کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-15 ساعت 15:09)sahar kh نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 22:59)aghaghia نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 22:02)mohammad19911991 نوشته:  دوستان اگر کسی به KCC ایمیل بزنه و مورد ناصحیح و اشتباه یا دروغی رو راجع برنده بشون اطلاع بده ممکنه تو دریافت ویزا تاثیری بذاره (تو سفر نامه یکی از دوستان همچین موردی رو دیدم )

دوست عزیز ممکنه این اتفاق بیفته من هم خوندم اون سفرنامه رو، برای همینه که نباید اطلاعاتتون از قبیل کیس نامبر و غیره رو که برای مکاتبه با کی سی سی نیازه در اختیاره هر کسی بزارین ... متاسفانه آدم های حسود یا مورد دار کم نیستند بهتره احتیاط کنید...

یعنی kcc به خاطر حرف 1کی دیگه کیس رو ریجکت میکنه؟!

عزیزم شما خودتون رو بزارید جای اونها، اگر کسی باشه که اینقدر به شما نزدیک باشه که تمامی اطلاعات شما رو داشته باشه و بگه که مثلا این آقا یا خانم سابقه کیفری دادگاه داشته ولی به شما نگفته، شما باشید شک نمی کنید؟!!! البته ایشون ریجکت نشدند و اتفاقا ویزای یکضرب هم گرفتن ولی در مدتی که اونجا بودن تا ویزا توی پاسپورتشون بخوره یه بار دیگه به مصاحبه دعوتشون کردن و ازشون توضیح خواشستن و ایشون هم حقیقت رو گفتن و همه جیز ختم به خیر شده.
مسئله اساسی انجاست که شما کلا نباید اطلاعاتتون رو به هر کسی حتی دوستان نزدیکتون بدین، بعضی افردی که ما حتی بهشون اعتماد داریم گاهی اوقات حرکاتی ازشون سر میزنه که قابل پیش بینی نیست، پس احتیاط شرط عقله Cool
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: rainyboy ، KIMIA2005 ، maryam_a ، sharifian ، زری وحدتی
دوستان من نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم. اعلام قبولی لاتاری دو بار امسال انجام میشه یا نه؟ برای 2014 میگم.یعنی اکتبر خبری هست یا نه؟
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-07-15 ساعت 14:15)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 18:17)KIMIA2005 نوشته:  نقشه آ م ر ی ک ا - با وضوح و جزئیات بسیار بالاو امکان چاپ

دوستان این نقشه جالب رو اپلود کردم و شما عزیزان میتونید این نقشه رو که قادر به چاپ اون در ابعاد بالا نیز هستید را با حجم 8.4 mb دانلود کنید.البته نقشه مربوط به 1993 هستش ولی ارزششو داره از دست ندید ... خودم در ابعاد بالا اون رو چاپ کردم با وضوح و جزئیات بسیار بالا

البته نسخه جدید این نقشه رو میتونید از سایت nationalgeographic مشاهده و خریداری نمایید.

این نقشه رو میتونید از U S A دانلود کنید

هر دوش پولیه که!!!
بخشی برای فری نداره ؟

مهندس مکانیک عزیز FREE DOWNLOAD رو کلیک کن بعدش هم CREATE DOWNLOAD LINK اونوقت روی لینک کلیک و نقشه رو دانلود کن به همین راحتی پولیه کدومه !!!! ما که نخواستیم از کسی پول بگیریم Big GrinBig Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: maryam_a ، ghafari88 ، amin arefi
(2013-07-15 ساعت 15:29)mydream نوشته:  دوستان من نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم. اعلام قبولی لاتاری دو بار امسال انجام میشه یا نه؟ برای 2014 میگم.یعنی اکتبر خبری هست یا نه؟

دوست عزیز قبلا هم این جا گفته شده که مشخص نیست، ظاهرا پیغامی که در مورد نگه داشتن کانفرمیشن نامبر تا اکتبر بوده رو از روی سایت کی سی سی برداشتن، ولی این مسئله دور دوم بستگی به این داره که چه تعداد از کسانی که در ماه می برنده شدن فرم های اولیه رو برای کی سی سی فرستاده باشن و آیا ظرفیت مورد نظر اونها تکمیل شده باشه یا نه، در حال حاضر راهی نیست جز این که تا اکتبر صبر کنید، امیدوارم که دورِ دومی هم در کار باشه و دوستان منتظر برنده بشن...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: mydream ، maryam_a ، noobnoobi ، محبت ، exxedus
(2013-07-14 ساعت 22:02)mohammad19911991 نوشته:  دوستان اگر کسی به KCC ایمیل بزنه و مورد ناصحیح و اشتباه یا دروغی رو راجع برنده بشون اطلاع بده ممکنه تو دریافت ویزا تاثیری بذاره (تو سفر نامه یکی از دوستان همچین موردی رو دیدم )
موارد اشتباه غير عمدي قابل بر طرف شدنه و هيچ مشكلي ايجاد نميكنه ولي دروغ؟؟؟؟؟تو هر مرحله اي كه بفهمند شما دروغ گفتيد فكر كنم بهتون ويزا تعلق نگيره ... البته يكسري اشتباه ها مخصوص توي پر كردن فرم ها مثل عدم پر كردن مشخصات براي بچه ها و همسر و.... هم باعث برگه قرمز ميشه
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، maryam_a
اين مطلب مربوط به آقاي ghorbat يكي از برندگان سال 2012.يه توضيحي درباره مصاحبه داده بودن جالب بود

این حقیقت برای همه بیشتر محرض میشه که همه چیز سوای از این که کیس ها با هم فرق داره و شرایط افراد در تصمیم گیری موثر هست ، دست افیسر هست و به روز مصاحبه بستگی داره .. من الان دیگه با خیال راحت این مطلبو با دوستان به اشتراک میذارم . . . من بطور اتفاقی با یه اقای از ایالت کالیفرنیا آشنا شدم که در زمان کارمندیش در سفارت کار میکرده و در حال حاضر باز نشسته شده . . . من قضیه خودمو ( جریان ویزا گرفتن در سفارت با اون شرایط ) براش تعریف کردم و گفتم بنظر من آفیسر تصمیم میگیره برای دادن ویزا ...!!! بعد اون فرد که اسمش روبرتو بود گفت مگه شما اینو نمیدونستین ؟؟؟Tongue بعد یه توضیح مختصر داد که تمام کیس های صدور ویزا قبل از تاریخ مصاحبه سیستمی میشن و فایل شما تکمیل میشه ، در روز مصاحبه آفیسر باید تصمیم بگیره که به شما ویزا بدن یا ندن . . . !!! و جالبه که من براش از استرسم گفته بودم !!! بعد به من گفت که استرس برای چی داشتین ؟؟؟ شما که لاتاری برنده شدین و ویزاتونو هم میگیرین دیگه مشکلی ندارین . و گفت اصلاً کیس لاتاری هر کی برنده بشه ویزا میگیره مگر به چند دلیل یکی که قوانین را رعایت نکنه ( راستش دیگه روم نشد بپرسم کدام قوانین را !!! ) دوم اینه که آفیسر پی به اطلاعات نادرست یا اشتباه ببره و یا اسم شخص در بلک لیست باشه و سوم اینه که برنامه لاتاری بسته بشه ...!!! بعد من بهش گفتم چرا بعضی ها که مشکل دارن مثلاً در زمان ثبت نام اشتباه کردن ولی براش تاریخ مصاخبه میدن و حتی این همه هزینه میکنه جالبه پول ویزا را هم ازش میگیرن !!! بعد ریجکتش میکنن . . . برام توضیح داد که سفارت این حق را برای فرد قائل میشه که بیاد و توضیح بده و اگر آفیسر را بتونه متقاعد کنه ، ویزاشو میگیره !!! بعد به من گفت که خیلی امکان این حالت ها ضعیفه !!! بعد من هم زود زدم تو پرش و گفتم که من 2 تا کیس در این دوره از لاتاری حداقل از ایران میدونم که ریجکت شدن . . . وقتی براش توضیخ دادم ، به من گفت این ها کیس هایی هستند که برای سفارت خیلی مهمه و متقاعد کردن آفیسر کار راحتی نیست ... برای اون دوستمون که اسم یکی از بچه هاشونو ننوشته بودن توضیح داد که خیلی ها هستند که بعد از قبول شدن فرزندی را به اعضای کیس خودشون اضافه میکنن و از خانوداه اون فرزند پول میگیرن . . . و در رابطه با اون دوستمون که اشتباهی سهمیه استرالیا خورده بود گفت که در این خالت هم خیلی سخت میشه آفیسر را متقاعد کرد و این کار سوء استفاده از سهمیه کشور دیگه ای هست و حق یکنفر را در آن کشور ضایع کرده . . . کلاً این چیزایی بود که به من گفت و من اون موقع به اشتراک نذاشتم ، گفتم الان تا من اینو بگم خیلی شاید بخوان بحث بکنن که من نتونم جواب بدم ولی الان که دیدم خدارو شکر بچه ها هم به این نتیجه رسیدن با خودم گفتم بهتره که بگم . . .Cool
تمام صحبت های بالا را به نقل از یه انسان آمریکایی حدود 65 سال گفتم که مدعی بود کارمند بازنشته هست و قبلاً در سفارت کار میکرده . . .!!! و هیچ مدرک دیگه ای هم برای صحت گفته هایش ندارم .
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-07-15 ساعت 22:51)romi85 نوشته:  بچه ها آیا امسال هم مثل سال گذشته لاتاری دو مرحله ای اعلام می شود ؟ لطفا اگر مدیرا ن می دانند پاسخ دهند با تشکر

با اجازه از مدیران،
دوست عزیز در حال حاضر پیغامی که قبلا در سایت کی سی سی در مورد نگه داشتن کانفرمیشن نامبر تا ماه اکتبر بود برداشته شده، ولی هنوز نمیشه گفت مرحله دومی وجود نداره با داره، فکر میکنم این موضوع به این بر میگرده که چه تعداد از برندگان دور اول فرم هاشون رو برای کی سی سی بفرستن، مسلما اگر ظرفیتشون پر نشه باز مرحله دوم در کار خواهد بود در حال حاضر چاره ای نیست جز این که تا ماه اکتبر صبر کرد و دید چه اتفاقی میفته، امیدوارم دور دومی در کار باشه و دوستانی که مثل شما منتظرند برنده بشن...
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، exxedus
با سلام به همه دوستان
من هم يكي از برندگان لاتاري 2014 هستم
ميخواستم بدون در صورت قبولي در مصاحبه تا چند ماه پس از مصاحبه بايد خودم را در امريكا
معرفي كنم؟

با سپاس
(2013-07-15 ساعت 23:24)parvaz_parsi نوشته:  با سلام به همه دوستان
من هم يكي از برندگان لاتاري 2014 هستم
ميخواستم بدون در صورت قبولي در مصاحبه تا چند ماه پس از مصاحبه بايد خودم را در امريكا
معرفي كنم؟

با سپاس

در ایروان و ابوظبی اعتبار ویزا 6 ماه پس از صدور و در انکارا 6 ماه پس از مدیکال هستش...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، maryam_a ، godot ، زری وحدتی ، ssara
با سلام
بنده عراقی هستم ولی متولد ایران. زمان ‌‌نام نویسی خوب قاعدتا کشور محل تولد رو ایران انتخاب کردم و کشور واجد شرایط رو هم ایران انتخاب کردم ولی من شناسنامه ایرانی ندارم حالا ترسم از اینه که زمان مصاحبه به من بگن که شما از سهمیه کشور دیگری استفاده کردند و ریجکت بشم
به نظر شما ریجکت می شم؟
(2013-07-15 ساعت 23:41)farzadsmile نوشته:  با سلام
بنده عراقی هستم ولی متولد ایران. زمان ‌‌نام نویسی خوب قاعدتا کشور محل تولد رو ایران انتخاب کردم و کشور واجد شرایط رو هم ایران انتخاب کردم ولی من شناسنامه ایرانی ندارم حالا ترسم از اینه که زمان مصاحبه به من بگن که شما از سهمیه کشور دیگری استفاده کردند و ریجکت بشم
به نظر شما ریجکت می شم؟

سلام دوست عزیز،
شما الان مگه ایران زندگی نمی کنید؟ اگر ایران هستید که کشور واجد شرایط رو درست انتخاب کردید ولی اگر عراق هستید باید عراق رو انتخاب میکردید، البته چون سهمیه قاره آسیا هستید احتمالا بتونید آفیسر رو در این زمینه که مثلا اشتباها ایران رو انتخاب کردید متقاعد کنید، در ضمن مگه در شناسنامه عراقیتون محل تولد رو ایران نزدن؟ اگر زدن که دیگه نگرانی نداره...
تشکر کنندگان: محبت ، farzadsmile ، maryam_a ، زری وحدتی ، مامان خانم
(2013-07-15 ساعت 23:41)farzadsmile نوشته:  [align=right][align=justify][align=center][align=left][align=right][align=right][align=right]
با سلام
به نظر شما ریجکت می شم؟
دوست عزیز شما کارت اقامت و گواهی تولد ایران رو اگر داری که باید داشته باشی مشکلی با آفیسرنخواهی داشت و دلایلت کاملا قابل قبوله اونا میدونن ایران قوانین اقامتیش بر اساس خون هستش نه خاک ضمن اینکه مد ارک تحصیلیت کاملا ایرانیه پس دلیلی واسه نگرانی نیست به فکر مراحل بعدی باش -واکسناسیون - تمکن مالی و...
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

دوستان نمیدونم سوالی که میپرسم نشانه نگرانی و فشار و استرسه یا واقعیت میتونه داشته باشه ... به نظرتون آدرس ایمیل ما ، فیس بوک ، پیام هایی که رد و بدل میکنیم ، گفتگوهایی که تو فضای مجازی با آی دی هامون داریم ... توسط دولت امریکا شنود میشه ؟
تا حالا موردی بوده که دروغ کسی از این طریق شناسایی بشه ؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maryam_a
(2013-07-16 ساعت 03:39)mohammad19911991 نوشته:  دوستان نمیدونم سوالی که میپرسم نشانه نگرانی و فشار و استرسه یا واقعیت میتونه داشته باشه ... به نظرتون آدرس ایمیل ما ، FB ، پیام هایی که رد و بدل میکنیم ، گفتگوهایی که تو فضای مجازی با آی دی هامون داریم ... توسط دولت آمریکا شنود میشه ؟

نگران نباش دوست من. ایشالله ویزا و گرین کارتو میگیری بعد وارد آمریکا میشی. اون موقس که شنود میشی!!
کشور دوست و همسایه ی (دور) آمریکا میخواد گرین کارت بعدشم سیتیزن شیپ رو دو دستی تقدیم کنهCool، فقط باید دقیق-صادق و متوکل به خدا بود. با آرزوی امروزی بهتر برای همه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ghafari88 ، maryam_a ، mohammad19911991 ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 03:39)mohammad19911991 نوشته:  دوستان نمیدونم سوالی که میپرسم نشانه نگرانی و فشار و استرسه یا واقعیت میتونه داشته باشه ... به نظرتون آدرس ایمیل ما ، FB ، پیام هایی که رد و بدل میکنیم ، گفتگوهایی که تو فضای مجازی با آی دی هامون داریم ... توسط دولت آمریکا شنود میشه ؟

ببینید دوست خوبم ...
واقعیت قضیه اینه که سیستم ا م ن ی ت ی کشور دوست و برادر آمریکا خیلی قویه و در اینکه شما قبل از اینکه برای ویزا و مصاحبه تشریف ببرید بررسی هایی در این زمینه روتون انجام میشه شکی نیست.
آآآممماااااا! Big Grin
به نظر من چیزی شنود نمیشه تا زمانی که مورد مشکوکی به دست بیاد.
ببینید. براتون مثال می زنم. بوده مواردی که-البته برای ویزای نامزدی-طرف رفته مصاحبه و روز مصاحبه آفیسر گفته بیا اینور و برو توی فیس بوکت ببینم چجوریاس، آندریاس!
اون بنده خدا هم لاگ این کرده. آفیسر بهش گفته اگر ایشون مثلا نامزد شماست چرا شما اینجا یه نفر دیگه رو به عنوان ریلیشن شیپتون یا نامزدتون معرفی کردین؟
یا مثلا چرا با یکی دیگه عکس انداختین و از این جور حرفا.
این دست موارد برای بچه های لاتاری کم پیش میاد مگر اینکه موضوعی چیزی پیش بیاد و آفیسر شک کنه و بخواد بررسی دقیق تری انجام بده.
بالطبع این مدل بررسی های در حد چک ا م ن ی ت ی ( که حق طبیعیشون هم هست به نظر من ) ممکنه انجام بشه اما نه در حد شنود. یعنی اونا اصلا نیاز به شنود ندارد.
حالا یه چیز دیگه هم بگم حالا که انقدر توضیح دادم.
یکی از دوستان ما سیتیزن کانادا هستند. یه بار که قصد سفر به آمریکا رو داشتند ( بار اولشون ) دم مرز می گن تشریف ببرین اون باجه اونور ( چون فهمیده بودن که ایرانی هست؛ با اینکه پاس کانادایی داشته ) .. میره اون طرف و یه سری فرم ( در حد ده صفحه ) بهش می دن که پر کنه. وقتی به افیسر اونجا می گه بابا من الان چندین ساله که از ایران خارج شدم و مثلا آدرس خونه فلانی رو از کجا بدونم و اصلا یادم نیست؛ اون بنده خدا در جوابش میگه شما هرچی می دونی بنویس. ما خودمون تمام اطلاعاتت رو داریم ( توجه کنید که آفیسر آمریکایی این حرف رو می زنه ) .. پس اون ها اگر بخوان تا ته هممون رو می تونن در بیارن.
شما نگران نباشید و صادقانه و بدون استرس کارهاتون رو انجام بدید و برید مصاحبه.
ببخشید که زیاد شد. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، himmlisch ، maryam_a ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان