کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-16 ساعت 09:07)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 03:39)mohammad19911991 نوشته:  دوستان نمیدونم سوالی که میپرسم نشانه نگرانی و فشار و استرسه یا واقعیت میتونه داشته باشه ... به نظرتون آدرس ایمیل ما ، FB ، پیام هایی که رد و بدل میکنیم ، گفتگوهایی که تو فضای مجازی با آی دی هامون داریم ... توسط دولت آمریکا شنود میشه ؟
تا حالا موردی بوده که دروغ کسی از این طریق شناسایی بشه ؟

ببینید دوست خوبم ...
واقعیت قضیه اینه که سیستم ا م ن ی ت ی کشور دوست و برادر آمریکا خیلی قویه و در اینکه شما قبل از اینکه برای ویزا و مصاحبه تشریف ببرید بررسی هایی در این زمینه روتون انجام میشه شکی نیست.
آآآممماااااا! Big Grin
به نظر من چیزی شنود نمیشه تا زمانی که مورد مشکوکی به دست بیاد.
ببینید. براتون مثال می زنم. بوده مواردی که-البته برای ویزای نامزدی-طرف رفته مصاحبه و روز مصاحبه آفیسر گفته بیا اینور و برو توی FBت ببینم چجوریاس، آندریاس!
اون بنده خدا هم لاگ این کرده. آفیسر بهش گفته اگر ایشون مثلا نامزد شماست چرا شما اینجا یه نفر دیگه رو به عنوان ریلیشن شیپتون یا نامزدتون معرفی کردین؟
یا مثلا چرا با یکی دیگه عکس انداختین و از این جور حرفا.
این دست موارد برای بچه های لاتاری کم پیش میاد مگر اینکه موضوعی چیزی پیش بیاد و آفیسر شک کنه و بخواد بررسی دقیق تری انجام بده.
بالطبع این مدل بررسی های در حد چک ا م ن ی ت ی ( که حق طبیعیشون هم هست به نظر من ) ممکنه انجام بشه اما نه در حد شنود. یعنی اونا اصلا نیاز به شنود ندارد.
حالا یه چیز دیگه هم بگم حالا که انقدر توضیح دادم.
یکی از دوستان ما سیتیزن کانادا هستند. یه بار که قصد سفر به آمریکا رو داشتند ( بار اولشون ) دم مرز می گن تشریف ببرین اون باجه اونور ( چون فهمیده بودن که ایرانی هست؛ با اینکه پاس کانادایی داشته ) .. میره اون طرف و یه سری فرم ( در حد ده صفحه ) بهش می دن که پر کنه. وقتی به افیسر اونجا می گه بابا من الان چندین ساله که از ایران خارج شدم و مثلا آدرس خونه فلانی رو از کجا بدونم و اصلا یادم نیست؛ اون بنده خدا در جوابش میگه شما هرچی می دونی بنویس. ما خودمون تمام اطلاعاتت رو داریم ( توجه کنید که آفیسر آمریکایی این حرف رو می زنه ) .. پس اون ها اگر بخوان تا ته هممون رو می تونن در بیارن.
شما نگران نباشید و صادقانه و بدون استرس کارهاتون رو انجام بدید و برید مصاحبه.
ببخشید که زیاد شد. Wink

با توجه به محدودیت هایی که به هنگام استفاده از فیسبوک داریم ، توصیه می شود از درج هرگونه اطلاعات غیر واقعی در فیس بوک خودداری نماییم .
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ghafari88 ، aghaghia ، himmlisch ، maryam_a ، زری وحدتی
دوستان، ParsTrader عزیز زحمت کشیدن و یک نظرسنجی درست کردن درخصوص رنج کیس نامبر ها. پیشنهاد می کنم حتما تشریف ببرید و توی این نظرسنجی شرکت کنید تا فضا برامون شفاف تر بشه و بهتر بتونیم برآیندی از پیشرفت امور داشته باشیم. ممنون.

اینم لینکش: شماره کیس برندگان ۲۰۱۴
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
سلام دوستان خوبم Smile
یک مژده واسه قبول نشده های دور اول لاتاری دارم تشریف ببرین به سایت لاتاری
www.dvlottery.state.gov
دوباره پیغام مبنی بر مرحله دوم رو روی سایت گذاشتنSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
امیدوارم همگی قبول بشیم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: aghaghia ، sejz ، nora ، KIMIA2005 ، محبت ، 5ina ، storagemeter ، kiana11 ، noobnoobi ، himmlisch ، maryam_a ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 12:36)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستان خوبم Smile
یک مژده واسه قبول نشده های دور اول لاتاری دارم تشریف ببرین به سایت لاتاری
www.dvlottery.state.gov
دوباره پیغام مبنی بر مرحله دوم رو روی سایت گذاشتنSmileSmileSmile
امیدوارم همگی قبول بشیم

خوش خبر باشی دوست عزیز.. Smile
راستی به مدیر 2014 اییمونم اقاقیا هم تبریـــــــک فراوان جا داره بگم Smile
تشکر کنندگان: ghafari88 ، m.sabet ، KIMIA2005 ، aghaghia ، himmlisch ، maryam_a ، محبت ، زری وحدتی
سلامت باشید Smile
امیدوارم همه ما قبول نشده های مرحله اول در دور دوم برنده بشیم شما قبول شده های محترمSmile هم در ادامه کارتون موفق باشید و اگر کسی از خانوادتون مثل منSmile در مرحله اول جا مونده این مرحله برنده بشه SmileSmileSmileSmileSmileSmile
من هم به خانم aghaghia بخاطر سمت جدیدشون تبریک میگم Smile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: nora ، sejz ، m.sabet ، KIMIA2005 ، aghaghia ، himmlisch ، maryam_a ، kage.omid ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 13:31)kiana11 نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 13:27)2014families lottery winners نوشته:  سلامت باشید Smile
امیدوارم همه ما قبول نشده های مرحله اول در دور دوم برنده بشیم شما قبول شده های محترمSmile هم در ادامه کارتون موفق باشید و اگر کسی از خانوادتون مثل منSmile در مرحله اول جا مونده این مرحله برنده بشه SmileSmileSmileSmile:
من هم به آقای aghaghia بخاطر سمت جدیدشون تبریک میگم Smile

سلام منظورتان خانم اقاقیا بود دیگهBig Grin
مبارکش باشه لیاقتشو داشت تبریک میگم بعدشم نوبت بابای کیمیاست
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

اقاقیای عزیز سمتِ جدید رو به شما تبریک میگم ، لیاقت و شایستگی این سمت رو داشتید ..
امیدوارم در پست مدیریت موفق و پیروز باشید ...
با آرزوی بهترین ها برای شما ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
مژده مژده

دوستان عزیزم که امسال در مرحله اول قبول نشدن مهر ماه ۲باره برنده خواهیم داشت هووووورااااا اون پیغامی که تو سایت https://www.dvlottery.state.gov/ مبتنی‌ بر نگه داشتن کانفرمیشن نامبر بود رو ۲باره تو سایت قرار دادن.
entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2014. Additional entries may be selected in October 2013.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
با عرض سلام
اونطوري كه من توي پست ها خوندم سفارت آنكارا شروع بازه ي شش ماهه ي ويزا را از زمان مديكال قرار ميده كه با توجه به كيس نامبر من فكر ميكنم ترم آخر ارشدم را كه مهر سال ديگه است نميتونم بگذرونم .
ميخواستم از شما دوستان بپرسم كه ميشه با گفتن شرايطم به سفارت آنكارا شروع تاريخ ويزا را عقب تر براي من در نظر بگيرند؟؟
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-07-16 ساعت 15:35)Nooshinsalamat نوشته:  با عرض سلام
اونطوري كه من توي پست ها خوندم سفارت آنكارا شروع بازه ي شش ماهه ي ويزا را از زمان مديكال قرار ميده كه با توجه به كيس نامبر من فكر ميكنم ترم آخر ارشدم را كه مهر سال ديگه است نميتونم بگذرونم .
ميخواستم از شما دوستان بپرسم كه ميشه با گفتن شرايطم به سفارت آنكارا شروع تاريخ ويزا را عقب تر براي من در نظر بگيرند؟؟

دوست عزیز چنین کاری امکان نداره مگر این که خودتون درخواست بدین که تاریخ مصاحبه تون رو عقب بندازن...
وقتی شما به مدیکال و سپس به مصاحبه برید و ویزا یکضرب بگیرید 6 ماه فرصت دارید که تشریف ببرید ولی اگر کلیرینس بخورید باید باز هم از زمان مدیکال این 6 ماه رو در نظر بگیرید، اگر در زمان کلیرینس شدن مدت زمان خیلی کم در حد چند روز از زمان مدیکالتون باقی مونده باشه باید مجددا به مدیکال برین و باز 6 ماه فرصت خواهید داشت پس از زمان مدیکالتون وارد آ م ر ی ک ا بشین. پس اگر احتمال میدین که ویزای یکضرب میگیرین بهترین راه به تعویق انداختن مصاحبه تون هست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maryam_a ، محبت ، زری وحدتی ، Nooshinsalamat
(2013-07-16 ساعت 15:52)aghaghia نوشته:  

دوست عزیز چنین کاری امکان نداره مگر این که خودتون درخواست بدین که تاریخ مصاحبه تون رو عقب بندازن...
وقتی شما به مدیکال و سپس به مصاحبه برید و ویزا یکضرب بگیرید 6 ماه فرصت دارید که تشریف ببرید ولی اگر کلیرینس بخورید باید باز هم از زمان مدیکال این 6 ماه رو در نظر بگیرید، اگر در زمان کلیرینس شدن مدت زمان خیلی کم در حد چند روز از زمان مدیکالتون باقی مونده باشه باید مجددا به مدیکال برین و باز 6 ماه فرصت خواهید داشت پس از زمان مدیکالتون وارد آ م ر ی ک ا بشین. پس اگر احتمال میدین که ویزای یکضرب میگیرین بهترین راه به تعویق انداختن مصاحبه تون هست...

دوست عزیز منظورتون از فاصله کمی از از اعتبار مدیکال بعد از کلیر شدن اینه که خودشون بهت وقتی کلیر شدی میگن که نیاز هست دوباره مدیکال بری یا نه ؟
2) در این مرحله باید یبار دیگه سفر کنی به آنکارا و ویزاتو بگیری درسته ؟ اینبار باید بری به همون آدرس پستی که در سیس دادی و از اونجا بگیری و دیگه با سفارت کاری نداری ؟
3) آخرین سوال اینکه من چند تا آدرس برای پست که در سیس باید پر کنی دیدم بچه ها گذاشتن ولی همه فقط نام بردن و آدرس دقیقشون و اینکه کدوم پستو بزنیم یا اصلا چند تا پست در آنکارا برای پر کردن در سیس وجود داره رو جایی ندیدم
اگه ممکنه چند تا از آدس و مشخصات اداره پست که برای فرم سیس لازمه بنویسد و کدوم بهتره ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: maryam_a ، زری وحدتی
بچه ها یک مستند جالب در مورد شهرهای امریکا لس انجلس و نیویورک و.. هستش که پیشنهاد میکنم شما هم این مستند را دانلود کنید ...
میتونید از اینجا دانلود کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-07-16 ساعت 16:00)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 15:52)aghaghia نوشته:  

دوست عزیز منظورتون از فاصله کمی از از اعتبار مدیکال بعد از کلیر شدن اینه که خودشون بهت وقتی کلیر شدی میگن که نیاز هست دوباره مدیکال بری یا نه ؟
2) در این مرحله باید یبار دیگه سفر کنی به آنکارا و ویزاتو بگیری درسته ؟ اینبار باید بری به همون آدرس پستی که در سیس دادی و از اونجا بگیری و دیگه با سفارت کاری نداری ؟
3) آخرین سوال اینکه من چند تا آدرس برای پست که در سیس باید پر کنی دیدم بچه ها گذاشتن ولی همه فقط نام بردن و آدرس دقیقشون و اینکه کدوم پستو بزنیم یا اصلا چند تا پست در آنکارا برای پر کردن در سیس وجود داره رو جایی ندیدم
اگه ممکنه چند تا از آدس و مشخصات اداره پست که برای فرم سیس لازمه بنویسد و کدوم بهتره ؟

بله اگر کلیر شدن در حد 6 ماه یا بیش از 6 ماه طول بکشه شما باید دوباره تشریف ببرین مدیکال. خودتون باید این مورد رو بدونید و مسلما اگر برید سفارت اون ها هم بهتون خواهند گفت.
2. بله باید 2باره برین انکارا. شما تشربف میبرید مدیکال و مدارک جدید رو همراه با پاسپورتتون تحویل سفارت میدین و بعد از پست پاسپورت و مدارکی رو که باید با خودتون ببرین اونور رو تحویل میگیرین.
3.در مورد سیس و ادرس دفاتر پستی هم نگران نباشید بزودی با اعلام شدنِ اولین گروه کارنتی ها تاپیک های مربوطه ایجاد میشن و جواب سوالاتتون رو اونجا میتونید بگیرید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: maryam_a ، kiana11 ، محبت ، amin arefi ، زری وحدتی ، sepideh_
اقاقیا عزیز واقعا خوشحالم و بهت تبریک میگم و امیدوارم با کمک هم بتونیم راه رو آسونتر کنیم و پیش بریم.

مرحله دوم رو هم به فال نیک میگیرم و خوشحالم برای کسایی که هنوز امیدشون رو از دست ندادن.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
دوستان اعلام کردند شاید در اکتبر( تاریح مشخص ندادند!! که 1 یا 11 اکتبر) نتایج مجدد اعلام بشه.
هیچ قطعی بودنی در کار نیست امیدواریم که اعلام بشه Wink
تشکر کنندگان: maryam_a ، aghaghia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان