!؟؟
نه دوست عزیز کی میگه ویزا 6 ماه از موقع صدور اعتبار داره !!!
برای ایروان ویزا در هز زمانی که صدر بشه 1 سال از تاریخ مدیکال
برای ابوظبی 6 ماه تا 12 ماه از تاریخ مدیکال و برای ترکیه 6 ماه از تاریخ مدیکال هست
و راستش رو بخوایید خیلی هم منطقی است چون کلا هراطلاعات . هر وضعیتی فقط تا 6 ماه اعتبار داره برای بعد از 6 ماه باید یه استعلام جدید از وضعیت فرد گرفته بشه . در باره مدیکال هم همین طوره سلامت شما باید بعد از 6 تا 12 ماه بعد دوباره بررسی بشه کجاش منطقی نیست ؟ تقریبا همه جای دنیا اطلاعاتی که متغییر هستند اعتبار طولانی ندارند.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: ssara ، azar1348 ، محبت ، noobnoobi ، عشق رفتن
(2013-07-06 ساعت 00:46)زهرا وحدتی پور نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 00:40)ssara نوشته:  دوستان عزیز ایا کسی وکیل مهاجرتی خوب خصوصا مهاجرت به آمریکا در شهر اصفهان می شناسه که معرفی کنه؟
ممنون میشم
دوست عزیز اگز برای فرایند لاتاری وکیل لازم دارید میتونم بهتون اطمینان بدم هیچ وکیلی اطلاعاتی به این حجم و با این شدت اپدیت در اختیار نداره و نمیدونه !!! سایت مهاجرسرا برای فرایند معمولی لاتاری بهترین گزینه است.

(2013-07-05 ساعت 10:22)khder نوشته:  بالاخره یا پرندهBig Grin طلسم شکسته شد، بعده 1 سال این بنده ی حقیر نیز به حرف آمد!!!
مثه بچه آدم سرمونو انداخته بودیم پایین داشتیم زندگیمونو می کردیما، رفتیم سر کار، برنامه گذاشتیم واسه زن گرفتن، چشم انداز 20 ساله واسه خودمون تعریف کردیمBig Grin بعده 1 سال دوندگی واسه مهاجرت و امتحان انواع راه ها و به نتیجه نرسیدن تازه داشت باده کلمون خالی میشد تا ... تا اینکه گفتیم محض خنده یه سریم بزنیم به این سایت لاتاری ببینیم چه حرف زشتی تو جوابش نوشته!!!Big Grin
هیچی دیگه آقا چشتون روز بد نبینه 2 روز نشستم انواع تحلیل رو این نتیجه هه زدم با انواع فرض ( سرکاریه، دوربین مخفیه، کلابرداریه، واسه دلگرمیه، ...) آخرش دیدم نه بابا بالا اومدیم راست بودBig Grin. الان کل زندگیم به هم ریخته،هرچه ریسیده بودم بدیل به پنبه اش کردیم (به به!Sad) رو هیچ کارو هیچ چیز نمی تونم تمرکز کنم. حس بدیه یه جوریه.... خدا رحم کنه

همش به خاطر اینه که کل برنامه ریزی چندین و چند ساله آدم یکدفعه نابود میشه و نمیتونی هیچ تصمیمی برای آینده بگیری !

اره من هم خوب میفهمم چی میگید شما !! نگران نباشید. اگر منظقی فکر کنید بعد از حدود 1 ماه میتونید با قاطعیت بگید که میرید یا نه !! اصلا نگران نباشید.
ممنون ولی حدود 2 ماهی هست که پاسخ سوال زیر را نگرفتم....برای همین دنبال وکیل مهاجرتی هستم

مسئله ای در کیس من وجود داره که هنوز پاسخ مشخصی براش پیدا نکردم.
همسر من تیر همین امسال سرباز شد. یعنی 1 ماه پس از اطلاع از قبولی در لاتاری....
ایشون به دلیل اینکه سرباز هست ظاهرا راهی برای خروج و اومدن به انکارا برای مصاحبه نداره....حدود بهمن ماه
اگر ایشون با من نیاد سفارت به من به تنهایی ویزا می دن؟
و ایشون بعد از اتمام خدمت می تونه به سرعت پروسه کاریش را انجام بده و پیش من بیاد یا اینکه روندی مثل ویزاهای فامیلی که طولانی تر هست را باید طی کنه؟

در ضمن برنده اصلی من هستم نه همسرم

دوستان معمولا راه حل هایی در خصوص پیچوندن سربازی می دن.... ولی خب ما می خایم ایشون سربازی را حتما بره تا بعد برای رفت و امد به ایران مشکلی نداشته باشه
می خام بدونم بعد از اینکه سربازیش تموم شد اصلا امکان اومدن به امریکا براش هست؟ یا اینکه چون زمان بررسی پرونده های 2014 تموم شده ذیگه نمی شه؟!!!!

اگه جواب سوالم بدید ممنونتون میشم
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
(2013-07-06 ساعت 01:00)ssara نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 00:46)زهرا وحدتی پور نوشته:  
ممنون میشم

ممنون ولی حدود 2 ماهی هست که پاسخ سوال زیر را نگرفتم....برای همین دنبال وکیل مهاجرتی هستم

مسئله ای در کیس من وجود داره که هنوز پاسخ مشخصی براش پیدا نکردم.
همسر من تیر همین امسال سرباز شد. یعنی 1 ماه پس از اطلاع از قبولی در لاتاری....
ایشون به دلیل اینکه سرباز هست ظاهرا راهی برای خروج و اومدن به انکارا برای مصاحبه نداره....حدود بهمن ماه
اگر ایشون با من نیاد سفارت به من به تنهایی ویزا می دن؟
و ایشون بعد از اتمام خدمت می تونه به سرعت پروسه کاریش را انجام بده و پیش من بیاد یا اینکه روندی مثل ویزاهای فامیلی که طولانی تر هست را باید طی کنه؟

در ضمن برنده اصلی من هستم نه همسرم

دوستان معمولا راه حل هایی در خصوص پیچوندن سربازی می دن.... ولی خب ما می خایم ایشون سربازی را حتما بره تا بعد برای رفت و امد به ایران مشکلی نداشته باشه
می خام بدونم بعد از اینکه سربازیش تموم شد اصلا امکان اومدن به آمریکا براش هست؟ یا اینکه چون زمان بررسی پرونده های 2014 تموم شده ذیگه نمی شه؟!!!!

اگه جواب سوالم بدید ممنونتون میشم
متاسفانه همسر شما حتما باید برای مصاحبه با شما به سفارت بیاد وگرنه ممکنه به شما هم ویزا ندن. بنابراین حضور ایشون الزامیست ولی خوب میگید سربازن و راه خروج برای مصاحبه نداره. برای سوال دوم هم بگم وقتی نتونه ویزا بگیره که دیگه امکان آمریکا اومدن رو نداره. همسرشما یا باید قید آمریکا رو بزنه یا سربازی. انتخاب با شماست
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، ssara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان